Opinie o Algolytics w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Algolytics. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Algolytics o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Algolytics w Warszawa

Oki Nowy wpis

Jak tu wygląda sprawami z odbyciem stażu? Widzę, że teraz można go odbyć jako data science intern i jestem mega zainteresowany. Firma pisze, że jest to spoko sprawa, jeśli ktoś stawia pierwsze kroki w IT i to właśnie jestem ja. Dużo się idzie nauczyć w tym miejscu? Chciałbym jeszcze wiedzieć czy jak wszystko dobrze pójdzie to potem stażyści są zatrudniani.

MK

Pracuję w Algo od kilku lat i sobie chwalę: pensje od dawna zawsze na czas, podwyżki inflacyjne są, opieka medyczna z wysokiej półki, fajne biuro, wyjazdy integracyjne na bogato, a do tego domowa atmosfera. Z minusów - choć zależy co kto preferuje - wymagają dużej samodzielności i czasem jest sporo pracy. Ale jeśli ktoś nie lubi korpo, to to jest idealne miejsce. No i projekty naprawdę pierwsza liga w swojej kategorii!

@MK

Jeśli opieka z wysokiej półki to trzeba do niej dopłacać z własnej kieszeni? Sporo pracy to liczne nadgodziny? Jak ewentualnie wynagradzane?

MK Nowy wpis
@Irena

@Irena Opieka jest finansowana przez firmę, nie trzeba nic dopłacać, ew. za żonę/męża/dzieci. Nadgodzin raczej nie ma - jeśli już to dla chętnych i płatne, więc można sobie dorobić do podstawy. Wynagrodzenie jak na charakter pracy atrakcyjne.

Rafał Nowy wpis
@MK

Okej, a samej podstawy ile jest? Można od razu liczyć na umowę o pracę?

MK Nowy wpis
@Rafał

Podstawa to ok. 90% wynagrodzenia, reszta to premie, ale automatyczne (tj. nie uznaniowe). Umowa o pracę - jak najbardziej.

Czysta prawda

Odradzam. Firma zatrudnia kilka osób. Dużo obietnic bez pokrycia i pozycjonowanie się tam, gdzie firma nigdy nie będzie. Jeśli ktoś się zasiedział i nie widzi na siebie pomysłu zostaje w firmie. Trudno o świeżą krew. W firmie, która jest "liderem data science" pracuje obecnie moze dwoch(?) - zachęcam do prześledzenia pracowników na Li (tak, aż tylu ich jest). Firma nie jest dobrze zarządzana, produkty pozostawiają wiele do życzenia, tak samo jak składane deklaracje. Brak osób z odpowiednimi kompetencjami. Historie o braku wynagrodzeń na czas są prawdziwe.

Łucja
@Czysta prawda

O jakich obietnicach bez pokrycia tutaj mowa? Awanse? Premie?

hahaha
@Łucja

O wszystkich, awans? Moze na piepierze, ale bez powyżki.

@hahaha

No ale co to da jakby był tylko na papierze? To nie będzie potem dla nich problem, że jest to obietnica bez pokrycia?

...
@Irena

@Irena / Paweł, priorytety, ah priorytety. Po co robic biznes, skoro mozna siedziec na goworku. I jest trudne, II daje chwilową satysfakcję, więc odpowiedź jest prosta :P

@...

Przepraszam, bo ja chyba (usunięte przez administratora) jednak jestem, bo o jakiego Pawła chodzi? Bo ja nikogo w wątkach takiego nie widzę i nie wiem do czego to nawiązanie jest

Piotr Łuszcz

Z pozytywnych rzeczy: zagadnienia w pracy owszem, ciekawe. Projekty również ciekawe, ale pracownik jest rzucany samodzielnie na projekt/zadania. Mi to odpowiadało, ale wiem, ze nie wszystkim to odpowiada. Dla niezależnych, silnych osób, które są gotowe na samodzielne nabywanie doświadczenia. (usunięte przez administratora)

@Piotr Łuszcz

Dzięki wielkie za tak rzetelną i merytoryczną opinię - bardzo mi ona pomogła. Algolytics chce teraz zatrudnić Marketing Managera i wymagają (między innymi) znajomości języka angielskiego. A wiesz, na jakim poziomie ma być to znajomość? Komunikatywnym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym?

Henryk Sienkiewicz
@Piotr Łuszcz

Szanowny Panie, Dziękujemy za głos z zaświatów (Magik, właściwie Piotr Łuszcz (ur. 18 marca 1978 w Jeleniej Górze, zm. 26 grudnia 2000 w Katowicach). Choć z mojej opinii podszywanie się pod zmarłych tragicznie muzyków jest - mówiąc delikatnie - nieeleganckie. Zwłaszcza, że akurat ten artysta ubierał swoje przemyślenia w o wiele ładniejsze frazy, a do tego miał odwagę być sobą (a nie chować się za internetowym awatarem). Nie wiem, kim Pan jest, ale na pewno nie pracował Pan nigdy w Algolytics. Pozwoli też Pan, że nie będę komentował Pana teorii, a jedynie zgłoszę Pana wpis do administratora domeny jako łamiący regulamin (i dobre obyczaje). Z poważaniem, Senior z Algolytics

użytkownik
@Henryk Sienkiewicz

i dlatego podajesz sie za henryka sienkiewicza?

Łucja
@użytkownik

Skoro podpisał się z imienia i nazwiska, to chyba nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości co do szczerości tej osoby, nie zarzucaj kłamstwa. A Ty jesteś pracownikiem? Bo Twój nick nic nie mówi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Algolytics? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Xxx

Marketing Manager, ktoś pracował?

@Iza a jesteś pracownikiem Algolytics? Jeżeli tak to opowiesz o swoim stanowisku pracy? Powiesz jak przejść dobrze rekrutację? Firma szuka osób teraz na 3 stanowiska: doradca klienta / Sprzedawca rozwiązań FIN-TECH, Specjalista ds. Modelowania Danych, Software Configuration / Release Engineer. Czy na którymś z nich pracujesz? Każda informacja dla osób aplikujących będzie ważna.

Iza

Firma intensywnie prowadzi działalność badawczo-rozwojową poza tworzeniem rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki biznesowej na polskim rynku. Czy wiedzieliście o tym? Taka firma to spokojna perspektywa pracy.

Iza

Algolytics w swojej najpierwszej ofercie ma pracę dla praktykanta – analiza rozwiązań w obszarze analityki predykcyjnej. Czy coś więcej ?

MK
@Iza

dla praktykanta? bo już nawet pewnie płacić nie chcą... :) :P

Kosmita

Bip bip.. Bip? Spoczko robota. Można trenować judo na recepcji i tłuc naczynia. Rozlewam wodę w pokoju, ogólnie (usunięte przez administratora) które sam sobie uczyniłem. System feudalno-pańszczyźniany jest spoczko. Polecam, warto!

Specjalista ds. Modelowania Danych. Co powiecie o tym stanowisku?

modelka

Nie zgadza mi się ta rotacja @emka skoro jest tak wielka to czemu ciągle brak ogłoszeń? Ostatnie widziałam chyba ponad rok temu więc nie wygląda mi to na nie wiadomo co. Do tego te spóźnienia z wypłatą..na jakieś umowie jesteście?

emka

tak na prawde, to wrzucają pracownika do klienta na projekt jako wyrobnika i maja go w 4 literach, zero szkolen, integracji brak, benefitow zero, nikt nie pomoże, kasa się opóznia, bardzo duża rotacja ludzi, którzy szybko się zniechecają i odchodzą, w sumie kepsko, poczytajcie o statconsulting to ta sama firma przed zmianą nazwy

Pawel

Nie warto. naprawde nie warto. Zastanowcie sie ludzie - tu sa wylacznie same rewelacyjne oceny i pytania od potencjalnych chetnych. Po prostu firma sama umieszcza komentarze o sobie, a inne blokuje! Poczytajcie - jak kto ciekawy- co pisano o Statconsulting (to stara nazwa Algolytics). Nie warto. Pracuje sie po to zbey sie rozwijac, po to zeby zarabiac na zycie, po to zeby robic cos ciekawego. Zadnej z tych rzeczy nie znajdziecie w tej firmie. Pracowalem tam, na poczatku bylem pozytywnie nastawiony - przeszlo po miesiacu, gdy okazalo sie jaka jest tam kultura pracy, ze pensja sie spoznia itd. A Przemka to znam, ale on to chyba od finansow i PR-u byl raczej :) Wyciagal sporo, ale nie jako bazodanoweic czy modelarz :) A Przemek -

Przemek

Firma jest ok, pracowałem tam kiedyś i mam ciągle kontakt z ludźmi. Wszyscy są zadowoleni. Praca bardzo ciekawa ale i wymagająca.

misiura

Bzdury. jak lubisz zagadki typu: "kiedy wyplaca zapisana w umowie pensje" to startuj do tej firmy. 'Zabawa' gwarantowana! Referencje to CV czlowieka, mozna wszystko sprawdzic. A tu pewnie chodzi o zalapanie kontaktu do klienta i tyle. Jest na rynku sporo osob, ktore maja doswiadczenia we wspolpracy z ta firma i w tej firmie. Zaden z nich nie poleci Ci tego ryzykownego kroku. Ale jak chcesz, tylko, zauwazcie tez ludzie, ze tutaj obecne sa wylacznie pozytywne komentarze, jakas dziwna sprawa.

czarek

Siemka. Szukam pracy jako programista. Oczywiście doświadczenie mam, ale nie wiem czy nie za małe. W Algolytics szukają właśnie wdrożeniowców rozwiązań data minning.

wop

ciesze się, że oni mają tak szczegółowo podane stanowiska np. jest praca jako Programista Java ds. Graficznego Interfejsu Użytkownika w Poznaniu bardzo dobra.

analityk

ta oferta wygląda bardzo interesująco, wymagają doświadczenia w branży więc szukają kogoś kompetentnego, kto da radę.

Magda

Nie zgadzam się, pracowałam tam jakiś czas temu i poleciłabym każdemu kto chce się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie. Atmosfera była bardzo przyjazna, organizowane były spotkania integracyjne. Zarobki adekwatne do doświadczenia i zaangażowania. Jeśli ktoś starał się, był za to wynagradzany. Była to praca, która dała efekty w następnych latach. Zrezygnowałam z niej tylko dlatego że musiałam przenieść się do innego miasta. Pozdrowienia dla całej ekipy, szczególnie dla Właściciela, który zawsze był w porządku.

abgolytics

'Bynajmniej' to niewarto tam pracowac, lepiej juz isc na technika dentystycznego, beda w kazdej szkole zatrudniac.

Zostaw merytoryczną opinię o Algolytics - Warszawa

• Jak się pracuje w Algolytics?

Zobacz opinie na temat firmy Algolytics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Algolytics?

Algolytics
3.3/5 Na podstawie 44 ocen.

Algolytics