Opinie o Kangoor Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kangoor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kangoor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kangoor Sp. z o.o. w Łomianki

Harry Potter Nowy wpis

Rozmowa we Wrocławiu o pracę odbyła się z (usunięte przez administratora) z podkarpackiej wsi który głównie opowiadał o sobie. Stawka miesięczna najniższe krajowa. Nie idźcie na rozmowę szkoda czasu.

Mateusz Nowy wpis

Opinia jest kierowana do klientów w całej PL, niezależnie od miasta. Witam serdecznie, chciałbym przestrzec Państwa przed tą firmą. Podczas mojego wynajmu busa zahaczyłem na parkingu delikatnie zderzakiem, drobne pęknięcie. Firma zabrała 1,000 PLN kaucji, mało tego Nękają mnie i żądają kolejnych 2,500 PLN zapłaty i przesyłają faktury. A najśmieszniejsze jest to, że właściciel firmy gra na czas i wyklucza pojazd z użytku na miesiąc lub dwa, by potem straszyć kancelarią. Pod żadnym pozorem nie płacić, unikać jak ognia i nie dawać im zarobić. Proszę zwrócić uwagę na regulamin, pisał to niezły (usunięte przez administratora) Wynajmują pojazd osobom niespełniającą ich warunków zawartych w regulaminie (min. 23 lata życia i 1 rok posiadania prawa jazdy) w dniu wynajęcia miałem lat 20 i zaledwie kilka miesięcy prawo jazdy, jakoś 7 miesięcy myślę. Jest to najdroższa wypożyczalnia w całej polsce, traktują klientów jak (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że już niedługo zamkniecie swoją dziadowską działalność. Brudne zagrywki by wyłudzić każdy grosz od klienta. Odradzam jakiejkolwiek współpracy, wynajmu pojazdu. Trzepią kokosy na tym, że zastraszają klientów.

Stały Nowy wpis

Praca Kangoor jest dość wymagająca, nie ma tu mowy o zwykłym spokojnym etacie. Osoby flegmatyczne nie mają tu żadnych szans na przetrwanie. Mimo dużej ilości obowiązków jestem zadowolny. Za naszą pracę jesteśmy uczciwie wynagradzani.

Renata Nowy wpis
@Stały

To to jest przepraszam praca czy raczej (usunięte przez administratora) surwiwalowy? XD Ile płaca za takie przygody, co? XD Niezle

Qwert445

Praca super, Szef bardzo w porządku, infolinia w Olsztynie - super atmosfera i kierownik.

Byłypracownik
@Qwert445

autorem postu wydaje mi się ze jest sam kierownik infolinii ;) nikt kto pracował z tą kobietą nie napisałby ze jest super…

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kangoor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gra

Bydgoszcz-Naciągacze. Szef sobie wymyślił że auto dostajemy z napełnionym bakiem do połowy i tak samo oddajemy ale nie informują o tym najemcy auta licząc że nie spojrzy na zbiornik i z przyzwyczajenia zatankuje do pełna. Wielu się nacina i tankuje wtedy 50 litrów więcej na przykład gdy na stacji pracownik spyta ile zatankować i odpowiemy do pełna albo sami tankujemy i dziwimy się czemu tak dużo wchodzi. Oni wtedy nie oddają pieniędzy bo mówią że nic nie poradzą. Nawet jeśli pamiętamy już za drugim razem że tu tankuje się do połowy to jest problematyczne bo co chwila trzeba zaglądać przekręcać kluczyk by sprawdzić czy już nalane jest do połowy. Żenada i sposób na naciąganie. Skoro dają komuś następnemu auto i znów ma zatankować do połowy to co robią z tym paliwem zatankowanym przez pomyłkę do pełna ? heh to chyba tylko oni wiedzą.

Chaos123

Na wstępie trzeba podkreślić, że mówimy o oddziale w Warszawie na ulicy Połczyńskiej. Nie jest to praca na cały rok, tylko praca sezonowa.Jak tylko nadejdzie okres jesienno-zimowy nie ma kompletnie pracy, tyczy się to zarówno pracy w biurze jak i pracy jako kierowca.Wtedy zaczyna się selekcja, żeby znaleźć pretekst do zwolnienia pracownika.Oczywiście decyzją o takowej „selekcji” decyduje właściciel firmy, który traktuje swoich pracowników jak worki ze śmieciami.Nie potrafi powiedzieć nawet „Dzień dobry” :) ,każdy pracownik po za osobą kierującą oddziałem jest dla niego powietrzem.Umowa zlecenie, która jest nic nie warta i trzeba chodzić i się o nią prosić.Nie mówiąc nawet o umowie o prace bo w tej firmie takowa nie istnieje.Nie ma czegoś takiego jak godziny pracy, niby mówi się o 2 zmianach(7-15|14-22), realia są inne 30 min przed wyjściem z pracy może się okazać, że jako kierowca jedziesz do Szczecina :).Spróbuj tylko odmówić...Podsumowując godziny pracy możesz pracować po 10 godzin a równie dobrze po 15/16.Także zapomnij o zaplanowaniu sobie czegoś po pracy, bo rzadko się zdarzy, że ktoś Ci wcześniej albo punktualnie pozwoli wyjść.W tej firmie nie praktycznie nie istnieje podział stanowisk, możesz jednocześnie być pracownikiem biurowym, a godzinę później myć samochody na myjni.Co do wynagrodzenia zasługuje na jeden z nie wielu plusów. Do każdego podchodzą indywidualnie.Na ile się ugadasz tyle dostajesz, wpływ na konto praktycznie zawsze był terminowo.Niby mówią, że praca należy do lekkich.Niestety z tym też bywa różnie raz zdarza się że zasuwasz cały dzień na myjni a kolejnego dnia jedziesz w trasę na 10h lub tyle samo w spędzasz w biurze.Kolejnym tematem jest flota samochodowa tu też jest loteria, raz przyjdzie Ci jeździć na łysych oponach samochodem z przebiegiem 140k, a raz praktycznie nowym z niskim przebiegiem.Oddzielną sprawą jest fakt, że klienci nie szanują samochodów i część z nich pozostawia wiele do życzenia, więc za to winić firmy nie można.Podsumowując cała opinie, osobiście nie polecam na dłuższej współpracy z tym oddziałem chyba, że ktoś szuka pracy sezonowej pod dosyć dużą presją i jest dyspozycyjny praktycznie cały dzień:)

Nikd
@Chaos123

100% prawdy Połczyńska to jedna wielka fabryka do wykorzystywania ludzi do granic ich mozliwosci, a pracownikow non stop za malo

Renata
@Nikd

Co konkretnie rozumiesz poprzez ,,wykorzystywanie"? To spory zarzut, fajnie byłoby przeczytać jakieś konkrety.

Zzz
@Renata

To chodź i zobacz - np. pracownicy zasypiający ze zmęczenia, od kilku dni po 2-3 godziny snu, bo nie było komu pojechać w kolejną trasę. A zatrudnić nowego? No gdzie! Przecież trzeba będzie mu płacić. Tego szef by nie przeżył.

Judyta

Czy w firmie robione są rozmowy indywidualne z pracownikami, co miesiąc ?

Leo

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Może ktoś coś podpowie?

Pawel

Firma (usunięte przez administratora) razem z PZU robią klientów w h—a

Marcel

Mogę podpisać się pod taką opinią, wystarczy sprawdzić na Facebooku , że ma bardzo dobre opinie!

Lidia

@Maniek33, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Dawno pracownicy Wypożyczalni Samochodów Dostawczych Kangoor nie wypowiadali się na forum, więc mile widziane będą wszelkie informacje dotyczące pracy w tej firmie. Powiedz jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy w firmie można liczyć na benefity pozapłacowe lub premie? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Maniek33

Co do pracy nie ma co narzekac.ale co do dostania umowy jakiej kolwiek to mozna pomazyc a tym bardziej z ubezpieczeniem.obiecuja a slowa nie dotrzymuja.kierownictwo nie okrzesane. Szkoda gadac

przemek

pracy duzo ale wlasciciel w porzadku, co i raz cos dorzucal

Mój kolega pracuje w kangurze i nie narzeka na place. Mnie nie przyjęli mają spore wymagania.

Maciek

Branża rentu cały czas sie rowija co daje nowe miejsca pracy. Myślę że dla osób szukających nietypowej pracy oferta Kangoor jest to napewno ciekawa opcja. Zarobki dużo powyżej średniej krajowej. Osoby z doświadczeniem moga liczyć na stawki: 3500pln - 4000pln netto miesięcznie. Ważne jest to aby mieć niezłą aparycję, trochę zaangażowania i chęć do pracy. Ps. omijajcie szerokim łukiem Panka i Fleet center pracowałem i nie polecam.

Sławuś

Praca w wypożyczalni samochodów do łatwy nie należy. Bezpośrednia praca z klientem potrafi dać się we znaki, ale generalnie da się wytrzymać. Fajne jest to że w tej pracy nie ma monotonii. Ciągle coś się dzieje. Wynagrodzenie na podstawowym stanowisku zdecydowanie powyżej średniej krajowej więc jako student nie mam większych powodów na narzekań. Praca, pracą ale najważniejsi w tej pracy są ludzie z którymi spędzasz większość swojego dnia. Jeżeli team jest zgrany (a taki jest w Kangoor) każda praca będzie dobra.

Meta

kasa może bez kokosow ale zawsze na czas, szef solidny

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Kangoor ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Kangoor Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Kangoor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kangoor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kangoor Sp. z o.o.?

Kangoor Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kolejowa 20
    05-092 Łomianki