Opinie o Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. w Pępowo

Alutka Nowy wpis

Piszę w sprawie ogłoszenie na posadę doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, bo trwa teraz nabór. Mam pytanie, napisali, że dają możliwość awansu zawodowego. Super, ale z tego stanowiska, na jaką posadę można awansować i wtedy dochodzą jakieś benefity np. fundusz reprezentacyjny?

Xman Nowy wpis

(usunięte przez administratora) wykręcają auta lisingowe prawie spłacone ale ich dojadę przez sąd. Będą płacić (usunięte przez administratora) Auto prawie spłacone przebieg zerowy naprawa po stłuczce A oni auto oddają niby do lisengu.

Dorota

Wcześniej wspominano między innymi o sporej rotacji w Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy w Pępowie. Jak teraz wygląda sytuacja? Czy z powodu pandemii jest to może nieco bardziej stateczne? A może wciąż rotacja występuje?

Miś Nowy wpis
@Dorota

Rotacja jak w każdej firmie. Jeżeli ktoś się nie nadaje to nic na siłę nie da się zrobić. Zatrudnienie jest stabilne i nie mogę powiedzieć nic złego na tą organizację.

@Miś

To jest jakaś liczba ile osób w miesiącu się przewija? Każdy docelowo może liczyć na stałą umowę? Po jakim czasie można ją podpisać? A tak w ogóle to na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa?

rjezakowski@o2.pl

Bardzo profesjonalna obsługa ,będę polecać to miejsce

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Praca po 8,5h dziennie oraz 2 obowiązkowe soboty. Nie płacą za nadgodziny. Faktycznie rotacja bardzo duża wszystko za sprawą dwóch "kierowników". Niestety w w/w firmie pracownicy skarżą jeden na drugiego. Kierownictwo lubi, docenia i nagradza (usunięte przez administratora) Szef firmy super człowiek. Niestety źle dobrał sobie kadrę kierowniczą co sprawia że w firmie nikt długo nie wytrzymuje mim że praca świetna i perspektywiczna.

prac.

Mówisz o Pępowie czy w Gdansku? Bo w Gda jak pracowałem to każdy był fałszywy i donosił na siebie....

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

frozen

tak

Były prac.

Szef jest najlepszym człowiekiem jakiego znam. Kierownicy to totalna porażka, wypowiadają się w tematach o których nie mają pojęcia, wszystkie profity zabierają dla siebie, tak samo kumple kierowników. Zakładają białe koszule i myślą że mogą kierować wszystkimi pracownikami, nawet nie ze swojego działu. Zwykły pracownik nie wie nic, najwięcej dowiaduje się z FB albo z strony www. Bezpłatne soboty i nadgodziny sprawiają że nie chce się nikomu nic. Bo po co zasuwać za 0.00zł? Inne firmy dają wolny dzień w tygodniu za pracującą sobotę i to tam lepiej kierować swoją aplikację.

Wilk
@Były prac.

To prawda Że Prezes to jedyny porządny chłop w tej maszynie ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Duża jest rotacja ludzi w Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. na Kierownik? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 lipca na GoWork.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Kruk i Lis

Bardzo duza.

Beata
@Kruk i Lis

A czym to jest spowodowane, że rotacja się tak duża? Zastanawiam się czy pracownicy zwalniają się sami czy może to pracodawca wypowiada umowę. Chętnie poznam więcej informacji na ten temat. Możesz się wypowiedzieć?

Kruk i Lis

Praca w tej firmie to jedna wielka gonitwa. Pracuje się po 8.5 h i dodatkowo 2 soboty. Nie docenia sie pracownika. Firma duza i dochodowa, ale Kasa niestety nie jest adekwatna do obowiązków i stanowisk. Szef wymagający ale bardzo w porządku w stosunku do praciwnikow w przeciwieństwie do kierownictwa....

Mechanik

Chcialem sie zatrudnic po powrocie z zagranicy w Gdansku. Zaproponowano mi samozatrudnienie i pensje 3500 max na dzialalnosci tylko nie wiem kto mialby placic za us i zus. Ogloszenie o prace bylo z umowa o prace a wyskoczyli z samozatrudnieniem. Gdzie pracownik nie ma wlasciwie zadnych praw. Co innego mowia przez tel a co innego jest w realu.

zainteresowany

szkoda, że przy tych bardzo pozytywnych opiniach zabrakło informacji o pracy.

anonimus
@zainteresowany

(usunięte przez administratora) Czas pracy 8,5 godziny dziennie , to dodatkowe 0,5 godziny to odpracowanie przerwy. Soboty pracujące oczywiście nie płatne

Slluka

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która z kupna auta czyni przyjemność. Samochód z kolei sam się rwie do jazdy.

GTO

Wspaniała Pani Ania , miła obsługa ,Fordzik śmiga jestem zadowolony. Polecam każdemu, kto szuka pewnego i sprawdzonego autka. Napewno Was jeszcze odwiedzę ???? Pozdrawiam

Mimo, iż finalnie kupiłem auto od prywatnej osoby obsługa komisu zrobiła na mnie wrażenie. Polecam kontakt z Panią Anną B.

Podziękowania za profesjonalną obsługę przy zakupie samochodu marki Toyota Corolla. Stan faktyczny samochodu zgadzał się z opisem. Szczególne podziękowania dla Pana Grzegorza Wareckiego, który poświęca czas w dni wolne aby klient był zadowolony. Firma godna polecenia.

Jestem zdziwiony postawą sprzedawcy - wielki ukłon z mojej strony. Kupiłem samochód tydzień temu. Został przygotowany tak jak chciałem. Jeżeli chcesz kupić auto - to chyba tylko tu. Znakomita obsługa, miła i rzeczowa rozmowa, znakomity kontakt. Czułem się ważnym klientem - choć kupiłem tylko jeden używany samochód. Szok - protokół przekazania samochodu, gwarancja na piśmie - nawet nie musiałem o to prosić. P O L E C A M

@Marek

Serdecznie dziękujemy za opinię, dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Pozdrowienia

Krzysztof

Dwa tygodnie temu, dokonalem zakupu Forda Fokusa.Według opisu internetowego wszystko super.Pracownik autokomisu obiecywał ,że wszystko możemy sprawdzić na miejscu:lakier , podłączyc do komputera , wjazd na kanał itp.Zaskoczenie moje było duże , FAKTYCZNIE wszystko było OK.Wszystko sprawdzilismy,obsluda na wysokim poziomie, łącznie z telefonem , kilka dni temu , czy wszystko jest OK. Pozdrawiam serdecznie

@Krzysztof

Panie Krzysztofie niech auto jeździ jak najdłużej! Służymy pomocą przy obowiązkowych przeglądach i w przypadku ubezpieczenia.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, cieszy nas fakt że spełniliśmy Pana oczekiwania. Szerokiej drogi i bezpiecznego użytkowania!

Jacek

Dziękujemy za bardzo profesjonalną obsługę pracownikom auto komisu , pomoc przy wyborze samochodu , polecamy wszystkim którzy poszukują auta używanego skorzystać z ich pomocy Jola i Jacek

@Jacek

Pani Jolu, Panie Jacku, niech każdy klient będzie tak pozytywnie nastawiony do życia! Transakcja z Wami to czysta przyjemność! Serdecznie zapraszamy po kolejne auto oraz ubezpieczenie!

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy aktualnie poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych. Firma oferuje umowę o pracę i możliwości dalszego rozwoju. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany podjęciem pracy w firmie, to dodaję link do otwartej rekrutacji: http://www.automiras.pl/kariera

Konrad

Byłem w tej firmie z zapytaniem o wycene robót blacharsko lakierniczym. Oczywiście otrzymałem taką z tym że nie był to pierwszy warsztat w którym takowe zapytanie złożyłem ale najdroższy .Droższy od autoryzowanych warsztatów lakierniczo blacharskich uznanych marek europejskich. Uśmiałem sie jak norka jak pan rzeczoznawca wyceniał mając wzrok skierowany w niebo i zerkając na moje (drogie buty).

zadowolony klient
@Konrad

Od kiedy to Panowie w "drogich butach" szukają najtańszych ofert?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.