Opinie o Prius Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Prius Management Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prius Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prius Management Sp. z o.o. w Warszawa

Co z tymi rozliczeniami po dwóch latach? sprawy się wyjaśniły a sytuacja ustabilizowała? Właśnie poszukują montera elewacji, podkreślają ze to praca w kraju jak i za granica. Możecie określić zarobki w poszczególnych regionach? Piszą ze to umowa o prace, więc tym bardziej interesuje mnie system wynagradzania

Agnieszka

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Bardzo miły pracodawca. wyżej wymienione opinie są dla mnie jakimś żartem, ale każdy ma prawo do własnej opinii jeśli oczywiście to prawda. Pozdrawiam

Agnieszka
@Agnieszka

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie potwierdzam faktu ze zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Kobieta zatrudniona na stanowisku kierownika robot zarabia mniej niż niewykwalifikowany monter elementów elewacyjnych. Pracodawca miły na początku, później poniża i ciagle szuka powodów do zarzutów o nieprawidlowo wykonywanej pracy. Zwalnianie pod wpływem kaprysu. Duża rotacja pracownikow.

ZAINTERESOWANY
@Agnieszka

Każdy ma prawo do swojej opini a pracodawca czytając je powinien wyciągać wnioski

Andy Nowy wpis
@Agnieszka

a co ty robiłas w tej firmie,kawka podawałas.\spróbój na budowie.

Tarnów Nowy wpis
@Agnieszka

(usunięte przez administratora)kasę nie daje ubezpieczenia (usunięte przez administratora) Rozliczenia sie nie zgadzają

Znajomy Nowy wpis

Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Prius Management Sp. z o.o.?

Andy

złodziejstwo,urlop nie wypłacony,zwalniają jak im się chce i nie wypłacają całego wynagrodzenia ,do tego umowa śmieciowa,najniższa krajowa,NIE POLECAM

andy

oszusty,szukają pracownikow ,obiecają 20-25 zł na godzina a dają 17-22 i to po miesiącu.

Kajetan

Uważajcie na Mikołaja przyszli pracownicy. Mydło z duża piana na rozmowie kwalifikacyjnej. W pracy duże wymagania a sprzętu brak. Jak się ulitujesz i będziesz próbował improwizowac bez podstawowego sprzętu do pracy wylecisz z hukiem. Duża rotacja pracowników.

dave91

Polecam pracę w tej firmie. Pracowałem na stanowisku Inżyniera i Majstra i wszystko było w jak największym porządku, kontakt z szefostwem wzorowy. Ewidentnie, ktoś próbuje zaszkodzić firmie, w razie pytań proszę pisać o kontakt.

Niby próbujący zaszkodzic
@dave91

Mikołaj sam piszesz dla siebie pochlebstwa i nie wyciągasz wniosków. Ile w ostatnim czasie pracowników zwolniłeś i blokowałem telefony od nich aby nie mieć z nimi kontaktu. Dave91 jest przez ciebie wymyślony z pozytywnie rozwiązana umowa. Ostatni David z którym pracowałeś dostał wypowiedzenie umowy o prace i nie dostał części pieniedzy. Obowiązków miał więcej niż był w stanie zrobić. Mikołaj zadaj od kogoś tyle ile sam w stanie zrobic. A nie od kogoś to chcesz aby wykonywał twoje i swoje obowiązki a sam pójdziesz z synem na spacer.

@dave91

Dave91 jak można się z tobą skontaktować?

Marek65

Jestem wieloletnim pracownikiem firmy i nie rozumiem negatywnych wpisów. Dla mnie Pracodawca zawsze był fair, pieniądze na czas i w obiecanej kwocie. Zakres obowiązków jak wszędzie.

Obserwator
@Marek65

A który to rzekomo marek65 pracuje z Mikołajem i jest zadowolony. Żadnego marka współpracującego z Mikołajem na stronie priusa nie ma. Czyżby kolejny wymysł? Mikołaj zamieściłeś wszystkich swoich pracowników na stronie czyli siebie, Przemysława i Marcina a tam Marka nie ma. Czy ty wygoleniem potrafisz dłużej współpracować z pracownikiem niż pół roku? Zastanów się co piszesz. Zamiast tego napisz kiedy biuro twojej firmy będzie funkcjonowało i rozmowy kwalifikacyjne przestaną być na wylocie. Firma powinna mieć swoją siedzibę a u ciebie co?

Do Marka
@Marek65

To chyba o (usunięte przez administratora)chodzi a nie o Marka. Dobrze napisane w obiecanej kwocie a nie tyle ile na umowie. Jak narazie to (usunięte przez administratora)na etacie project managera obsługuje kilka budów jako rzekomy kierownik robot ale jakoś po liceum ogólnokształcącym to uprawnien budowlanych mu nie dali i nie chcą dać. (usunięte przez administratora)kiedy zrobisz sobie badania lekarskie i wysokościowe. (usunięte przez administratora)badania lekarskie i wysokosciow z wpisem kierownik robot nie zrobią z (usunięte przez administratora) kierownika robot zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego.

MAREK 56
@Do Marka

o marcina chodzi nie o marka 65

Mikołaj nie zgłaszaj ciagle do serwisu go work aby usuwali negatywne opinie. Weź negatywna opinie na klatę. Przeanalizuj swoje postępowanie jako pracodawca, graj fair play i poczekaj na opinie. Jak narazie to twoi byli pracownicy chcą zapomnieć koszmar współpracy z tobą.

ZAINTERESOWANY

Na stronie internetowej PRIUSA tylko zdjęcia trzech osób. Rzekomo duża firma zatrudnia tylko tych trzech panów na stałe. Oferty pracy na olx z zarobkami 6000-9000 zachęcają do wysłania cv i przyjechania do kawiarni lub cpn na rozmowę. Umowa na 3-4 miesiące na wykonanie jednej elewacji jako okres próbny okazuje się ze zle pracujesz i przed zakończenie umowy na miesiąc dostajesz wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)

admin

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Prius Management Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw merytoryczną opinię o Prius Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prius Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prius Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prius Management Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prius Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prius Management Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prius Management Sp. z o.o.

Prius Management Sp. z o.o.