Opinie o Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki w Kraków

zainteresowany Nowy wpis

Czy ma ktoś opinie na temat pracy jako Konsultant Podatkowy w firmie? Jak atmosfera, możliwości szkoleń, awanse, zarobki?

znajomy Nowy wpis
@zainteresowany

Znajoma pracuje i sobie chwali ponoć atmosfera całkiem fajna jest wsparcie i pośmiać się też można, do tego możliwość zdobycia doświadczenia, szkolenia też są.

Klient (jeszcze) Nowy wpis

Niestety (usunięte przez administratora) z tak dużym potencjałem wiedzy, nie uświadczy już w tej firmie, a szkoda. Jeśli nie szanuje się wartościowych pracowników, nie dziwię się, że uciekają do konkurencji.

JoAnna Nowy wpis

Życie i praca zawodowa bez toksycznych ludzi jest dużo fajniejsza????

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

@Jack

Obsługa płac i zus mało zadowalająca. Obsługuje nas osoba (usunięte przez administratora) której bez przerwy nie ma, a to urlop, a to się spóźni, a to juz wyszła. Jest to bardzo uciążliwe i zastawiamy się nad zmianą biura rachunkowego. Obsługa księgowa jest do przyjęcia.

@@Jack

Bardzo dziękujemy za opinię praca u nas jest w godzinach od 8 - 16 więc prosimy o kontakt z nami w tych godzinach nasi pracownicy to ludzie ( nie roboty ani niewolnicy ) mają prawo do wypoczynku , urlopu, choroby, wcześniejszego wyjścia z pracy klient nie zawsze informuje o swojej wizycie .

Pokrętne tłumaczenie
@Julia

Przychodzę po zus co miesiąc, praktycznie w takich samych terminach i porównywalnych godzinach, uprzednio uprzedzając o wizycie. (usunięte przez administratora) co rusz słyszę nie zrobiłam, nie zdążyłam, proszę przyjść jutro lub prześlę zus emailem, a jak (usunięte przez administratora)nie ma, to słyszę od Pań z pokoju, że zus nie jest przygotowany, a koleżanka jest na urlopie, będzie później, wyszła wcześniej. Nic nie usprawiedliwia systematyki nieobecności oraz braku dotrzymania terminu usługi.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki kandydat na stanowisko Początkująca wokalistka Biała Podlaska i okolice ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Proszę uważać na tą firmę, otrzymuje się cenę usługi, która po wykonaniu usługi jest zmieniana na wyższą, o czym się człowiek przekonuje, podczas, kiedy przyjdzie uiścić opłatę.

@Klient

Dziękujemy za cenną uwagę zapraszamy do wizyty

@Julia

Bardzo dziękuję za zaproszenie, ale więcej nie skorzystam z Państwa miernych jakościowo usług. Korzystam z profesjonalnych usług KPMG.

klient

Porady bardzo drogie w stosunku do ich jakości brak logicznej merytoryki i praktycznego doświadczenia.

Zespół Doradców Podatkowych
@klient

Każda sugestia z Państwa strony, która może wpłynąć na podniesienie jakości świadczonych przez nas usług jest dla nas bardzo cenna. Jednocześnie informuję, że każdą wykonaną przez nasz Zespół usługę można zareklamować, dlatego zapraszam do kontaktu z nami, abyśmy mogli sprawę wyjaśnić.

klient
@Zespół Doradców Podatkowych

Nie ma czego reklamować już otrzymaliśmy rzetelną i poprawną poradę w innej kancelarii.

@klient

Dziękujemy za opinię o nas chętnie się spotkamy celem otrzymania rzetelnej i poprawnej porady jak prowadzić dalej nasza firmę widzimy duży potencjał w zakresie doradztwa szczególnie jeśli chodzi o logiczne ,merytoryczne i praktyczne doświadczenie myślę ,że spokojnie można otwierać własną praktykę zamiast chodzić i tracić czas szukając tego u innych i jeszcze za to płacić zawsze poza tym będzie można poczytać o sobie jako najlepszym biurze w Krakowie to takie budujące pozdrawiam klienta

@Julia

Sarkazm odpowiedzi wskazuje na poziom kultury przedstawicielki firmy oraz jej niski profesjonalizm komunikacji w relacjach firma-klient. W sytuacji potrzeby uzyskania wsparcia w zakresie doradztwa podatkowego, oczekuję solidnej usługi, a nie para-usługi w wykonaniu konsultanta podatkowego, który posiada niższą wiedzę ode mnie. Trafne spostrzeżenie Julia straciłem czas i pieniądze za mało skuteczną merytorycznie usługę. Rzetelne prowadzenie własnej firmy pozwala mi na to, że z przyjemnością czytam opinię o swojej firmie, czego nie można powiedzieć o Pani firmie. Pozdrawiać to Pani może swoją koleżankę, o ile mi wiadomo w kontaktach zachowuję relacje biznesowe.

Mira

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!

@Mira
@Mira

Idealnych firm może nie ma, ale firm sprawnie zarządzanych, ukierunkowanych na potrzeby klienta, dbających o personel jest bardzo dużo na krakowskim rynku!

@@Mira

Dziękujemy za opinię, która z napisanej treści może sugerować, iż osoba pisząca jest pracownikiem firmy " dbających o personel " jeżeli jest jej źle to czy nie jest uczciwiej przejść do konkurencji, niż wylewać swoje żale ,a może warto pomyśleć o zmianie punktu siedzenia, a wtedy poczytać o sobie bo gowork chyba po to powstał aby osoby wiecznie narzekające na innych miały gdzie wylewać swoje żale szkoda że pracodawca nie może się odnieść do konkretnego pracownika i przestrzec potencjalnych pracodawców o nim było by ciekawie i bardziej uczciwie przemyślcie to Państwo

petent

usługa bardzo droga 250 zł.do tego VAT omijam szerokim łukiem i nie polecam

@petent

dziękujemy za opinie zawsze można z nami negocjować a opinia jest bardzo ogólna proszę napisać coś bardziej konkretnego czego konkretnie dotyczyła usługa

@Baśka

Wymagania ma ale przy wyborze środków czystości o prowadzeniu biznesu nie ma bladego pojęcia nie ma czego się bać raczej żal patrzeć ma to co robi kiedyś było fajniej

@@Baśka

dziękujemy i prosimy o listę tych środków celem ich zweryfikowania

pracownik jeszcze

Zmiany na gorsze (usunięte przez administratora) Brak doświadczenia kiepskiej jakości decyzje klienci narzekają na utrudnione kontakty i długi czas oczekiwania na umowy oszczędności na wszystkim brak integracji zespołu. Wcześniej było kameralnie i dużo dużo lepiej.

@pracownik jeszcze

Bardzo dziękujemy za informację i prosimy osobę piszącą o kontakt z nami cele usprawnienia pracy w naszej firmie i podniesienia jakości naszych usług w/g jej zaleceń miłego dnia dla p. piszącej

tak nam tu dobrze

Widocznie w tej firmie są tak wyśmienite warunki pracy i tak atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy, że wartościowi pracownicy stąd uciekają. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

@tak nam tu dobrze

A konkretnie o kogo chodzi

Magda

Rekrutuję do tej firmy na stanowisko Specjalista ds. kadr, płac i ZUS, ktoś coś więcej może napisać, jakie warunki tu panują, czy faktycznie oferują wynagrodzenie w wysokości 6.000,00 brutto.

Lukas
@Magda

To tylko chwyt marketingowy żeby zachęcić kandydatów do udziału w rekrutacji ogłoszenie było już kilka razy publikowane. Skoro pracodawca tak chojnie wynagradza pracowników czemu odchodzą oni z tej firmy. Z tego co mi mówiła księgowa wynagrodzenie na umowie niskie reszta wypłaty pod stołem.

@Lukas

A gdzie stoi ten stół

Grzesiek

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

@Grzesiek

Jeśli płaci się za usługi należy oczekiwać rzetelnego ich wykonania z pełnym dostępem do informacji. A o to trudno w tej firmie a i ceny powalają. Wolny rynek usług pozwala na wybór profesjonalnego biura usługowego i należy korzystać z takiej formy wyboru.

@@Grzesiek

dziękujemy za informację o nas choć są nie rzetelne życzymy miłego dnia

@Grzesiek

Można narzekać ale nie wolno mówić nieprawdy i rzucać fałszywego świadectwa

Rodrigo

Odradzam każdemu niezależnie od stanowiska. Marne pensje, beznadziejna atmosfera (usunięte przez administratora)

@Rodrigo

Dziękujemy za informację zapraszamy do osobistego kontaktu z nami a nasz Szef jest bardzo fajny

Tom

Usługi kadrowe i płacowe obecnie na mało satysfakcjonującym poziomie, brakuje rzetelnej wiedzy, większego poświęcenia czasu, podpowiedzi poprzedniej kadrowej. Panie szybko zbywają klienta.

@Tom

Tom nie narzekaj czekamy na wizytę chętnie pomożemy rozwiązać Twoje problemy

kandydat

Dlaczego usuwa się opinie, które pokazują warunki pracy w tej firmie. Co pracodawca ma do ukrycia. Na przełomie ostatnich miesięcy ogłoszenie na stanowisko doradca podatkowy o tej samej treści było publikowane kilkanaście razy spod szyldu różnych firm. O co w tym wszystkim chodzi, coś tu kombinują. Ktoś coś może podpowiedzieć.

@kandydat

Nikt niczego nie ukrywa wystarczy odwiedzić nas osobiście a nie polegać na tym co się przeczyta . Papier wszystko przyjmie

(usunięte przez administratora) Chłopie znikaj stąd czym prędzej, baby cię zjedzą złośliwością i plotami. Dużo się tu nie nauczysz, przeciwnie wykorzystają cię do dna i jak się nie podporządkujesz, zostaniesz zwolniony.

Julia

Bardzo dziękujemy za informację i prosimy o osobisty kontakt osoby piszącej tą opinię .Cieszy nas troska p. o naszą firmę. pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Pati

Ma ktoś może informacje na temat amosfery w pracy? Jest to bardzo stresująca firma??

Joanna

@Klient Z taką nierozwagą? Co dokładniej przez to rozumiesz? Poza tym, skąd ta informacja, skoro podpisujesz się jako klient Zespółu Doradców Podatkowych? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Joanna

@@Jack Wybacz, ale nie rozumiem, co do rzeczy ma tutaj wiek osoby. Niemniej jednak. Czy tę sytuację, którą właśnie opisujesz, zgłosiłeś komuś z firmy Zespół Doradców Podatkowych? Jeżeli tak, to napisz co dostałeś w odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki - Kraków

Zespół Doradców Podatkowych Sp. z o.o. Jacek Czernecki
1.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zagrody 20A
    30-318 Kraków