Opinie o Zdunek Premium Spółka z o. o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zdunek Premium Spółka z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zdunek Premium Spółka z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdunek Premium Spółka z o. o. w Gdynia

Grey

Korporacja która wyciska pracowników jak cytryny. Nie płacą za nadgodziny i soboty. Obiecują miliony a jak przychodzi co do czego to tylko patrzą jak ci zabrać i uciąć pieniądze. Totalna inwigilacja, pan dyrektor obserwuje na kamerach co robisz i dzwoni do ciebie dlaczego siedzisz a nie szukasz klientów jakbyś pracował w akwizycji a nie w salonie bmw. Zawsze mało i ciągle pretensje. Potrafią cie obciążyć za rzeczy na które nie masz wpływu np. rozładowany akumulator. Ciągła rotacja to najlepszy dowód na to że ta firma nie jest w porządku, z branży nikt tam nie chce pracować przychodzą tylko młodzi naiwni.

Klient
@Grey

Mam wrażenie, że opinie są zgodne z prawdą. Chciałem w tej firmie nabyć samochód (używany). W ogłoszeniu widnieje informacja "bezwypadkowy", w autobaza.pl zaznaczono wyraźnie, że historia zdarzeń jest aktywna. Opinie pracowników mogą być przejaskrawione, ale (usunięte przez administratora) klientów, to już jest poważny przekręt. Generalnie traktuję Was jak kolejny polski grajdołek naciągaczy.

OnOn

Nie polecam. Byłem tylko chwilę w Gdyni, popracowałem-popatrzyłem-podziękowałem. Ogólnie ekipa spoko ale widać, że jakaś taka trochę podminowana, każdy mówi, że gdzieś tam szuka czegoś innego. Jakiś młody ambitny, lata pod dyrektorem i zwalnia ludzi. Wygląda jakby tam był z łapanki bez żadnego przeszkolenia w kontaktach między ludzkich. Może miał trudne dzieciństwo... Wolałem to sam szybko ukrócić. Pozostał wielki niesmak bo niby to "premium". :-(

Emil
@Kamil

Nikt z ostatnio piszących nie sugeruje że może to być praca na jakiś dłuższy czas. Jaki więc jest staż pracy osób na tych stanowiskach sprzedażowych i czy ktoś jest tu zatrudniony na UoP na czas nieokreślony? Ile może wynieść sama podstawa? Skoro tyle słów wylano o niemożności wyrobienia celów sprzedażowych.

Cześć, mnie zainteresowała firma, bo mieli ogłoszenie w internecie dla mechanika samochodowego. Mam doświadczenie w tej pracy 5 lat, czy zatrudniliby mnie do tej pracy, czy trzeba mieć większe doświadczenie? Bo o doświadczeniu nic nie pisali... A jak by mnie wzięli, no to dajcie znać, z jaką pensją.

AAA

To ile tych roboczogodzin trzeba wyrobić, aby ten próg premii osiągnąć? I tak naprawdę to czy premie dużo podnoszą poziom pensji? Z doświadczeniem bym oczekiwał coś więcej, a w ofercie wspomnieli, że ten system prowizyjny jest atrakcyjny.

Zbigniew W

Bardzo jestem zadowolony z zakupu samochodu elektrycznego Kango. Pan Mateusz Paczkowski bardzo dobry doradca zna się na samochodach jak również potrafi doradzić co należy zrobić aby być zadowolonym z auta. Polecam Pana Paczkowskiego bardzo starannie pomaga w wyborze auta ..

Były pracownik Nowy wpis

Zatrudnią Cię bez problemu, bo mają braki kadrowe. Doświadczenie, o którym pisałeś (5 lat) wystarczy. Co do zarobków to nie zarobisz za wiele. Podstawa to najniższa krajowa plus premia za sprzedane godziny. Tyle że po zmianie dyrektora odpowiedzialnego za serwisy BMW w zdunku tak podniósł progi wyrobienia roboczogodzin, że sprawdzają się one tylko w Gdańsku ze względu na ilość obsługiwanych klientów. Do tego dochodzi sposób w jaki się to osiąga, ale nie chcę rozpisywać na ten temat tutaj. Z tego co się dowiedziałem od kolegów z byłej pracy obecnie mają problem z organizacją. W serwisie nie ma mistrzów koordynujących pracę. I mówiąc wprost, jeśli na gwałt potrzebujesz pracy to możesz śmiało iść, natomiast siedzenie tu dłużej nie ma najmniejszego sensu.

Baśka Nowy wpis

Hej, ale ta kasa najniższa krajowa to jest pensja tylko na start, czy taka normalna już na dłużej? Szczególnie właśnie, jak ma się kilka lat doświadczenia.

Alexander Nowy wpis
@Baśka

Najniższa krajowa od początku do końca. Nigdy dokładnie nie wiadomo jaka będzie wypłata. Dostaje się podsumowanie co miesiąc ale naliczane jest to przez tatę i synka więc....odradzam.

AAA Nowy wpis

AdamD.

Jest wiele ogłoszeń, w tym na doradcę w serwisie. Chciałbym aplikować ale mam trochę obawy... Ktoś może coś doradzić?

OnOn

Lena
@OnOn

A wiadomo z jakich powodów każdy szuka czegoś innego? Chodzi właśnie o tą naminowaną atmosferę czy bardziej o zarobki/ brak wizji podwyżek?

Sam wiesz kto
@Lena

Ze względu na fakt konieczności wyrabiania (w moim mniemaniu drakońskich) norm, a nie wykonywaniu rzetelnej pracy. Normy są tak wyśrubowane, że na niektórych stanowiskach nie ma szans na ich wyrobienie gdyż są przeszacowane. Wszelakie próby negocjacji obniżenia norm (bądź zwiększenia podstawy wynagrodzenia) plus fakt braku klientów przyczyniają się do niskich zarobków niewspółmiernych do posiadanej wiedzy i wykonywanej pracy. Do tego dochodzi nacisk ze strony kierownictwa na sztuczne wyrabianie wyżej wymienionych norm. To min. jest przyczyna wysokiej rotacji pracowników, którzy nie mają nawet czasu by się wdrożyć (nie wspominając o podnoszeniu kwalifikacji). Natomiast czysto prywatnie poza nielicznymi jednostkami ze współpracownikami dobrze się współpracowało (nie dotyczy kierownictwa).

????
@OnOn

Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś i jak z zarobkami? Skoro premium to wynagrodzenia przedstawiały się konkurencyjnie? Jest jakiś okres próbny zatrudnienia?

Pati
@????

Nikt nie napiszę tutaj takich szczegółów :-)))) To już nie jest premium, tylko chwilówka. W jednym miesiącu zatrudniają, a w następnym zwalniają.

Kaja
@Sam wiesz kto

Ej a jakie jakiekolwiek przygotowanie do wyrobienia tych norm?? Jest jakieś przeszkolenie, aby to nie było problemem a pracownicy wiedzą, jak to zrobić? Czy jednak od razu każdy jest sam zdany na siebie bez przyuczenia?

Kamil
@Kaja

Przygotowanie jest krótkie: mówią Ci że masz wymieniać/ sprzedać części bądź usługę bez względu czy jest to konieczne. Z(usunięte przez administratora). Progi sprzedanych usług/ części są (usunięte przez administratora) w kosmos. Toteż co mądrzejsi stąd bardzo szybko uciekają. (usunięte przez administratora)

Emil
@Kamil

Jak wygląda rozmowa w Zdunek Premium Spółka z o. o. na stanowisko Mechanik Samochodowy? Z iloma osobami się rozmawia? 29 czerwca pojawiło się ogłoszenie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zdunek Premium Spółka z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Julia

Tak się składa, że zaczynam przygodę z księgowością dopiero i szukam odpowiedniej pracy, ktoś mi może coś powiedzieć o tej ofercie jako asystentka księgowości? Obiecują zdobycie doświadczenia, na tym mi zależy właśnie. A będą jakieś szkolenia czy raczej na własną rękę trzeba się uczyć wszystkiego?

Grey

nowy
@Grey

potwierdzam wszystko co napisał przedmówca. nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecę tam pracy!!!!

Marc
@Grey

Nie przesadzaj z tą rotacją, u Plichty to jest rotacją, w rok zmienia się cała ekipa działu handlowego, np w Skodzie, tam to się dzieje dopiero. A nie znam dilera który płaci za soboty

Szymon
@Grey

Monitoring to już codzienność w firmach i zakłada się go ze względów bezpieczeństwa. Piszesz o nadgodzinach, za które nie można uzyskać zapłaty. Czy jest możliwość odbioru wolnego jako dodatkowy urlop?

pat
@Marc

a ja znam dealerów co płaca za soboty :) albo wyrabia się tylko etat i odbiera dzień wolny za przepracowaną sobotę :)

@Grey

"Totalna inwigilacja, pan dyrektor obserwuje na kamerach co robisz i dzwoni do ciebie dlaczego siedzisz a nie szukasz klientów jakbyś pracował w akwizycji a nie w salonie bmw." Z mojego doświadczenia tj. klienta, dotyczy salonów Miałki Szlak. Lokalizacje, nie przy deptaku, czy dworcu PKP, więc jak przyjeżdża tam klient to nie po to by ogrzać ręce w zimowy dzień, czy napić się kawy. Tyłka nikt nie rusza, możesz oglądać auto, prospekty i nic, jesteś jak samotny żagiel na morzu,!!. Czułem się jak intruz. PS. są plusy, dział aut używanych, tu 2x był "atak" na klienta :-) Czyli, auta nowe i tak ktoś kupi, lub sprzeda się firnie lub da cynk znajomemu, że będzie atrakcyjna wyprzedaż. TAK WYGLĄDA SPRZEDAŻ?

@Szymon

Monitorować pracowników można ale nie po to aby dodatkowo przydzielać im jeszcze więcej pracy.

@zdzichu1988

A jakie obowiązki są na umowie? Faktycznie odpoczynek by się przydał to pewnie przerwy są od tego? A za tę "akwizycję" wspomnianą przypadkiem nie dostanie się lepszej kasy czy coś? To tak nie działa?

@Maja

Wszystko zależy jaki dział. W serwisie jest największy (usunięte przez administratora) Ojciec dyrektor wprowadza swoje "dobre" zmiany cały czas. Na umowie jedno ale z miesiąca na miesiąc dochodzą nowe tabelki, plany, wydzwanianie po klientach, kolejne tabelki, pseudo konkursy - kto najwięcej sprzeda pakietów, kolejne tabelki i tabelki do tabelek. Joba można dostać. A trzeba pamiętać aby odbierać tuzin telefonów bo księżniczka na recepcji szuka sobie nowych butów, które i tak będą za małe na jej grube stopy .......i tak od lat.

Klient

Zbigniew W

Radzio

Co takiego się wtedy dzieje, jak komuś nie chce się pracować, czy siada mu motywacja? Przełożony rozmawia z takim delikwentem, by ustalić powody, coś wspólnie zaradzić, podjąć jakieś działania?

NY
@Radzio

Z kodeksu wynika że musi jednak nie zawsze z mojego punktu widzenia jest sens ponieważ pracownicy czasem mają zbyt wygórowane oczekiwanie nie dając od siebie zbyt wiele.

Zdunek Premium Spółka z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Mechanik Samochodowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

123On

Obiecują góry, a potem kasa się nie zgadza, walka o tzw jednostki - godziny. Nie popełniaj tego błędu. Książkowo powiedzą/napiszą, że rotacja jest zawsze.

Danka
@123On

Co to znaczy, że walka o godziny? Czy to znaczy, że pracownik nie ma stałych godzin pracy np. 40 h tygodniowo, tylko różnie to wypada, ile szef da?

Małgorzata

Jestem ciekawa czemu uważasz że to praca dla osób którzy nie mają rodziny? Czyżby dużo czasu się tu w pracy przebywało? Jak to wygląda na co dzień, są jakieś nadgodziny? Płacą chociaż za to dobrą kasę?

On

Zdecydowanie odradzam pracy w tym miejscu. Myślisz sobie, marka premium, super. Nic bardziej mylnego. Dział HR to kpina. Marna podstawa, potem plany sprzedażowe na kilka aut w miesiącu. Jak wiadomo, aut nie ma, zanim się wyprodukują to trzeba czekać kilka miesięcy i klienci nie chcą czasami tyle czekać. Kupują auta u innego dilera, który ma takie auto obecnie na swoim stocku. Nie sprzedajesz to premii brak, proste. Nie zapewniają gwarancji, że dostanie się godziwą wypłatę. Znajomy więcej dostał wypłaty na produkcji niż sprzedawca bmw i mini..... żałosne.

Joanna
@On

A jak kwotowo zarabia się jeśli chodzi o podstawę wypłaty? Te plany to są nierealne do wyrobienia? One są jakoś zawyżone? Ta premia to jest nawet za sprzedane jedno auto?

zdzichu1988

Kasa jest ALE jako premium to tylko z nazwy. Ludzie pracują tam po kilka miesięcy, lat....a podwyżek wcale. O pieniądze za soboty trzeba się wykłócać albo brać prawnika bo uważają, że najlepiej aby pracownik za darmo powinien robić w ten dzień. Przez COVIDA zwolnili bardzo dużo osób (w całej spółce). Ciekawe co z kasą co dostali na wsparcie...... W ostatnim czasie posypały się zwolnienia w każdym dziale - niby ktoś planów nie robi, a tak naprawdę znajomi są zatrudniali. Jak ktoś położy papier to potem robią spotkania i przekazują nieprawdziwe treści, że dana osoba całkowicie się przebranżowiła.... tylko już nie wspomną, że to dla tego, że nie dali jej podwyżki :-( Pan Tadeusz nawet nie wie co wyprawiają u niego kierownicy oraz dyrektorzy - słupki co miesiąc mają się tylko zgadzać. Jest to przykre. W innych autoryzowanych salonach za głowę się łapią gdy słyszą o zarobkach. Wystarczy spojrzeć po innych aso, gdzie kto teraz pracuje i ma się lepiej.

Kasa
@zdzichu1988

Kasa za wsparcie poszła na jacht dla pana Tadeusza, nie jest to żadną tajemnicą :)

Potwierdzam
@Kasa

Zawsze szło na jachty zamiast do Zusu

Na salonie dramat. Dział handlowy całkowicie się wymienił. Jakieś dziwne roszady nastąpiły. Klient ustala zamówienie na auto z handlowcem, czy to bmw czy mini. Auto po mega długim czasie oczekiwania jest do odbioru,a wtedy już całkiem inny handlowiec wydaje auto i nie zna ustaleń swojego poprzednika. Brak komunikacji lub to, że dany handlowiec zostaje zwolniony z dnia na dzień z pracy, bez możliwości przekazania istotnych informacji. Ktoś może dobrze sprzedawać samochód, mieć wszystkie uzyskane szkolenia oraz certyfikat, a i tak dostaje informacje w połowie dnia (!), że ma się spakować i wyjść do domu bo jest słabym sprzedawcą. Teraz po salonie latają jacyś młodzi, jąkający się chłopcy. Tylko już został (usunięte przez administratora) ze starej ekipy. Gdzie się podziali wszyscy dobrzy handlowcy???

Jolanta
@Ewa

W jaki sposób zostaje weryfikowane to czy sprzedawca jest dobry czy nie? Czy są dla sprzedawców ustawiane jakieś miesięczne progi, czy za nie dobicie do nich ucinana premia?

Małgorzata

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czy nadal jest poszukiwana osoba na recepcję salonu sprzedaży Renault? Bo znalazłam takie ogłoszenie na stronie firmy i zastanawiam się czy można składać cv. Piszą tam o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń i zastanawiam się jak to wygląda? Są same podstawy czy premie też? Podobno jest też możliwość awansu, prawda to?

@Małgorzata

Praca na recepcji to śmiech na sali, dostajesz najniższa krajową jakaś śmieszna premie która wychodzi tak niska ze twoja wypłata to najnizsza krajowa netto, obowiązków masa, od podawania kawki klientom zajmowania się ekspresem zamawiania wody ciastek do salonu robienie poczty i przesyłek kurierskich odbieranie telefonów pilnowanie czy handlowcy dzwonią do klientów w ciągu godziny po pilnowanie kluczy od aut demo itd Za te pieniądze kompletnie nieopłacalna praca

Renata

A w jakich godzinach pracuje się na tej recepcji? Ta najnizsza krajowa to na umowie o pracę chociaż? Można spokojnie na urlop iść?

Aleksandra

Czytałam tutaj że nikogo nowego nie przyjmują a to nie prawda, bo znalazłam AŻ 14 ofert pracy na różne stanowiska.... począwszy od Mechanika do Recepcjonisty. Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?

Pracownica
@Aleksandra

To że są ogłoszenia o pracę to nie znaczy, że zatrudniają...

Sylwia
@Pracownica

Ale to nie jest logiczne. Przecież po co mieli by wstawiać ogłoszenie jak nie chcą nikogo zatrudnić?

@Sylwia

Wiele firm stosuje takie coś, że wystawia ogłoszenia bez konieczności zatrudnienia. To jest badanie rynku.

@zdzichu1988

no dobrze i tej tutaj firmie to co miałoby tego typu badanie rynku dać? jakoś to wpływa na warunki pracy innych osób?

@Maja

jest to ogólnie stosowane, aktualizują sobie bazę danych. Gdyby ktoś im położył wypowiedzenie (np 1 lub 3 miesięczne) , lub kogoś by zwolnili - to mają najnowsze cv i z nich mogą sobie "wybierać"

Omijać szerokim łukiem

Nie polecam, pieniądze żadne (podstawa najniższa krajowa), nawet przy wyrobieniu najwyższych progów premiowych. Na warsztacie wieczny pośpiech przez dezorganizacje w terminarzu, za tym idzie stres, konfilty pomiędzy pracownikami warsztatu. Szydzenie czy poniżanie pracownika jest tu na porządku dziennym. Dyrektor z uporem maniaka obserwuje monitoring, gdyby mógł to założył by ludziom gps i podsłuchy (swoją drogą polecam panu pracę w centrum monitoringu miejskiego skoro patrzenie w obraz z kamer sprawia taką satysfakcję). Pracownicy zwalniani są z dnia na dzień (!) bez żadnej wcześniejszej informacji. Po prostu, stawiają ludzi przed faktem dokonanym. Jeszcze raz, nie polecam, nawet nie łapcie tu doświadczenia bo tylko nabierzecie złych nawyków.

Sylwia
@Omijać szerokim łukiem

Serio? To jak wyglądają te progi premiowe? Ile można najwięcej z nich wyciągnąć? Są jakieś inne możliwości nadrobienia tej stawki np. nadgodzinami?

Niedoszły

Fatalna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR nie mającą pojęcia o sprzedaży. Pani zadaje infantylne pytania - jak na osobę z ponad 10 letnim doświadczeniem w sprzedaży pojazdów premium jestem w szoku. Szkoda czasu - od razu pytajcie o warunki finansowe. Stawka podstawy tak żenująca i mocno skrywana przez osobę rekrutującą, że prawie spadłem z krzesła. Premium to tylko przykrywka do wyzysku. Stawka podstawy oscyluje w granicach 3000-3500 netto doradca sprzedaży pojazdów nowych. Jeżeli B2B to wyjdziecie jeszcze bardziej do tyłu (koszty dział. po Waszej stronie). Oczywiście jest premia ale nie ma gwarancji, że ją wyrobicie - wtedy goła podstawa znacznie niższa niż kasjer w Biedrze. Wstyd takie warunki proponować. Pamiętajcie również co sprzedajecie i ile taki produkt kosztuje min. 200-400 tyś. Naprawdę totalny wstyd.

wstyd!!!

Bardzo nie polecam. Osoby zatrudnione w trakcie covida, pierwsze wspólne szkolenie, bo część do Gdyni, do Gdańska a część do Olsztyna. Poznanie pana tadeusza, pieprzenie, mydlenie oczek że firma rodzinna z tradycjami. Jasne.... A już po dwóch tygodniach spotkanie zespołu z kierownictwem i przekazanie smutnej wiadomości o wypowiedzeniu z zachowaniem okresu wypowiedzenia bodajże tydzień/ dwa tygodnie (?) z powodu: COVIDA!!! i braku możliwości skorzystania z tarczy antykryzysowej!!! FIRMA MUSI SIĘ RATOWAĆ! Żenada. Po co zatrudnili 20 nowych osób, skoro wiedzieli, a na pewno wiedzieli, to nie jest sklep osiedlowy ani market, tylko ogromna firma działająca na rynku od x lat że po dwóch tygodniach ich zwolnią. Taka firma, a nie stać było pana tadzia aby zapewnić nowym pracownikom pensję (najniższe krajowe) wstyd! z plotek usłyszałem, że zdunek zwolnił bardzo dużą ilość pracowników w tym czasie. Kierownicy obiecali kontakt od razu po załagodzeniu sytuacji w kraju. Do dzisiaj żadnego telefonu, nawet na zasadzie :"radzisz sobie jakoś? znalazłeś już pracę? może czegoś potrzebujesz?". Zero zaopiekowania po takim potraktowaniu. Człowiek nastawia się na super pracę w super zespole, wkłada całe swoje serce, pasje i zainteresowania do motoryzacji gotów się rozwijać, a został potraktowany jak w jakiejś korporacji. Nie postarał się pan panie tadeuszu.

Szymon
@wstyd!!!

Dużo firm z powodu covida musiało zwolnic pracowników. Szczególnie jak nie dostali kasy z tarczy, bo nie każdemu się należała. To, że nikt się tobą nie zainteresował po zwolnieniu to nic dziwnego. Jak cię zwalniają to nie po to, żeby cię pytać jak się czujesz. Teraz są nowe przyjęcia? Może spróbuj jeszcze raz aplikować?

Bogdan
@Szymon

Nikogo nowego narazie nie przyjmują.

nick
@Szymon

Nie każda firma kwalifikowała sie pod tracze wiec sorry.

@nick

Z tym, że oni dostali wsparcie. Tylko nikt nie wie czemu w tym czasie główna księgowa z dnia nadzień dała wypowiedzenie. Może nie chciała się pod tym podpisać?

Masakra. Zapłaciłam 900 zł za diagnozę a i tak nic nie zrobili tylko podnieśli auto do góry i latarka poświęcili. Jeszcze głupie podśmiechujki jakiegoś przyglupa który mnie obsługiwał

@Kasia

Nie pomyliłaś się przypadkiem o jedno zero? Co generalnie wyszło, jakaś korozja czy auto czyściutkie?

Belfer

Nie potrafią zdiagnozować samochodu a uważają sie za specjalistów. Dałam samochód do naprawy nic nie zrobili zaplacilam 1600 i (usunięte przez administratora) .Ciekawe co mi zaproponują.

@Belfer

Opiszesz jak się skończyła ta sprawa? Jestem ciekaw jak reagują na takie zgłoszenia :)

pass
@Belfer

mam tak samo

Grażyna
@pass

No i co odpowiedziała firma?

@pass

A skąd pewność, że niczego nie zrobili? Nie rozkręcali nawet?

Zostaw merytoryczną opinię o Zdunek Premium Spółka z o. o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Zdunek Premium Spółka z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zdunek Premium Spółka z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdunek Premium Spółka z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zdunek Premium Spółka z o. o.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Miałki Szlak 43/45
    80-717 Gdynia

Zdunek Premium Spółka z o. o.