Clickad Sp. z o.o.

Opinie o Clickad Sp. z o.o.

Michał 2012-01-19 10:55:50
w ClickAd sie dobrze pracuje?
Wiesz co to jest mobbing i wysysk ludzi? Jak nie zapraszamy do ClickAdu.
A i niech nikt nie liczy na umowe o prace, dostajesz tylko umowy-śmieci
Marcin 2012-09-03 16:55:31
Minusy:

1. Umowy śmieciowe.
2. Brak lub szczątkowe (jeśli wyprosisz) wynagrodzenie za nadgodziny.
3. Praca po godzinach, nawet do 22-giej - nie usłyszysz dziękuję.
4. Kadra zarządzająca wyższego szczebla nastawiona na wyzysk pracowników - dla nich to norma.
5. Oszczędzanie na wszystkim - na sprzęcie, ludziach.
6. Żadnych szkoleń, systemów motywacyjnych.
7. Niejasne zasady awansu/degradacji. Finansowe kary bez uzasadnienia i z pominięciem zasad kodeksu pracy.
8. Zła organizacja pracy, praca w pośpiechu - łapanie się wszystkich zleceń, nawet mało sensownych - za mało czasu/za dużo na raz do roboty - słabe efekty końcowe - opierdziel pracowników.
9. Kadra oparta o młodych, niedoświadczonych i niedouczonych pracowników, których łatwo wykorzystywać.
10. Łamanie zasad BHP (organizacja miejsca pracy)
11. Łamanie praw pracowników

Plusy:
1. Atmosfera tworzona przez zwykłych pracowników
2. EnelMed
CA 2014-08-28 13:20:41
Jak najbardziej nie polecam, na dzień dzisiejszy nie ma tam nawet atmosfery. Odeszli wszyscy kompetentni pracownicy. Jedyna normalna osoba w tej firmie to osoba która ogarnia Totalizatora. Każdy na każdego kabluje jak się da zatrudnia się ludzi bez doświadczenia tylko po to żeby ktokolwiek był. Trzeba uważać na (usunięte przez administratora) który najpierw sie do Ciebie pouśmiecha i będzie miły a zaraz po tym pójdzie do Prezesa i wszystko mu opowie. Prezes też jest wyjątkowym (usunięte przez administratora) JAk kogoś przyjmuje to jest milutki i uśmiechnięty jednak sielanka szybko się kończy i zaczyna się jazda z pretensjami i krzykami co gorsza potrafi być bardzo wulgarny w tym wszystkim.
Naprawdę bardzo mocno nie polecam tego miejsca. Unikać jak ognia.
ciotka 2016-04-04 17:38:29
Ostatnio pokazało się ogłoszenie na social media manager, więc jeśli chcesz, to masz nadal szanse, żeby znaleźć zatrudnienie. Ciekawe tylko jakic benefitów można się spodziewać, wiecie? Dziękuję
Zostaw swoją opinię o Clickad Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clickad Sp. z o.o.