Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Antałek

Pracowałeś w firmie Antałek i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-03 13:37:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wręcz przeciwnie, z pełną świadomością polecam tę firmę, pracuje tam mungulasój narzeczony i bardzo ją sobie chwali!!!
zdjecie uzytkownika
anonim2 - 2012-12-30 14:02:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
anonim 1 to chyba pracownik firmy, przeczytaj jego/jej wpis i wszysto jest jasne. Osobiście nie polecam !
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-12 16:49:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sluchajcie,a ile mozna zarobic na miesiac w firmie Antałek?ktoś ma doswiadczenie?czy taka kwota padla na rozmowie o prace?Warto aplikowac?
zdjecie uzytkownika
anonim3 - 2013-11-28 10:59:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam tej Firmy. Strasznie oszukuja pracowników sklepów, a ponadto córcia jednego z właścicieli sama podkłada swinie sprzedawcom. Ludzie tyrają tam non stop za grosze i o wszystko są obciazani. Wystarczy sprawdzić jakie roszady sa w zatrudnieniu i biura i sklepów.
zdjecie uzytkownika
zawiedziony - 2014-01-13 11:06:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Jeśli piszemy opinię dotyczącą danej firmy a jest to informacja zgodna z prawdą, miejmy na tyle odwagi żeby podać swoje dane, ponieważ każdy malkontent i męczennik może napisać paszkwil. Idea takiego forum jest taka, żeby rzetelnie informować ludzi (potencjalnych pracowników lub współpracowników), którzy potrzebują pomocy i szukają informacji o danej firmie. Jeśli jesteśmy anonimami to nasza opinia staje się mało wiarygodna.
zdjecie uzytkownika
byly ajent - 2014-02-17 13:44:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nawet nie zaczynajcie bo zostaniecie z dlugami
zdjecie uzytkownika
sąsiad - 2014-02-20 13:10:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zapytam z ciekawości, jak rozumieć,że zostaniemy z długami, chciałbym wiedzieć czego można się spodziewać, z góry dziękuję za info.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antałek

Twoj email:
Wiadomość: