Opinie o Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy firma Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zuzanna Nowy wpis

pisali, że nie ma pracy w OP i jak już to jest się w pomieszczeniach do ma 4 osób. A jest tutaj tak właściwie możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej czy nie bardzo?

G Nowy wpis
@Zuzanna

Tej firmy w Lodzi juz nie ma.

Czy w Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Nie ma u nas open spacesów, pracujemy po 2-4 osoby w pokoju.

Antoni
@pracownik

To nawet lepiej bo w open space jest dość głośno i trudno się skupić? Trzeba mieć doświadczenie w windykacji, żeby dostać się do biura, czy wystarczy przeszkolenie? Podpowiesz mi?

Kalina Nowy wpis
@Antoni

Najlepiej miec doświadczenie, ale bez tez mozna próbować sie przyjąć.

bardzo niezadowolony

Ostrzegam!!! Z daleka od tej "firmy" Chodzi im tylko o wyciągnięcie kolejnych pieniędzy od Was. Nie przykładają się w ogóle do swojego zadania a kosztami swoich błędów i niedociągnięć obciążają Was. Działają schematycznie, kompletnie bez efektów. Komornicy którzy z nimi współpracują mają gdzieś szukanie majątku dłużnika.Parodia firmy windykacyjnej.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Wwa

Jestem klientką vindico OD KILKU LAT ŚCIGAJĄ mojego dłużnika. Żenada, sprawa od 2014r i cisza, spychologia i znów cisza.... NIE POLECAM

Natalia

Widzę, że trochę się pozmieniało w Vindico i teraz firma ma tylko siedzibę w Warszawie. Mam nadzieję, że są tu jacyś pracownicy tej firmy. Jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby się tam dostać?

anna

ta firma już nie ma oddzialuj w łodzi

Wiktor

@anna Czy firma ma swoje oddziały w innych miejscach?

niezadowolny

osobiście nie polecam współpracy z firmą vindico. Po zleceniu im ściągnięcia długów i podpisaniu z nimi umowy kontakt się urywa, opiekunowie zapadają się pod ziemię co skutkuje zmianą opiekuna a czas leci na niekorzyść. Na maile brak odpowiedzi. Robią coś na swoją rękę, generują koszty za które później obciążają mnie i tym razem mnie windykują bo automatycznie staję się ich dłużnikiem. Oczywiście mój dłużnik jest czysty bo nie udało im się ściągnąć ani złotówki, sprawa umorzona a kosztami zostałem obciążony... dziecinada

anna

oddział jest od dawna zamkniety i watek powinie sie urwac.

Staszek

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy firma ma otwarte jakieś rekrutacje aktualnie?

Magda

Lubię atmosferę w Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. za: Polecam. Sprawa zakończona pomyślnie

Natalia

Witam, na tym forum chciałabym dowiedzieć się co konkretnie i w obecnym czasie można powiedzieć o pracodawcy firmy Vindico Doradztwo Gospodarcze. Informacje aktualne są niezbędne dla tych, którzy pragną podjąć się pracy w tej firmie, ale jeszcze się wahają. Co doradzacie, jak opiszecie atmosferę jaka tam panuje?

Speed

Banda złodzieji, nawet jak im zapłacisz to nadal chcą pieniądze za nie wykonanie swoich czynności. Żenada!!! ¡

Hanna

Jak ktoś nie nadaje się do pracy w firmie,która prowadzi dość stresujący rodzaj pracy to powinien odejść i nie oskarżać. Możecie podpowiedzieć czy potrzebują ludzi?

Natalia

@Charlotte - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia możliwość rozwoju, np.kursy, szkolenia?

Charlotte

Pracowałam tam, co prawda w tej "centrali" w Warszawie, a nie w oddziale w Łodzi (którego notabene już nie ma), ale po tym co zobaczyłam, posłuchałam - już szczęśliwie zmieniłam pracodawcę, chociaż na to miano też trzeba sobie zasłużyć chociażby umową o pracę, o której tutaj nie słyszał prawie nikt, a to nieliczne grono, które ma to na najniższą krajową. W tej firmie, a raczej grupie firm, nie ma totalnie żadnej struktury zatrudnienia, każdy odpowiada za wszystko, a zarazem za nic, poszczególne "działy" to po prostu pojedyncze stanowiska, a cała firma funkcjonuje bez zarządu, którego więcej nie ma w firmie jak jest. W księgowości jest taka rotacja, że ciężko już nawet spamiętać kto na przełomie ostatniego roku tam pracował. Co do zarobków, to ciężko powiedzieć, bo stanowiska są różne i różne zarobki, ale nie są zbyt wysokie, a umowa tylko o dzieło albo zlecenie, natomiast z plotek od handlowców słyszałam, że oni całkiem nieźle zarabiają, co było zresztą widać. Roześmiane, wiecznie rozbawione towarzystwo, które pracowało zawsze najmniej, a zarabiało najwięcej, taka właśnie była sprawiedliwość w tej firmie. Nie polecam nikomu, chyba że na chwilę, żeby poszukać w międzyczasie coś lepszego, bo większość osób nie przepracuje tu nawet roku, ciężko tam wytrzymać. Omijajcie szerokim łukiem!

kamila

@soni prawda? :) Też mnie to cieszy, chociaż w ogóle nie dziwi. A ktoś może podpowiedzieć, jak najlepiej zgłosić chęć rekrutacji?

W VINDICO fajnie jest :)

. Klient obecnie sam boryka się z problemami jako

no to jeśli tak jest to po co mam płacić skoro Ty to masz? pokaż udowodnij, wtedy masz super powód i argument do oczerniania firmy, w tym momencie go nie masz bo SPEKULUJESZ Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. - Łódź

Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Przasnyska 6A
    01-756 Łódź

Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.