Opinie o Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Kandydat do działu sprzedaży Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś ostatnio brał udział w rekrutacji do działu sprzedaży? Jestem ciekawy bo szukają od dłuższego czasu i zastanawiam się czy mają tak wygórowane oczekiwania czy stawka nie adekwatna?

AP Nowy wpis

Byłam na rekrutacji w tej firmie. Totalnie nie polecam szkoda czasu, rekrutacja wygląda jak przesłuchanie. Pani prowadząca nawet się nie przedstawiła. Jedna z najgorszych rozmów o prace na jakiej byłam. Rekrutacja na specjalistę It jest prowadzona ciągle, w sumie nie ma co się dziwić. Nie polecam, nie tracie cennego prywatnego czasu.

Obama Nowy wpis
@AP

Dzięki wielkie za pomoc. A jaka wogole mniej więcej kasę netto oferowali?

@Pracodawca Czy są szanse na dostanie się na stanowisko IT Support Specialist, jeśli miało się inne doświadczenie w branży IT? Jak przebiega proces rekrutacji? Będę wdzięczny za informacje :)

Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży – Key Account Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.?

#teamElandis

Nawet najlepsi kiedyś zaczynali i stawiali gdzieś swe pierwsze kroki zawodowe. Ktoś dał im szansę a oni ją wykorzystali; są takie osoby i w naszym już prawie 50-osobowym zespole. Odpowiadając więc wprost: TAK, jest szansa na podjęcie współpracy z osobą bez doświadczenia. Wierzymy w ludzi, motywujemy i wspieramy, dlatego staramy się wysłuchać każdego ;). Napisz do nas, umów się na spotkanie, przekonaj nas do siebie – opowiedz w czym jesteś dobry, co Cię interesuje, co chcesz robić, gdzie widzisz się w naszej firmie. Zapraszamy! Pozdrawiamy, #teamElandis

robertinho

Ja ruszyłem po nowe wyzwania zawodowe, ale Elandis będę bardzo dobrze wspominał. Było, co trzeba, aby wstawać rano z entuzjazmem: - koleżeńska atmosfera pracy - życiowe podejście właścicieli, którym bliżej do współpracowników niż stereotypowych szefów - wyzwania - duże i coraz większe projekty: IT oraz logistyczne dla znanych marek

@robertinho

@robertinho Super, że miło wspominasz swoją pracę w Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. Co jednak wpłynęło na to, że opuścileś tę firmę? Czy zbyt niskie wynagrodzenie odegrało tu główną rolę? Czekam na odpowiedź i dziękuję.

#teamElandis
@robertinho

Drogi Robertinho, Dziękujemy za miłe słowa oraz za to, że napisał je ktoś kto zna nas bardzo dobrze, kto spędził z nami wiele czasu i jest w stanie realnie ocenić naszą firmę. Zawsze powtarzamy, że ludzie są dla nas najważniejsi i to tylko dzięki nim Elandis może istnieć. Codziennie staramy się, aby każdy nasz pracownik czuł się doceniany i wyjątkowy, tworząc istotną część całej organizacji. Dlatego też, niezmiernie cieszy fakt, iż nasze starania są dostrzegane ???? Życzymy Ci powodzenia na dalszej ścieżce kariery ???? Pozdrawiamy, #teamElandis

Lidia

@Jacek Kowal możesz powiedzieć co wpłynęło na Twoją opinię o tej firmie? Co konkretnie sprawia, że odradzasz pracę w niej innym?

Jacek Kowal

Jeśli niczego nie musisz na siłę to unikaj ową firmę.

Lidia

@bigmac dziękuję za odpowiedź. Jednak jak rozumiem, obecnie nie pracujesz już w firmie. Wspominasz też, że czasem brakowało rąk ze względu na dynamiczny wzrost firmy. Jak wpływało to na Waszą pracę? Ktoś z osób obecnie zatrudnionych może powiedzieć jak ta kwestia wygląda obecnie? Widzę też z postów na Facebooku firmy, że w tym tygodniu obchodzi ona 5 rocznicę powstania. Jak będziecie ten jubileusz obchodzić w tym roku?

Lidia

Elandis poszukuje obecnie osób do pracy w dziale IT oraz handlowym. Poszukiwany jest Account Manager, programista oraz Wdrożeniowiec/serwisant. Więcej informacji oraz treść ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy. Co oprócz tego warto wiedzieć o pracy u tego pracodawcy? Ktoś z Was jest obecnie pracownikiem któregoś z tych działów? Od dłuższego już czasu nie pojawiały się nowe opinie. Czy w tym czasie zaszły w firmie zmiany, o których warto wiedzieć?

bigmac
@Lidia

Firmę bardzo dobrze wspominam. Przede wszystkim nie było tam sztywnej struktury formalnej, cała firma działała jak jeden zespół. Nie było tak, że szef chodził z batem i nadzorował - wszyscy pracowali razem na wspólny sukces lub czasem porażkę. Do tego miało się realny wpływ na kierunek i dużą samodzielność, co naprawdę pozwalało zdobyć duże doświadczenie i umiejętności. Do tego atmosfera była super. Nie było czegoś takiego jak obgadywanie za plecami, obrażanie, traktowanie z góry - wszyscy byli dobrymi znajomymi a wszelkie problemy czy sprzeczki trwały bardzo krótko. Problemem było natomiast, że firma bardzo dynamicznie rosła i niekiedy brakowało po prostu rąk do pracy.

Patrycjusz

bigmac "Firma mała, bardzo życzliwa (rodzinna) " - zgadza się. Mała firma i małe zarobki. Prezes też mały, a ambicje ogromne.

hdhdh

"Wydaje mi się, że u nich jednak jest sporo rekrutacji z tego co widze jak np. Specjalista prawa podatkowego / skarbowego i też nie jest to stanowisko dla każdego - wymagają m.in odpowiedniego doświadczenia." Specjalista prawa podatkowego w dziale IT? Na pewno na temat?

hdhdh

Chyba mylisz firmy, przecież oni się tym nie zajmują.

bigmac

"Rekrutacja wieloetapowa, skomplikowana i pełna niedomówień. Zagadki psychologiczne, zadania na czas, etc... Pracowałem już w kilku korporacjach ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem. Uważam że amerykańscy astronauci mieli dużo łatwiej w drodze do rakiety Saturn V. A na koniec moi mili 2000 netto na umowie zlecenie + 6 miesięcy okres próbny !!! Tak, tak moi mili 2000 !" Wszystkie zależy od punktu widzenia. Dla ludzi mniej zdolnych proste pytania mogą wydawać się bardzo trudne a wynagrodzenie być może również było dostosowane do Twoich możliwości. A teraz zamiast histerii i frustracji fakty: Firma mała, bardzo życzliwa (rodzinna) atmosfera, duża samodzielność na stanowisku i dużo ciekawych wyzwań i doświadczeń w jednej z najbardziej dynamicznych branż obecnie. Rzeczywiście dla ludzi z korporacji, którzy cenią bylejakość, niekończące się spotkania, telekonferencje, permanentną inwigilację pracodawcy, bezwolne wykonywanie poleceń przełożonego i którzy nie potrafią bez procedur korporacyjnych pójść do toalety czy przygotować dokumentu może nie być odpowiednia.

sdfsdf

Inżyniera powiadasz. Inżynier musi zarobić, a za dwa patyki lepiej precle sprzedawać, a pana Gabryjeeeeela "podziwiać" na pejstłuku. Abstrahując zaś - piszesz że chętnie byś się załapał nie znając warunków i realiów pracy... Załap się to ci może pan Gabryyyjel kartę multisportu odpali albo 100 na waciki dorzuci. Po warunkiem że go jeszcze własne,przerośnięte EGO do gleby nie przydusiło

sprzedawczyni precla na rynku głównym

Po co ci umowa ? Masz tyrać i nie myśleć o jakimkolwiek płatnym urlopie. Strzeż się infekcji bakteryjnych bo na L4 nie ma co liczyć. Najlepszym rozwiązaniem w tej pożal się Boże firmie - jest tyranie za miskę zupy z brukwi...tfu. Za 2000 Nowych Polskich Złotych !!!! Buahahahaha Polska elyta

xyz

No tak. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę o Luksus przez duże L. Żenada

nie dziękuję

Rekrutacja wieloetapowa, skomplikowana i pełna niedomówień. Zagadki psychologiczne, zadania na czas, etc... Pracowałem już w kilku korporacjach ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem. Uważam że amerykańscy astronauci mieli dużo łatwiej w drodze do rakiety Saturn V. A na koniec moi mili 2000 netto na umowie zlecenie + 6 miesięcy okres próbny !!! Tak, tak moi mili 2000 ! Polscy "byznesmeni" chyba zapomnieli że za miskę zupy z brukwi pracowało się u Pana na kresach w XVIII wiecznej, pańszczyźnianej chałupie. ERGO 2100 zarabia sprzedawczyni precla na ryku głównym ( main square - w terminologii nowobogackich"byznesmenów" z EGO którego nawet Saturn V nie udźwignie ) hehhh [łapka]

ALANIS

Wypełniłam zadanie rekrutacyjne, straciłam 3 dni i nikt nawet nie napisał jaką ocenę otrzymałam. Wystarczyło by po prostu oddzwonić i powiedzieć, że nie pasowałam. Chociaż napisali konkretną datę kiedy otrzymam odpowiedź. ŚwiŃstwo!!!!!!!!!!!!!!!

Panna Nikt
@ALANIS

Też brałam udział w tej rekrutacji, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i w ogłoszeniu nie było napisane, że skontaktują się z każdym, tylko, że dadzą znać tym którzy przejdą dalej.

Panna Nikt
@ALANIS

Cytując maila, którego dostałam: "O pozytywnym wyniku tego etapu rekrutacji będziemy informować 21.06.2016 r." - widocznie Twój wynik był negatywny. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Mich
@ALANIS

A jeśli można zapytać tak jakie to były zadanie na czym polegaly

Zostaw merytoryczną opinię o Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Stańczyka 3
    30-126 Kraków

Elandis Gabryel Piwowarczyk Lisowiec Sp.j.