DOMLUX

Zielona Góra

Opinie o DOMLUX

MADRYPOSZKODZIE 2014-12-19 20:10
BROŃ BOŻE PRZED TĄ FIRMĄ!!!!! JAKOŚĆ BEZNADZIEJNA. CO PRZYJDĄ NA REKLAMACJE BARDZIEJ SCHRZANIA ROBOTE. OSTRZEGAM!! JAKFIOŚĆ TO BEDZIE!!!! NIECH TO SZLAG TRAFI
mądry po szkodzie 2 2015-11-24 11:05
Witam firma beznadziejna brak do poczuwania się za jakość oferowaną przez firmę okien,rolet,drzwi wieczne reklamacje montażyści tylko udają i kombinują jak tu wyrolować klienta.
xyz 2016-07-25 14:52
u mnie bylo podobnie z PVC ,

okno o zoraglonej gorze od poczatku zpada z gornego zawiasu

ponadto szprosy w potrojnych szybach "fabrycznie" pomylone i to na jednym oknie pal licho jesli na roznych oknach

ponadto okna salonowe 3 sztuki osadzone kazde na innej wysokosci nie mowiac jez ze ddzwi wejsciowe to masakra panel drzwiowy wstawiony w rame do okna bo mialo tio byc w luku ale ze bylismy modrejsi to sprawdzilismy o przed odbiorem i panowie rwali okna

ponadto po 20 miesiacach dostalam przedsadowne wezwanie do zaplaty kwote 17000
ale sprawny adwokat za oplata 300 zlotych zalatwil sprawe

najsmieszniejse bylo to ze Pani z obslugi kilka minut po dostawie na budowe dzwonila z biura by placi kase, poewnie wiedziala ze potem bedzie problem z zaplata za ten szajs

dziadostwo--- ludzie omijajcie to jak najdalej z dala

Mariusz 2017-02-13 05:26
Bardzo Polecam firmę,po gruntownej zmianie,ponieważ kupowałem okna jakieś 3 miesiące temu,teraz mogę powiedzieć że praca na wysokim poziomie,materiał tak samo,wykończenie parapetów i ram o wiele lepiej niż w firmie na elektronowej...
Agnieszka 2017-04-19 23:27
Widzę tutaj konkurencja chyba wystawia negatywne komentarze, ponieważ mi Panowie wnieśli okna plus drzwi balkonowe,na 5 piętro, chociaż w umowie prosiłam tylko i przywiezienie na miejsce, okna dobrej jakości​, drzwi balkonowe troszkę się blokowały,ale to kwestia regulacji z którą większych problemów panowie przy montażu nie mieli, ogólnie firma na duży plus,
Pozdria
Agnieszka 2017-04-19 23:27
Pozdria
Zostaw swoją opinię o DOMLUX - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMLUX