Lab4motion Solutions Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Lab4motion Solutions Sp. z o.o.

op 2015-12-02 19:50
Moja współpraca z tą firmą zakończyła się bardzo szybko z kilku powodów. Średnia atmosfera, wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy, opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, warunki pracy niepozwalające na wykonywanie jej w skupieniu, administracja leży... to chyba najważniejsze powody dla których nasza współpraca się zakończyła. 2/6
dalik 2016-01-08 22:53
@kalik - przepraszam czym?
ana 2016-02-16 17:57
Idź, to się przekonasz
34 2016-05-11 18:20
hej hej no juz teraz to nie ma zandych ofert pracy..a pamietam ze glownie szukali ososb ktore znaja sie na informatyce no i maja tez takie wyksztaclenie
niezadowolony 2017-03-14 11:26
Ta firma to żart i ciągle się dziwie że istnieje, choć mineło już sporo czasu odkad miałem NIEPRZYJEMNOŚĆ z nią współpracować. Jedyną pozytywną rzeczą jaka się przytrafiła za mojej kadencji była zmiana biura na w miarę profesjonalne, a nie ZASYFIONE mieszkanie. Reszta to żenada - zarobki, współpraca z menadżerami których nie ma, nieelastyczne podejście do godzin pracy. Za to bardzo elastycznie podchodzono do wyplat o które musiałem sie upominać.
zadowolony 2017-03-24 09:15
@niezadowolony - szkoda, że tak odbierasz współpracę z Lab4motion. Żałuję tylko, że w swoim powyższym poście nie wspomniałeś, że firma przymykała oko na to, że pomimo wyznaczonych godzin rozpoczęcia pracy, bardzo często około godzinę po tym czasie piałeś sms-a, że się spóźnisz. Nie wspomniałeś też o prywatnych projektach, które wykonywałeś w godzinach pacy o czym dowiedzieliśmy się jak już odszedłeś.. Odnośnie ZASYFIONEGO mieszkania - wiele firm zaczyna pracę w garażu.
Zostaw swoją opinię o Lab4motion Solutions Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lab4motion Solutions Sp. z o.o.