LIMNUSWORK

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o LIMNUSWORK

Zarówno proces rekrutacyjny jak i kontakt z rekruterem oceniam bardzo wysoko. Wszytko poszło zgodnie z planem, a oferowane stanowisko i praca była zgodna z opisem. Polecam!

Edi
@Marta

Zgadzam się :)

Arek

Wyjechałem miesiąc temu za ich pośrednictwem do pracy. Jestem zadowolony, wszystko jak w ustaleniach. Poprosiłem ich po 2 tygodniach o zmianę kwatery i bez problemu pomogli mi to załatwić z pracodawcą. Moje sugestie dla LIMNUSWORK: Trzemajcie tak dalej :) Lubię atmosferę w LIMNUSWORK za: Rzetelność, prawda, dotrzymywanie słowa.

wujek dobra rada
@Franek

he,he . Agencja pracy i uczciwość. Chyba jesteś typowym polskim niewolnikiem o mentalności chłopka powiatowego.

Tomasz z Polski

przez dłuższy czas jeżdżąc do pracy za pomocą innych agencji pracy denerwowało mnie, że nie miałem żadnego wsparcia po podjęciu pracy tzn. jestem na miejscu w pracy i coś się dzieje, dzwonie do firmy i mam info żeby radzić sobie sam. W LimnusWork przekonali mnie do siebie, dzięki pomocy na zleceniu oraz dzwonią do mnie co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku i czy nie potrzebuję pomocy itp. inne firmy powinny się uczyć od nich takiego podejścia do człowieka, polecam tą firmę wszystkim niezdecydowanym.

niwaznejakinick
@Tomasz z Polski

Opinia brzmi jak pisana przez kogoś z agencji pracy a nie pracownika.

Albert

szybkie działanie z ich strony to fakt, początek roku, a już dzwonili do mnie z fajnymi ofertami pracy, polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

LIMNUSWORK wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na EmploySystem.com. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik magazynu.

Tomasz Nowy wpis

Witam serdecznie ????????️, poszukuje pracy jako spawacz mag mig,

Nowy wpis

@Tomasz

Cześć dzwoń do nas, nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Krystian Nowy wpis

Gorąco polecam !!!!!!! :)

Paweł P

dzięki ich pośrednictwu już ponad pół roku pracuję w Niemczech. Warunki super, zarobki bardzo dobre także jestem bardzo zadowolony

AJ
@Paweł P

Zarobki porównujesz do polskich, czy to dobra kasa nawet, jak na niemieckie warunki? Zresztą, czy możesz podać, ile płacą i co trzeba w zamian robić?

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

E.H.

gorąco polecam. dzięki ich pomocy mam super pracę za granicą, polecam raz jeszcze

@E.H.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :) Zespół LimnusWork

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie LIMNUSWORK? Na EmploySystem.com jest 24 listopada kilka ogłoszeń.

Jarek

Bardzo solidna, profesjonalna firma. Kontakt z nimi też oceniam na szóstkę z plusem. Jak najbardziej mogę polecić :)

@Jarek

Miło nam, pozdrawiamy Zespół LimnusWork ????

delkoo

Witam poszukuje pracy jakos spawacz 135,141

@delkoo

Witamy, zadzwoń do nas, nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Iwo

Proponowana teraz praca blacharza samochodowego do warsztatu w Krakowie jest na UoP na czas nieokreślony? W ogłoszeniu pogrubioną czcionką zaznaczono, że praca jest stała. Dobrze, że wiadomo, że w oparciu o doświadczenie oraz umiejętności można negocjować, czy otrzyma się bliżej 4, czy bliżej 8 tyś zł netto. Zatem dopytam jeszcze o ten pakiet socjalny. Co wchodzi w jego skład?

@Iwo

Jak jest Pan zainteresowany daną ofertą pracy to proszę aplikować na nią i w razie pytań do nas zadzwonić. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Dzwoń do Pawła nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Czy w LIMNUSWORK poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dzidek

Jestem zainteresowany pracą mam doświadczenie na produkcji mięsa impak posiadam nr BSN to nr telefonu do mnie 511534993

@Dzidek

Cześć, aplikuj do nas na wybraną ofertę pracy lub zadzwoń do nas jutro. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork ????

Nika

Witam mam problem skontaktować się w sprawie pracy.z agencja od.tamtego tyg cisza czy i kogos również byl tako problem?

@Nika

Cześć, dzwoń lub pisz SMS lub maila. Dane kontaktowe masz na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Bardzo dużo osób do nas dzwoni lub pisze w związku z tym prosimy o cierpliwość. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Spawałem na stoczni aluminium (MIG) ponad pół roku. Mam papier na 141 i 136 MAG, ale tymi metodami jeszcze zbyt dobrze nie potrafię. Mam u was szanse na jakąś prackę? -Auta nie mam -Angielski średni -Niemiecki wcale Pozdrawiam

@2137

Cześć z zadzwoń do nas może coś się znajdzie ponieważ sytuacja u klientów zmienia się cały czas. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork ????

Hej

Dzień Dobry ja w sprawie pracy Holandia na produkcji

@Hej

Hej, dzwoń do Pawła lub Tomka nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork ????

Skiner
@LIMNUSWORK

Można prosić o adres e-mail do was? Szukam pracy dla pary wraz z mieszkaniem.

@Skiner

Cześć, bezpośredni kontakt do naszych rekruterow znajdziesz na naszej stronie internetowej www.limnuswork.pl w zakładce KONTAKT. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Joanna

MONTER WENTYLACJI, niedawno skończyła się rekrutacja na to stanowisko. Może znajdzie się ktoś po rozmowie kwalifikacyjnej i podzieli się spostrzeżeniami na temat zatrudnienia. Ile na start? Firma motywuje pracowników jakimiś premiami? Jak to się przedstawia cyferkowo?

Natan

Witam,pracuje ktoś może w Niemczech jako malarz szpachlarz przez limnuswork?chodzi mi o to czy warunki płacowe,mieszkaniowe są wzgledne i ilość godzin tygodniowa jaka jest,pozdrwiam

Sylwia
@Natan

Dołączam się, bo też szukam info o tym dla brata. I dodam pytanko, czy wiecie, jak wyglądają zjazdy do PL. Jest jakaś pula dni wolnych, aby właśnie przyjechać do domu? Jest w umowie jakiś zapis, że właśnie firma umożliwia takie odwiedziny w kraju?

Natan
@Sylwia

Sylwia a brat z jakiego miasta jest?bo jeśli warunki pracy by były ok to raźniej we dwóch jest jechać

Zdzislaw

Ja szukam pracy malarz szpachlarz nr telefonu do mnie 511534993 pozdrawiam

@Zdzislaw

Cześć, zadzwoń do nas nr tel na naszej stronie internetowej www.limnuswork.pl w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Olo

Wszystko fajnie jak się czyta ich i nie tylko oferty i spoko stawki i warunki są do przyjęcia ale zastanawia mnie na czym agencja zarabia skoro oferuje umowę bezpośrednio z pracodawcą ?

Obecnie firma LIMNUSWORK poszukuje na stanowisko Lakiernik. Czy ktoś składa CV?

Kuba

7 lat doświadczenia na lakierni proszkowej a od 3 lat maluję jako samodzielny lakiernik :) :)

@Kuba

Super, zadzwoń do nas, nr tel na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK