LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Piotrek1988

Witam mam na imie Piotr mam 35 lat jestem Kucharzem z Zawodu mam wyksztalcenie gastronomiczne i jestem po dwoch szkolach Gastronomicznych posiadam rowniez tytul Mistrza w swoim zawodzie. Lacznie 15 lat pracy jako Kucharz , oraz Szef kuchni w Szwecji w sezonie.. Szukam pracy od poczatku lutego z zakwaterowaniem. Jezyk angielski dobry.. Pozdrawiam

@Piotrek1988

Cześć dzwoń do Pawła lub Tomka nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Xvo

Witam. Planuję podjąć pracę od lutego zagranicą. Interesuje mnie tylko stanowisko komisjoner pick by voice, mam już spore doświadczenie z pracy w Niemczech. Nie posiadam własnego samochodu, mam nadzieję że to nie problem.

@Xvo

Ok, dzwoń do nas i omówimy szczegóły współpracy. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Basia

Pilnie potrzebuje z kolezanka pracy od lutego . proszę o pomoc.

@Basia

Cześć dzwoń do Pawła lub Agi nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Karola

Witam chciałabym wyjechac z chłopakiem do pracy jakieś oferty pracy od zaraz dla pary ?

@Karola

Cześć, odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertami pracy. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Łukasz

Witam szukam pracy jako spawacz MAG, TIG niedaleko granicy berlin, drezno z kim moge sie w tej sprawie skontaktować

@Łukasz

Cześć dzwoń do Agi lub Rity nr tel na naszej stronie internetowej www.limnuswork.pl pozdrawiamy Zespół LimnusWork

sebastian

szukam pilnie pracy w berlinie

@sebastian

Cześć, dzwoń do Agi lub Rity nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt www.limnuswork.pl. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Dzień dobry, Chciałabym zatrudnić się, na co zwrócić uwagę? Praca ciężka?

Poszukuje pracy dla pary z zakwaterowaniem gdzieś blisko granicy jest to możliwe zależy mi na tym

@Andrzej

Cześć, dzwoń do nas w godzinach pracy i coś się znajdzie. Pozdrawiam Zespół LimnusWork

Wojtek

Dzień dobry. Poszukuję pracy od marca 2023. Chciałbym pracować w BMW lub Tesli. Proszę o pomoc w tym zakresie

@Wojtek

Witamy, zapraszamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Łukasz

Cześć planuje wyjechac do pracy na okres 3 miesięcy do grudnia, mam 21 lat lepiej jest jechać z kimś, jezeli jesteś w podobnym wieku i planujesz wyjechać napisz komentarz, jest to mój pierwszy wyjazd za granice do pracy.

On22
@Łukasz

Cześc, podaj swój email do kontaktu

dkf395

Polecacie agencje? Jakie warunki zamieszkania? Da się z nimi dogadać w razie czego?

Wanda
@dkf395

Dogadać w czym konkretnie?

Sebastiano 89

Cześć, poszukuję koleżanki, lub fajnej ekipy do wspólnego wyjazdu donoracy w Szwajcarii,najlepiej ludzie że Śląska i okolic. Planuje wyjechać w drugiej połowie września przez Agencje.

Urszula
@Sebastiano 89

A byłeś już tam kiedyś? Ciekawa jestem jakie tam warunki mieszkalne daja, wiesz może?

Jacek

Cześć wszystkim. Jestem po 50-tce więc doświadczenie zawodowe posiadam. . Szukam kolegi w podobnym wieku do wspólnego wyjazdu do pracy. Nie palę i jestem bez nałogów i takiego kolegi szukam. Nie znalazłem jeszcze oferty pracy ale szukam i rozważę każdą propozycję. Może ktoś pomoże w znalezieniu pracy.

tofik
@Jacek

Witaj. Ja rowniez szukam pracy w niemczech,Mam 48 latek zawod blacharz samochodowy,a ty w jaki zawod masz?

@tofik

Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Jack67
@tofik

Witam serdecznie też szukam pracy w Niemczech jako kierowca kat D mam 55 lat i chętnie wyjadę z kims

Wspólny wyjazd

Hej, mam 21 lat i planuje zacząć pracę za granicą, najchętniej w Niemczech, ale to do ustalenia. Szukam osoby, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak, w podobnym wieku, żeby razem pojechać. Zawsze lepiej z kimś :). Mogę wyjechać od zaraz, ale też i w lipcu czy sierpniu, tu też można się wspólnie dogadać. Jeśli jest jakaś chętna osoba to proszę pisać na email praca.0987654321@gmail.com

Paulina J

Hej ,szukam dziewczyny do wspólnego wyjazdu do pracy w Holandii w sumie może być od zaraz ,ja mam 29 lat ,z kimś zawsze raźniej.Pozdrawiam :)

Justyna
@Paulina J

Hej ja też szukam. Znalazalas juz prace ? justynakrakk@wp.pl odezwij sie .

Dawid

Justyna
@Dawid

Hej a czego szukasz ?

Olga

Hej, razem z chłopakiem planujemy wyjazd koło połowy marca i chcemy poznać kogoś, kto byłby chętny, żeby razem jakoś to ogarnąć :) miło, jakby też była to para.

Kacper

Cześć, planuje wyjazd do Holandii na początku marca, mam na oku kilka ofert, jest ktoś chętny na wspólny wyjazd? Mam 21 lat, najlepiej ktoś o zbliżonym wieku.

Szymon
@Kacper

Cześć, też mam 21 lat i właśnie planuję wyjazd do Holandii.

LIMNUSWORK prowadzi rekrutację na stanowisko Frezer. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Jan

Po przesłaniu aplikacji CV szybki kontakt telefoniczny i ustalenie szczegółów pracy. Papiery dograne w jeden dzień, wyjazd do pracy za dwa dni. Szybko i sprawnie. Polecam

Johny

Jak wygląda praca jako brukarz przez Limnuswork, chodzi o pracę, warunki mieszkaniowe, dojazdu do pracy no i oczywiście kasa? Pozdrawiam

@Johny

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z nami. Przekażemy Panu wszelkie informacje. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK