Opinie o Mini-Mrówka (Psb Mrówka) w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Psb Mrówka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Psb Mrówka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psb Mrówka w Oświęcim

mal

Moja opinia tak naprawdę nie dotyczy samej firmy, ponieważ nie dano mi nawet spróbować w niej pracować, ale osoby która przeprowadzała ze mną rozmowę rekrutacyjną. Jestem osobą po szkole artystycznej i architekturze wnętrz. Mam wysoko rozwinięte umiejętności manualne, zmysł artystyczny i poczucie przestrzeni. Jakiś czas temu znalazłam poprzez portal OLX ogłoszenie że szukają pracownika w Myszkowie na stanowisku specjalista do spraw ekspozycji itp. Zgłosiłam swoją kandydaturę (posłałam cv i list). Na następny dzień otrzymałam maila od pani Ilony Lizak, zajmującej się rekrutacją. Otrzymałam propozycję rozmowy przez komunikator, zgodziłam się oczywiście, rozmowa odbyła się, przebiegła pomyślnie, widać było duże zainteresowanie ze strony rekruterki. Zakończyłyśmy rozmowę tym, że miała się ze mną kontaktować w najbliższych kilku dniach w celu ustalenia spotkania na żywo. Czekałam około tygodnia po czym zaniepokojona brakiem kontaktu, postanowiłam odezwać się sama. Otrzymałam w odpowiedzi maila, że pani dziękuje mi za zainteresowanie ofertą ale ma już innych kandydatów... Mój szok był podwójny, po pierwsze dlatego że mimo iż spełniałam wszelkie możliwe wymagania, nie została mi zaproponowana oferta, mało tego kobieta z którą rozmawiałam, która wykazywała zainteresowanie zatrudnieniem mnie, nie raczyła nawet skontaktować się ze mną i poinformować że sprawa jest już nieaktualna i że ma kogoś innego. Nie polecam współpracy z tą osobą. Pani Ilona Lizak jest nieprofesjonalna, niegrzeczna i nie warta zaufania, wykazuje totalny brak szacunku wobec osób z którymi rozmawia i umawia się na dalsze kroki w podjęciu zatrudnienia. Pozostał bardzo duży zawód i niesmak. Bardzo nie polecam!

The Rain Of Hope
@mal

Proszę Pani, proszę się nie dziwić. Szukając pracy mam praktycznie takie same doświadczenia jak Pani. Każda rozmowa rozpoczyna się i kończy tak samo. Rekruterzy a także sami właściciele firm najpierw zachwycają się doświadczeniem, stażem pracy w różnych firmach, umiejętnościami itp. kandydata, a później w ogóle się nie odzywają. Ostatnio miałem rozmowę z właścicielką firmy, która sprawiała wrażenie bardzo zainteresowanej moim doświadczeniem z poprzednich firm. Były ochy i achy z zapewnieniem odpowiedzi. Było dokładnie tak samo jak zwykle. Pracuję w handlu od około 30 lat. Mogę Pani powiedzieć jedno. Współcześni właściciele, managerowie, ludzie biznesu, handlu i inni z nimi powiązani (np. HR-owcy) , to najczęściej ludzie bez honoru, cyniczni, często z moralnością mający niewiele wspólnego. Dla takich ludzi pracownik, to najczęściej kolejne narzędzie generujące przede wszystkim koszt. Oczywiście są wyjątki, ale to promil człowieczeństwa w morzu niemoralności. Tacy wrażliwi ludzi jak Pani, niestety zazwyczaj nie są pożądani w firmach stricte handlowych. Tym bardziej po tak pięknym kierunku jak Pani. Czasami pracodawca woli zatrudnić osobę o o wiele niższych kwalifikacjach od np. Pani , ale mniejszych ambicjach zarobkowych a rokującą na dużą lojalność. Nie wiem co w Pani przypadku poszło nie tak ? Może wydała im się Pani za droga ? Być może w dłuższej perspektywie czasowej byłaby Pani ze swoim wykształceniem, zagrożeniem dla niektórych osób ? Nawet jeżeli zdecydowano się zatrudnić osobę o wyższych lub takich samych kwalifikacjach, sposób w jaki potraktowana została Pani jako kandydatka (ale przede wszystkim człowiek), BARDZO DUŻO MÓWI O FIRMIE. To pokazuje, jak potencjalnie mogłaby Pani być w tej firmie traktowana. Niech się zatem Pani nie przejmuje. Oznacza to tylko tyle, że ta konkretna firma po prostu na Panią nie zasługuje. Minął już ponad rok od Pani postu, więc mam nadzieję iż znalazła Pani pracę pełną pasji.

Dominika

Aktualnie firma Psb Mrówka poszukuje na stanowiska do Biłgoraja, Gryfina, Gajkowa, Sokołowa Podlaskiego, Jawora, Szczecina, Niepołomic, Wrocławia, Elbląga a także do innych miast. Aktualne oferty pracy znajdują się na największych portalach ogłoszeniowych. Ofert możecie też szukać na oficjalnej stronie pracodawcy pod linkiem https://www.grupapsb.com.pl/menu-stopka/praca-w-psb Kto z Was pracuje w firmie Psb Mrówka i może powiedzieć na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

Kurczak
@GosiaK

Zmiany są od 8-20 dwa dni na dwa dni wolnego

Dominika

Bolo
@Dominika

A ja pracuje w mrowce w jednym z miast na poludniu.wszystko zalezy od wlasciciela jak i dyrektora sklepu.zarobki sa dobre ludzie zyczliwi.pracuje raprem 4 miechy ale jestem zadowolony

GosiaK

Jakie są zmiany?

Kurczak Nowy wpis
@GosiaK

Zmiany są od 8-20 dwa dni na dwa dni wolnego

mal

The Rain Of Hope Nowy wpis
@mal

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Psb Mrówka odbywa się w siedzibie firmy?

Magdalena Nowy wpis

Rozmowy odbywają się w biurach centrum placówki handlowej Mrówka.

Jan

Zmieńcie ochronę z (usunięte przez administratora) na młodych ogarniętych. w sklepie są ślepi i obserwują co chcą widzą ze się coś bierze a nie widzą ze się odkłada przy wyjściu się czepiają. przepraszam nie umiał (usunięte przez administratora) powiedzieć

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: brak w firmie Psb Mrówka?

perez

a nie no to za darmo lecisz

Krzysztof
@perez

Za darmo to boli gardło. Ile jest roboty na dziale budowlanym i jaka kasa w zamian? Bo nie podano tego w ogłoszeniu.

Praca

Czy w Mrówce można pracować na pół etatu?

Mikołaj
@Praca

Tak sam tak pracuję

Łucja
@Mikołaj

czy sklep sam zaproponował taką część etatu czy ty tak chciałeś? czy na 1/2 etatu masz pełne ubezpieczenie ?

Doman

Najgorszy i najdroższy skład budowlany....ludzie kupujcie w zwykłych lokalnych hurtowniach wychodzi dużo taniej!!! I lepszy asortyment .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Psb Mrówka?

w PSB Mrówka Tarnów umowa na okres próbny 3msc potem 3 umowy na rok i dopiero czas nieokreślony. Oczywiście najniższa krajowa na papierze. Praca po 8h + 2x 10h w soboty + premia.

Gabriela

A w jakich godzinach się tu pracuje? Są Jakies zmiany?

@Gabriela

u nas akurat 8-16 12-20 oraz w soboty 8-18

Urszula

Godziny pracy zależą od stanowiska czy jest jakiś grafik ustalany kto kiedy przychodzi?

Czy pracodawca Psb Mrówka motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nikoś

Pewnie że motywuje pracowników , zwłaszcza kierowców którzy dostarczają towar zawsze mają coś do zaoferowania ....

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Psb Mrówka?

Xd

W zależności gdzie bo w Polkowicach jest bardzo słabł zarządzana

BYŁ PRACOWNIK

MRÓWKA POLKOWICE TO PORAŻKA !!!!, ZERO SOCJALNEGO !!!! BRAK EKWIWALENTU ZA PRANIE O CZYM MÓWI KODEKS ! SZEFOWA NA STERYDACH ! MA PRACOWNIKÓW ZA NIC!! TYPOWA MAŁO BOGACKA ,,,JAK CI ZADA PRACE DO WYKONANIA TO NIE JEDNĄ ALE NAJLEPIEJ ŻEBYŚ ROBIŁ WSZĘDZIE I WSZYSTKO ,NIE WIESZ ZA CO PIERW SIĘ ZŁAPAĆ

@BYŁ PRACOWNIK

To idz do Szefowej i powiedz to prosto w twarz a nie na forach anonimowo wypisujesz. Pfff.

anon

dobre nie po po to kończyła studia aby jej teraz ubliżać

Justyna

A jak Ty oceniasz pracę w firmie? Zakładam, że zajrzałeś tutaj, bo jesteś pracownikiem bądź rozważałeś aplikację. Czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Dla niektórych osób kwestie dodatków pozapłacowych są bardzo ważne, niektóre osoby jednak większą uwagę zwracają na atmosferę. Jak Ty ją oceniasz?

ANonim

Po to jest to forum, żeby napisać o wrażeniach z danej pracy, bałwanie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Psb Mrówka?

Kris

Ciężko niby mamy być bezpieczni podczas epidemii a narażają nas system 12h żenada i nie polecam

LiderSprzedazy

Przebieg rekrutacji Sabotowanie odpowiedzi, wizji, pomysłów kandydata przez panią Asystentkę Dyrektora, to tylko ułamek tego w jaki sposób traktuje się na rozmowie osoby wartościowe na rynku pracy. Pani Asystentka (pracująca od niedawna) po rozpoznaniu doświadczenia i wartości kandydata traktuje go jako zagrożenie. Krytyka, uwagi i odmienne opinie a także niespójność z opiniami samej Pani Dyrektor, to nie elementy rzetelnej rekrutacji a próby niedopuszczenia do firmy osób z potencjałem większym niż ona sama. To przykre, firma w której szefowej "podpowiada" osoba traktująca ludzi z wizją i wiedzą jako zagrożenie, traci w moich oczach na profesjonalizmie. Ludzie sukcesu zapraszają do współpracy, ludzie słabi stają w pozycji obronnej. Warto przyglądać się poczynaniom tej pani (ostracyzm w kontaktach zawodowych z nią murowany).

bolo

takie syfu jak polkowicach ludzi traktuje jak smieci a samo powinna isc do fryziera

Zetio

Powiedzcie mi jak to jest z tą odpowiedzialnością też podpisywaliście coś takiego? I jak to wygląda

uczciwy vs draństwo

Nie polecam zakupów w sklepie liszki traktują klienta jak zło, a pracownicy tacy jakby wystraszeni. Fałszywe twarze osób z biura obsługi klienta żenada. Może myślą ,że są lepsi i cóż za wielkie stanowiska mają

Kamil

Czy sklepy są otwarte podczas kwarantanny? I czy to prawda ze na weekendy będą zamykane ?

ciekawa

Czy ktoś może napisać jakie są dokładnie obowiązki na stanowisku sprzedawcy? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to pewnie najniższa krajowa? I jaki jest system pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Bolo
@ciekawa

Nie prawda.ostatnie moje zarobki byly na poziomie 2800 na reke.co 2 sobota pracujaca.8 h w tygodniu bez niedziel.to zle?

Hahah
@Bolo

Hahahah chyba z 60 nadgodzinami!

Damian
@Hahah

Odpowiedziałeś na post sprzed kilku miesięcy, dlatego może rzeczywiście wcześniej warunki zatrudnienia wyglądały, tak jak napisał to użytkownik? Rozumiem, że masz najświeższe informacje o tym, na jakie wynagrodzenie można obecnie liczyć w firmie Psb Mrówka. Mógłbyś podzielić się z nami tą wiedzą?

@Bolo

To chyba jako kierownik,bo zwykły pracownik pracujący jako doradca ma najniższą...i to jeszcze bez premii.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Psb Mrówka?

Niestety na rzadne. Wszystko musisz na własny koszt sobie kupić. A w podzience dostaniesz wypowiedzenie.

Wiola

Zakupiłam prysznic w promocji A sklep nie chciał mi go przyjść na drugi dzień zastępca kierownika stwierdziła że produkt zakupiony w promocji nie podlega zwrotu .mrówka Aleksandrów lodzki

Mirosław
@Wiola

Dlaczego chciałaś zwrócić zakupiony prysznic? Ciekawi mnie, czy dojrzałaś jakąś wadę produktu, czy może po prostu stwierdziłaś, że był to zbyt pochopny zakup.

Zostaw merytoryczną opinię o Psb Mrówka - Oświęcim

• Jak się pracuje w Psb Mrówka?

Zobacz opinie na temat firmy Psb Mrówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Psb Mrówka?

Kandydaci do pracy w Psb Mrówka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Psb Mrówka
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

Psb Mrówka