Opinie o WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Czy to biuro nieruchomości jeszcze istnieje ?

boro Nowy wpis

to prawda absolutnie. terminowe wynagrodzenie to podstawa

doradca2015 Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie rok i z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę - wypłaty na czas, przyjazna atmosfera w pracy, nie ma wyścigu szczurów jak u innych pośredników

klient

Ostrzegam wszystkich klientów którzy chcą kupić mieszkanie przez biuro WILLA HOUSE. Wszystkim wmawiają że nie będą płacić prowizji, a po transakcji wysyłają wezwania do zapłaty na kilka tysięcy złotych. Tak działa to biuro uważajcie na nich.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
oszukana

Kto ma trochę rozumu w glowie niech omija te firemkę szerokim łukiem, żałuję że nie uwieżyłam opiniom w internecie i podjęłam współpracę z Panami cwaniaczkami z Willa House Sp z o o z Wrocławia, największy błąd mojego życia. Obcinki za konta, nie wypłacanie prowizji, ogólny balagan i brak profesjonalizmu. Opowiadają bajki o jakości obsługi a w realu obsuga jest rażąco niskiej jakości

WH

Jestem w trudnej sytuacji, pracuję w biurze WILLA HOUSE NIERUCHOMOŚCI od paru dni. Na rozmowie obiecywano mi zupełnie co innego niż wyszło teraz. Na dodatek w bardzo sprytny sosób doprowadzili do podpisania przeze mnie umowy i dopiero dzisiaj podczas rozmowy z innymi agentami okazało się, że jest taki zapis: "Odpowiedzialność 1. w przypadku naruszenia przez Zleceniobiorcę § 4,6 Zleceniobiorca będzie zobowiązany do zapłaty na rzecz Firmy kare umownej w wysokości 50 000 zł za każde naruszenie" § 4 i 6 dotyczy poufności i zakazu konkurencji przez rok od zakończenia współpracy. "2. Biorąc pod uwagę zakres czynności oraz szkoleń organizowanych przez Firmę na rzecz Zleceniobiorcy, jeżeli w okresie 3 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy którakolwiek ze stron wypowie umowę z przyczyn leżących po stronie zleceniobiorcy, zleceniobiorca zobowiązany będzie do zapłaty na rzecz Firmy kary umownej w wysokości 5000zł" czy mozna się z tego jakoś wyplątać?

oszukany agent

Witam, jestem byłym agentem biura nieruchomości Willa House Sp z o o z Wrocławia i opiszę od podszewki dlaczego powinniście unikać tej firmy. Po przepracowaniu pełnego miesiąca, pracowania jak wół dostałem informacje od właściciela tego biura, że musimy się rozstać,nie podajac żadnego powodu. Także zostałem zwolniony natychmiast, przychodząc po swoją zapłatę za pozyskane ofery, usłyszałem pogróżki o "karze umownej" (usunięte przez administratora) wynikającej z umowy o dzieło, a dokładniej z regulaminu który nie został mi wręczony, nie dostałem swojego wynagrodzenia. Unikajcie tej firmy jeśli możecie.

ostrzegam przed WILLA HOUSE

90% osób rezygnuje po pierwszym dniu pracy! MEGA ROTACJA!!! Ogólnie jeden wielki bałagan. Brak organizacji. Osobom o słabych nerwach odradzam pracę w tym bałaganie, jedna wielka porażka.

były agent

W 100% potwierdzam to co pisze przedmówca, wyzysk na maksa. Ta firma nie dokłada ani złotówki do pracownika, cały ciężar kosztów jest po stronie agenta tj. napewno nie jesteś ubezpieczony, na pewno nie masz żadnej podstawy, na pewno dojazd do klienta pokrywasz z własnej kieszeni, do tego jeszcze koszty połączeń telefonicznych które również są po stronie agenta, do reklamy też nie dokładają ani złotówki. Ta firma nie jest wogóle widoczna no i klienci wogóle nie kojarzą tej firmy, bo niby skąd ... Czyli, jeśli nic nie sprzedaż to jesteś grubo na minusie, no i jeszcze ważna kwestia tj. jak już jednak coś sprzedaż to z wynagrodzenia odejmują za to i tamto, w rezultacie otrzymujesz jakieś drobniaki. Wyzysk na maksa i tyle.

były już agent

Nie polecam nikomu pracy w biurze nieruchomości WILLA HOUSE SP Z O.O. we Wrocławiu. Pracowałem tam 1 miesiąc, podczas rekrutacji obiecanki, że będzie super, jesteśmy najlepsi(usunięte przez administratora) Oprócz tego nie dotrzymują wcześniej ustalonych warunków współpracy, oczywiście jedziesz tylko na samej bardzo niskiej prowizji, bez stałego wynagrodzenia i bez ubezpieczenia. Odradzam,

Zostaw merytoryczną opinię o WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia - Wrocław

WILLA HOUSE SP. Z O.O. Biuro Nieruchomości z Wrocławia
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 108A lok. 23
    50-441 Wrocław