LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Mario

Hey 12,50-13,00 euro za godzinę ??? mieszkałem w NL 11 lat i juz 2 lata w Polsce, tam każde biuro pośrednictwa pracy bierze 40 euro za godz. pracy blacharza! Czy wy myślicie że jest to tak pięknie jak to jest napisane? Możliwe jest to że warunki są ok ale za co??? 13E to 54 zł x 160 godz to 8736 zł; Jeśli jesteś dobrym blacharzem, wież mi że w Polsce zarobisz tą sumę bez wyjazdów. Polaku rusz (usunięte przez administratora) i zacznij mysleć jak siebie dorobić, nie innych.

Tom
@Mario

Bredzisz chłopie. O wiele lepsze warunki, podejście do człowieka, opieka i opcja godnego i bezpiecznego życia mam w Holandii. Najważniejsze stabilizacja a nie (usunięte przez administratora) i nowy ład w Polsce i niepewność dnia jutrzejszego. Chcesz robić w (usunięte przez administratora) polska to rób ja wolę NL. Każdy niech decyduje za siebie.

Johny

Witam jak wygląda w firmie Limnuswork kwestia diet, mieszkań oraz wynagrodzenia. Pozdrawiam

@Johny

Witam, w razie pytań co do wybranej oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny z nami. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Kingbooker

Od dwóch miesięcy mam nową pracę w Holandii. Jestem bardzo zadowolony, szczerze polecam. Zakwaterowanie i posada ok. To nie moja pierwsza praca poza granicami kraju.Widać, że rekruterzy są kompetentni. Polecam.

@Kingbooker

Dziękujemy za zaufanie. LimnusWork

LIMNUSWORK z siedzibą w mieście Dischingen zatrudnia na stanowisko Stolarz. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Nasza firma posiada tylko siedzibę w Krakowie w Polsce. Pozdrawiamy LimnusWork

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Pracownik ogrodnictwa szklarniowego w firmie LIMNUSWORK? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Tytus

jestem zadowolony, szybko i sprawnie :)

Staszek

Witam Orientuje się ktoś jaka stawka w Niemczech na dociepleniach jest ?

@Staszek

Witam, proszę do nas zadzwonić w poniedziałek to przekażemy Panu aktualne dane. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Brydzia

Witam serdecznie mam pytanie czy posiadają państwo oferty pracy w Szwajcarii również na produkcji,magazynach.....mieszkamy w Austrii w Tyrolu pracy szukamy od stycznia

@Brydzia

Witam, zapraszam do kontaktu z naszymi rekruterami w tej sprawie ponieważ co chwilę pojawiają się nowe oferty pracy. Nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Potato

Jestem zadowolony. Kontakt z agencja bardzo dobry, ludzie konkretnie podchodzą do ludzi, można liczyć na pomoc i odpowiedzi w razie pytań. Sam wyjazd dobrze zorganizowany.

Karti

Dobre oferty dla ślusarzy, byłem w Bawarii dwa razy i polecam. Warunki spoko, ludzie też na miejscu ok, nie tylko Polacy.

Schroeder

Pracowałem jako kucharz przez Limnus i polecam. Dobra robota za granicą

Jest dobrze póki co, trzy wyjazdy za mną, na początku sierpnia jadę ponownie

@Michał

Czy wszystkie wyjazdy ok czy bywało różnie?

Dawid

Widzę sporo pozytywów. Pewnie będę startował bo już wcześniej to planowałem.

Altair

Dobre oferty tutaj się pojawiają, więc można coś ciekawego znaleźć. Polecam sprawdzać na bieżąco, ja byłem dwukrotnie w Ulm a teraz jadę do Berlina, agencja zapewniającadobre warunki dla mechaników.

Jadę po raz kolejny z Limnusem bo są pewni i sprawdzeni. Szczególnie polecam robotę elektrykom, bo oni zapewniają najlepsza pracę za granicą.

Artur

Gdzie byliście? Co polecacie?

Doss
@Artur

Stuttgart i Monachium, dobra robota dla brukarza

@Artur

Ja wróciłem teraz z Augsburga. Robiłem przy maszynach CNC, było ok i planuję kolejny wyjazd, ale teraz trochę odpoczynku w domu.

Liso
@Artur

na C+E byłem prawie rok, teraz powrót do kraju na trochę, ale niedługo wracam jeździć na nowo do Niemiec, warunki ok, szczerze polecam

Kamil B.
@Artur

byłem z nimi dwa razy w Bawarii, praca jako brukarz, ogólnie było ok, za drugim razem się nawet lepsza ekipa trafiła do roboty, no ale to przecież losowa sprawa, co do samego limnusa to agencja jakich ciężko w PL szukać, kierują do firmy za granicą, ale człowiek wie czego się spodziewać i na czym stoi, jak są jakieś pytania to normalnie odpowiadają

Elektryk
@Artur

Dla elektryka w porządku praca. Byłem w trzech miastach w Niemczech z Limnusa i w każdym było w porządku. Ekipa ok, ten trzeci Warto do nich przedzwonić jak się planuje wyjazd.

CR
@Artur

ooo spoko, że takie pytanko jest, mogą ludzie odpowiedzieć w końcu krótko i konkretnie ja byłem w Rotterdamie i Berlinie jako spawacz, warunki jak dla mnie troszkę lepsze w Berlinie, ale ekipa w Holandii się trafiła lepsza, co do firm do jakich się trafiło to obydwie ok, kasa na czas, bez kombinowania, język potrzebny ale niemiecki/angielski więc komunikatywny to raczej bez problemu każdy

szamo
@Artur

Dla elektryków najlepszą robotę w Niemczech ogarniają. Zarówno jeśli chodzi o kasę, jak i warunki pracy. Jak człowiek się sprawdzi to sami dzwonią jak mają oferty a Ty jesteś w kraju.

daniel
@Artur

j.w. elektryk, Norymberga, praca dobra, z pieniędzmi nie ma problemów, formalności załatwione bardzo szybko

Sarge
@daniel

Austria, Salzburg, obsługa maszyn cnc. Wróciłem niedawno. Warunki mieszkaniowe ok - nie ma jakiegoś ścisku, ludzie ok - pogadać się da, co do kasy to na czas. Jakiś problem był z dokumentem, ale ludzie z limnusa ogarnęli wszystko baardzo szybko. pzdr!

kazo
@Artur

Ja akurat w Szwajcarii pracowałem. Roboty mają sporo dla hydraulików i jak masz odpowiednie kwalifikacje to pieniądze są naprawdę duże, tam ode mnie kumpel byl Niemczech to nie narzekał, ale teraz raczej będzie startował na Szwajcarie własnie

Darek
@Artur

Pracuję prawie rok w Bawarii jako spawacz. Polecam Ci nie tylko samą pracę, ale samą agencję, bo wyłapuje właśnie takie perełki. Te oferty są takie na jakie w Polsce nie ma co liczyć i prędko takich warunków nie będzie. Chodzi nie tylko o pieniądze, ale też sprzęt na jakim się pracuje. U nas często problem w kraju ze sprzętem i człowiek musiał pracować bardziej na półsprzęcie. Dlatego wyjazd za granicę wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem w tej chwili i nie ma co się nawet zastanawiać

Kinga
@Artur

Ja pracowałam jako kucharka, wróciłam teraz i kolejny wyjazd planuję razem z koleżanką po nowym roku jakoś, więc jak może chce jechać Twoja siostra, dziewczyna czy tam żona osobiście polecam kobitkom. Miłego dnia

@Artur

Monachium dwukrotnie, spawacz, ogólnie pozytywne wrażenia. Teraz wróciłem do Polski i trochę już tu siedzę, ale myślę znowu jechać nowym roku. Warunki na pewno takie, że biją te niby najlepsze firmy w Polsce, a też można się nowych rzeczy nauczyć i pracować na porządnym sprzęcie.

Kamil
@Artur

Jak ktoś szuka pracuy jako elektryk to na pewno mogę polecić. U mnie przy prawie 10 latach doświadczenia znalazłem naprawdę dobrą ofertę w Augsburgu.

Aadrian
@Kamil

No ja też robiłem jako elektryk i jadę niedługo kolejny raz od Limnusa. Porządna agencja

Piotrek
@Aadrian

Mają sporo ofert, bo widzę powiadomienia z goworka że się nowe rzeczy pojawiają. Ja byłem dwa razy od nich w Niemczech. Hamburg i Brema. Uczciwe warunki współpracy, jak ktoś szuka pewnej agencji to Limnus na pewno będzie dobrym wyborem.

Pszczoła
@Piotrek

Jako ślusarz pracowałem w Monachium i Augsburgu. Wszystko zgodnie z tym na co się umawialiśmy. Pieniądze ok, a wymagań nie ma jakichś dużych. Sporo znajomych z nimi pojechało na Zachód i ja też się zdecydowałem. Nie żałuję, to była dobra decyzja.

@Artur

Praca kelnerki w Erfurcie warta polecenia. Bardzo dobre warunki jeśli chodzi o kasę, ale i zakwaterowanie. Szczególnie te warunki mieszkanowie były kluczowe bo nie ma co się łudzić że my mamy trochę większe wymagania jak Panowie :)))

@Artur

Monachium, praca przy maszynach cnc. Warunki mieszkanioowe ok, nas tylko kilku Polaków a tak sami Niemcy ale ok. Pieniądze wyplacone w terminie, kontakt z agencja bardzo dobrydobrze. W razie pytań pomagają.

Hall
@Marek

Kiedy pracowałeś a może nadal pracujesz w Monachium? Wiem że tam od Limnusa były przekozackie warunki mieszkaniowe w Bawarii

@Hall

No teraz pracuję i warunki są więcej niż dobre. Może nie pięciogwiazdkowy hotel ale jest naprawdę ok.

Daniel
@Artur

Ja pracowałem w Salzburgu. Z Limnusa skierowali mnie do potężnej firmy zajmującej się konstrukcjami stalowymi. Stawki praktycznie 3x takie jak w Polsce. Ludzie w porządku.

Jarek
@Artur

Kiedyś jeździłem do Anglii do pracy, ale tam się nieciekawie zrobiło. Wróciłem do Polski i tu coś chciałem znaleźć. Nie udało się. Szwagier polecił Limnus bo z nimi wyjechał do Niemiec. Zgłosiłem się na ofertę na Erfurt i szybko się ze mną skontaktowali. Teraz będę jechał kolejny raz, też z nimi.

Tysiak
@Artur

a ze znajomoscia jezyka taka podstawowa jest szansa dostac sie do pracy przez Limnus?

Spawacz
@Tysiak

W ofertach opisane jakie wymagania, ale powinno Ci bez problemu starczyc jak sie potrafisz dogadac, kazdy z tym jezykiem niemieckim jakies poczatki mial I z czasem sie poppeawial :) jezdze z nimi od 2 lat I nie trafilem na jakies chore akcje, wszystkiego pilnuja I w razie problemow mozna liczyc na ich pomoc

Dami
@Artur

Na budowlanke lepiej Niemcy czy Austria? Ktos coś poleci?

Eock
@Dami

Robilm w Niemczech. Augsburg i Erfurt. Porzadne firmy i szefowie ogarnieci. Kasa dobra, co do roboty to kazdy robi swoje. Nie ma tak ze zachrzania 1 a 8 patrzy. Bezpiecznie a z ludzmi idzie sie dogadac. Co do austrii ni wiem ale domyslam soe ze podobnie.

Lewy
@Artur

Dzieki nim moglem wyjchac kiedy zwolnili mnie z pracy w Wieliczc. Malo jest agencji ktore pracuja z takim zaangazowaniem. Dziekuje i ja zostawię tylko jedno słowo - Polecam!

Darek
@Tysiak

Konkretne oferty maja wymagania co do języka ale powinno byc ok z podstawa. Ja teraz po 3 latach to perfect po niemiecku. A zaczynałem jak od nich jechałem od Ich mag Sport.

Rasiek
@Artur

Augsburg, robiłem na stolarce, wymagań nie było dużych żeby się dostać, aby parę lat w zawodzie, rysunek techniczny, no i praktyki trochę. No ale to każdy kto w tym zawodzie robi te kilka lat to bez problemu sobie poradzi i nie będzie miał jakichś trudności.

Vertez
@Artur

jak to mówi mój syn - hajs się zgadza i to chyba to, co Was najbardziej interesuje

Kobe #24
@Artur

Elektryk budowlany, Sttutgart, warunki ok, wymagania też nie są z kosmosu więc się idzie przyzwyczaić szybko

Cezar
@Artur

Augsburg i Monachium. W tych dwóch miejscach byłem z Limnusa. Pracowałem jako pracownik budowlany, dowodziłem zespołem samych Polaków. Teraz myślę że pojadę jakoś koło wakacji, bo na razie mam w Lublinie pracę tak właśnie do czerwca/lipca.

Kizo
@Artur

Dwa razy Austria, raz Niemcy (Bawaria) Wymagania nie są jakieś wygórowane. Takie mogę powiedzieć - typowe dla zagranicznych zleceń. Różne stanowiska, różna kasa, ale ogólnie rzecz biorąc można jedynie zyskać. Nie ma wg mnie minusów, które by eliminowały tę agencję.

Makos
@Artur

Ja byłem dwa razy z nimi w Monachium przy budowach. Cenowo ok, dobra umowa i dobre warunki. Opłaca się jeździć.

Barry
@Artur

W zeszłym roku Augsburg, teraz będę w Monachium. Pracuję jako spawacz. Warunki ok.

Mati
@Barry

sporo nowych ofert wlecialo, mysle ze znajdziesz cos dla siebie, ja polecam ogolnie poludnie niemiec, tam ludzie bardziej ogarnieci, kierunek Norymberga czy Monachium najlepszy wybor jak dla mnie

Karo
@Artur

Augsburg, dobre warunki i dobre pieniądze. Miałem przerwę rok, bo tutaj pracowałem przy dobrym projekcie, ale teraz planuje wyjazd. Może ktoś teraz planuje wyjazd (elektryk)?

Karo

Mati
@Karo

Salzburg, spawacz. Warunki mieszkaniowe luks, co do pracy no to nic nadzwyczajnego. Kasa bardzo ok.

Karol

Ogólnie Niemcy polecam. Byłem i na północy i na południu. Warunki podobne

heros
@Artur

Monachium budowlanka na duzy plus, mysle jechac jakos w tym roku tez w tamtym kierunku, a przynajmniej na pewno do Niemiec

Mateusz
@Artur

Pracowałem w Ulm jako spawacz i jestem zadowolony i z kasy i warunków socjalnych. Jakby ktoś własnie w tej rejon ruszał Ulm, Memmingen, ogólnie Bawaria to polecam. Sporo znajomych z dawnej roboty ode mnie tez z nimi pojechało.

johny
@Artur

Cała Bawaria spoko, dużo ofert mają na ten rejon w różnych branżach. Ja robiłem przy budowach, braciak jako spawacz. Warunki ok. Socjal na fajnym poziomie. Nie są to hotele pięciogwiazdkowe, ale jest czysto, z resztą - jak dbasz, tak masz. Na pieniądze nie ma co narzekać, nie ma co liczyć w Polsce na takie warunki i to raczej wie każdy. Umowa jasna i konkretna, nie ma bajerowania i kombinowania. Czy pojadę kiedyś jeszcze przez tę agencję? Pewnie tak, bo Limnus się sprawdził, a wiadomo że z tymi agencjami to różnie bywa w ostatnim czasie. Ogólnie jak ktoś się wybiera to polecam właśnie Bawarię. Fajne miejsce. Tyle ode mnie, 3majcie się

Liso
@Liso

Wracam od połowy marca :) Nawet teraz i kumpel sie zdecydował.

olek

Ja byłem w Niemczech, klasyk. Nie narzekam, wręcz przeciwnie - bardzo dobrze

Dyzio
@Artur

Monachium, operator maszyn CNC, nie narzekam bo według mnie agencja naprawdę trzyma wysoki poziom.

Sławek
@Artur

Drezno, operator maszyn CNC, warunki w porządku. Na ludzi traafiłem takich że można było pośmiać się i pogadać, jeden gość był z Koszalina to rozwalał kawałami. Robota jak robota, nic nadzwyczajnego, ale warunku lepsze niż w Polsce. Lepsza kasa, nowsze maszynyy. Znacznie łatwiej mi było bo znam język.

Sara
@Artur

Ja byłam we Wiedniu i tam właśnie pracowałam jako kucharka. Początkowo się martwiłam, ale jakoś szybko się wdrożyłam we wszystko. Oczywiście polecam ten kierunek jak i same stanowisko kucharki. Koleżanka pracowała przez Limnus w Niemczech na tym samym stanowisku i to też za jej namową wyjechałąm.

Arek
@Artur

Ja dwa razy wyjechałem. Ulm i Duisburg, praca na budowie, polecam, kasa jakby nie patrzeć jest dobra, mozna dobra sumke odlozyc. Za pierwszym razem mniej Polaków w zespole to i jezyka się wiecej jnauczyłem, za drugim sami Polacy prawie.

buffon
@Artur

ja robilem jako ciesla w Stuttgarcie, jezyk znam dobrze bo mieszkalem kiedys w Berlinie, z tego co wiem to akurat jezyk to wymog konieczny akurat przy tej ofercie, jak przy innych to nie wiem, ogolnie warunki ok, sprzet dobry do pracy, na pewno warunki ktore mozna polecic, bo w polsce teraz ciezki czas dla naszego zawodu

Julka
@Artur

Pracowalam w Monachium jako kucharka. Z pracy i zarobków byłam zadowolona. Kolekny wyjazd planuje na sierpien/wrzesien tez na te stanowisko

patec
@Artur

brema, produkcja mebli, kasa w porzadku, duzo zalezy do jakiej sie trafi ekipy, ja mialem o tyle dobrze ze paru polakow bylo, wiec mozna bylo sie do kogos odezwac

Malik
@Artur

Ja pracowałem akurat jako elektryk w serwisie w Augsburgu Robota w porządku, naprawa maszyn, jakieś tam drobne usterki trzeba było usuwać, przegląd urządzeń i ich kontrola czy się nadają czy nie. Ale też montowaliśmy nowe maszyny. Fakt język trzeba znać, no i rysunek techniczny potrafić czytać bo to robota gdzie to konieczne.

Cisek
@Malik

Eindhoven, spawacz. Warunki bardzo dobre. Ludzie na miejscu ogarnięci, też nie oczekują Bóg wie czego tylko solidnej roboty, atmosfera w porządku, bo jest nas kilku Polaków. Z kasą zero problemów, bo wszystko płacone na czas.

Mac
@Darek

To na jakim sprzecie pracujesz to nie zasługa limnusa.he????????????

gigi
@Artur

Stuttgart i Monachium, obie lokalizacje spoko :)

@Artur

Monachium. Pracowałem przy obróbce CNC. Co do samej firmy to wg mnie najlepsza agencja z jaką miałem do tej pory styczność. To co oferują ma pokrycie w rzeczywistości.

niwaznejakinick
@Marek

Było ok ale już wróciłeś? trochę to dziwne. Jak jest dobra praca i wszystko ok to się pracuje latami a nie jezdzi pomiedzy krajami co 3 miesiące.

bez nicku
@Sarge

Jak było ok to powinieneś pracować conajmniej rok albo dwa. Ta agencja jest jak każda inna, mało wie o firmach, wysyła jak najwięcej osób bo z tego ma kase, całe ryzyko przerzucone na pracownika.

niwaznejakinick
@Vertez

Piszesz jak typowy polski niewolnik o mentalności chłopskiej. Jak zwierze gotowe mieszkać w każdych warunkach a pieniądze które zarababiasz dla pracownika z Niemiec sa smieszne.

Edi
@Artur

Monachium, Rotterdam, Berlin. W tych trzech miejscach byłem i polecam. (spawacz MIG/MAG)

Daniel
@Artur

Obecnie Augsburg. Co do samej firmy - jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia.

Qba
@Artur

Wcześniej Salzburg teraz Ulm. Jest naprawdę ok.

Robert90

Berlin, mechanik, dobra robota

Taco
@Artur

Dla spawacza mig/mag robota pewna, niezależnie od lokalizacji, byłem i w Moguncji i w Bawarii.

Taco

Najlepsza agencja pośrednictwa pracy

Guerro

Jeżdżę z Limnusem od trzech lat. Dobre warunki, oferty spoko, zawsze coś ciekawego można wylapac. Ogólnie jak dla mnie najlepsza opcja żeby jechać do Niemiec, bo tam byłem m.in Monachium i Stuttgart.

Wyjazd dobry, ofert mają bardzo dużo, spoko opcja żeby jechać za granicę.

Polecam!

marcin

jest ok, wyjazdy dwa za mną i teraz na początku przyszłego tygodnia jadę trzeci raz

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK