Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

TCh

Dzień dobry, niedawno aplikowałem na stanowisko koordynator pracowników produkcji. Spełniam wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu o pracę. Po rozmowie z Panią z agencji pośredniczącej (HR Motives) zostałem umówiony na rozmowę przez zooma. Rozmowa miała miejsce w poniedziałek 19.07.21. Krótka rozmowa z której byłem zadowolony, na koniec dostałem takie oto pytanie od jednej z pań: "czy jest pan zaszczepiony?" Byłem mocno skonsternowany tym pytaniem, ale odpowiedziałem, że nie, nie jestem zaszczepiony. Dostałem informację, że pani z agencji poinformuje mnie w czwartek o decyzji. W czwartek dostaję telefon, że niestety, ale nie wybrano mnie. Pytam, czy powodem był brak szczepienia. (usunięte przez administratora)Ogłoszenie zostało uaktualnione kilka minut po rozmowie ze mną i jest dostępne na stronie olx.pl, więc nie wybrano innej osoby. Jak się Państwo do tego odniosą? Czy firma Mowi Poland S.A. dyskryminuje osoby niezaszczepione? Czy firma Mowi Poland S.A. nakazuje agencji pośredniczącej zadanie pytania o szczepienie? Dla mnie odpowiedzi na te pytania są jasne, ale proszę o ustosunkowanie się do tej sprawy. Z poważaniem TCh

@TCh

Mowi Poland S.A nie bierze udziału w procesie rekrutacji pracowników zatrudnianych w ramach agencji pracy tymczasowej. Nie wymaga też od pracowników ani od kandydatów udzielania informacji o szczepieniu lub deklaracji o woli zaszczepienia się w przyszłości. W żaden sposób nie dyskryminuje również pracowników, którzy jeszcze tego nie zrobili. Natomiast, dla wygody i bezpieczeństwa pracowników, podobnie jak wiele innych firm, chętnym umożliwia zaszczepienie się w firmowej przychodni na terenie zakładu.

@Mowi Poland S.A.

Oni to wogole nie wiedzą co na produkcji się dzieje.

Katia
@TCh

Witam, a masz znajomości w tej firmie?

Dziadekarturka
@TCh

Powinien być zaszczepiony ,żeby móc pracować w zespole

Ciekawska

Czy aktualnie przyjmują nowych pracowników? Jakie godziny pracy

@Ciekawska

Dzień dobry! W Mowi Poland prowadzimy stałe rekrutacje. Zapytanie o bieżące oferty pracy można wysłać na adres rekrutacja@mowi.com lub zadzwonić pod nr telefonu 59 846 81 00. Aktualne oferty pracy dostępne są również na stronie https://mowi.olx.pl/. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR.

@Mowi Poland S.A.

Jedni odchodzą inni przychodzą.plecy dobrze nasmarować i do roboty.

pracownik od 6

NUMER DO HR

@Ciekawska

11 PRACUJESZ MASZ ZAPŁACONE ZA 10,5 H TAK JEST

ilo
@zakład 3

Bo druga przerwa nie jest płatna nie gwarantuje jej kodeks pracy

Mowi Norge
@ilo

11 godzin i dwie przerwy???

bobek

jak mozna dojeżdzać z okolic łeby do duninowa

Junak

Bardzo fajna firma robi się w weekendy zamiast być z rodziną. Robisz od rana do wieczora. Dają ci dzień wolny w którym zdychasz. Nie ma czasu na wywiadowke isc. Dają ci numerek na tańsza rybe gdzie w sklepie tyle samo. A do pracy autobusem bo by im ziemi zabrakło na tyle aut. Masz (usunięte przez administratora)tyś ,(usunięte przez administratora)a robisz od rana do wieczora. Robiąc w normalnym zakładzie i nadgodziny czasem tyle samo można mieć.

On
@Junak

Dlatego już tam nie pracuję.????????????

Pinokio
@On

Ja również tam nie pracuję z miedzy innymi z tego powodu. Miałem gorzej niż ci co potrafili być bardzo mili dla swoich przelozonych, ale nawet i warto bylo zobaczycz szczecie tych osob ktorzy mysleli ze cos osiagna.

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

potencjalny kandydat

Jaka jest stawka w tej firmie i czy sa jakies dodatki/premie ? ile mozna wyciagnac ?

@potencjalny kandydat

Wysokość wynagrodzeń, które oferujemy w Mowi Poland, jest uzależniona od kompetencji i doświadczenia kandydatów. Za każdym razem oceniamy poziom kompetencji kandydatów, zanim złożymy im ofertę pracy. Koncentrujemy się na tym, by oferowane przez nas wynagrodzenia były konkurencyjne w stosunku do proponowanych przez innych pracodawców z branży spożywczej. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i przesłania nam swojego CV na adres rekrutacja@mowi.com. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz liczne benefity pracownicze.

@potencjalny kandydat

akord akord i akord jak nie wyrobisz to do zwolnienia

Zaden
@potencjalny kandydat

Zarobki są zróżnicowane, za ten sam miesiąc jeden dostanie 4 tys, drugi 2,4 tys. Zależy od działu. Staż pracy nie ma znaczenia. Nowicjusz może dostać 3 tys, a z 10 letnim stażem 2,2 tys.

@Mowi Poland S.A.

Produkcja - zaczynasz od najniższej krajowej.????

ilo

W pierwszym miesiącu być może wypłata jest niższa ale nie sądzę by to była najniższa,ważny jest też socjal

Wiecie, czy Mowi Poland S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak udostępnia jeżeli korzystasz z takiego sprzętu

KaNek

Przepracowałem 7 lat i będę dobrze wspominał a opuszczam firmę bo już był czas na zmianę.

Aktualność
Mowi Poland rekrutuje na szeroką skalę

Mowi Poland, jeden z największych prywatnych pracodawców na Pomorzu, w swoich biurach i fabrykach zatrudnia ponad 4400 osób. Zespół nieustannie się powiększa, bo firma prowadzi stałe rekrutacje. Każdego tygodnia do Mowi Poland dołącza od kilku do kilkunastu nowych pracowników.

Stabilne zatrudnienie
Stałe i pewne miejsce pracy, jakie gwarantuje Mowi Poland, jest szczególnie doceniane przez pracujące tu osoby. W Mowi pracują całe rodziny, a nawet kolejne pokolenia. Firma czuje się szczególnie odpowiedzialna za zapewnienie bezpiecznego i stabilnego zatrudnienia, bo troska, przede wszystkim o pracownika, stanowi główny z filarów jej wartości.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Firma przyjęła obiektywne standardy przy wycenie stanowisk pracy. Oferta płacowa przygotowana została w oparciu o aktualne stawki rynkowe na podobnych stanowiskach. Dzięki temu wynagrodzenia są konkurencyjne i atrakcyjne.

Umowa o pracę
Władze spółki kierują się zasadą, w myśl której do minimum, tj. do 3 miesięcy, skrócony jest okres pracy na umowie czasowej. Dotyczy to również okresu próbnego. Po tym czasie firma oferuje współpracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony. To standard, który wyprzedza warunki rynkowe w regionie.

Bezpłatny dojazd do pracy
W biurach i fabryce Mowi Poland w Duninowie koło Ustki pracują setki osób, które korzystają z bezpłatnego dojazdu do pracy. Dzięki temu osoby, które nie mają samochodu, a mieszkają na przykład w Sławnie, Wolinie, Smołdzinie, Główczycach, Dębnicy Kaszubskiej, Postominie, Darłowie czy Damnicy mogą bez problemu rozpocząć pracę w Mowi.

Bogaty pakiet benefitów
Firma dba o swoich pracowników, oferując szeroki pakiet benefitów dobierany według ich potrzeb i miejsca zatrudnienia. Pracownicy Mowi Poland korzystają m. in. z bezpłatnych porad lekarskich w przychodni zlokalizowanej na terenie fabryki w Duninowie oraz z gabinetów masażu i rehabilitacji.
Mogą również brać udział w lekcjach języka angielskiego - zdalnych lub w grupach na miejscu. Firma wypłaca także świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowując m. in. wypoczynek czy aktywności sportowe i kulturalne.

Inwestycja w pracownika
- Mowi to ludzie - mówi Robert Żelewski, dyrektor HR w Mowi Central Europe. - Nasi pracownicy są podstawą naszej działalności. Dlatego ogromną wagę przykładamy do ich rozwoju zawodowego. Wiedza i umiejętności naszych pracowników to nasze wewnętrzne dobro, które przejawia się we wzroście efektywności, ale też motywacji do pracy. Dlatego też firma umożliwia pracownikom podnoszenie kwalifikacji przez udział w szkoleniach, konkursach, konferencjach oraz wizytach w zakładach z grupy Mowi. Zakłady te działają w 25 krajach na całym świecie.

Wystandaryzowane procedury i procesy
Skandynawska kultura biznesowa Mowi pozwala na optymalne kształtowanie kariery zawodowej. Mowi dba, by pracownicy przechodzili rozbudowany onboardnig, dzięki czemu mogą zapoznać się nie tylko ze swoim miejscem pracy, ale i z całą firmą. Pracownicy administracji poznają produkcję, a pracownicy produkcji wszystkie procesy produkcyjne. Skala działalności Mowi oraz obowiązujące w organizacji wysokie standardy procedur i procesów pozwalają nauczyć się szeregu kompetencji, jak współpraca w zespole, współpraca międzynarodowa czy rozumienie zasad funkcjonowania biznesu. To również możliwość korzystania z profesjonalnych narzędzi i oprogramowania.

Możliwości kariery
Mowi Poland prowadzi kilkadziesiąt rekrutacji rocznie. Od początku maja br. tylko w Duninowie firma zatrudniła 77 osób. Nowi pracownicy podjęli pracę nie tylko w obszarze produkcji, ale również w Magazynach, w Dziale Kontroli Jakości czy w Dziale Nowych Produktów.
- Rekrutujemy kolejne osoby do obszaru pakowania, głównie do Zakładu nr 3 w Duninowie - mówi Robert Żelewski. - Pilnie poszukujemy również osób z uprawnieniami do prowadzenia wózków jezdniowych do Działu Wysyłki i Obsługi Zakładu oraz doświadczonych pracowników do Działu Technicznego - hydraulika i elektryka. Pracownicy produkcyjni potrzebni są również w Lęborku.

Nie tylko produkcja
Mowi pozwala doświadczyć, jak funkcjonuje duża, profesjonalna i międzynarodowa firma. Poza obszarem produkcji Mowi Poland ma własne działy innowacji, jakości, utrzymania ruchu, obsługi klienta, komunikacji, IT, BHP, logistyki czy transportu. Tak szeroka skala specjalizacji stwarza równie szerokie spektrum możliwości i rozwoju zawodowego, jakie oferuje Mowi Poland.

Różnorodne specjalizacje
Wspomniane działy stwarzają możliwości kariery osobom o różnorodnych kwalifikacjach zawodowych. Dział techniczny to struktura zatrudniająca ponad 100 osób, w której rozwijać się mogą osoby posiadające wiedzę z zakresu budownictwa, elektryki, hydrauliki, mechaniki, obsługi podczyszczalni ścieków.
Dział utrzymania ruchu to kolejny duży zespół, który dba o to, aby utrzymać w sprawności park maszynowy na produkcji. To szansa na rozpoczęcie lub kontynuację kariery zawodowej dla osób posiadających wiedzę z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektrotechniki, automatyki i obsługi maszyn.
Mowi Technology to zespół zajmujący się budową i modernizacją maszyn wykorzystywanych w produkcji. Współpracuje bezpośrednio z działem innowacji, który zajmuje się ulepszaniem maszyn. To miejsce pracy dla konstruktorów, inżynierów, projektantów oraz spawaczy.

Kontakt w sprawie rekrutacji
W sprawie rekrutacji firma zachęca do bezpośredniego kontaktu z działem HR. Można wysłać maila z zapytaniem na adres rekrutacja@mowi.com lub zadzwonić pod nr telefonu 59 846 81 00. Aktualne oferty pracy dostępne są również na stronie mowi.olx.pl.

Obiektywny

Napiszcie ilu się zwolnilo.

W.

12 lat w tej firmie. Jak znajomi mówią, że zmarnowałem życie, to ja mówię przyjdź popracuj pogadamy, ale jak ci się spodoba wisisz mi stówę i jakoś biedny nie chodzę.

wiem ale nie powiem
@W.

Ładnie się to tak dorabiać na znajomych? ;);)

mam pytanko ponieważ byłam na zwolnieniu do 3.10. ,żeby nikogo nie zarazić .Czy mimo tego jak będę miała swoje godziny pracy przepracowane w miesiącu dostanie sią premię po 3 miesiącach .Bo jeżeli nie , to nie mam zamiaru chodzić na dodatki i niedziele mimo ,że brygadzista chce żeby przychodzić bo brakuje ludzi. .Z chęcią przyjdę na dodatki ale czy gwarantowane jest 1000 zł.

Rian

Hello i am under agency for the past 17 months working at mowi and only receiving 15.72 rate per hour, without any benefits like paid vacation leave or sick leave or incentives. I would like to know if there is a possibility that mowi would want to hire us directly and how/where can we apply directly? Thanks

@Rian

At Mowi we are flexible and offer various forms of employment. If you would like to know more, please get in touch with HR and Payroll Department: rekrutacja@mowi.com W Mowi jesteśmy elastyczni i oferujemy różne formy zatrudnienia. Jeżeli chciałby się Pan dowiedzieć więcej, prosimy o kontakt z Działem Kadr i Płac: rekrutacja@mowi.com

Mowi strzelino

Jestem byłą pracownicą mowi strzelino które zostało zamknięte. Kierownictwo przyjeżdżało i obiecywało cudowną pracę w duninowie i można było sobie wybrać i po 8 godzin pracę i dział na jaki chcesz iść a tak naprawdę to były tylko obiecanki cacanki. Żałuję tylko że tak długo tam pracowałam. Mówi Poland radzę omijać szerokim łukiem bo tam starzy wyjadacze nie dadzą popracować długo nowym pracownikom.(usunięte przez administratora)Zero pomocy tylko szyderczo się do siebie uśmiechają patrząc na ciebie. Są dużo lepsze firmy za te same pieniądze i ludzie bardziej kulturalni niż to bydło które tam pracuje

Jan

Duża firma, dużo procedur do nauczenia - jak dla mnie pierwsze dni to był hardcore i mało wsparcia od przełożonych. Przetrwałem dzięki ludziom na zakładzie i albo przywykłem albo już mi obojętnie, bo przecież nie napiszę, że lubię tę pracę

Andrzej Paprocki

Złożyłem aplikacje na stanowisko specjalisty ds. bhp. Przyjmowanie zgłoszeń zostało zamknięte. Czy w zwiżau z tym dostanę i w jakim terminie odpowiedź z Działu Rekrutacji co do statusu mojej oferty?

@Andrzej Paprocki

Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. BHP jeszcze nie została zakończona. Po analizie przesłanych dokumentów zdecydujemy o kontakcie z wybranymi kandydatami spełniającymi kluczowe kryteria selekcyjne.

znudzony

Praca, praca, praca, ryby ryby ryby ale przynajmniej płacą uczciwie a nie pod stołem. Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk do pracy to się odnajdzie.

Kaśka
@znudzony

No wlasie tez czytam te placze i narzekania i sie zastanawiam czego wszsycy oczekuja. Wiadomo: praca to nie je bajka :) Ale pracuje od 4 lat placa uczciwie, warunki normalne, atmosfera dobra, posmiac sie czesto mozna. Jak sie nie podoba to przeciez jest tyle inych zakladow w okolicy.

Aktualność
Premiera marki MOWI i ruchu MOWIMENTO we Włoszech!

Po Francji, Beligii, Wielkiej Brytanii i Stanach przyszła kolej na Włochy. Pojawienie się łososia MOWI na kolejnym, tym razem włoskim rynku, potwierdza, że tworzymy wyjątkową i pożądaną przez klientów globalną łososiową markę!

Wysoka jakość i niepowtarzalny smak produktów przeznaczonych na rynek włoski jest zasługą pracowników naszego zakładu w Duninowie. To dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu klienci z kolejnych regionów świata mają szansę docenić wyjątkowość łososia MOWI.

Włoska premiera obejmuje rebranding asortymentu marki INFUSIONS, dostępnej w Coop, Carrefour and Bennet, która zmieniła brand na MOWI GOURMET oraz wprowadzenie łososia wędzonego na zimno pod marką MOWI SIGNATURE. W ramach nowej serii MOWI SIGNATURE, w sklepach Esselunga, dostępne są produkty o gramaturze 50 i 100g.

Wprowadzeniu marki na rynek towarzyszy szeroko zakrojona kampania promocyjna.

Chcemy propagować zdrowy styl życia i ideę zrównoważonego rozwoju, dlatego wraz z wejściem marki na rynek inicjujemy również nowy ruch MOWIMENTO.

Naszym marzeniem jest zmienić na stałe sposób myślenia o łososiu. Uruchomiliśmy m.in. stronę internetową, na której będziemy dzielić się wiedzą o naszym łososiu, tym co wyróżnia go na rynku, sposobie jego hodowli oraz wartościach MOWI.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o MOWIMENTO, przekonać się jacy blogerzy promują naszego łososia, gdzie prowadzimy kampanię medialną, i co się aktualnie w niej dzieje  zapraszamy do śledzenia:https://salmonemowi.it/unisciti-al-mowimento/

Zostań ambasadorem łososia MOWI. Śledź i udostępniaj ciekawostki z włoskich kanałów MOWI w mediach społecznościowych na Facebook i Instagram!

Katia

Ale dalej robimy, to co zwykle na Włochy? Mi 3014,3011, 3004 itp? Czy znów coś wymyśliliście?

Dzień dobry, czy poszukujecie aktualnie pracowników administracyjnych z doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym? pozdrawiam Karolina

PRACOWNIK

młodym nie polecam firmy bo będziecie pracować po 11 h z sobotami i niedzielami w wakacje . zero życia prywatnego .A po wakacjach tak samo 3 na 1. NIEPRZYJMUJCIE SIE DO ZAKŁADU TEGO

@PRACOWNIK

System pracy w Mowi wynika ze specyfiki danego stanowiska oraz faktu, że jest to głównie praca z produktem świeżym (np. pracownicy produkcji) jakim są ryby i owoce morza, których obróbka musi przebiegać w ściśle określonych warunkach i czasie. System zakłada 2 dni pracy po 10,5 h, po których następuje jeden dzień wolnego. Jak każdy system ma swoje plusy i minusy (podobnie jak np. system pracy pielęgniarek uwzględniający nocne dyżury czy kierowców, jeżdżących w trasy międzynarodowe) - jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i do rozważenia przez osoby, które chcą podjąć pracę w Mowi. Jako pracodawca zapewniamy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz liczne benefity pracownicze.

Zaden
@Mowi Poland S.A.

System 2 na 1 nie działa, bo wynika to z tego, ze niedziele są w zdecydowanej większości dniami wolnymi, mimo, ze grafik pokazuje niedziele prcujace. Później godziny z tej niedzieli trzeba odrobić. Mi najczęściej wychodzi, ze pracuje 4 bądź 5 na jeden.

zakład 3

pytanie do Mowi sa upały ładnie piszecie że wszystko naj ....... woda jest jak najbardziej żeby nikt nie zarzucił że niema ale z czego mamy pic tą wode z rekawiczek jednorazowych idzie zdechnąć na produkcji NIEMA ŻADNYCH KUBECZKÓW DO PICIA CZY MAMAY CO 10 MINUT KAZDY SCHODZIC NA STOŁÓWKW PIC

Monia.w

Jest możliwa praca tylko na jedna zmiane ?

@Monia.w

Szczegółami zatrudnienia zajmuje się w Mowi Poland dział HR. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wysłania maila z zapytaniem na adres: rekrutacja@mowi.com. Możliwy jest też kontakt telefoniczny pod numerem 59 846 81 00.

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.