Opinie o Bezpol w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bezpol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezpol o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezpol w Myszków

Młoda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam, jak wygląda praca kobiet w tej firmie? Jest tam stołówka? Podobno pracownicy jedzą śniadania na stanowiskach?!

Czy w firmie Bezpol występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Monter?

Oko

No cześć co tam słychać w BESPOLU byłem u was w odwiedzinach no i oczywiście jak tylko się okazało to jest tak jak wcześniej nie ma co ukrywać brud i dziadostwo nawet nie ma kto pozamiataci na hali a z maszyn to można by było ziemniaki sądzić tak grubo brudu. Ciekawe za co biorą wypłaty majster i kierownicy że do tego syfu dopuszczają. No ale jak się kiedyś prezes zarządu spółki pospaceruje po firmie to zaraz się tym zajmę i się zastanawiam czy to jest możliwe że tylko na chwilę obecną nie mam nic na usprawiedliwia tego bałaganu.

BONO Nowy wpis
@Oko

Prezes się nie przejdzie bo ma to głęboko w (usunięte przez administratora) kasa się zgadza i to jest najważniejsze. a w jakich warunkach i na jakim sprzęcie ludzie pracują - nieważne!

Czy Bezpol zapewnia kartę multisportu?

BONO Nowy wpis

Nie zapewniają

Aplikowałeś do firmy Bezpol? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Miła

Witam czy są może przyjęcia kobiet na stanowiska produkcyjne?

Tonik

@Jack Czyżby konkurencja zamieszcza te bzdury, ponieważ dobre opinie jakie firma ma bardzo przeszkadzają innym?

Maja

@AD a ja jednak proszę Cię o rozwinięcie Twojego komentarza. Co konkretnie sprawia, że nie polecasz pracy w Bezpol? Jeżeli napiszesz konkretnie, będzie to ważna informacja dla osób zainteresowanych pracą tam. @Aplikant czy mimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum, zdecydowałeś się na wysłanie do Bezpol swojego cv? Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to proszę Cię, abyś podzielił się na forum swoimi wrażeniami.

AD

Nie polecam - bez komentarza ,

Wojtek

Skąd takie rewelacje macie? Dawaliby ogłoszenie i mieliby się zamykać?

Aplikant

Jaka obecnie panuje atmosfera w Bezpolu i Trafcie. znalazłem ogłoszenie o prace projektanta a ponoć firmy maja się zamykać i nie wiem czy aplikować. Ponoć nie jest dobrze i ludzie z doświadczeniem odchodzą?

Tomasz

Najłatwiej przychodzi ocenianie osób zarządzających a może trzeba spojrzeć na siebie?

Zwolniony

nic dobrego

Czarek

Konkurencja próbuje zamieszać?

Roam

Niekompetencja na polu zarządzania miesza się w Bezpolu ze zwyczajnym prostactwem osób na stanowiskach zarządzających. Im wyżej osoba na stanowisku i im młodsza, tym "prościej" ma pod czerepem; czasem aż wstyd się z takimi zadawać. Nie da się polecić tej firmy ani potencjalnym pracownikom, ani klientom, którzy są nimi chyba tylko dlatego, że nie znają realiów.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem sporo dobrego o Bezpol-u

Michaś
@Daniel

Nie polecam,to nie jest dobry pracodawca...

domestos

Niektórym się wydaje że gdzie indziej lepiej. Otóż w Bezpolu jak wszędzie. Jak są zamówienia to szał macicy, nadgodziny i łatanie dziur. Ci którzy zostali po ostatnich zwolnieniach na brak zajęć obecnie nie narzekają. Robota jest. Ostatnio przyjęli kilka osób a nawet trzech ukraińców z agencji bo taniej. Co będzie jak zamówienia stopnieją, zobaczymy. Przypuszczam że jak zwykle zwolnienia, z tym że patrząc na politykę firmy tym razem zwolnienia naszych, zostawią uraińców bo tańsi. Taki to genialny pomysł może zrodzić się w głowach zarządu. No chyba że się opamiętają bo tych doświadczonych których zwolnią to na rynku pracy każdy od ręki weźmie. Wrócił nawet kierownik dwojga imion, czyli w Bezpolu da się przeżyć xD można się przyzwyczaić. Pracuje tu już dość długo i nigdy natomiast nie było problemu z wypłatami, zawsze na czas.

Jeszcze pracownik kadra zarzad

Dla kadry pracowniczej - poszukajcie pracy w Biedronce Dla kadry zarządzającej - poszukajcie pracy gdzieś indziej

@Jeszcze pracownik kadra zarzad

Hm......... bardzo ciekawy temat, kadra zarządzająca rozwiń wątek, bardzo skrótowo udzielasz informacji, jakieś fakty proszę. Praca w Biedronce czeka ale czy na pewno warto .... ? Co ciekawego się może wydarzyć ? Jeśli na tym kończysz wypowiedź to po co zaczynasz w ogóle wątek.

Maja

@Antonio czy pracujesz obecnie w Bezpol? Co powiesz o warunkach pracy? Czy polecasz pracę w tej firmie? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Takie informacje są istotne dla osób, które myślą nad zatrudnieniem się w firmie.

chętny

O co biega z tym kierownikiem produkcji "dwojga imion bez nazwiska"? za co poleciał z BEZPOLU? Czy warto aplikować na to stanowisko?

Antonio
@chętny

On nie poleciał tylko sam się zwolnił

Maja

@oko możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak oceniasz firmę jako pracodawcę oraz Twoich doświadczeń z pracy w Bezpol.

Zostaw merytoryczną opinię o Bezpol - Myszków

Bezpol