Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

Aktualność
Drodzy Użytkownicy serwisu GoWork!

Dziękujemy za Wasze opinie na temat CSiM Medincus. Chcemy podkreślić, że Wasze komentarze są dla nas niezwykle ważne. Czytamy je wszystkie i zespołowo analizujemy. Pozytywne wpisy dodają wiatru w żagle, negatywne natomiast skłaniają do refleksji i mobilizują do zmian.

Zachęcamy Was do zamieszczania merytorycznych komentarzy. Dokładamy starań, aby jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia była jak najlepsza.

Pamiętajmy,, że swoboda wypowiedzi nie oznacza publikowania informacji nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw znieważających konkretne osoby. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora, zgodnie z regulaminem portalu.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami na adres e-mail: rekrutacje@medincus.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

Studenci są zatrudniani chętnie, szczególnie ci, którzy wcześniej brali udział w działalności koła naukowego przy IFPS i WUM. A jeśli nie zatrudniani na konkretnych stanowiskach (bo np. nadal studiują i nie mają czasu na pracę) to angażowani w różne projekty (np. badania przesiewowe itd.).

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy ktoś z Was mógłby przybliżyć kulisy pracy protetyka słuchu? Zastanawiamy się czy spłukiwać,ale nie chcę trafić z deszczu pod rynnę.

Rejestratorka Nowy wpis

Zamieścili ogłoszenie o rejestratorke (świeżutkie, jeszcze kurz nie opadł za osobą co je wystawiła) i od razu wysłałam CV. Mimo przeczytanych tutaj opiń zaryzykowałam. Następnego dnia dostałam telefon, że rekrutowałam na dane stanowisko ale już znaleźli kogoś innego (sick, spóźniłam się pewnie o pare sekund z wysłaniem cv) ALE zwolniło się miejsce na call center (ja to mam szczęście trafić w dobry moment). Ale to nie koniec dobrych wiadomości, zapraszają mnie za 2 dni na szkolenie i podpisanie umowy. Wow, dobrze się zaczyna a nawet nie było rozmowy face to face. Pytam z głupa czy w tej pracy aby nie będę wydzwaniać po ludziach i sprzedawać im sprzęt medyczny. Na co dostałam odpowiedź "ależ skąd, jest na to inny dział. Pani bedzie tylko odbierac telefony i rejestrować pacjentów". Ano tak, prężnie rozwijająca się firma i jej rejestratorki nie nadążają za zapisami. Dalej udaje, że jestem zainteresowana bo trzeba mieć trochę rozumu żeby wyczuć, że coś tu nie gra. I jeszcze to 2 tygodniowe szkolenia. Litości, 2 tygodnie uczyć się w Warszawie jak mam zapisywać pacjentów? Czy może uczyć się jak wciskać ludziom sprzęt??? Dają ogłoszenie na stanowisko ale potem ci zaproponują co innego.

etak Nowy wpis
@Rejestratorka

"Ano tak, prężnie rozwijająca się firma i jej rejestratorki nie nadążają za zapisami." - no tak nie nadążają, dlatego powstał dział CC (logiczne). Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialna za odbieranie połączeń wychodzących i to wszystko, nie dopowiadaj sobie. I tak szkolenie trwa 2 tygodnie, nie wiesz nawet na czym polega praca, na jakim programie się pracuje oraz ile placówek się odbiera, a już wiesz ze 2 tyg. to dużo? Litości, nie ogarnęłabys tego nawet w 3.

Marlenka Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę dla młodszego specjalisty ds. aparatury medycznej. Wskazane warunki są zrozumiale, zabrakło mi jednak informacji dotyczących zarobków. czy jest szansa na ich wskazanie?

Witam serdecznie. Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na stanowisku specjalisty ds. inwestycyjno-budowlanych? Z tej nowej oferty już wiem, że wymaga się 5cioletniego doświadczenia jako kierownik budowy, w co się wpasowuję. Ciekaw przy tym jestem oceny jakości współpracy. Możecie ją ocenić?

- spotkanie z przełożonym - zadanie do wykonania mailowo - informacja zwrotna tydzień po rozmowie

- doświadczenie zawodowe - motywacja do pracy - przeszkody, obawy przed podjęciem pracy - co mogę wnieść do zespołu - planowane nieobecności - w którym kierunku chcę się rozwijać

Natalia_pracownik_rok

W Kajetanach spotkałam bardzo wiele życzliwych osób. Pozytywnie oceniam zarówno komfort pracy, możliwości realizowania pomysłów/projektów, współpracę z przełożonymi, kolegami z biura, jak i innymi osobami, z którymi współpracowałam. Jeśli zdarzały się nadgodziny to były uczciwie rozliczane/odbierane. Nie usłyszałam słowa negatywnego komentarza przy konieczności brania urlopu na chore dziecko. Dopóki dowozisz swoje projekty oczywiście i nie nawalasz - ale to chyba zrozumiałe we wszystkich miejscach pracy ;) Polecam szczerze! Umowa o pracę + dodatkowa umowa cywilnoprawna.

Czy konsultanci są wspierani w nauce języka angielskiego? W jednej z ofert w sieci pojawił się on w mile w widzianych na poziomie komunikatywnym, jeśli ktoś tej umiejętności nie posiada to w trakcie pracy będzie miał szanse ją nabyć?

Leokadia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Mam pytanie odnośnie pracy jako konsultant telefoniczny ds pacjentów. Wiecie może jak dokładnie wygląda ta praca? I jak wygląda szkolenie ?

Referent ds. logistycznej obsługi pacjenta? Zatrudniał się ktoś? po wpisach widzę, że oferta została wznowiona, skoro jeszcze w grudniu ktoś o nią pytał. Ile w takim razie może trwać jakiś okres próbny? i na jakich warunkach wtedy zawierana jest umowa?

Szczecin

Czy ktoś że Szczecina chciałby wypowiedzieć się na temat pracy jako protetyk słuchu? Jak się pracuje itp?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS?

Anula

Witam, od miesięcy już nie ma żadnej opinii a właśnie widzę, że poszukiwany jest referent ds. logistycznej obsługi pacjenta. Proszę wiec o informacje dotyczące samej pracy, atmosfery na dziale oraz zarobkach. te informacje nie są udzielone wprost. Zależy mi na dłuższej współpracy, dlaczego zatem obecnie prowadzone są nabory?

Dla tych którzy wysyłają swoje CV i zachłyśnięci są perspektywami pracy w tej firmie otóż porzućcie wszelkie nadzieje na dobrą i miłą pracę z dobrym socjalem którego nie było nie ma i nie będzie ps a kanapkę możesz zjeść na kolanie no bo gdzie jak nie ma stołówki lub w ogólno dostępnej restauracji jak cie stać

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS?

Referent

Personel obsługujący pacjentów czy to poradnia czy szpital uniformy z drogiego poliestru, pracownicy administracyjni jak chcą,

Były pracownik biurowy

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do CSIM jako pracodawcy. Z uwagi na sytuację osobistą (ciąża), musiałam zrezygnować, ale z pewnością wrócę na stare (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla ekipy :)

@Były pracownik biurowy

Czyli Pani całkiem zrezygnowała z zatrudnienia i to nie jest macierzyński? A jak tu powroty do firmy wyglądają tak właściwie? Wraca się na identycznych warunkach i ma się pierwszeństwo wobec kandydatów z zewnątrz?

Były pracownik biurowy
@Izabela

Może źle się wyraziłam :) Jestem na macierzyńskim, ale po nim planuję wrócić na stare (usunięte przez administratora) Z tego, co wiem, nie ma żadnych problemów z powrotami na poprzednich warunkach. Chociaż mnie się jeszcze trochę zejdzie w maluchem :D Pracy jest mnóstwo, rąk do pracy zawsze mało. Jak masz jakieś wątpliwości, pytaj śmiało - w razie czego mogę podpytać o szczegóły osoby z wewnątrz :)

@Izabela

Nie ma nigdzie ze musisz wrócić na to samo stanowisko, jeżeli jest na nim nowa osoba:) możesz wrócić wtedy ale na inne

@Ewa

O dziękuję. Czyli tutaj nie praktykuje się czegoś takiego jak umowa o zastępstwo? W niektórych firmach tego typu alternatywę widziałam jako dostępną. W nawiązaniu do dzieciaczków jeszcze to czy są jakieś dodatki socjalnie, które przysługują właśnie rodzicom?

Aktualność
Drodzy Użytkownicy serwisu GoWork!

Pozdrawiamy,
Zespół Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

Czy w Centrum Słuchu i Mowy "Medincus" są paczki/bony świąteczne?

Ilona

Rozumiem. Szkoda wobec tego, że firma "Medincus" nie zapewnia pracownikom paczek czy bonów świątecznych. Ale jestem ciekawa, czy oferuje jakieś inne benefity. Macie może dostęp do jakichś kart sportowych, kart wejścia do obiektów kulturalno -rozrywkowych, czy też dodatkowego ubezpieczenia medycznego?

Miśka
@Ilona

Co roku każdy pracownik otrzymywał premie noworoczna kwota uzależniona od przebytych lat pracy i ogólnie zaangażowania Zawsze coś

Jan
@Miśka

To prawda taki dodatek może ponieść zadowolenie pracowników. Mnie interesuje, czy pracownicy mogą co miesiąc starać się o premie uznaniowe, które podwyższają wynagrodzenie?

Klara
@Ilona

W Medincus premia noworoczna nie jest zależna od lat pracy, zaangażowania czy doświadczenia. Trudno nawet określić od czego, można dostać lub nie. A pozostałe benefity nie istnieją. Pensja nie jest wymierna do wykonywanej pracy. Z racji że jest to ośrodek medyczny najbardziej doceniani są lekarze, chociaż patrząc na rotacje też nie można być tego pewnym. Co poniektórzy twierdzą że to typowe korpo.

zołza
@Miśka

Premia od zaangażowania i lat pracy ..Serio?! ;) Mimo dużego zaangażowania docenionego przez pracodawcę nagroda tylko słownie ,przez kilkanascie lat pracy , brak L4- premia Świąteczna była taka sama.

Miśka
@zołza

Tak, nadal potwierdzam, że z roku na rok premia świąteczna była większa od poprzedniej, też bez l-4 przez lata. Nie wiem jak to wyglądało w innych filiach/działach, więc się nie wypowiem.

Jan
@Miśka

A co z osobami, które w ciągu roku korzystały ze zwolnienia L4? Miały one również wypłacane większe premie, czy może w tym przypadku premia była o wiele niższa? To są ważne niuanse związane z pracą w danym miejscu, więc z chęcią się tego dowiem dokładnie.

Odpowiedź

Chyba jakiś żart... :) kiedyś były teraz można o tym zapomnieć Żadne paczki swiateczne o bonach czy jakiejkolwiek premii juz nie wspomne, gdzie w poprzednich latach owszem było coś takiego.

Janusz Antoniak
@Jan

Z L4 to możesz co najwyżej liczyć na to, że cię nie odpalą. Premia to w dzisiejszych czasach wspomnienie.

@Janusz Antoniak

Teraz to piszecie o premii uznaniowej? Ona nie ma żadnych zasad, żeby człowiek wiedział co i jak np., jak przytaczasz to l4? z praktyki w takim razie ktoś wie czym się na nią zasłuży a za co można nieco z niej utracić?

Janusz

Dla wszystkich, którzy rozważają pracę w tej firmie,ludzie dajcie sobie spokój. Na rozmowie rekrutacyjnej wszystko ładnie i pięknie, a dopiero później kwiatki wychodzą. Ktoś w opini pytał o premie świąteczne, zapomnijcie aż wstyd sie przyznać jaki tu socjal panuje w sumie to zerowy... Tylko widać, że tyle kasy co troche nowe oddziały a pracownikowi raz w roku na święta żałują żenada i dno

Gal

Przeczytałem pańską opinie na temat firmy i mam pytanie: jak pracując przez 11 lat w jednej firmie można pisać, że się ma mgliste pojęcie na temat funkcjonowania czy relacjach w firmie? Za co był Pan konkretnie odpowiedzialny w tej firmie i jakie otrzymywał Pan wynagrodzenie - jeśli można wiedzieć.

Mika
@Gal

@Gal wierz mi o relacjach w tej firmie można mieć mgliste pojęcie. Rotacja jest tak duża, a przynajmniej była za moich czasów, że zanim człowiek dobrze zapamiętał kto jak się nazywa i czym się zajmuje już go nie było ???? Cała reszta też jest prawdą. Ludzi ma się za nic. Króluje podejście że jak nie ten to Inny przyjdzie i będzie (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) na kilku stanowiskach. Poczytaj sobie inne opinie, sprzed roku czy dwóch ... Cenione przez zarządzających jest tylko lizanie kupra jak napisała @Kobieta...i zawsze tak było. Dobrych pracowników nikt nie doceniał i nie docenia.

Mika

Bo takich ludzi jak Ty czy @Janusz nikt tam nigdy nie doceniał. Nie szukaliście poklasku i nie właziliście nikomu w tył..., a robiliście swoje.

Janusz Antoniak
@Gal

Po pierwsze primo :) nie napisałem, że nie mam pojęcia o funkcjonowaniu firmy bo o tym akurat wiem bardzo dużo i myślę, że niejedna instytucja byłaby zainteresowana pewnymi faktami ale to co wiem pozostanie moją "słodką" tajemnicą. Po drugie primo :))), jak napisała w odpowiedzi @Mika zbyt duża rotacja uniemożliwiała ogarnięcie kto jest kim a co dopiero jakie są relacje między ludźmi w różnych działach. Po trzecie primo :)) nie mam w zwyczaju wścibiania nosa w nieswoje sprawy. Może gdybym był konfidentem i donosił do zarządu byłbym bardziej ciekawski i dociekliwy. Po czwarte primo :))) ani moje stanowisko ani tym bardziej zarobki nie powinny być tematem pańskich dociekań. I bez urazy, gdyby był Pan nieco bardziej ogarnięty wiedziałby pan czym się zajmuje dział techniczny......

Izabela

Z tym zróżnicowaniem to faktycznie prawda? Bo patrząc po tych pozytywnych opiniach te osoby może po prostu o tym nie wiedzą? Mimo wszystko oni raczej mają prawo przyjmować prywatnie i to o czym piszesz chyba pod nic karnego to nie podlega?

Ale to jest właśnie placówka prywatna... NFZ to 2 dni zabiegów w miesiącu, pozostałe powiedzmy 18 dni to zabiegi prywatne, a wejście jest jedno Pani Kasiu.

Monica

W CSiM Rzeszów również zarobki o których wstyd pisać do tego prywatny (usunięte przez administratora) Pani Kierownik i jej 3-osobowego Dream Teamu. Zaufani pracownicy Pani Kierownik chodzą sobie do pracy jak chcą i wychodzą jak chcą pozostałych dotyczy grafik ale nie ekipy Pani Kierownik. Pracują sobie po 6 góra 7 godzin dziennie. Pan Koordynator i pracownicy z ekipy dodatkowo w trakcie pracy załatwiają sobie sprawy osobiste kiedy chcą wychodzą wracają żadnych godzin nie odpracowują i wszystko za zgodą kierownika. Pozostali tłumaczą się jak 5 minut wcześniej wyjdą. Część pracowników jest całkiem nielubianych przez kadrę zarządzającą więc stosowany jest legalny m.....g, przez to podupadali na zdrowiu.. Podwyżki też dotyczą tylko ekipy bo w ich imieniu Pani Kierownik chętnie się wstawia. Tak samo jak Nadarzyn traktuje ludzi tak samo pani kierownik w Rzeszowie dla niej reszta pracowników to (usunięte przez administratora) Do tego kontrakt z NFZ to śmiech na sali powykazywani są specjaliści którzy fizycznie tam nie przyjmują bo stawki są głodowe m.in dlatego zakończyłam współpracę. Mam nadzieję że ta garstka dobrych pracowników w końcu stamtąd odejdzie bo szkoda takich fachowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS?

Kandydaci do pracy w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS