Opinie o ELGRA w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ELGRA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ELGRA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELGRA w Inowrocław

Czy w ELGRA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Elgra Nowy wpis

Dzień dobry, Firma wypłaca dodatkowe świadczenia oraz oferuje pracownikom pakiet medyczny oraz kartę multi-sport.

Wiecie może, czy w ELGRA szukają chętnych na staż?

Elgra Nowy wpis

Dzień dobry, Tak firma Elgra poszukuje pracowników na staż oraz na umowę o pracę na stanowiskach: młodszy inżynier projektu, elektryk, elektromonter oraz automatyk. Zapraszamy do wysyłania CV. Pozdrawiam,

Czesław

Stanowisko elektryka / automatyka obsadzone? Jak częste są te delegacje o których wspominają i jakie diety za nie oraz zakwaterowanie? W ogóle, jak tu z zarobkami, przystają do obowiązków?

Nikoś
@Czesław

Najlepiej wyślij cv i umów się na spotkanie, delegacje są wpisane w charakter działalności firmy i jednoznacznie nie można określić czy jest to 1 miesiąc w roku czy 6 miesięcy w roku. Wszystko zależy od realizowanych kontraktów. Diety ustawowe Polska/zagranicą, zakwaterowanie po stronie firmy oraz przejazdy na delegacje. Zarobki adekwatne do umiejętności. Zapraszamy :)

Rekrut

Ogólnie to już po rozmowie kwalifikacyjnej stwierdziłem że gra nie warta świeczki ;) za te pieniądze to nawet na miejscu bym się pracy nie podjął a co dopiero w delegacjach xd ściemniacze i tyle...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ELGRA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jak jest z pakietem medycznym w ELGRA? Można dołączyć rodzinę?

Tak, można dołączyć rodzinę

Tak, są udzielane pożyczki pracownicze. Pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje. Pracodawca zapewnia benefity w postaci pakietu medycznego oraz dofinansowania karty MultiSport.

zainteresowany

Czy jest jakiś powód takiej ciszy? Liczyłem na informacje bo mam zamiar złożyć cv.

Elektryk 1kV

Witam. Poproszę o info o obecnej sytuacji w firmie elgra tj. zarobki stawka premie i ogolne warunki zatrudnienia dla elektro- automatyka. Z gory dzięki.pizdrawiam

Wiktor

Firma stabilna dobrze oceniana w internecie i w branży z dobrą opinią wśród pracowników.

Jest możliwość przyuczenia jako automatyk, programista ?

obecny pracownik

dlaczego usuwacie komentarze zgodne z prawdą

obecny pracownik

dlaczego usuwacie komentarze zgodne z prawdą

Elektryk 1KV

Witam. Napisze ktoś sensownie jakie zarobki, jak z nadliczbowymi, po ile godzin dziennie pracujecie i czy są wyjazdy w delegacje ? Pozdrawiam

Ela

Po 10latach pracy zostałam zwolniona bez podania przyczyny i pozbawiona środków do życia. potraktowano mnie jak śmiecia.

hahahaha
@Ela

usuwają niewygodne komentarze

taka prawda
@hahahaha

już Paniusiu twoich donosów nie potrzebowali to się pozbyli

Lidia

@houghrozumiem, że nie zgadzasz się z częścią wpisów. Możesz powiedzieć jak Ty oceniasz ELGRA jako pracodawcę? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

hough

Kolego, twoim zdaniem pracodawca ma wobec ciebie same obowiązki. HM,,,, a twoja praca to pewnie fanaberia? Popracuję jak mi się zachce, aty płać swoje obowiązki. Hm typowy socjal 500+.

Lidia

@Marksa jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy dalej pracownicy odchodzą? @XYZjeśli znikają jakieś komentarze oznacza to, że zostają one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Marks

Pracownicy nadal sie zwalniaja. W najblizszym czasie zwolni sie przynajmniej trzech najstarszych. I co robi firma zeby ich zatrzymac ? NIC!!! Wazniejszy jest kolagen. Zenada

XYZ

Wytlumaczcie mi dlaczego,skoro to jest strona opiniotworcza znikaja niewygodne dla tej firmy opinie. Podobno to portal niezalezny...ale jak widac nie do konca. A co do tej firmy to wszystkie niepochlebne opinie sa 100% prawdziwe

NICK

Żenada! Firma usuwa niewygodne komentarze! porażka

Xxx
@NICK

Prawda ich boli

?????

Wyplata na czas - zaden luksus to obowiazek pracodawcy! Placony Zus- obowiazek pracodawcy! Premie swiateczne- starczy na karpia ( no ok sa ) Czekaj....to o jakch dobrych stronach tej firmy pisales ???? Ha ha ha To nie sa dobre strony firmy...to jest jej zasrany obowiazek!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ELGRA - Inowrocław

• Jak się pracuje w ELGRA?

Zobacz opinie na temat firmy ELGRA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ELGRA