Opinie o RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. w Warszawa

Rzetelny

Rzetelna Firma(potwierdzone to certyfikatem) gwarantuje ze stawki dzienne 450 zl beda niezmienne po czym obnizaja je ponownie.Maja kryzys tak jakbysmy my go nie mieli.Prysznice takze zabrali twierdzac ze sa one w stawce po czm ja obnizli czy obniza bo to dopiero od 01.03.2024. Napisali ze wyrownaja kase za lipiec 2023 w grudniu ,po czym styczen minal i cisza. To obraz zupelnego braku szacunku dla nas .A SMUTNY PAN pisze w SMS "Szanowni Kierowcy" w domysle stado baranow.Jego rekami dokonywana jest egzekucja.Brak szacunku do kierowcy,brak ubran roboczych,srodkow czystosci ,paskow wyplat(chyba po to by sie nie doliczyc wlasnych pieniedzy) ,brak okreslonych godzin nocnych,co skutkuje ich nieprzestrzeganiem ,rozladunki na granicy konca czasu ,prace w zespole niejednokrotnie kierowca wykonuje sam jeszcze do tego w aplikacji Amazon potwierdza nieprawde,pieniadze za urlop sa liczone w sposob przyjazny pracodawcy.Za to sa kaski i kamizelki przydzielone na auto wiec wypada chodzic po kims ,warsztat naprawczy ponizej krytyki ,jeszcze do niedawna myli ok 300 aut (teraz ze 150) do kratki sciekowej(ciekawe co na to ekologia?),ostatnio "awaria" dystrybutora na bazie poprzedzona niezaplaceniem faktur lub brakiem pieniedzy na paliwo, po Europie ,Uk i Ch jezdzi na oponach ponacinanych na ciagnacej osi i w dodatku niejednokrotnie bez wymiaru.Ewidentnie budzet sie nie spina w tym nadmuchanym baloniku i probuja to przerzucic na pracownika.Z pozytywnych rzeczy pozostaly parkingi.Ale to tylko by aut nie okradli z towaru lub ich nie uszkodzili.Z obrazu tego wylania sie smutny obraz rzetelnosci firmy opartej na naszych barkach i coraz to mniejszej motywacji starych pracownikow ktorzy odchodza lub beda odchodzic..Firma prowadzi juz nowy nabor po nowej stawce (400 zl).Serdecznie zapraszam...

Chyba nie do końca rozumiem. Możesz wyjaśnić w czym rzecz i dlaczego w ogóle nazywasz to mydleniem oczu? Jakby nie patrzeć wchodzę na forum tej drugiej wymienionej, więc w czym problem, że podpiszą umowę z kierowca pod taka właśnie nazwa?

Rzetelny Nowy wpis

Max Nowy wpis
@Rzetelny

Chciałbym potwierdzić że wpis Kolegi Rzetelnego że faktycznie tak tam jest

czy ja dobrze widzę po ostatniej opinii, że kiedyś dniówka mogła wynieść 450 zł a teraz dodają oferty proponując przy tym 400 zł? przynajmniej tak właśnie napisano w ostatnim komentarzu i został on w zasadzie poparty potwierdzeniem innej osoby. skąd ta zniżka i co na to starsi kierowcy? jeżdżą dalej na tych wyższych?

Od ponad już roku nie było już żadnej opinii? Z jakich przyczyn? W tej ostatniej ktoś pisał o słabej atmosferze. Do teraz taka jest? jaka macie tegoroczną ocenę samochodów? W jakim są aktualnym stanie? Co z ich serwisem, co jaki okres ma on miejsce i czy mógłby ktoś odnieść się do zarobków? Są jakieś podwyżki?

Mateusz Morawiecki

Firma szuka białych (usunięte przez administratora) do czarnej roboty. Dla nich nie jesteś człowiekiem tylko maszynka do robienia kasy. Atmosfera taka że można siekiera na ścianie wieszać. Każdy patrzy Ci na ręce ile zrobiłeś normy. Podział obowiązków nie istnieje. Każdy pilnuje swojego stołka nawet jeśli śmierdzi gownem. Nie ma sensu szukać tutaj pracy bo nie ma możliwości rozwoju. W okolicy Łodzi i Warszawy można lepszą posadę otrzymać ale nie tu. To co tutaj prezentują to jest prowincja.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. na stanowisko Dyspozytor - Spedytor Międzynarodowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ten ruch.... Przez RB

Dodam że wyjechałem w trasę w ostatni tydzień czerwca za 450zl a okazuje się że już pracuje za 400 albo i 350zl bo info o zmianie stawki firma wysłała 30.06 o godz 22:30

@Ten ruch.... Przez RB

Dało się to jeszcze jakoś odkręcić czy nie było szans?

Ten ruch... Przez RB
@Piotr

Poszły wupowiedzenia i firma wycofała się ztej zmiany

Honorata
@Ten ruch... Przez RB

I po tym wycofaniu te wypowiedzenia zostały anulowane?

Ten ruch.... Przez RB

No od wczoraj obcięcie stawki z 450 na 400 a jak nie wyjdzie w trasie 14 dni to 350 zł. Pracuje tu 3 lata i powiem ze co roku niby jest podwyżka tylko dlaczego dalej wypłata jest ta sama? Na umowie dalej 2350 niby ZUS od 5960 ale umowa dziadostwo, przelew 10 każdego miesiąca 2350 a reszta nie określoną ma wejść do końca miesiąca i wchodzi tytułem dodatki regulaminowe. Dla banku dalej jesteś dziadem. Co jakiś czas dostajesz plik do podpisu proszę o udzielenie mi urlopu w wymiarze 17minut w dniu, tak firma kasuje nadgodziny. Powodzenia Panie i Panowie. Ja już rezygnuje.

Mario
@Ten ruch.... Przez RB

Jak masz najniższą krajową i taki masx przelew na konto to od tego mas zus nie od 5900 kto Ci tych głupot nagadal

Knur

Czym firma rb bis różni się od rb ?

Byly
@Knur

To jest ta sama firma.

Oj zwolnień to będzie dużo. Stawka 400+50 tylko do końca roku. Nie wiadomo co p.Bernard w grudniu wymyśli. Jeszcze sprawa jest niejasna z płatnością za urlopy.

Ten ruch.... Przez RB

No od wczoraj obcięcie stawki z 450 na 400 a jak nie wyjdzie w trasie 14 dni to 350 zł. Pracuje tu 3 lata i powiem ze co roku niby jest podwyżka tylko dlaczego dalej wypłata jest ta sama? Na umowie dalej 2350 niby ZUS od 5960 ale umowa (usunięte przez administratora) przelew 10 każdego miesiąca 2350 a reszta nie określoną ma wejść do końca miesiąca i wchodzi tytułem

xyz

Szukam zmiennika do podwojnej obsady

bn

@romeo a swego czasu prowadzili dośc szeroko zakrojoną rekrutacje. Czy orientujesz się może jak jest teraz?

Góral
@bn

Nikt się nie wypowie o tej firmie źle bo są włazidupy i podpierdalacze w szczególności ci którzy pracują po 8 lat. Kierowca potrafi bezczelnie otworzyć drzwi od auta poto tylko aby zobaczyć czy nie pijesz piwa na pauzie. Bo zaraz możesz dostać robotę poto tylko żeby cię sprawdzić, a co do roboty to 90% anglia, miał być amazon a tym czasem wozi się papier I BMW, a przy tym kupe papierów, I mało tego to wsYstko trzeba skanować I na bieżąco wysyłać,z każdej czynności trzeba robić raport... Na auto trzeba uważać jak na jajko, bo jaka kolwiek rysa kończy się protokołem na bazie...

Danuta

Ani w tym, ani w zeszłym roku nie pisaliście nic o pracy w RB Trans Service Bis. Czym spowodowane jest Wasze milczenie na forum? Ciekawa jestem, bo dobrze byłoby poczytać opinie pochodzące od pracowników firmy, najwięcej one mówią o życiu firmy.

apollo13

Potwierdzam, kierowniczka z Warszawy jest nieprzyjemna. (usunięte przez administratora) nie ma co liczyć na dobrą atmosferę i zgrany zespół. Zawalają robotę (usunięte przez administratora) jeszcze mają pretensje, że w ogóle muszą pracować. Ale na pewno nie jest to zła firma.

xxx
@apollo13

nadal tak to wygląda?

Tymon

Bardzo dobra firma jak również pracodawca. Tu chce się pracować, polecam.

Ciekawy

Jak sytuacja w biurze w Warszawie teraz??

Jolanta

Na portalu z ofertami pracy, znalazłam ogłoszenia zamieszczone przez RB Trans Service Bis. Obecnie firma poszukuje do pracy w Warszawie osób zainteresowanych następującymi posadami: Spedytor międzynarodowy Dyspozytor - spedytor międzynarodowy Czy zaglądają tu aktualni pracownicy firmy, którzy mogliby powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez firmę? Użytkownicy, którzy rozważają udział w rekrutacji z chęcią dowiedzą się czego mogą się spodziewać.

Zostaw merytoryczną opinię o RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.

RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.