logo Algolytics

Algolytics

Opinie o Algolytics

kajtek 2015-02-18 00:00:27
Napiszcie czy warto zaczepiac sie w tej firmie - szukam pracy, jestem po informatyce, ze znajomoscia podstaw statystyki.
Chcialbym miec mozliwosc zdobycia doswiadczenia w pracy w firmie IT.
czy warto do nich aplikowac?
janek 2015-03-06 22:02:50
Czy ktos wie cos o tej firmie? Jak sie pracuje i czy zatrudniaja na umowy o prace, czy tylko na smieciowki?
Ile mozna zarobic na stanowisku specjalisty od przetwarzania danych?
dodo 2015-04-27 07:08:38
Jeśli lubisz ryzyko to wchodź w to
bart 2015-05-06 09:06:46
Czy moze wiecie cos o tej firmie? Czy warto tam sie zaczepic? Mam dosiwadczenie w obrobce danych i budowie modeli statystycznych.
Wyslalbym do firmy zgloszenie, ale malo o niej informacji i dziwi mnie zmiana nazwy firmy.
NIby firma dlugo istnieje, a jakos malo o niej slychac, slabo rozpoznawalan jest raczej.
Wie ktos jakie zarobki mozna liczyc, czy umowa na etat, jaki socjal?
byl 2015-05-18 08:03:18
NIE WARTO!
niki 2015-05-20 16:44:02
Nie warto
bill 2015-06-22 09:12:53
Nie warto!

N I E W A R T O!
alkolytics 2015-09-18 20:46:02
potwierdzam, lepiej iść na technika dentystycznego niż tam pracować.
maskut 2015-09-19 22:08:36
Po techniku dentystycznym i tak ciężko będzie dostać gdziekolwiek pracę, już lepiej od razu iść do pracy to później będzie znacznie łatwiej, przynajmniej tak mi się zdaje, a ofert pracy w tej firmie są bynajmniej ciekawe, bo nie wszedzie można dostać pracę jako np. specjalista do spraw modelowania danych.
abgolytics 2015-09-22 20:41:08
'Bynajmniej' to niewarto tam pracowac, lepiej juz isc na technika dentystycznego, beda w kazdej szkole zatrudniac.
Magda 2015-10-23 13:47:25
Nie zgadzam się, pracowałam tam jakiś czas temu i poleciłabym każdemu kto chce się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie. Atmosfera była bardzo przyjazna, organizowane były spotkania integracyjne. Zarobki adekwatne do doświadczenia i zaangażowania. Jeśli ktoś starał się, był za to wynagradzany. Była to praca, która dała efekty w następnych latach. Zrezygnowałam z niej tylko dlatego że musiałam przenieść się do innego miasta. Pozdrowienia dla całej ekipy, szczególnie dla Właściciela, który zawsze był w porządku.
analityk 2015-11-15 01:28:18
ta oferta wygląda bardzo interesująco, wymagają doświadczenia w branży więc szukają kogoś kompetentnego, kto da radę.
wop 2016-01-03 01:52:10
ciesze się, że oni mają tak szczegółowo podane stanowiska np. jest praca jako Programista Java ds. Graficznego Interfejsu Użytkownika w Poznaniu bardzo dobra.
czarek 2016-01-18 14:55:46
Siemka. Szukam pracy jako programista. Oczywiście doświadczenie mam, ale nie wiem czy nie za małe. W Algolytics szukają właśnie wdrożeniowców rozwiązań data minning.
misiura 2016-04-05 13:19:58
Bzdury. jak lubisz zagadki typu: "kiedy wyplaca zapisana w umowie pensje" to startuj do tej firmy. 'Zabawa' gwarantowana! Referencje to CV czlowieka, mozna wszystko sprawdzic. A tu pewnie chodzi o zalapanie kontaktu do klienta i tyle.
Jest na rynku sporo osob, ktore maja doswiadczenia we wspolpracy z ta firma i w tej firmie. Zaden z nich nie poleci Ci tego ryzykownego kroku. Ale jak chcesz, tylko, zauwazcie tez ludzie, ze tutaj obecne sa wylacznie pozytywne komentarze, jakas dziwna sprawa.
Przemek 2016-04-17 09:47:11
Firma jest ok, pracowałem tam kiedyś i mam ciągle kontakt z ludźmi. Wszyscy są zadowoleni. Praca bardzo ciekawa ale i wymagająca.
Pawel 2016-05-17 12:33:31
Nie warto. naprawde nie warto. Zastanowcie sie ludzie - tu sa wylacznie same rewelacyjne oceny i pytania od potencjalnych chetnych.
Po prostu firma sama umieszcza komentarze o sobie, a inne blokuje! Poczytajcie - jak kto ciekawy- co pisano o Statconsulting (to stara nazwa Algolytics).
Nie warto. Pracuje sie po to zbey sie rozwijac, po to zeby zarabiac na zycie, po to zeby robic cos ciekawego. Zadnej z tych rzeczy nie znajdziecie w tej firmie. Pracowalem tam, na poczatku bylem pozytywnie nastawiony - przeszlo po miesiacu, gdy okazalo sie jaka jest tam kultura pracy, ze pensja sie spoznia itd.
A Przemka to znam, ale on to chyba od finansow i PR-u byl raczej :) Wyciagal sporo, ale nie jako bazodanoweic czy modelarz :)
A Przemek -
emka 2016-07-30 06:01:21
tak na prawde, to wrzucają pracownika do klienta na projekt jako wyrobnika i maja go w 4 literach, zero szkolen, integracji brak, benefitow zero, nikt nie pomoże, kasa się opóznia, bardzo duża rotacja ludzi, którzy szybko się zniechecają i odchodzą, w sumie kepsko, poczytajcie o statconsulting to ta sama firma przed zmianą nazwy
modelka 2016-07-30 09:07:35
Nie zgadza mi się ta rotacja @emka skoro jest tak wielka to czemu ciągle brak ogłoszeń? Ostatnie widziałam chyba ponad rok temu więc nie wygląda mi to na nie wiadomo co. Do tego te spóźnienia z wypłatą..na jakieś umowie jesteście?
Zostaw swoją opinię o Algolytics - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Algolytics