Opinie o Work & People w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work & People. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work & People na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work & People w Wrocław

w Nowy wpis

Lear stawka 3800 i premie, brak problemów z kontaktem

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Work & People?

Aleksandra Nowy wpis

Dla każdego jest uop, z wejścia? Nie ma tu czegoś takiego jak okres próbny? Bo zwykle we firmach uop dostaje się po tym czasie. Na jaki czas dostaje się tą pierwszą?

wiktoria Nowy wpis
@Aleksandra

Dla każdego jest umowa o pracę. Ja miałam pierwszą na miesiąc.

Gośka

Cześć:) Znajdę tu kogoś, kto nie korzystał z usług agencji co do wyjechania do pracy z nimi, tylko pracuje normalnie w firmie? W kadrach i rekrutacji? Całe życie siedzę w branży, pracowałam już w agencji pracy tymczasowej, myślicie ze firma proponuje dobre warunki dla kogoś z doświadczeniem? No i najważniejsze, ofert nie widzę, ale może orientujecie się co do przyjęć?:)

ciekawa

Czy ktoś wie w jakim miejscu jest ta firma w Polkowicach?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Work & People? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak długo trwa proces awansu w Work & People?

Prędzej Cię zwolnią niż awansują...

Tomasz
@były pracownik

Ech, serio? Zwalniają za byle co? Duża rotacja jest? I za co Ty poleciałeś?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Work & People?

zxc

Umowa o prace

baniak

Witam czy ktoś pracował przez tą firmę z Wrocławia w Niemczech? Interesuje mnie oferta pracy w budownictwie. Czy stawki,są prawdziwe jak wygląda miejsce zamieszkania itp?

zxc
@baniak

Stawki są prawdziwe, spanie jest w hotelach pracowniczych, pokoje po 3 osoby, jest ok.

Krzysztof

Czy od ostatniego komentarza z 2016 coś się zmieniło? Dalej warto aplikować?

Polecam Agencję pracy Work People w Nowej Wsi Legnickiej ponieważ jest miła atmosfera w pracy zgrani ludzie itp są wypłacalni pieniądze są zawsze na czas .Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to proszę pytać śmiało a te komentarze co tu są to nie prawda ludzie hejtuja ponieważ im się nie udało lub konkurencja sam się przekonałem na własnej skórze i warto było a co najlepsze nie pracujesz na umowę zlecenie tzw śmieciówke tylko Umowę o pracę tymczasową. i po okresie próbnym nie robią ci problemu żeby przejść pod pracodawcę

Witam a jak z weekendami ? :) Z Polkowic jedzie autobus do Nowej Wsi legnickiej?

szuka pracy

Niech Pan/Pani mi powie w jakiej firmie ta agencja jest i czy dobre warunki pracy sa?

@Wstyd dla Polski za takich ludzi Czy sytuacja wyjaśniła się? Jak ostatecznie postąpiła firma Work & People? Czy pracujesz tam jeszcze?

WORK & PEOPLE operator

Robię od 3 dni i juz moge isc na weekendy tylko nie wiem czy sa busy ;/

lear tychy

Ciezki kontakt telefon 570............ nigdy nie odbiera prośby o kontakt nic nie daja. Z tego co mi wiadomo nie ja jeden mam ten problem

pracownik tychy

Czy te panie które przychodzą na dyżury na Leara sie na czymś znają? Na żadno pytanie nie znają odpowiedzi

arek

czy do Bierutowa macie może jakieś obecnie prowadzone rekrutacje i nabory? od razu możecie napisać czy finansowo się opłaca, z góry dzięki bardzo za odp

Paula

Dziękuję bardzo :-) Życzę miłego wieczoru

Paula

Mam pytanie. Ktoś może pracuje w Nowej Wsi Legnickiej ? Chciałabym pujść tam do pracy jestem z Polkowic jakie są warunki pracy , ile można zarobić ? Proszę o pomoc i opowiedzieć coś o tej firmie co się robi . Bardzo dziękuję

Merka

Witam, byłam zatrudniona przez tą agencję nie polecam. Co innego mówią na rozmowie a co innego robisz jedyne co to kasa na początku się zgadza. Co miesiąc musiałam wysyłać skan legitymacji bo Pani gdzieś go zgubiła to samo z grafikiem.

rogerek20

100% soboty 200% niedziele. Bzdury. Nadgodzin wogóle niema. Work people to banda oszustów.

Learfbk
@rogerek20

W weekendy potrzebują tylko ludzi na dane stanowiska lub inny dział jak się opierdalasz w robocie to się nie dziw że nie ma weekendów;)

rogerek20

Tak jak koledzy wspomnieli. Fikcyjne stawki. 2000 brutto czyli najniższa krajowa. Lear corporation w tychach - nie polecam .w wekendy busy nie jeżdżą. Dojazd na własną ręke.

koleś

Dołanczam sie do przedmowcy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Work & People - Wrocław

• Jak się pracuje w Work & People?

Zobacz opinie na temat firmy Work & People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Work & People