Opinie o TEMPUS INGOLSTADT w Ingolstadt

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TEMPUS INGOLSTADT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TEMPUS INGOLSTADT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEMPUS INGOLSTADT w Ingolstadt

Czy jest możliwość pracy w TEMPUS INGOLSTADT na część etatu?

Były Pracownik Nowy wpis

Z tego co ja wiem to Firma Tempus Ingolstadt Ogłosiła Upadłosc ale i tak bym tam nie polecał pracowac (usunięte przez administratora)

Kamil Nowy wpis

A to praca za granica tak?

Wojtek Nowy wpis

Ale przecież w każdej firmie trzeba pracować. Wyjazd do pracy za granicę to nie jest urlop.

Konrad

Podpowiedzcie jak sie dostać tu do pracy i jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

@Konrad

Uciekac od nich jak najdalej. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a warunki mieszkaniowe ? 350 - 400 eur za lozko do spania . Nigdy nie wiesz do czego trafisz

@Konrad

Umowa o prace - ale radzę uciekać od nich. Raz jeszcze powtórzę - okradają ludzi z pieniędzy - nie płacą na czas. Jest to firma leasingowa - która leasinguje pracowników do innych firm. Takich firm jest w Ingolstad klika.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie TEMPUS INGOLSTADT? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik Montażu Okien
Hrappka.pl
logo firmy Mąż poszukuje opiekunki dla swoje żony
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Elektryka Budowlany
Arcon Personalservice GmbH

Też kiedyś pracowałem w tej firmie. Nie zapłacili za 2tyg. (usunięte przez administratora) Szkoda że Polka która tam pracuje sama jest taka jak ta firma. Nie rzetelna(usunięte przez administratora)

nie polecam

dziadostw, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo Moje sugestie dla TEMPUS INGOLSTADT: nie zadawać się z nimi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknać tę firmę i zgłosić się na komisariat

Natalia

@Biedny polak @remek na forum nie jest dozwolone podawanie imion osób pracujących w firmie. Regulamin zabrania tego ze względu na ochronę danych osobowych. Wpisy zawierające tego typu informacje, zgłaszane są do administratora i mogą zostać usunięte. W przypadku wątpliwości, zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Biedny polak

Jest środa brak wypłaty z poprzedniego miesiąca i prawdopodobnie następnej też nie będzie, tempus upadł zero kontaktu z biurem jak i z panią Magda .. dnoo firma nie można nawet nic sobie do jedzenia kupić... I już nie wspomnę żeby wrócić do Polski

Dawid123

Szczera prawda bo na to zasługuje..

remek
@Biedny polak

Ja już zjechałem do Polski , Tempus zalega mi za 28 dni ,prawnik odda sprawe do niemieckiej prokuratury a Ta magda również będzie pociągnięta do odpowiedzialności jako pracownik tempusa za kłamstwa i oszustwa mam wszystkie smsy i maile !

(usunięte przez administratora) i tyle nikomu nie polecam. W Ingolstadt jest ponad 60 innych firm, które nie oszukują i płacą za pracę. Próbujcie gdzie się da tylko nie w TEMPUS

Aktualność
Witamy serdecznie!

Osoby zainteresowane praca jako Operator Wozka Widlowegow Bayern Niemcy (Ingolstadt i München) zapraszamy do aplikacji swoich Zyciorysow.
Juz pierwsze testy probne sa po Swietach Wielkanocnych.
Aby uzyskac wiecej informacji prosze o kontakt:
ewa.gregori@tempus-ipd.de lub Mobil: 0049 / 017660875931
Kondrad

Witam czy to prawda że firma Tempus audi w ingolstadt upadła bo takie słuchy mnie doszły i że nie wyplacacie na czas 20 każdego miesiąca proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam składać do was cv

Tomi
@Kondrad

Zrobilbys najwieksze glupstwo w swoim zyciu.

MYK

TO SAME ZLODZIE NIE PLACA TA SAMA SYTLACJA CO U PANA WSZYSTKO SIE ZGAZDZ

@MYK

Witam czy to prawda że firma Tempus w ingolstadt upadła bo takie śmieszne wieści mnie doszły i że nie wypłacają danego dnia 20 każdego miesiąca proszę o odpowiedź czy to naprawdę prawda jest

@MYK

Witam czy tepus firma w audi ingolstadt upadła bo doszły mnie takie słuchy i że nie wypłacają 20 każdego miesiąca tylko opóźniają

Sayma

Najgorsza firma, nie jedzie tam. Mąż wykładał towar w sklepie Roosman, zaczął źle się czuć, następować ból głowy lekki niedokładnie nogi ręki, nie pomogli mu, nie wezwali pogotowia, pozostawili samego w pokoju. Miły Michael na początku zero odzewu, zero kasy na powrót, wrócił w sobotę, w nocy pogotowie, następny dzień ciężka operacja głowy, dwa dni dłużej i by nie żył.

@Sayma

Dzien dobry Pani Sayma, my nie jestesmy niestety ta Firma Tempus z Köln. My nie mamy klienta Roosman, i nie oferujemy pracy w niej :-( Sa rozne Firmy Tempus w Niemczech wiec prosze uwazac na pisane negatywne komentarze o nas. Dziekuje z gory. Z powazaniem Fa. Tempus ipd

@TEMPUS INGOLSTADT

Witam czy wasza firma Tempus w audi ingolstadt upadła bo takie wieści mnie doszły i że nie wyplacacie ludzia na czas 20 każdego miesiąca

Chodkonson

witam pracujesz tam w tej chwili?

@Chodkonson

Czy ta firma upadła czy ktoś sobie jaja robi proszę o odpowiedz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w TEMPUS INGOLSTADT? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Suro

Szczerze zakłamani ludzie są w tym biurze mówią jedno a potem są cyrki problemy z kasą a jak kończysz z nimi współpracować to ostatniej pensji ci nie wypłacają jak dzwonisz do nich z zapytaniem to udają greka że nie wiedzieli a potem nie odbierają z numeru z którego dzwonisz dziw mnie bierze że ludzie jeszcze korzystają z tak nie uczciwej firmy

Gutek

Podpowiedzcie jak się pracuje z firma za granicą? Pierwszy raz podejmuję się takiej pracy.

Czesio
@Gutek

Chłopie lepiej szukaj gdzie indziej a do Tempusa się nie pchaj.

Mario

wszedzie byle nie z firma Tempus - za granica sie pracuje rzetelnie . pozdrawiam Mario Czy oni jeszcze pracuja z Sedlarem ktory wynajmuje mieszkania ?

Smiech

Polowa marca a ostatnia opinia z listopada 2017.(usunięte przez administratora)

sajmon508

witam jedzie ktoś teraz do ingolstadt dopracy

@sajmon508

Ja jadę :) a ty jedziesz jako kto?

sajmon508
@Michał

Witam jako operator wózka widłowego. Kiedy jedziesz?

@sajmon508

A gdzie jedziesz Ingolstadt czy neuburg? Można jakieś dane spiszemy sie na fejsie. Wie ktoś może czy są jakieś propozycje pracy dla kobiet moja siostra chętnie przyjechałaby ze mną ale nie zna języka niemieckiego

@sajmon508

to co niema sensu tam jechac jako operator wózka widłowego ????

do Ingolstadt audi

Podpowiedzcie gdzie firma ma pracę?

bastian

Witam, Wszystkie osoby które tutaj piszą pozytywne recenzje są chyba z biura ja byłem,zobaczyłem i zgadzam się w 100% osobami które opisują warunki mieszkaniowe i naganne metody stosowane przez tą agencje.

Zostaw merytoryczną opinię o TEMPUS INGOLSTADT - Ingolstadt

TEMPUS INGOLSTADT