zooplus Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o zooplus Polska Sp. z o.o.

Sabina Nowy wpis

Na jednej stronce widzę że szukają Delivery Experience Manager Hungary, no i praca ogólnie odbywa się w krk. Widzę że oni ogólnie szukają kogoś kto ma możliwości do podróżowania, jak często są w takim razie delegacje na tym stanowisku? Zanim złożę cv wolę dopytać

Nowy wpis

@Sabina

Cześć Sabina, dziekujemy za zainteresowanie nasza rolą. W przypadku stanowiska Delivery Experience Manager, delegacje pojawiają się raz lub dwa razy w ciągu kwartału. Czekamy na Twoją aplikacje :) Pozdrawiamy HR Team

Jakub

Rekrutacja na DevOps’a - w całym zawodowym życiu nie miałem tak absurdalnej sytuacji jak u Was. Otrzymane zadanie zrobione na 105%, znalazłem błędy, o których Wy sami nie wiedzieliście. Absolutnie pozytywne wrażenia, zarówno moje jak i Wasze. Kulturowo super. Po drodze TRZYKROTNIE potwierdzona stawka. Później cisza. Gdyby nie moje naciski o status nie wiedziałbym, że pozycja była wydmuszką i wstrzymaliście procesy. Wiemy wszyscy jak wygląda obecny rynek i cały ten wywód nie jest obrażaniem się na odmowę - ale nie zgodzę się na ciche przytakiwanie (usunięte przez administratora), bez względu na poziom kandydata i stanowisko, na które aplikuje. Zmarnowaliście 4h DARMOWEJ pracy. Nie daliście ŻADNEGO feedbacku - rozmawiałem po drodze z sześcioma osobami (dwóch leadów, dyrektor, osoby z HR). Absolutnie nie polecam.

Nowy wpis

@Jakub

Witaj Jakubie, Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi uwagami. Przykro nam z powodu zaistnialej sytuacji. Nasz zespół skontaktuje sie z Tobą, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły Twojego procesu. W razie dodatkowych pytan, zachecamy do kontaktu z nami pod adresem: recruiting@zooplus.pl Pozdrawiamy HR Team

Była Pracownica Nowy wpis
@Jakub

Jak myśle ze ta firma pokazała już całą swoją szkaradną twarz ciagle pojawiają się jej nowe odsłony. Jak ja się cieszę że odeszłam …

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko CSR Coordinator. Widzę, że pracuje się tutaj w trybie hybrydowym. Ile w takim razie razy w tygodniu trzeba być w firmie? Jak to jest? W ogłoszeniu można wyczytać, że możliwy jest elastyczny czas pracy. Na czym on polega? Dajcie znać, jeśli możecie, bo zastanawiam się nad aplikacją. :)

Dzien dobry, obecnie pracujemy w trybie hybrydowym: w skali miesiąca 60% czasu to praca w biurze, 40% to mozliwosc pracy z domu. Godziny pracy są elastyczne, mamy mozliwość rozpoczęcia pracy miedzy 8, a 10 :) Jeśli masz jakies dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu na recruiting@zooplus.pl lub aplikacji na to stanowisko - nasi rekruterzy chętnie przekaza Ci wiecej szczegółów :) Pozdrawiamy HR Team

@zooplus Polska Sp. z o.o.

Możecie mi tutaj jednak jeszcze napisać, czy można sobie wybrać, w które dni chce się być w biurze, a w które w domu? Czy raczej są one narzucane od górnie?

Czesc, dni pracy w biurze nie sa narzucone z gory, mozesz je wybrac wedlug swoich preferencji lub zobowiazan prywatnych :) Pozdrawiamy HR Team

Pomocny

Czy w Zooplus praktykuje się on-calle w nielegalnej w Polsce formie jak to bywa w wielu innych firmach? Mam na myśli, czy pracownicy muszą brać dyżury po 24 i więcej godzin? Zgodnie z polskim prawem czas dyżuru nie wlicza się do ustawowego czasu odpoczynku między zmianami, który wynosi minimum 11h, ale wiele firm niestety tego nie przestrzega…

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie zooplus Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko BPO Tools & Automation Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy stawki 27-30k miesięcznie na UOP są do osiągnięcia w tej firmie na senior dewelopera?

stuff
@Zainteresowany

Dzisiaj na justjoin.it senior software engineer ma widły 20-25k brutto UoO.

Domi
@stuff

Bardzo duże to wynagrodzenie. Orientujesz się, co trzeba zrobić, aby móc otrzymać wypłatę w tej górnej granicy widełek? Czy też rozglądasz się po prostu za pracą i patrzysz na ogłoszenia? Daj znać, jeśli coś wiesz.

@Domi

Zapraszam do złożenia CV: (usunięte przez administratora) Myślę, że jak umiesz programować java, sprawnie w SQL + otwartość na różne problemy to jest osiągalne :)

sdgsdfgs

Jak wyglądają stawki za oncalla i rozliczanie się z godzin?

@sdgsdfgs

Dzień dobry, oncall najczesciej dotyczy wybranych zespolów IT, rozliczamy go w ujęciu miesięcznym :) Pozdrawiamy HR Team

Cześć:) Z tego co się orientuje, mam jeszcze tydzień na aplikowanie na stanowisko Shop Operations Specialist with Slovenian. Nadal się waham, czy ktoś z pracowników może mi podpowiedzieć, co robić? :) Wiadomo, że to pewnie zależy od człowieka i oczekiwań, ale jak wam się tu pracuje? Jesteście zadowoleni z wynagrodzenia? Podobno jakieś zmiany ostatnio były w firmie, co myślicie? Ktoś wspomniał o nowych, ciekawych możliwościach. Ile dni wymagają pracy z biura, skoro tryb pracy to hybryda? :) Jest jakieś porządne wdrożenie w obowiązki?

@Pracodawca Czy na stanowisko Customer Care Sales Manager wymagana jest duża znajomość języka angielskiego?

@Kandydat

Dzien dobry! Poziom znajomości języka angielskiego, jaki jest przez nas wymagany, to B2/C1. W skali europejskiej, zooplus skupia pracowników o ponad 52 narodowościach, stąd język angielski jest codziennie używany w naszej pracy. Bardzo ważne jest dla nas, aby każda osoba w naszej organizacji mogła się swobodnie komunikować z innymi, zarówno w kwestiach związanych z codzienną pracą, jak i podczas mniej formalnych okazji :) Chętnie przedstawimy Ci więcej informacji, jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu na recruiting@zooplus.pl Pozdrawiamy HR Team

Widzę że na kraków szukają na sales i marketing i chce się skusić :D jaką tam macie atmosfere ? I widzę że w wymaganiach jest 'chęć do podróżowania' i zastanawiam się co mam przez to rozumieć?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę zooplus Polska Sp. z o.o. na stanowisko specjalista e-commerce? Pojawiło się 1 stycznia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Były

Niestety nie mogę polecić tej firmy, wyniszcza psychicznie - szczególnie jeśli masz do czynienia z wyższa kadra zarządzająca, niestety wiem że jest kilka takich przypadków jak mój

@Były

To znaczy źle się do ciebie odzywają czy zrzucają obowiązki trudne do ogarnięcia? Nie miałeś komu się poskarżyć? Powiesz coś więcej?

Byla pracownica
@Były

Potwierdzam! Praca po godzinach za free, a jak sie odezwiesz ze nie pasuje to podwyzki brak i below expectations. Zatem jak lubicie prace po godzinach, w weekendy i w Swięta aplikujcie do zoo :)

@Byla pracownica

Całkowicie za darmo pracuje się po godzinach? :o Ile tak mniej więcej tych nadgodzin w przeciągu całego miesiąca wychodzi? Jak nie można dostać za nie wynagrodzenia, to może chociaż wolno odebrać dni wolne?

@Byla pracownica

Dziwne co piszesz, bo pracuję tutaj długo i to jakiś wyjątkowy przypadek. W takiej sytuacji warto porozmawiać z HR lub MD i nie ma szans żeby ktoś był traktowany nie fair bo oni tego bardzo pilnują. Jak ja mam jakieś nadgodziny, co bardzo rzadko się zdarza, zawsze odbieram wolne. Więc trochę odwagi i warto rozmawiać :)

@Były

w zooplus jest duża grupa ludzi z wyższej kadry zarządzającej i nie wszyscy są tacy źli, nie wiem kogo masz na myśli. Teraz była duża zmiana, bo zooplus został kupiony przez fundusze, dlatego niektórym ciężko jest się dostosować, z drugiej strony inni się cieszą bo pojawiły się nowe ciekawe możliwości, więc nigdy nie będzie idealnie dla wszystkich. To już nie jest taka mała firma i wymagania też są inne.

Senior SAP BI Engineer przychodzi tutaj i dyktuje swoje warunki finansowe, czy słucha, ile zaproponują? I ile? Jakie to szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne można mieć? 100 proc. kosztów po stronie firmy czy z wkładem własnym?

Tom

Pracowałem w Zooplusie jako programista ponad 4 lata, zdobyłem tam mnóstwo doświadczenia i mogę szczerze polecić. Praca w większości zdalna (super biuro) a technologie różnorodne -- zarówno nowoczesne (AWS, mikroserwisy, Kotlin/Java) jak i starsze rozwiązania. Projekty to też różnie, w moim zespole były ciekawe i połowa to greenfield, ale kilka systemów było tylko utrzymywanych i nierozwijanych (np. starsze chronos joby). Można się bardzo dużo nauczyć. Ludzie i firma są fajni. Agile. W moim zespole raczej nie było przesadnej presji żeby dowozić funkcjonalności i stresu, ale słyszałem że w niektórych zespołach się zdarzało. Wcześniej pracowałem w kilku innych dużych firmach i akurat Zooplusa świetnie wspominam.

Karo
@Tom

Potwierdzam, bardzo fajna firma. Pracowałem ponad 5 lat i teraz jestem w innym miejscu, jednak z dużym sentymentem wspominam zooplus. Nie docenia się tego czasem jak człowiek pracuje w swojej firmie, ale dużo było możliwości nauki, warunki bardzo dobre i atmosfera. Teraz też jest OK, ale w większej firmie gdzie są tysiące ludzi to inaczej wygląda.

QWERTY
@Tom

W większości zdalna czyli były jakieś spotkania w systemie hybrydowym i trzeba było przyjeżdżać do biura? A godziny pracy takie same jak w biurze czy mogłeś sobie sam zaplanować czas i pracować np. wieczorami?

Tom
@QWERTY

Tak, do tej pory były wymagane 2 dni w biurze, ostatnio wprowadzili minimum 3. Ale to jest też raczej do dogadania i nikt nie robi problemu jeśli potrzebujesz tydzień posiedzieć w domu. Godziny pracy są głównie ustalone przez spotkania jakie masz w ciągu dnia. Teoretycznie trzeba być dostępnym 10-16 (możesz zacząć od 10 albo od 8 rano), ale to też jest do uzgodnienia. Jeśli wywiązujesz się z zaplanowanych zadań i jesteś na callach, to zazwyczaj nie ma problemu żeby gdzieś wyjść w ciągu dnia i dokończyć wieczorem.

Czy w zooplus Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku specjalista e-commerce?

Dzien dobry :) pierwsza umowe podpisujemy na 3 miesieczny okres probny, aby obie strony mialy okazje lepiej sie poznac :) Po tym okresie, w zdecydowanej wiekszosci przypadkow, podpisujemy umowe na czas nieokreslony. Pozdrawiamy HR Team

@zooplus Polska Sp. z o.o.

A zdarza się, że okres próbny jest skrócony? Czy po przejściu na umowę na stałe przewidziana jest podwyżka?

Malwina

Jako Software Engineer ktoś pracuje, lub pracował :) Szukają kogoś na to stanowisko, z chęcią bym zaaplikowała, i chyba to zaraz zrobię, ale w sumie najpierw wolałabym się dowiedzieć od was, czego mogę oczekiwać, na co się nastawić? Głównie o zarobki mi chodzi, bo o pracy zdalnej i benefitach sporo można z forum wyczytać. O atmosferze też bym z chęcią poczytała, czy o możliwościach awansu/rozwoju. Rady dotyczące potencjalnej rozmowy kwalifikacyjnej też przyjmę. Trochę tego jest, ale naprawdę, byłabym bardzo wdzięczna za jakieś ifno ;)

Krystek

Konkurencyjne czyli jakie? Ty nie mógłbyś napisać coś więcej? Przydałby mi się chociaż widełki żebym wiedział na co się pisze zanim złożę dokumenty w HR. Masz dostęp do darmowych szkoleń żeby podnieść kwalifikacje?

Edward

Cześć. Interesuje mnie praca przy obsłudze klienta, jednak Twój wpis na temat niskich wynagrodzeń wygląda dla mnie niepokojąco. Napiszesz, ile można tam zarobić? I w jaki sposób rzekomo objawia się ten brak szacunku? Bardzo mi pomożesz swoją ewentualną odpowiedzią. Z góry dziękuję.

Byly pracownik
@Edward

Stawka najniższa. Premia może 200 zł a lubią nie wypłacać. Grafikujesz 160h a oni Ci zmieniają na 100. No i zagrywki (usunięte przez administratora), odradzam serwis obslugi klienta

xx
@Edward

Obsługa klienta obsługiwana jest przez firmę zewnętrzną- Armatis, nie przez zooplus.

Lila
@Byly pracownik

A za co można otrzymać wspomnianą premię? Czy są jakieś wytyczne, które należy spełnić? I jeśli chodzi o ten grafik - czy co miesiąc wpisują tylko 100h pracy? Czy jest to ruchome?

Łukasz

Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie pracy zdalnej. Czy taka możliwość istnieje, jeżeli tak ile razy w tygodniu można pracować poza biurem? Serdecznie pozdrawiam, Łukasz

@Łukasz

Dzien dobry! Pracujemy w modelu hybrydowym 60/40: przez 2 dni w tygodniu (lub 8 w miesiacu) pracujemy w biurze, w pozostałe mamy mozliwosc pracy zdalnej. Pozdrawiamy :) HR Team

@zooplus Polska Sp. z o.o.

A jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną to też można przeprowadzić ją zdalnie? Przynajmniej pierwszy etap? Jakie jest do tego podejście? Rekruter nie ma z tym problemu?

@Marek

Dzien dobry! Większość naszych procesów rekrutacji prowadzimy zdalnie - ostateczny wygląd procesu zalezy jednak od stanowiska, na które chciałby Pan aplikować. Podczas pierwszego etapu - rozmowy telefonicznej, nasz Talent Acquisition team poinformuje Pana, jak dokładnie wyglądają następne kroki i czy mozemy zorganizowac je zdalnie :) Pozdrawiamy HR Team

@zooplus Polska Sp. z o.o.

Czy oferta pracy w Wojkowicach (Senior quality assurance specialist (all genders)) także zakłada pracę hybrydową? @zooplus Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, Czy firma gwarantuje cos takiego jak "wczasy pod gruszą" albo inne bonusy? Pozdrawiam, Ewa

@Ewa

Dzień dobry :) W skład naszego pakietu benefitów, wchodzą: - system MyBenefit, - prywatna opieka medyczna - 20% zniżka na zakupy w naszym sklepie - 2 dodatkowe dni urlopowe - dni wolne 24.12 oraz 31.12 - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - kursy j.angielskiego i niemieckiego Gdyby pojawiały się dodatkowe pytania - zachęcamy do kontaktu na recruiting@zooplus.pl Pozdrawiamy HR Team

Mikołaj
@zooplus Polska Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o kursy językowe to są one przeprowadzane online czy można samemu sobie wybrać lektora i szkolenie, a firma sfinansuje? Nie ma podpisywanie umów lojalnościowych za co kosztowniejsze kursy?

Jestem w zooplus już dobre parę lat i polecam firmę jako pracodawcę. Ludzie którzy piszą jakieś negatywy to chyba świata normalnego nie widzieli. Nigdzie nie ma idealnie, zależy na jaki dział i szefa trafisz. Pracowałam wcześniej w dwóch dużych korpo, więc wiem co mówię. Biuro piękne, śniadania darmowe, wynagrodzenie przyzwoite. Ostatnio sytuacja się zmieniła bo jest inny właściciel, więc niektórzy pracownicy trochę narzekają bo trudno się przyzwyczaić do zmiany i jeszcze nie wszystko jest poukładane po nowemu, ale trzeba czasu. Jak fundusze kupują firmy to zazwyczaj otwierają się zupełnie nowe możliwości i można się czegoś nowego nauczyć. Teraz to praca prawie jak w nowej firmie, więc nawet pracy nie trzeba zmeniać bo się człowiekowi nie nudzi :)

Czy można pracować z zagranicy w określonym okresie roku?

@Ewa

Dzień dobry! nie, nie mamy możliwości pracy z zagranicy. Pozdrawiamy HR Team

Zostaw merytoryczną opinię o zooplus Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy zooplus Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w zooplus Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

zooplus Polska Sp. z o.o.