Opinie o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum SPA Soleil. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum SPA Soleil o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Julita Nowy wpis

W jakich godzinach pracuje się w tym SPA? Na jakie zarobki tak mniej więcej można liczyć? Jeśli chodzi o pracę w weekendy, to czytałam, że otrzymuje się jakąś premię. Nadal tak jest? W jakiej wysokości? Jeśli to nie tajemnica. No i jak na ten moment atmosfera? Jest ona dla mnie bardzo ważna, a widzę, że jakiś czas temu był z tym problem. Dajcie znać, jak to wszystko wygląda, bo zastanawiam się nad złożeniem CV.

Były pracownik Nowy wpis
@Julita

W godzinach od 8 do 22, wszytko do uzgodnienia, ale czasami się pracuje i po 12 godzin. Można liczyć na najniższą krajową brutto, plus 10% od masażów płatnych, od masażów z gruponu procent nie dostajesz. Premię w weekendy, to tych 10% od masażu

Czyli dodatki są w postaci premii od masaży. A inne dodatki dla pracowników jak pakiet medyczny, karta sportowa, nagrody dla pracowników, jak z tym?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centrum SPA Soleil? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ada

Fajne miejsce polecam

Julia

Bardzo polecam Spa Soleil , miła atmosfera , wykwalifikowany personel , zabiegi dobrane pod każdego klienta .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum SPA Soleil.
Grzesiek

Jako praktykant w spa nauczyłem się więcej niż na praktykach zapewnionych przez uczelnie także polecam !

Maria
@Grzesiek

O ja, to super! A też właśnie szukam czegoś na praktyki. Nie wiesz czy regularnie przyjmują praktykantów? Można dzwonić? :D

Mario
@Maria

Na którym semestrze Pani jest?

@Grzesiek

A jakie miałeś obowiązki? Może udało Ci się przyjąć tutaj do pracy skoro dobrze poszły Ci praktyki? Oferują w ogóle taką opcję?

xxx

Pracowałam krótko w tym spa ponieważ znalazłam inną prace w moim zawodzie. Godziny pracy mi odpowiadały, pieniądze były ok. Czasami musiałam pracować w weekendy ale dostałam wtedy premie od zabiegów. Klienci byli czasem nie uprzejmi, choć wykonywałam swoją pracę poprawnie. Polecam dla ludzi lubiących kontakt z ludźmi

Justi

Absolutnie nie polecam pracy w tym miejscu!! Żaden z pracowników nie wytrzymuje tam dłużej niż dwa miesiące, co chwilę zmieniają się pracownicy. Szefowa (chociaż to tylko nazwa, bo zupełnie się na nią nie nadaje) stwierdza, że ktoś się nie nadaje do tej pracy, bo jak to mówi "nie wygląda", nie liczą się czyjeś umiejętności czy doświadczenie. Jeśli ktoś się szefowej nie spodoba to po prostu nie będzie miał szansy dostać pracy (na szczęście tej osoby!). Kompletny brak komunikacji, córka szefowej zajmująca się zapisami po prostu nie odbiera telefonu, więc często ludzie przychodzą i mają pretensje do pracownika, ze nie odbieramy telefonu, którego nie ma w ogóle w tym udawanym SPA. Często też umawia się na coś z klientem nie przekazując pracownikom żadnej informacji, a klient ponownie ma pretensje do pracownika... Ręczniki śmierdzą niemiłosiernie, nic dziwnego skoro są przesiąknięte zapachem zjełczałego oleju i potem nawet prane bez żadnego środka piorącego... Koce dla klientów w ogóle nie są prane. JEDNORAZOWE KLAPKI NIE SĄ JEDNORAZOWE!! Szefowa oszczędza i każe je popsikać płynem do dezynfekcji i już gotowe dla następnej osoby... Kosmetyki, których się tam używa to śmiech na sali. Przeciętny człowiek, który używa balsamów, kremów, itp. kupuje sobie lepsze. Najtańszy olej do masażu jest z Biedronki!! (typu Oliwer) nie żaden specjalistyczny do masażu, ma niby takie super właściwości... Maska nawilżająca to najtańszy KREM z Rossmanna. Ogólnie zaopatrzenie robi się w Biedronce i Rossmannie. Za tą cenę zdecydowanie lepiej będzie skorzystać z usług innego miejsca, które używa produktów wartych swojej ceny. Ponadto klient nie może mieć pewności, ze osoba, która ją masuje wie co robi, zdarza się, że pracujące tam osoby nie mają żadnego doświadczenia, ani żadnych kursów. Po prostu szefowa stwierdza, że "przecież ktoś Ci pokaże, to nie jest nic trudnego"... w masażu relaksacyjnym być może, ale w klasycznym czy ajurwedzie to już trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Dodatkowo szefowa nie prowadzi żadnych szkoleń, więc jeśli ktoś sam się nie douczy i nie doczyta jak wygląda masaż ajurwedyjski albo masaż twarzy to musi dobrze udawać, że wie co robi gdy przyjdzie klient. Atmosfera w tym miejscu jest tragiczna, brak komunikacji powoduje ciągłe nerwy, a szefowa nie widzi żadnego problemu Pracownik sam musi się martwić o to jak ułożyć plan pracy żeby było dobrze, bo nieogarnięta pani zapisuje np 3 różne osoby, a w "salonie" są tylko dwa pomieszczenia. Dodatkowo zapisuje jeden masaż za drugim, np. 14:00-16:00 a o 16:00 zaczyna się już następny. Pracownik nie ma czasu żeby posprzątać po klientach i żeby to zrobić musi ucinać z każdego zabiegu po pół godziny. Nic więc dziwnego, że klienci mają potem pretensje, że zabieg za krótki albo jest brudno... Nie wspomnę już, ze przerwy dla pracowników w tym miejscu nie istnieją... Największym absurdem jest to, że szefowa wymaga pełnej dyspozycyjności. Zabiegi są rozpisane przykładowo do 18, a o 16 potrafi napisać SMS, że jest jeszcze dopisany zabieg. Więc pracownik idąc do pracy tak na prawdę nie wiem czy będzie pracował 8, 10 czy 12 godzin... Próby wytłumaczenia, że czas pracy powinien być normowany, a nie jak się komuś zachce, kończą się albo wytykaniem, że ktoś jest leniwy albo po prostu zwolnieniem jeśli ktoś nie robi tak jak szefowa chce. Na pytanie czy po pracy nie można mieć swojego życia i swich planów, więc dobrze by było wiedzieć w jakich godzinach się pracuje, odpowiada (UWAGA!) 'NIE MASZ PRAWA DO ŻYCIA PRYWATNEGO PRACUJĄC W TYM MIEJSCU"... O umowę też trzeba się prosić i jeszcze samemu pojechać do pani, która się tym zajmuje... dodatkowo (usunięte przez administratora) na godzinach. Można przepracować przykładowo 100 godzin a ona da do podpisania że się przepracowało tylko 10 godzin w miesiącu... Szkoda słów żeby opisać to wszystko co tam się dzieje... Tylko przez to że pracownicy przychodzą co chwila nowi to jeszcze działa... Na prawdę szkoda czasu na to miejsce zarówno jako pracownik jak i klient.

Klient
@Justi

To co przeczytałem, zgadza się z opinią innych ludzi. Nie dziwi mnie już fakt że ludzie pracujący tam są ciągle źli i zestresowani. Mam nadzieje że zgłosiła Pani sytuację do odpowiednich służb. Szkoda tylko że takie miejsce podupada

Antoni
@Klient

Słyszałeś tylko opinie, czy też tam pracowałeś? Bo wiesz jak się samemu nie pracuje to ciężko tak oceniać jak jest naprawdę. Co myślisz?

Em
@Antoni

Wystarczy posłuchać innych i już można ocenić, nie trzeba tam pracować.

Rafał
@Justi

Nie zgadzam się z tą opinią. Atmosfera w pracy jest super - z szefowa można się ze wszystkim dogadać. Pani która umawia na zabiegi i ustala grafik zawsze robi to profesjonalnie i informuje nas o wszystkim. Godziny pracy ustalone z góry, praca wykonywana jest od 10-11 do godziny 21. Oczywiście nie pracuje się w każdy dzień więc spokojnie ma się czas na życie prywatne. Kosmetyki do masażu są zamawiane ze specjalistycznych firm i przychodzą pocztą nikt nie kupuje niczego w sieciówkach. Pieniądze są zawsze wypłacane na czas i dokładnie w takiej kwocie jaka się wypracowało.

Bassssiek

Jako klientka jestem zadowolona z usług w tym spa. Regularnie chodzę z mężem na pakiet z masażem i zawszę jesteśmy zrelaksowani.

maria i krzysztof
@Bassssiek

my rownież polecamy !!! Oboje z mężem zawsze jesteśmy zadowoleni ze wszystkich usług ! :D

Kasia K

Również polecam

Ewczi
@Bassssiek

Byłam dziś z córką i bardzo miło spędziłyśmy ten czas razem :)

Mariola P.

Zgadzam się :)))

Kamil

Zgadzam się w 100%

Wrocławianka

Witam ,ja również nie polecam tego miejsca, pierwszy raz miałam ochotę uciec , mało profesjonalnie ,brak poczucia komforty i intymności,miał być relaks a wyszłam zdegustowana ,zdecydowanie nie polecam

Edyta
@Wrocławianka

Co takiego robili pracownicy w takim razie? Skoro masz takie odczucia? Chodzi o atmosferę, czy źle wykonaną usługę?

Czy można w salonie odbyć praktyki ?

SPA
@Kandydat

Tak

Darek

Razem z żoną wybraliśmy spa soleil na 30 rocznicę ślubu. Atmosfera jak i obsługa była świetna. Dostaliśmy również słodki upominek. Polecam wszystkim Dariusz z żoną!

Mariola P.

Uwielbiam ten salon zwłaszcza Panią Paulinę :) Najlepszy masaż i przemiła obsługa :))

Natalia

Czy Centrum SPA poszukuje do pracy w danym momencie manicurzystki? Można liczyć na fajne wynagrodzenie?

ss
@Natalia

Chyba nie prowadzą zabiegów manicure

Mirkaa

Bardzo lubię ten salon, ceny są przystępne i bardzo duży wybór usług. Nigdy jeszcze nie wyszłam nie zadowolona :))

Pracowałem w tej firmie 1,5 roku i nie mogę narzekać. Fajna lokalizacja w samym centrum, mili współpracownicy, czasami bardzo dużo klientów co przekładało się na dłuższe godziny pracy ale też i na wyższe zarobki. Jeżeli ktoś chce zarobić więcej to zawsze była taka możliwość. Można pracować w weekend lub w godzinach dostosowanych do drugiej pracy. Godziny pracy zawsze mogłem dogadać z właścicielką oraz innymi pracownikami ( pozdrawiam Martę ) Była to moja druga praca po studiach, napewno czegoś się nauczyłem i otworzyłem własne studio fizjoterapii za granicą.

Ela

Jako pracownik uważam, że praca w tej firmie pozwoliła mi rozwinąć moje umiejętności w praktyce po studiach. Pani Właścicielka jest wymagająca ale też umiała wytłumaczyć każdy zabieg. Jeżeli tylko ktoś wkłada w swoją prace czas i chęć napewno zostanie doceniony. Praca czasami ciężka ale można zawszę się dogadać i dopasować grafik do uczelni co jest dużym plusem dla studenta. Ogólnie polecam pracę w tym Spa.

Anka Z.

W miejscu nazywanym szumnie "centrum SPA" miałam nieprzyjemność "gościć" wczoraj. Pomimo ewidentnych znaków, że powinna stamtąd uciekać (syfiasta i zapchana toaleta, nieprzyjemne otoczenie - piwnica, brak jakiekolwiek możliwości dowiedzenia się, czy ktokolwiek się mną zajmie - po moim wejściu panienka wyprosiła mnie na korytarz) postanowiłam zostać - potrzebowałam relaksu, masaż dostałam w prezencie od dzieci, które byłyby zawiedzione, gdybym zdezerterowała. Po kilku minutach wyszedł do mnie Pan i po krótkiej rozmowie łamanym polskim (ciężko Go było zrozumieć) stwierdził że "szefowa nie zostawiła żadnej karteczki". Poprosił mnie jednak o wejście i zaprowadził do wyglądającej niewiele lepiej niż toaleta łazienki (tak, do łazienki, gdzie był prysznic i łóżko do masażu). Przemknęło mi przez myśl "uciekaj, jeszcze możesz", ale musiałam się zmierzyć z tym wyzwaniem żeby nie zawieść dzieci. Z peelingu całego ciała zrezygnowałam na wstępie bojąc się wejść pod prysznic i ustaliłam z Panem, że zrobi mi tylko masaż. I to jest jedyny, podkreślam JEDYNY plus pobytu w tym miejscu - facet na prawdę potrafi zrobić porządny masaż. Nie skłoni mnie to jednak do powrotu w to koszmarne miejsce.

Nena

Witam, miałam zabieg falami radiowymi,efekt bardzo zadowalający skóra odrazu zrobiła się napięta już po pierwszym razie. Czekam na kolejne, super wygładzone zmarszczki. Polecam.

Iwona

Bardzo zadowolona. Przemiła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta i życzliwość w każdej kwestii. Pełen relaks . Zdecydowanie polecam pobyt w spa.

Iwona

Bardzo zadowolona. Przemiła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Życzliwość , pozytywne nastawienie , pełen relaks. Zdecydowanie polecam spa .

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum SPA Soleil - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum SPA Soleil?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum SPA Soleil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum SPA Soleil?

Centrum SPA Soleil
3.4/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Teatralna 10-12
    50-055 Wrocław