fasardi.com

Opole

Opinie o fasardi.com

lwica 2015-02-15 21:06:05
O pracy nic nie wiem w tej firmie bo tylko zamawiam tam ubrania. Ciuchy są fajne i modne w dość niskich moim zdaniem cenach. Poza tym wysyłka jak się należy.
karla 2015-02-24 16:23:28
Ciuchy rzeczywiście mają super i w przystępnych jak dla mnie cenach. No i najwazniejsze, że rozmiarówka spora :)
monia 2015-03-26 16:47:12
No i jakie ceny - to mnie najbardziej przekonuje. Rzeczy są modne, szczególnie letnie rzeczy mi się podobają
J. 2015-08-20 17:25:09
NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ FASARDI! OSZUŚCI I KRĘTACZE! ZLECAJĄ PROJEKTY ZA KTÓRE NIE PŁACĄ WYKRĘCAJĄC SIĘ NAJMOŻLIWSZYMI WYMÓWKAMI. NIE WIEM JAKIM CUDEM TAK NIEKOMPETENTNE I NIEODPOWIEDZIALNE OSOBY PROWADZĄ TAKĄ FIRMĘ...
anonim 2015-09-04 17:26:59
szkoda czasu i nerwów. Obiecują złote góry, a gdy przychodzi czas wypłaty nie dostaje się nawet 1/3 sumy o której była mowa. Szef i jego karłowata "prawa ręka" zachowują się jak rozpuszczeni gimnazjaliści.... :/ bezczelni i opryskliwi. A umowa? Widmo -wszyscy o niej słyszą, ale nikt jej nie widział...
123 2015-09-06 11:35:45
"wielka" pseudokorporacja w której wykonujesz syzyfowe prace za marne grosze. Najniższa krajowa za bycie uniwersalnym - od administracji strony, po obsługę klienta do magazyniera, plus przyjmowanie na siebie obelg ze strony oszukanych klientów
ara 2016-05-19 22:28:28
no właśnie, świetne zatrudnienie jako projektant mody również i mnie przeszło koło nosa, a chętnie bym złapała taką posadę - super że stanowisko jest kreatywne, nie ma wówczas monotonii, ciekawe jednak na ile w takiej firmie projektant jest samodzielny
Zostaw swoją opinię o fasardi.com - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fasardi.com