Opinie o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn Linki 2

firma zajmuje się telefoniczna obsluga klienta indywidualnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn Linki 2

Hanna

@Odradzam, czy w umowie, którą podpisałeś przed współpracą z Coltel był zapis o potrącaniu należności z wypłaty za popełniane błędy? Proszę Cię o pozostawienie informacji na ten temat.

@Hanna

podejrzewam, że był...

Hanna

Komentarze ostatnio przez Was dodane odnoszą się do środowiska, w którym pracujecie. Zachęcam do przedstawienia aktualnych informacji o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. jako pracodawcy. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Informacje te będą ważne dla osób, które rozważają rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą.

Jacek111

hmmm, no tak Jaro opuścił Ortel a była to w miarę normalna osoba, choć na rozmowie jak dla mnie był bardzo milutki, a już po szkoleniu pokazał rogi. Beata - ja ją polubiłam, pomocna osoba :), Szymon po awansie zaczął się panoszyć, Michał ujdzie. Robią problemy dosłownie ze wszystkim. Gdy nie możesz przyjść do pracy, lub chcesz skończyć trochę szybciej bo np.masz spotkanie z promotorem lub ważny wykład, każą przynosić zaświadczenie od wykładowcy, co jest smieszne. Sami non stop na rozmowie mówią, że są elastyczni co do studentów a wychodzi inaczej. Soboty to jakaś porażka - z tego co wiem teraz pracują od 9-17,ale gdy ja pracowalam każda sobota to było 10 godzin. Siedzieć 10 godzin na (usunięte przez administratora) i gadac tą samą formułę i robić z siebie debila - masakra. Ogólnie nie była to jakaś najgorsza praca, dało się przeżyć, często było nawet i smiesznie :)

ijirj
@Jacek111

potwierdzam - Pani Beata spoko osóbka :) też mi pomagała jak było trzeba coś załatwić

gazetaortel2018

Obiło mi się o uszy, iż duma Ortela opuściła salony i tak Domino błagał Jarosława,aby został, bo kto z pozostałych zrobi dobre wrażenie na nowych pracownikach podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Awansowano Szymona, może nie uciekną. ;) po tygodniu, nawet Seba (usunięte przez administratora) z tego syfu, eh awans na trenera go nie zatrzymał. Awansowano kolejną osobę, i teraz zaczął się cyrk...

Telemarketer

Rozmowa w cztery oczy nawet przyjemna, pan "czarny" na rozmowie wydal sie mily. Duzo informacji od rekrutujacego na temat pracy, zarobkow zasad. Przedstawione zwiezle i na temat.

Kilka pytań luźnych, bez problemu mozna odpowiedziec typu: opowiedz cos o sobie i kilka szczegolowych. nic trudnego.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Leszek

Co dzieje się aktualnie w firmie? Tam rzadko piszecie a mam zamiar aplikować i dopytuję.

Gam
@Leszek

Jeśli masz problem z dyscypliną i czesto popelniasz błedy - nie polecam. Jesteś rozliczany niemalże za każdy bład / pomyłke. Nie ważne czy to pierwsze dni pracy. Naliczane są kary.

jatoja

ogólnie robota przerąbana, nie polecam nikomu a wręcz odradzam... Co z tego że zarobki wbrew pozorom całkiem niezłe jak traktują cię jak coś gorszego. I te telefony... Koszmar. Robisz z siebie durnia czytając idiotyczną formułkę z kartki, ciągle na podsłuchu przez kierownictwo. Nie polecam :/

Obiektywny

CD. Nie skomentuję, bo nie mogę, ale domyślcie się sami, dlaczego zmuszam Was do odpowiedzi na te pytania. Powiem tylko tyle, że gdybyście znali rzeczywiste kwoty, to byście nie uwierzyli! ;) Reasumując, jeżeli podejmujesz się pracy, podpisujesz umowę to się do niej stosuj, zachowaj pokorę, jeżeli przyszedłeś do pracy, żeby zarobić pieniądze. To jest call center - jak każdym jest duża rotacja i praca na słuchawce to przeważnie nie jest praca na całe życie, ale żeby sobie dorobić to świetna perspektywa - choć nie dla każdego. W tym przypadku, wg mnie można przeboleć pewne niewygodne dla Nas kwestie, mając na uwadze główną korzyść - pieniądze. Wynagrodzenie jasno opisane w umowie - ile godzin przepracujesz - tyle zarobisz i nie oszukujmy się - większość pracuje, żeby wyrobić godzinówkę. Premie, które są tam obiecywane są, ale niewielkie i często ich przyznanie wiąże się ze szczęściem (nie ważne na jakim szczeblu pracujesz ;) ). Możemy narzekać, możemy się cieszyć z tego co mamy, możemy mieć to gdzieś i po prostu swoje odsiedzieć i mieć ten hajs w kieszeni. Zrywanie truskawek latem w ramach pracy też nas wkurza, ale potrafimy zagryźć zęby i zrywać, bo każda zerwana truskawka = zarobek. Podsumowując, praca jak każda inna, jednakże z obserwacji widzę, że w przypadku tej firmy sprawdza się powiedzenie "punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia".

B
@Obiektywny

Czyli rozumiem ze zarobki na kierowniku nie zwalały z nóg :) ? Tyle to możesz powiedzieć

Onaa

Zdecydowanie nie polecam. Oddział w Olsztynie ma taką rotacje, że głowa mała. Bardzo się cieszę że udało mi się stamtąd uciec zmieniając pracę na normalną. Słyszałam niejedna opinie, że robi się tam coraz gorzej, ponoć wysyłali na urlopy nawet jeśli ktoś nie chciał... No cóż... Jedynym normalnym dla mnie w całej tej bandzie był J. Coaching to był śmiech na sali, trenerzy też tak naprawdę nie byli jacyś super, powierzchnia socjalna warta śmiechu, i te koedukacyjne toalety... Dramat!

Grzechu_2

Mam pytanie . Czy firma Coltel zatrudnia pracowników w wieku 17 lat ? Chodzi mi o placówkę w Olsztynie . Z góry dziękuję za odpowiedź .

Szery

@Zaniepokojny 2017-04-27 15:35 Przede wszystkim nie Darek tylko Michał (usunięte przez administratora) mąko :D Mimo wszystko liczę na to iż jak największa liczba osób zaznajomi się z ów opiniami i ominie ten zakład pracy szerokim łukiem. Nie zasługujecie nawet na jednego pracownika, nawet tego najgorszego, ponieważ nie umiecie ich szanować.

Wynagrodzenie zawsze na czas (żadnych kar nie zawuważyłem), praca niezla, ale na krótko. Fajna opcja dla studentów, bo godziny elastyczne - można się dogadać, zmienić je. Monotonna, mnie osobiście bolało ciągle gardło (mam tendencję do angin). W pomieszczeniu hałas, jak na przerwie w szkole, nie można się skupić, boli głowa. Słuchawki rozwalające się, niektóre b. ciche, krzesła nadają się tylko na śmietnik. Jak zacząlem pracować, było w miare ok. Kiedy klienci nie odbierali można było napić się kawy, zagadać do znajomego. Od czasu wprowadzenia nowego systemu, w którym bezpośrednio po połączeniu nastepuje drugie- robota stala się nie do zniesienia. Nie można za przeproszeniem nosa wytrzeć ani łyka wody zrobić, bo w słuchawce słyszysz nerwowe "jest tam kto, piąty raz wołam halo" , gardlo boli bardziej a i hałas jest większy, gdy wszyscy na raz "gadają". W ogole robota stresująca, klienci złośliwi i mają cię za smiecia. A kierownictwo i team liderzy czują się niewiadomo kim i wywalają na zbity pysk, gdy masz za mało zaproszeń. Wieczne coachingi- no muszą cie non stop kontrolować bo jeszcze za mało będziesz namawiać. W rozmowach jest zawsze coś nie tak. Bo nie ma pewności czy osoba która wziela zapro przyjdzie na pokaz i kupi te drogie gary. Można przecież wziąć sznurek i ją przyprowadzić. No tak 11 zł to (usunięte przez administratora) stawka, biorąc pod uwagę, ze w godzinę wykonujesz z 70 połączeń xD Obóz pracy. Wieczna kontrola, kierownicy skradają się po sali niczym szpiedzy, żeby tylko cos na Cb znaleźć i Cię opier*na zegarek spojrzeć nie można, kolorowanka zle, telefon zabierają jak w przedszkolu, zmiana obuwia.... (na marginesie ludzie mają podzielność uwagi!!!! ) Zaproszen zawsze robisz za mało. Durny skrypt, az wstyd to czytac bo robisz z siebie wariata a ludzie tam pracujący to frajerzyw wchodzący w (usunięte przez administratora) przełozonym, z którymi nie da się pogadać. Pomieszczenie w którym możesz zjeść sniadanie - jest tak małe ze stanac nie ma gdzie, warunki porazka. A przekrocz o sekundę przerwę lub idz w ostatnim pol godziny do toalety? Zaraz będzie bura. Głupi Regulamin. Słabe jest to, ze jak się chce (raz na ruski rok) wolne to trzeba odpracować. Niby umowa zlecenie a dogadać się nie idzie. Przeciez i tak nie placa jak nie pracujesz- to o co k* chodzi? Przełożeni: Pan M.- mruk, może wydaje się okropny na początku i się czepia ale ma dobre serce i naprawdę da się dogadać. Pan J. - wydaje się przyjacielski i wyluzowany a taki nie jest. Ma się za niewiadomo kogo. Pozory mylą. Pani B.-z pozoru słodka, miła, ale bywa wredna, szczególnie jak się z pracy rezygnuje. Pan D. -WIELKI PAN PREZES.

PannaNowa

Nie Polecam - przede wszystkim szkolenie niewiele wnoszące, raczej promocja marki, podpisywana tabela kar, wołają zwolnienia pomimo iż to umowa zlecenie jeśli nie masz odrabiać kombinatorstwo ze strony pracodawcy, odtrącanie za różne rzeczy stawek płacowych, zarobione pieniądze w taki sposób na takich biednych dziadkach i babciach to tylko niepotrzebne wyrzuty sumienia. Jedna z teamlederek zamiast pomagać przy rozmowie na początku to tylko siedziała i udawała że pomaga. Zwalniają ludzi bez przyczyny większej. Nieciekawa atmosfera, nawet całych wakacji nie wytrzymałam porażka!!!!!!!

Zaniepokojny

@Szery czy tam Szczery bo w sumie różnie się podpisywałeś Darku :) Mógłbym pozostawić to bez komentarza, gdyby nie rażąca hipokryzja bijąca z Twoich słów. pracowałeś tam dosyć długo jak na takie ciężkie warunki. Kto Ci kazał L4 przynosić? Masz rację to jest umowa zlecenie, tak jak ze szkołą po ukończenia 18 r. ż - nie musisz pracować, więc za nieprzychodzenie do pracy i kłamanie, że lekarz nie chciał Ci dać zwolnienia pracodawca nie ma obowiązku zatrudniać takich leserów jak Ty. Pozdrawiam.

Była pracownica

O co chodzi z tymi wezwaniami do prokuratury? Podobno byli pracownicy dostają wezwania w charakterze świadka? W związku z czym?

Szery

Zmienili nazwę na Ortel. Bydgoszcz - Od nowego roku nowa stawka a pracodawca i tak wprowadził kary np. za zwroty zaproszeń, które nie dotarły - nieważne czy klient cię oszuka czy popełnisz błąd. Tak samo w przypadku nie przyjścia do pracy jak i nie przyjścia do pracy po wypowiedzeniu umowy. Przy podpisaniu umowy podpisujesz też tabelę kar, której Ci nie oddadzą. Wybory na Teamleadera raczej ustrawione w Bfg wygrywają tylko i wyłącznie kobiety, jakby bali się że dyrektorka i kierowniczka oraz reszta teamleaderek zostanie zdominowana przez mężczyzn. Mało tego te wybory to jakaś forma psychoprzemocy gdzie potrafią Ci zadawać pytania typu "jakiego kłamstwa używasz najczęściej i dlaczego" oraz "macie polemizować między sobą, które z was ma zostać teamleaderem i dlaczego. Jeden z konsultantów zepsuł krzesło to i wlepili mu 60 zł kary, nieobchodziło ich fakt że siedziało na nim 100 innych osób. Rotacja niesamowita, tyle samo ludzi odchodzi jak przychodzi. Ogólnie kierownicy żerują na twojej naiwności, niewiele mówią nt. Twoich praw notoryczne spóznianie z wypłatami, w styczniu zdarzyła się 5 dni po terminie mimo iż pracodawca zarzeka się iż będzie zlecał wpłaty do 15-go bieżącego miesiąca. Zaś w kuchni w lodówce znajdziemy np brązową śmietankę przeterminowaną prawie rok czasu. Jeśli nie będziesz robił wyniku to wręczą Ci wypowiedzenie. Żądają L4 jak zachorujesz mimo iż to Umowa Zlecenie. Sprzęt rozpada się w dłoniach. Ponadto jedna z teamlederek zabawiała się w "polowane na czarownice" - powiedz coś nie tak przez słuchawki do sąsiada obok i się to nagra tov woła Cię każe to odsłuchiwać i komentuje treść Twoich prywatnych rozmów. Każą też okłamywać swoich klientów poprzez recytowanie tępych zdań ze skryptów. Jedna z bezczelnych świń stamtąd potrafiła być na tyle chamska, iż edytowała zaproszenia zmieniając cyfry kodów pocztowych, gdzie przez to konsultanci mieli zwroty i odciągnięcia od wypłaty - sprawa prawdopodobnie trafi do sądu. Jeśli natraficie na pozytywyv tutaj to wiedzcie że to opłacane przez nich trolle lub oni sami, nie da się być ucieszonym z takiej pracy.

Hanna

@Szczęśliwy, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Coltel Sp. z o.o. S.K.A., a nie poszczególnych osób.

Paulina

Mam pytanie. Pracowałam tam spory czas temu ale dostałam zawiadomienie z prokuratury jako pokrzywdzona, że oni źle pracowników traktują.. Wie ktoś coś więcej na ten temat???

Szczęśliwy

Pracowałem tam 1 miesiąc i szczerze nie polecam. Szef Dominik ma kompleks Napoleona cham i wieśniak nawet gdy rozwiązywałem umowę kiedy odchodziłem życzył mi wszystkiego najgorszego. Także jego poziom kultury jest jeszcze niższy niż on sam. Teraz pracuję w banku atmosfera miła także Dominiku jeśli to czytasz to nie potoczyło się po twojej myśli, i zapamiętaj karma wraca jak ty komu tak On tobie.

KRASNALdominik

Nie polecam, praca dla lemingów. Wydawać się może, że 13zł brutto to całkiem atrakcyjna stawka za siedzenie w ciepłym i rozmawianie przez telefon. Nic bardziej mylnego. Atmosfera paskudna, czepiają się o wszystko, buractwo i oszustwo. Elastyczny grafik to fikcja, podobnie premie, co innego mówią na rozmowie kwalifikacyjnej, co innego na szkoleniu, a w praktyce, jak to w praktyce nic się z tym nie pokrywa. Dodam, że umowa skonstruowana jest w sposób dla zleceniobiorcy niekorzystny (kary za złe zaadresowanie, możliwe kary za uwaga "rozmowę odbiegającą od ustalonych standardów", itp). Ot praca dla lubiących być pomiatanym, większość ludzi tam pracujących jest okrutnie wycofana (w stosunku do szefostwa) i daje sobie wejść na głowę. Ogółem nie polecam.

Pan Jan

Zerwałem umowę po 2 dniach bez wypowiedzenia, bo zdałem sobie sprawę, że to nie jest dla mnie, nie jest dla mnie oszukiwanie ludzi. Ktoś kto ma jakiś honor i przyzwoitość nie będzie wciskał starszym ludziom garów po zawyżonej cenie i nękał ich od samego rana. Tego nawet korporacją nazwać nie można, to jest zwykły obóz pracy. Więc złożyłem wypowiedzenie na ręce Dominika i oczywiście powtórzył, że skasują mnie na kwotę 500 zł a kwity wyślą pocztą, ale do dzisiejszego dnia nic nie przysłali. Mój prawnik powiedział, że musieliby udowodnić te koszta, które ponieśli a umowa spełnia znamiona umowy o pracę itd. więc za bardzo nie ma się czym martwić. Straszą tak małolatów, żeby przynajmniej miesiąc u nic popracowali. Także pozdrawiam i jak macie jakieś pytania to pytajcie, czasami tu zajrzę i odpowiem jeśli będę potrafił. Dodam jeszcze, że moim zdaniem taka forma marketingu powinna być prawnie zabroniona, bo jest to nękanie ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel Sp. z o.o. S.K.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Coltel Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Coltel Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Coltel Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel Sp. z o.o. S.K.A.