Opinie o Orange Logistics w Katowice

Orange Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży Transport - Spedycja - Logistyka, specjalizującą się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Logistics w Katowice

Ostatnie wpisy z forum, to jakieś finansowe zgrzyty. Zaglądam więc gdzie się da. Ogłoszenia sprzed 4 / 5 lat, na FB wielkanocne życzenia. Z tym, że z 2022 roku. Tyle chociaż wiem, że oficjalnie firma działa. Ale, czy kasa jest dla pracowników na czas, i ile dla Pracownika Administracyjno - Biurowego. Bo chwalili się dawniej, że pensja jest wysoka.

Krzys Nowy wpis

Nie płacą,firma niesolidna, (usunięte przez administratora) . Właściciel ma 15 firm zarejestrowanych na siebie i lawiruje między nimi nabijając w butelkę kontrahentów.

Emilia Nowy wpis

Jaki miałeś problem z tą firmą? Może podasz więcej szczegółów, bo nie wiem czy wypowiadasz się jako były pracownik czy kto. Sugerujesz, że byli ci winni jakieś pieniądze? Komuś innemu też?

Hanna

Reklama czy nie, może napiszesz jaki był problem z firmą? Wtedy nie tylko będzie bardziej dla mnie wiarygodnie, ale i przy okazji się dowiem, czego unikać ewentualnie. Są wypłacalni?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

To nie jest żaden pracownik biurowy, tylko pracownik CALL CENTER. Praca na słuchawkach. Na rozmowie nie jest to jasno przedstawione. Sama rozmowa była miła, osoba przeprowadzająca bardzo konkretna w tym co chciała powiedzieć, słowo call center I słuchawki nie padło. Bardzo nie fajne wprowadzanie w błąd i marnowanie czasu.

Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystko można sprzedać. Pytania o poprzednie prace, dlaczego juz sie tam nie pracuje, dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pablo

Nie znam nikogo kto by pracował (aktualnie) w orange i by narzekał na warunki. Super zgrana ekipa (chociaż ostatnio w pomniejszonym składzie)

Sylwia

Jedna z bardziej merytorycznych rozmów na jakich byłam. Aplikowałam na stanowisko handlowca, wiec trzeba było podać cechy najlepszego handlowca (według mnie), które z tych cech posiadam. Również dużo informacji o firmie, o tym jakie są działy, że spedycja, dział handlowy, dział prawny. Czekam teraz do końca tygodnia na kolejne informacje co do dalszego etapu rekrutacji.

@Sylwia

i jak dostałaś tą prace? Jak wyglądają pierwsze dni? Jakieś szkolenie?

Sylwia
@Kandydat

tak dostałam :) pierwsze dni to wdrożenia/szkolenia, pracujemy właściwe we dwójkę, od przyszłego tygodnia już wszystkie czynności biurowe będę wykonywała samodzielnie więc super

Jak w Orange Logistics wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dzień dobry, oczywiście każdemu kandydatowi już na etapie rozmowy rekrutacyjnej przedstawiamy całą strukturę działu, w którym będzie pracował. Ponadto dział spedycji ma wyznaczone konkretne progi czasowe i wynikowe, po których następuje awans. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że branża logistyczna skupia wokół siebie głównie ludzi ambitnych i zaangażowanych dlatego robimy wszystko aby rozwijać nasze kompetencje oraz w miarę oczekiwań i możliwości dokonywać rotacji nie tylko ''pionowych'' (na wyższe stanowiska), ale także ''poziomo'', rotując pracowników pomiędzy teamami czy też samymi zadaniami. Serdecznie pozdrawiam, Sonia Orange Logistics

Mck

super zgrana ekipa!!

pytanie

Czy Orange organizuje płatne staże / praktyki dla studentów?

Karo

Jestem po rekrutacji (i po kilku dniach stażu ;) i muszę powiedzieć, że miejsce zapowiada się bardzo rozwojowo. Jest dużo do zrobienia, dużo do ogarnięcia, pracy jest na cały dzień, ale są to super wyzwania. Praca dla osób odpowiedzialnych.

Bardzo dynamiczna firma, trzeba być przygotowanym na zmiany, zmiany w zakresie obowiązków, dobra praca dla osób, które lubią elastyczność i potrafią się przystosować i szybko nauczyć nowych umiejętności. Jeżeli ktoś chce klepać jedno i to samo na ciepłym stołku przez lata to nie w Orange.

Byłam na rozmowie ws pracy w biurze. Rozmowa bardzo miła i konkretna. W ten sam dzień zadzwonili ze mam przyjść na staż na 5 dni. Czy ktoś wie, jak to wygląda?

Serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową www.OrangeLogistics.co/strefa-kandydata i do zobaczenia :)

jasnowlosa

staż jest super bo jak przyjdziesz to zobaczysz sobie jak będzie wyglądać twoja praca na danym stanowisku, jeśli Ci nie będzie pasowało po 1 dniu rezygnujesz i masz z głowy :)

Ona

Moim zdaniem marnowanie czasu. Ogłoszenie na asystenta biura logistyki, a okazuje się być to obsługa klienta biznesowego o czym w ogóle nie ma w ogłoszeniu. Praca typowo call center, sprzedaż i parcie na wyniki. Ogłoszenie w ogóle nie zgodne z tym co opisuje Pani podczas rekrutacji.

@Ona

Dzień dobry, czy była Pani u nas na dniach próbnych czy jednie na rozmowie rekrutacyjnej? Wdrożenie do pracy asystenta w dziale logistyki składa się z kilku etapów. Prowadzimy szkolenia od podstaw z zakresu spedycji, logistyki i prawa transportowego. Praca na tak odpowiedzialnym stanowisku wymaga solidnego przygotowania. Serdecznie pozdrawiam Orange Logistics

Ewelina

Jeśli chcesz zarobić i dać z siebie minimum to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy. Umowa, ktoś juz wczesniej pisal zależy co kto potrzebuje. ja polecam! super ekipa

Aktualność

Kiedy myślimy o zanieczyszczaniu środowiska pierwsza nasza myśl to ogromne dymiące fabryki, ale co właściwie jako jednostki możemy z nimi zrobić? Praktycznie nic. Dlatego tak ważne jest działanie w skali mikro dla makro efektów. Czas na pracę u podstaw. Po pierwsze – papier. Biurowce to miejsce składowania ogromnej ilości dokumentów. W Orange Logistics ograniczamy ich drukowanie i kserowanie na rzecz skanowania i przechowywania wszystkiego co się da w tzw. ”chmurze” czyli na naszych serwerach. A co z wodą? Czytaj więcej...

Piszę jako były pracownik, a na portal zajrzałem z ciekawości żeby sprawdzić co dzieje się w firmie, w której pracowałem. I nie wiem jak jest teraz ale ja dobrze wspominam moje 2 lata w orange. To co zapamiętałem i wyciągnąłem z orange to, żeby szybko rozwiązywać problemy i być zdyscyplinowanym ale to potem procentuje i nie mówie tylko o kasie ale i o samodyscyplinie np. w kolejnej pracy. Dobrze wspominam i jestem mega ciekawy czy jest tam ktos jeszcze z mojego teamu.

Ambitny

Witam, chciałem zapytać czy ktoś kto do tej pory miał mało wspólnego ze spedycją odnajdzie się w Orange Logistics. Chciałbym zmienić pracę, spróbować czegoś nowego, mam ogromną chęć rozwoju zawodowego. Angielski na poziomie podstawowym, ale zamierzam się doszkalać i zmiana pracy będzie dodatkowym motywatorem. Jestem bardzo ambitny i otwarty na nowe doświadczenia. Pracuje ponad 5 lat w magazynie centralnym, ponad 2 lata temu dostałem awans na specjalista ds. gospodarki magazynowej więc mniej więcej wiem jak wygląda praca logistyka.

@Ambitny

Dzień dobry, jesteśmy ciekawi Pana kandydatury :) zachęcamy do wysyłania CV poprzez e-mail rekrtuacje@orangelogistics.pl Serdecznie pozdrawiam, Bartosz z Orange Logistics

Oliwia

Branża logistyczna i spedycja ogólnie jest bardzo specyficzna i wymagająca. Wymaga samodyscypliny i umiejętnosci ogarniania dużej ilości rzeczy. Tutaj nie da sie siedzieć przy biurku i ściemniac ze sie coś robi. Praca zaczyna się od merytorycznego szkolenia i kończy się właściwie pełną samodzielnością w przyszłym działaniu. Na pewno trzeba być dobrym w wyznaczaniu sobie tempa pracy, a tutaj ona leci bardzo szybko, bo tempo jest szybkie. Atmosfera jest w porządku, dlatego, że nie ma za bardzo tutaj konkurencji typowo między ludźmi.

Jola

Pracuję w Orange od dłuższego czasu i osobiście nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Wygodne godziny pracy od 8-16, fajne zarobki, przyjemna atmosfera... Staż też płatny, tak więc nie wiem o co chodzi osobom piszącym opinie. :) Jest szansa na multisport i inne dodatki. Warto chociaż spróbować, praca nie dla każdego ale może akurat. :)

balbina z orange
@Jola

lokowanie produktu, opinia wyssana z palca

Kuba

Jest cisnienie na wyniki, jest też dobra kasa za to i o to w tym chodzi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 33 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics
3.7/5 Na podstawie 403 ocen.

Orange Logistics