Opinie o Auchan Polska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auchan Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Łódź

Mobbing i rodzinny biznes Z.

Żal ściska kiedy widać co się stało z tą firmą w Łodzi. Macki chorej na władzę rodziny Z. zawładnęły całym województwem łódzkim. Komu coś nie pasuje został zwolniony lub zmuszony do zwolnienia (brak awansu, podwyżek, zastraszanie, mobbing) po ostatnim donosie wszystko robione jest w białych rękawiczkach a osoby, które zostały w firmie to albo (usunięte przez administratora) albo zastraszone osoby, które muszą zarabiać. Nie wiem gdzie jest centrala w Piasecznie w tym całym (usunięte przez administratora) i czemu nic z tym nie robi ale widocznie im to pasuję, że maja osobę, która potrafi zabić za władzę. Najlepsi ludzie już odeszli a dobrze to już było i raczej nie wróci.

Staśka
@Mobbing i rodzinny biznes Z.

A teraz jeszcze nowe zarządzenie. Jedna sobota wolna w miesiącu. Urlop tygodniowy też z jedną sobotą wolną. Dwutygodniowy dwie. Nic tylko zachrzaniaj. Bo pani z biura, która ma wszystkie soboty wolne tak wymyśliła. Brawo Auchan rodzinna firma etyka. Rozwój rodzina balans.

Aannoonniimm

Pracuje w Auchan w Łodzi 8 rok. Wcześniej Real. Generalnie jestem zadowolona. Plan urlopowy podajemy w listopadzie na kolejny rok, jeszcze mi się nie zdarzyło abym miała inaczej niż planowałam, Boże Narodzenie zasilenie na kartę przedpłacona 500, wielkanoc 200, dzień dziecka mikołajki przeważnie po 100 na dziecko, wczasy pod grusza nie dużo nie całe 400 zł bez względu na ilość osób w rodzinie i rodzaj wypoczynku. Dodatkowo dofinansowanie do wyjść ostatnio dawali 50%do parku świateł za 7 zł można kupić bilety do multikina,czasem trafi się planetarium. Jest karta multisport. Allianz ubezpieczenie na życie i na zdrowie w tym pakiet za 1 zl a w nim lekarze specjaliści. Jest ZFŚS można prosić o zapomogi, pożyczki. Obiady 5 zl, 7 dokłada pracodawca. Jest palarnia na terenie zakładu dla osób palących. Czas rejestruje się w systemie tempora poprzez odbijanie kart. Prezenty w formie czekolady /ptasiego mleczka okazjonalnie na dzień kobiet i dzień mężczyzn. Co miesięczne forum pracownicze - 1 pracownik z każdego działu idzie jako przedstawiciel na spotkanie z Panią dyrektor omawiane są wyniki sklepu można zgłaszać problemy. Grafik. Podawany 2 tygodnie przed rozpoczęciem miesiąca, do 10go każdego miesiąca można zgłaszać prośby do grafiku jeśli ktoś ma coś planowane impreza jakaś czy lekarz. Praca w stroju służbowym koszula lub koszulka zależy od działu obuwie na działach bhp na kasach strój wizytowy czarne spodnie koszula czarne buty. Ludzie w pracy różni.. Jak wszędzie.. Aczkolwiek kierownictwo na działach jest ok. Ze wszystkimi się dogaduje. Premia zależy od poziomu zaawansowania najwyższa 420 brutto co miesiąc plus u mnie 3370 brutto pensja za cały etat.

Beata
@@manufaktura

Dokładnie zgadzam się z Tobą

nonim

Pracuję na kasie atmosfera super tyko jedna kasjerka odsyła klientów do innej bo sama wiecznie zmeczona

Szatan
@Arek

Jeśli jesteś taki dobry w gębie to napisz kto nie chce kontaktu z nią Anię ja oczerniasz piszesz że Marzena miały powód który został rozwiązany to na kogo pisała niby co kozak w necie morda w świecie

Janusz

Witam serdecznie dotyczy sklepu na ul Pojezierskiej w Łodzi jestem osobą starszą i bardzo serdecznie chciałbym podziękować za pomoc i fachową obsługę na dziale piekarnia kiedy doszedłem była tam pani w okularach wykonywała swoje czynności stanęłam chwilę bo myślałem co kupić ponieważ nie było mojego chleba okrągłego z dynią pani podeszła spytała czy pomoc w czym to jej powiedziałem że nie ma mojego chlebka a tylko ten kupujemy z żoną bo jest dobry i nie podrażnia żołądka w tym momencie pani powiedziała proszę chwilkę poczekać tylko odłożę blaszki i zaraz do pana podejdę a miała gorące chleby zaproponowała bym sobie usiadł napił się kawki lub zjadł ciasteczko a ona pójdzie po chlebki i wypiecze mi byłem bardzo w szoku za taką opiekę i pomoc więc odparłem mam dużo czasu to poczekam mineło Oleś minut i faktycznie pani podeszła do mnie do stolika przyniosła gorące chlebki do cenie takie osoby bo miło do was wracać zawsze dobro w człowieku jest zapytałem jak ma na imię to odpowiedziała że Małgorzata i przeprosiła że ma obowiązkki a ja podziękowałem piszę to dziś bo nie mam na codzień dostępu do komputera a dziś w gronie rodziny

Janusz

Nie rozumiem czemu tak nie ładnie pan odpisuje ta pani pomgła a pan tak chamski sposób widać że ma w sobie trochę człowieka i pomogła jak mogła a ludzie by tylko zniszczyć udeptac co się z wami dzieję nawet poszedłem do pani która była w biurze obsługi klienta i pochwaliłem do takiej w czarnych włosach a wy zamiast doceniać ludzi pomocnych to jeszcze jadem na tą osobę wstyd żenada

Aannoonniimm

Ach Auchan
@Aannoonniimm

8 lat pracy i 3 tys netto na koncie, rzeczywiście sukces. Premia? Co miesiąc wyrabiacie 100% kryteria? Zadziwiające! Maksmalny poziom premi, już więcej nie dołoża, pod warunkiem, ze nie przesuna cie na inny dział, wtedy zaczynasz od zera z premia. Zero możliwości awansu, obiady są po prostu niedobre, szczególnie teraz, gdy ceny wszystkiego poszybowały do góry. Może napisz coś o sposobie pracy, o traktowaniu pracowników, liczbie obowiązków itp na tę chwilę twoja opinia jest bardzo sponsorowana.

Iwona
@Ach Auchan

Przy 3 tys netto Ty się dziwisz, że ktoś sponsora tutaj szuka? Często tak na różne działy tutaj ludzi przesuwają? I tak z czystej ciekawości to jak teraz wyglądają te obiady skoro aż tak niedobre? :/

zawiedziony
@Ach Auchan

Minimalne wynagrodzenie we Francji – SMIC Wynagrodzenie jest oczywiście jednym z niezbędnych elementów stosunku pracy, który powinien być ustalony w treści umowy o pracę. Generalnie strony umowy o pracę dysponują prawem do dowolnego określenia kwoty wynagrodzenia, ale z uwzględnieniem dwóch podstawowych zasad. Mianowicie, wynagrodzenie we Francji nie może być niższe od krajowej płacy minimalnej, której wysokość zmienia się periodycznie (SMIC – Salaire Minimum Interprofessionnel de Croissance). Od 1 sierpnia 2022 roku SMIC wynosi 1.678,95 € miesięcznie (11,07 € na godzinę) brutto, a zatem przed potrąceniem należnych składek ubezpieczenia społecznego, dla 35-godzinnego tygodnia pracy. Poza tym wynagrodzenie powinno być zgodne z zasadą « to samo wynagrodzenie za tę samą pracę », co wiąże się z zakazem dyskryminacji ze względu na płeć, wiek itd.

Szok
@Aannoonniimm

Czemu nie aplikujecie do innych sklepów np. Lidla gdzie jest zdecydowanie wyższe wynagrodzenie? To upokarzające pracować tak ciężko fizycznie za najniższą krajową.

Laurka
@Aannoonniimm

Szczerze nigdy nie widziałam większego podlizywania się pracodawcy. Jeśli chodzi o Auchan (w porównaniu z innymi firmami) to dla mnie jest (usunięte przez administratora). Śmieszne pieniądze, wykorzystywanie innych. A co do planu urlopowego może i zgłasza się wcześniej ale w 99% musisz błagać żeby było to w tym terminie. Jeśli chodzi o premie to tak naprawdę są one przyznawane w zależności od kierownika (czy kierownik cię lubi czy nie ;)). Grafik potrafił zmienić się z dnia na dzień, tak samo jak godziny pracy (pracujesz 8 godzin i kierowniczka ma problem że chcesz wyjść punktualnie). Dla mnie Auchan to (usunięte przez administratora), trzeba być bardzo zdesperowanym żeby tam dłużej pracować. W porównaniu z innymi pracodawcami Auchan nie szanuje swoich pracowników (mówię tu np. o wynagrodzeniu, dofinansowaniach itd.)

były
@Ach Auchan

ludzie robią "karierę" chwaląc pracodawcę, który płaci minimalną, albo ponad o 200-300zł pracownikom pracującym wiele lat i tyle samo oferują nowym, a czasami nawet więcej. Jak to świadczy o firmie dla której doświadczony pracownik jest wart tyle samo, co nowy bez doświadczenia, a często nawet mniej niż nowy.

@manufaktura
@Aannoonniimm

Super że jesteś zadowolona, ja uważam ten sklep za wielki (usunięte przez administratora) Owszem część rzeczy z tego co piszesz się zgadza , pani dyrektor z Piłsudskiego jak przyszła to zrobiło się wielkie (usunięte przez administratora) Zwolnienia osób i dziwnym trafem wszyscy z dyscyplinarka. Wypadek w czasie pracy idziesz na zwolnienie to zwalniają cię z pracy. Premi nie dają bo zawsze coś wymyśla. Dla mnie jest to (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Owszem są niektóre osoby mile i można z nimi porozmawiać , ale ogólnie wielki bałagan i wielkie dno. Nikomu nie polecam pracy w takim (usunięte przez administratora).powinni się za nich zabrać PIP i sanepid

Beata Nowy wpis
@@manufaktura

Dokładnie zgadzam się z Tobą

Gwiazdor

Witam jak wcześniej było wspomniane na Auchan w Łodzi pracuję pani kierownik Anna ma krutkie rude włosy ja pracowałam tam pare miesięcy i był moment że posługiwała się moja osoba kazała po h pracy robić mi przeceny wędlin i śledzi które nie były zrobione bo nie miał kto ją zawsze zostawałam po h pracy i owa pani kierownik wykorzystuje ludzi do pracy straszy że nie da urlopu itp chodzi robi zament sama wśród. pracowników a potem przenosi na inne sklepy najpierw dyrektor Auchan powinien zrobić porządek z kierownikami a potem wymagać wstyd pani kierownik

Magda
@Gwiazdor

Co w takim przypadku trzeba zrobić?? Zostawić mądre dwie panie Anie i Ewelinkę i niech sobie pracują same. Ania nauczona pracy nie jest tylko potrafi się wysługiwać każdym także jak zostanie sama szybko podwinie rękawki do pracy.

Biedronka
@Gwiazdor

Nie wiem kto pisze te śmieszne śmieci i bzdury ale ta pani kierownik o której mowa zawsze jest pomocna uczynna ale każdy ma zły dzień oczerniać jest łatwo ale sprostować trudno taka kolej rzeczy same szukacie awantur mieszacie itp a potem to się odbija na zwykłych pracownikach wejście się w końcu za pracę A nie dupę obrabiacie każdemu niech każdy pilnuje swojej pracy i zajmie się sobą a będzie zdrowszy

Mapet
@Biedronka

No taki charakter że wszystko wiedzą co się dzieje ,co kto mówił a nawet interesują się co robią po pracy .A same łażą po kątach i się obijają ,robiąc ploty na każdego .Jak za dużo szumu zrobia to udają że się zwalniają a jak.przyjdzie co do czego to się trzymają pazurami żeby tam zostać moc się po obijać .Ale jak tak dalej pójdzie może kieorwnictwo przejrzy na oczy i zoabczy te szumowinę co się chwali że jest najlepszym pracownikiem .

Renata
@Biedronka

To co ktoś pisze o pani kierownik Ani to kompletne kłamstwa!!! Pracowałam tam nie długo ale na tyle żeby poznać panią kierownik Anię..To bardzo miła sympatyczna kierownik..Zawsze dba o swoich pracowników, można z nią szczerze porozmawiać i zwrócić się z każdą sprawą i zawsze pomoże i znajdzie rozwiązanie.. Choć nie pracowałam tam długo to zawsze panią kierownik Anię będę bardzo miło wspominać i każdemu życzę aby w swojej pracy miał taką kierownik jaką jest pani Ania..A ten kto piszę takie bzdury i kłamstwa powinien s ię wstydzić i spojrzeć na siebie w lustro!!!

Szpak
@Renata

Tak zgodzę się z tobą że Ania jest dobrą osoba ale tylko dla wybranych osób ty byłaś jedna z nich ponieważ sama darłas koty z kasjerkami oraz bistro a kierownik próbowała cię zatrzymać ale niestety wyszło inaczej a te co tak miesza to już nie ma i teraz jest spokój cisza każdy z każdym gada żyje w zgodzie więc przemysł sobie koleżanko ja stoję z boku i opserwuje nawet nie byłam pewna kim jesteś ale wiem przypomniałam sobie że masz piękne włosy i życzę ci byś trafiła na taką kierownik co ja mam

Renata
@Szpak

Nie wiem kim jestem,ale (usunięte przez administratora) wiesz..Nigdy mnie pani kierownik Ania nie wyróżniała!! Poprostu byłam w tym co robiłam dobra,nie obijalam się jak co niektórzy!!! Skąd Ty wiesz że darłam koty z kasjerka mi!! Skoro tyle wiesz to napisz z jakimi kasjerka mi??!!.Darłam koty na Bistro?? Nie ja tylko 2 koleżanki gdzie jedna z nich miała bardzo zła opinie u klientów i nie raz przy mnie klienci mówili jej że jest bardzo nie miła,Skoro nie znasz prawdy to się nie wypowiadaj i zamiast stać z boku i się przyglądać to weź się za robotę w pracy ,bo tam jak w każdej innej pracy trzeba pracować a nie stać z boku, przyglądać się i pierniczyć głupoty i plotki!!!

Gwiazda Nowy wpis
@Gwiazdor

Pani Ania szkoląc się na innym sklepie powiedziała,że ona ma ludzi od pracy... I na połowę rzeczy nawet nie rzuciła okiem

nonim

@nonim

No niech ludzi z Auchan przenoszą lub zwalniaja no niby kasy nie mają a tych z Aby niech trzymają na zwolnieniach z grupami bo im tylko o kasę chodzi na piekarni dwie jedna chora u co jakiś czas karetka do domu ja zawozi drugą na kasie nie stanie bo nie widzi a my musimy zawalać za nie a nie wspomnę o lizusie pani kierownik która wiecznie daje jednej z nich do pomocy układać pieczywo bo sobie nie radzi sana a nóż widelec znowu ja do domku trzeba puścić i takim się płaci a my musimy zawalać po całym sklepie bo liczy się kasa za osoby z grupą

@Anonim

Na piekarni pracuje taka dziewczyna bez zębów ,bardzo bluznila na jakąś koleżankę.Nie profesjonalne to pracujac w sklepie i tak się zachowywać .

@Klient

Raczej ktoś wymyśla sobie tą opinię ponieważ wczoraj na piekarni ta pani była ale większości czasu na magazynie i robiła inwentaryzacjie więc nie wymyślaj cie bzdur ciągle a na bistro była pani z piekarni i raczej nie sadze aby sobie ublizały z jednego działu więc skończ pisać jakieś bzdury na nią bo to jest sympatyczna osobą i bardzo pracowita więc jak ci się nudzi ja szykonowac(usunięte przez administratora)

Diablica

Jeżeli uważasz, że ludzie odchodzą przez koleżankę ,to się grupo mylisz ponieważ każdy jak dostanie lepsza propozycje pracy to wiadomo że pójdzie tam gdzie się lepiej zarabia. Oczerniasz nie właściwą osobę Dlatego że chciałes wszystkimi rządzić a sam nie wiele potrafisz. Ona jako jedyna tam zasuwa na prawie wszystkich działach. To że ktoś rozmawia z menadżerem to nie znaczy ze tylko donosi. Ja też parę razy rozmawiałam z menadżerem i co według trzeba też donoszę. To jest praca jeżeli czegoś nie wiem to chyba naturalne że się zapytam menadżera. Nie znając sytuacji, ani osoby jak można tak ocerniać kogoś. Ja tam trochę pracuje i znam ta osobę trochę lepiej niż Ty. Spójrz najpierw na swoje zachowanie a potem oceniaj kogoś. Zamierzanie to ty wprowadziłeś. Trzeba nie było i nikt nie oceniaj nikogo i nikt nie chodził na ploty a Ty co chwilę chodziłeś po całym sklepie I ploty robiłeś a w szczególności na mięsnym. Myślałeś ze ktoś będzie Ci płacił za leżenie. Niestety w sklepie tak nie ma. Zatrudnił się w biurze chce będziesz pachniał i kawkę popijał.

Arek

Z piekarni to własnie ta bez zębów robi zamieszanie tam największe dlatego ludzie nie chcą z nią pracować Donosiła na wszystkich nawet na kierowniczke Anie bo jej zwracała uwagę że źle robi ,kłóciła się z wszystkimi już tam ,dwie dziewczyny pracowite przez nią odeszły (usunięte przez administratora) jakich mało bluźni ,krzyczy robi zament

Wygrana

Widać komuś się nudzi ciągle jeździcie po tej Gosi z piekarni ja znią pracuje ponad rok i nie widzę by krzyczała i klucola się z ludźmi jak narazie umnie ma same plusy fakt jest taki że gdyby była taka jak ja ocenianiacie to miała by jakaś rozmowę ale ja już nie widzę by tak było skończcie ja ciągle oceniać bo my z kas ja bardzo lubimy oraz dziewczyny z hali też kierownik sklepu jest zadowolona z jej pracy a wy tylko by ją zniszczyć masz odwagę pisać o niej to do niej doidz i pogadaj

Arek

Na Marzene też pisałaś teraz piszesz na drugą .Nikt ci nie pasuje bo ty jesteś najlepszym pracownikiem .Daj już tym ludziom spokój bo karma cię kiedyś też dopadnie a świat jest mały .Obyś już nie pracowała z. z tymi ludźmi co wyrządzilas im krzywdę bo nikt nie chce nawet z tobą kontaktu więc pracuj tam i nie pisz na koleżanki z którymi pracujesz bo wstydu to ty nie masz

@Wygrana

Napisz że odchodzisz z pracy już drugi rok i daj sobie spokój

Kol Nowy wpis
@Arek

Poważnie uważasz że nikt nie chce z nią kontaktu to się mylicie ja jestem z kas i nie narzekamy na kontakty z Gosia dziewczyny ze sklepu też z nią rozmawiają czemu ona ma odejść bo wam coś ciągle nie gra co bo prawda wyszła na jaw że ona miała rację z Marzena wszyscy to wiedzą tylko nie chcą przyjąć do wiadomości przestańcie po niej jeździć tylko przyjmie do wiadomości jeden z drugim w końcu że jest w porządku wobec nas i odpier... Się od niej nasza kierownik działu jest bardzo zadowolona

Szatan Nowy wpis

Już Były

Niestety nowe osoby nic nie kumają.Obecnie przyjmują pierwszych lepszych z ulicy.Wyglądają jak z pierwszej lepszej bramy.

@Już Były

Nq stoisku pieczywa też jest osoba co wygląda jak z bramy ale cóż nie kupię tam nic już

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auchan Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
klient

Pisze do państwa w związku z istniejącą sytuacją na stoisku ser gdzie krojone są i pakowane żółte sery zaraz obok stoiska wędliny . Bywam w tym sklepie prawie co dzień raz rano raz po południu zależnie od czasu i potrzeby. Problem pojawia się po południu ,czy na tym stoisku są inne prawa obsługi klienta - rano mogę spotkać panią za ladą a po południu nie tylko wykorzystuje się obsługę stoiska wędliny ,czy to (usunięte przez administratora) i wyzysk drugiego człowieka! .Nie raz widzę jak obsługa z wędlin jest na stoisku ser czy ryby czy to jest w porządku czy kierownik z wędlin to ofiara losu ,bo to przedstawiciel i w pewien sposób obrońca swojej załogi prawda czy morze się mylę!. Żeby była jasność mowa jest o sklepie w Manufakturze. Sklep i obsługa jest jak najbardziej szczególnie pani na stoisku wędliny taka niska ale za to szybka i ogarnięta wie wszystko lub prawie wszystko na temat wędlin czy mięs które sprzedaje brawo ,cała reszta jak naj bardziej w porządku. Liczę na rozwiązanie tej sytuacji bo to chyba dla firmy nie problem. pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy można liczyć w Auchan Polska na prywatną opiekę medyczną?

Mobbing i rodzinny biznes Z.

Były Pracownik
@Mobbing i rodzinny biznes Z.

Dlatego ja odszedłem kiedy kończył się Real a wchodził oszołom.15 lat było 250 pracowników.Wliczam kadry,ochronę wewnetrzną i ogólnie pracowników.To do dnia dzisiejszego z tych 250 zostało 10.Widać,że wszyscy mieli dosyć wcale się nie dziwię.Mam kontakt z kolegą z działu z którym pracowałem to jestem z nim na bieżąco to mi mówi co się dzieje.Współczuje mu tylko,że biedakowi chce się jeszcze tam kiblować w tym chlewie.

Staśka

Klient1234

Strasznie niemiła obsługa, Pani w blond włosach która często stoi przy ladzie z papierosami, strasznie zaniedbana, powinna odstawić alkohol. Pani starsza na kasie powinna pójść na emeryturę, ponieważ co 2 osobę zaprasza do kas samoobsługowych lub tez drugiej kasy. Osobiście odradzam tego sklepu z uwagi na brak jakiejkolwiek zaradności. Sam zapach od pracowników daje wiele do myślenia.

Czy w firmie Auchan Polska są regularne szkolenia pracownicze?

Byly pracownik z dużym stażem

Przepracowałem ponad 16 lat od Reala po Auchan. Powiem tak jak przyszła w roku 2023 dyrektor z Piłsudskiego i ulbiennica rodziny Z. To wszystko stanęło na głowie. Jest to pani która nie potrafi rozmawiać z ludźmi a wręcz robi wszystko żeby pizbyc się strych pracowników. Zatruwa im życie i mobbinguje. Niestety powołałem komisję do relacjii Pracowniczych mimo że dostała nakazy i tak się ich nie stosowala. A mnie próbowano zdegradować na pracownika hali. Ale ich nie doczekanie pieprznołem papierami. Życzę im samych niepowodzeń i oby jak najszybciej za to i ona i regionalny polecieli. A i jeszcze jedno po 9mc pracy za ten rok już nie należą mi się ani bony świąteczne ani za miechorowanie ani nawet managerska premia 6mc mi.o że 9mc przepracowałem. Taki to (usunięte przez administratora) Auchan. Tak że zastanówcie się zaczym podejmiecie prace szczególnie w Manufakturze.

Wygrana
@Byly pracownik z dużym stażem

Widzicie nas też z Auchan z pojezierskiej na manu dali bo ludzi nie ma a czemu z firmy ABBA każdy został co bo ślepa z piekarni nie widzi i ja oszczędzają bo tam dostała by po (usunięte przez administratora) i sama odeszła by a teraz co na zw siedzi bo w sobotę miała być i cisza a wy nadal ich trzymacie i druga koleżanka też pracuje ale cóż zarządzający mają pupilki nie mogę podać imion bo kto zna to wie ale my się nie damy ach biedna zezowata ale cóż to jest to mam jeszcze informatora dobrego to już daje do myślenia szkoda pisać coś więcej bo i tak sama odejdzie ja jestem twarda i wygram

Taka jedna z auchana
@Byly pracownik z dużym stażem

Witam. Niestety muszę się z tobą zgodzić. Nowa dyrektorka (usunięte przez administratora)Sposób organizacji i pomysły jakby podsunięte przez konkurencję która chce wykończyć handel na tej hali. A to, że ciebie nie ma to najgorsze co mogli zrobić. Kilkanaście lat pracuję w tym przybytku i nie spotkałam drugiej tak niesamowicie pracowitej osoby. Zaangażowanie i odpowiedzialność. (usunięte przez administratora)

WesołyRomek

Nie wiem od czego zacząć. Orientuje się w dziale kas łódź Piłsudskiego. Manager Jak lalka z porcelany roboty się boi aby się nie potłuc. Lubuje się w gardzeniu ludźmi i byciu nie miłym. Nie wiem czy to normalne, że pracownicy dosłownie BOJĄ się wejść do przełożonego. Sama nic nie robi siedzi w swojej złotej klatce, a tylko dyryguje i ma pretensje. Pytasz co masz robić bo jest problem to Ci powie przeczytaj procedurę albo regulamin bo sama nic nie wie i nie potrafi. Koszyków nie zbiera, na miłej nie stanie, pok dla niej to lot w kosmos. Kadry od lat nie reagują na zgłoszenia pracowników o (usunięte przez administratora)z strony mng kas, zmienił się dyrektor, może ktoś wreszcie zauważy że nierób tylko siedzi i pierdzi w stołek. Zatrudnienia nie ma a na kasach sam leasing, nie wiem co to za polityka. Zarobki względem wymagań i obowiązków nie adekwatne. Ucięli doładowania na karty na święta, można było wyciągnąć 800/1000 zł a teraz masz 500 i se radź. Przy tej inflacji powinni dołożyć a nie zabrać. Ale na imprezę firmową co roku jest. Nie patrzą że pół sklepu nie idzie xDd Ci co nie idą powinni pajdę na kartę dostać. Jak się pojawi coś lepszego to uciekam nie będę za 2900 sobie flaków wyprówać

Robert
@WesołyRomek

Otóż to wypłata coraz mniejsza bo premie ucinają (usunięte przez administratora) na niej a wymagania coraz większe .Połowa ludzi niedługo odejdzie za takie pieniądze nikt nie będzie pracował bo to jak jałmużna jest dlatego nikt nowy nie przychodzi ,każdy się ceni a do tego takie traktowanie pracownika.Jal nic nie zmienia to podwina rękawy i ani będą robić .

Taka.jedna

Auchan Łódź Pojezierska. Po odejściu paru toksycznych pracowników pracuje się bardzo dobrze. Relacje z innymi pracownikami są dobre z kierownictwem również. Zawsze można dogadać się co do grafiku. Czasami bywa ciężko ale poza tym jest w porządku. Pozdrawiam byłe pracownice, które wypisują tutaj takie głupoty.

Pozytywnie nastawiona

Pracuje długo w Auchan, praca i atmosfera zależy tylko od ludzi którzy pracują razem. Nie rozumiem ludzi, którzy wypisują tutaj takie opinie i takie sytuacje po których wiadomo dokładnie jaki pracownik to napisał. Mściwość,zazdrość czy chęć pokazania się w necie?A wystarczy powiedzieć komuś wprost co sądzi. Praca w Auchan Łódź mi odpowiada, wiadomo czasem jest ciężej czasem lżej. A jeżeli komuś nie pasuje to po co pracuje... ? Uważam że niektórzy ludzie poprostu nie nadają się do pracy w handlu i kontaktu z innymi ludźmi.

Auchan

Ja już na szczęście tam nie pracuję. Prawda jest taka że w Auchan się nikt nie szanuje, nie ma już koleżeńskich relacji, każdy patrzy kogo by tu podkablować. Musisz być pracownikiem uniwersalnym, za miske ryżu. Jesteś chory byłeś na zwolnieniu, za karę dostaniesz cały miesiąc popołudniówek na kasie. I pamiętaj nie masz prawa się pomylić, bo ci nabijemy paragon rozliczysz się na minusie i nie dostaniesz premii. Z menadżerem kas trochę jak z tą przerażającą postacią w Harrym Potterze, każdy wie o kogo chodzi ale boi się to i nie wymówić. Urlop planujesz w listopadzie i albo go dostaniesz albo nie, ale menadżer urlopuje i choruje kiedy chce nikt go nie kara. Jest dobra w parzeniu kawy..

Anonimek

Długo trzeba czekać na obsługę na ciastach po wielokrotnym proszeniu żeby ktoś podszedł nikt nie przyszedł żal poprostu

Gall Anonim

Dziś zobaczyłem (usunięte przez administratora) jakich mało. Pracuję w Auchan w manufakturze. Na lodówkach z serkami jest młoda dziewczyna nowa pracownica. Jest od jakichś 2 tygodni i widzę jak te stare pracownice ją wykorzystują, same gdzieś uciekają a ta młoda zawalona paletami robi sama. I jeszcze na nią krzyczy kierowniczka, że za mało, że siedem palet jest do rozpakowania i ciekawe jak sobie z tym da rade. Strasznie głośno krzyczała. Akurat byłem obok.(usunięte przez administratora)

@Gall Anonim

Pracuje w tym markecie i większych bredni jak ten komentarz nie czytałam. Kierowniczka o której mowa, jest jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej wyrozumiałych kierowników jakich posiadamy. A jak masz czelność tak kłamać w internecie to mogłaś/mogłeś mieć odwagę i się przedstawić a nie pisać z anonimowego konta.

trochę zabawne bo często dochodzi do takich sytuacji w pracytypu achuan, biedronka lidl itp (nie tylko tutaj), a to że chcesz posłodzić szefowej by mieć jakiś zysk (bo tak to wygląda) sprawia że jest to jeszcze bardziej zabawne

Nowa
@Anonim

Prawda! Też to widziałam i niestety ta kierowniczka nabiału to największa chamka w całym sklepie! Cały dział taki.

Dot
@Gall Anonim

Bzdura! Nowi pracownicy są pod ochroną i mają się jak pączki w maśle nawet jak nic nie robią

Bzudra
@Dot

Bzdury to ty piszesz, nowi pracownicy są rzucani na głęboką wodę. Nie obsługiwałeś skanera trudno radź sobie, nigdy nie wypełniałeś jakiś dokumentów trudno radź sobie. Nowi pracownicy w 99% są traktowani jak (usunięte przez administratora) Pączki w maśle haha... dobre ciekawe kto to napisał. Jakiś kierownik ??? chociaż i oni są traktowani czasami tragicznie

Anty-Nowa
@Nowa

Kłamstwo. Pracuję z tą kierowniczką, owszem, jest wymagająca, a przy tym konkretna i rzeczowa. ktoś kto ją oczernia, to chyba nie wiem co to praca i jej nie zna, ale kasę to chciałby za pracę brać...

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Auchan Polska? Chętnie zatrudniają?

Gwiazdor

Witam serdecznie nie polecam pracy na Auchan w Łodzi na pojezierskiej poniewaz tam pracuje bardzo nle sympatyczne osoby jestem kimś kto tu pracował i sama pani kierownik Anna daje dużo do rzyczenia wysługuje się ludźmi by robić odpisy oraz straty za nią jest bardzo nie sympatyczna jeśli jest coś po nie po hej myśli a poza tym ma swoją ulubinice z piekarni panią Ewelinę wiem co mówię bo pracowałam po nad cztery miesiące jak idzie pani Ewelinie ze wszystkim na rękę a mi kazano gadać że pani Małgorzata jest ta najgorsza i nic nie potrafi w ostatnim okresie mojej pracy zrobili z niej najgorsza a prawda jest taka że jest to bardzo ciepła pomocna uczynna osoba cały czas wytykają jej błędy że zostawia okruszki . Wszystkie dostawy na mroźni oraz na sklep rozkładala sama a pani Ewelinie zawsze ktoś pomaga dziwię się że wytrzymuje nadal poniewieranie jej osoba bo broni swojej prawdy a pani Ewelina przypisuje sobie jej pracę i jest chwalona przez pani kierownik Annę dobrych pracowników zwalnianie lub przenosicie a popilków zostawiacie

Wściekli pracownicy

JEST TERAZ (usunięte przez administratora) JAK PRZYSZŁA DYREKTORKA Z PILSUDSKIEGO. NIC JEJ NIE PASUJE KAZDEGO STRASZY ZWOLNIENIEM I DEGRADACJA SZOK ALE WSZYSTKO JEST DO CZASU.

Wściekły pracownik
@Wściekli pracownicy

Idąc do pracy do Auchan Manufaktura idę z bólu zalodka i lekiem że znów Pani dyrektor będzie się czepiać o bele co mam dość tego (usunięte przez administratora)j tego iż Pani dyrektor jest wiecznie nie zadowolona z pracy ludzi w tum markecie chyba najwyższa pora zrobić porządek bo za chwilę ludzie będą uciekać ma L4 że starchu

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska