Opinie o Eurographic Group w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurographic Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurographic Group o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurographic Group w Szczecin

Nick2021

Nie polecam. Pracowałam tam jakiś dłuższy czas i to jacy są ludzie (usunięte przez administratora)Kółko wzajemnej adoracji. Każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia z góry do dołu, wszystko wszyscy muszą wiedzieć ,kto jakie ma życie zamiast zająć się własnym. Na dodatek jak były nocki to człowiek musiał przychodzić do roboty,gdzie tej roboty w ogóle nie było. No i przede wszystkim w nosie mają zdanie pracownika i mieszają zmiany jak im się podoba,bo tak musi być i koniec. Firma powinna być dawno zamknięta. Zarobki są śmieszne i tylko wybrańcy dostają premie ,bo jak kogoś nie ma kilka dni to już robią problem,bo przecież ze wszystkiego trzeba się tłumaczyć. Jak ktoś chce sobie nerwy popsuć to jego wybór, ale warto się zastanowić.

Komandos Marian
@Nick2021

Czytam te komentarze i się zastanawiam jakie mają pokrycie z rzeczywistością, pracuje w tej firmie prawie dwa lata i kompletnie nie zgadzam się z tymi opiniami, zacznijmy od pieniędzy, kasa która się dostaje zależy tylko i wyłącznie od tego ile się wynegocjuje na początku, ja nie narzekam, potem jest premia kwartalna, którą można stracić jak się zrobi jakoś głupi numer, jest premia świąteczna która jest bardzo przyzwoita. Firma wprowadziła benefit w postaci pakietu medycznego oraz podwyżki 3-5% ale z tego co wiem są osoby, które ze względu na doświadczenie dostały więcej, ja nie narzekam. Firma ostatnio kupiła kilka grubych maszyn więc inwestuje, co przekłada się tylko na stabilność firmy, narzędzi typu oaleciak w firmach zawsze brak, ale to też jest kupowane bo ostatnio ich przyszło chyba z pięć także temat chyba nieaktualy. A teraz najważniejsze, ludzie z którymi panuje są naprawdę fajni, gadamy ze sobą, śmiejemy się i robimy sobie żarty, są grupki ale są to grupki, które pracują we własnym środowisku i porozumiewają się między sobą więc nie ma sytuacji żeby ktoś się czuł wyalienowany, (usunięte przez administratora) ale to są tylko momenty, jak się dyrektor lub wiceprezes przechadza po hali to nikt nie truchleje bo to normalni ludzie więc te wszystkie opinie odnosnie złej atmosfery są po prostu wyciągnięte (usunięte przez administratora) polecam pracę w tej firmie szczególnie kobietkom bo praca nie jest ciężka i nikt nie stoi z batem za plecami, ps żeby nie było za miło to wiadomo że jest kilku pracowników, (usunięte przez administratora) większość osób jest naprawdę fajna łącznie z zarządem, także polecam firmę. Ps. Jestem normalnym robolem w tej firmie, nie pracuje w kadrach! (usunięte przez administratora)

samaprawda

Niskie zarobki, niedocenianie pracowników, traktowanie ich jak rzeczy, a nie jak ludzi. To tylko czubek góry lodowej. Kłamanie w oczy, że firma ma nieciekawie, a kupowanie nowych maszyn i zatrudnianie nowych ludzi w toku. Dla pracowników podwyżki kilku-%. Kiedyś to była naprawdę fajna firma, do której chciało się przychodzić pracować. Teraz z tygodnia na tydzień coraz gorzej.

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Nie polecam, po rozmowach okazuje się że to praca 365 dni w roku, najlepiej "8" dni w tygodniu.... nie wiem czy to przymus czy dobra wola pracowników chodzić do pracy w weekendy i święta.... chyba jedynia firma w szczeci ie w ktorej trzeba pracowac niedziele i święta pomijając służby ratunkowe...co na to inspekcja pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Eurographic Group organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik2022

Pracowałam tam trochę czasu i nikomu nie polecam. Harowanie za śmieszne pieniądze, obchodzenie przepisów byle jak najwiecej ludzi przyszło w sobotę do pracy i to najczęściej pupilki i ulubieńcy. Straszyć potrafią ale z niczego nie wyciągają konsekwencji .Tak jak na hali da się w miarę normalnie pracować to dział dumsy to jedna wielka porażka. Po co Wam bilety do cyrku, wystarczy tam zainstalować kamery i nagrywać na żywo. Same gumowe uszy które muszą wszystko o wszystkim i wszystkich wiedzieć. Jak wiele osób pisało, kółko wzajemnej adoracji i gospodyń wiejskich na czele z kierowniczką i jej pożal się Boże „zastępową”, która najczęściej udaje że coś robi. To są przykłady ludzi jak zarobić ale się nie narobić. Najgorsze jest tam jednak kółko plotkar i obgadywaczek jakich mało. Na zmianie z mimo byłam tylko chwile i modliłam sie żeby więcej tak nie trafić. Zainteresowane wszystkim i życiem każdego tylko nie swoim. Próbują pozbyć się każdego kto im przeszkadza w pracy i pewnie dlatego kierownictwo je faworyzuje. Udają koleżanki a gdy jednej nie ma to obrabiają jej (usunięte przez administratora) bo czemu nie. Każda z nich wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma a fałszywość goni tam fałszywość. Na dzial powinny zostać zatrudnione nowe osoby a obecnym podziekować. Praca, która wykonywałam sama w sobie nie była zła i szczególnie wymagająca ale przez panującą atmosferę człowiekowi nie chce się tam przebywać. Gdybym wiedziała jaka jest sytuacja to na pewno nie poszłabym tam do pracy. Nic stamtąd nie wyniesiecie oprócz codziennej dawki plotek, więc się radzę się poważnie zastanowić. Szkoda czasu na prace tam.

Teresa
@Pracownik2022

Nic nie wyniesiemy, a ta wypłata to jaka, bo Tobie niewielka a komuś może pasować :)) Ile się zarabia na hali?

Parkinson Nowy wpis
@Teresa

Na hali 3500 to chyba minimalny start, ale średnia pensja to 4000 wzwyż

Nick2021

Pracownik1
@Nick2021

Nick2021 piszesz coś co jest nie prawda. Najwięcej maja do powiedzenia osoby które nie przychodziły do pracy albo jeśli już były to wykonywały pracę na odwal się... Też nie pracuje tu miesiąc,i uważam że pisząc to, chcesz po prostu zemścić się wystawiając złą opinię dla firmy, ponieważ może Cię zwolnili za Twoje nie przechodzenie do pracy... Nie usłyszałam jeszcze złej opinii od ludzi,wręcz przeciwnie. Nie wiem w której firmie miałas/miałbyś lepiej.. Uważam że że wszystkimi ludźmi tutaj pracującymi można się dogadać.,w tym kierownictwo. Jeśli jesteś fair wobec drugiego,wykonujesz swoją pracę to na pewno zostaniesz doceniona. Wystarczy pracować, za narzekanie nikt nie nagradza! Przykro mi.

Nikola
@Nick2021

Nikola idź tam lepiej w na wspólnej odcinek nagrywaj i się nie wypowiadaj

Komandos Marian Nowy wpis
@Nick2021

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eurographic Group? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Eurographic Group? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

odradzam

Prosze nawet nie wchodzic w zadna rekrutacje, chyba ze chce Pan/Pani byc wyzyskiwanym za marny grosz. Tu sie nie uswiadcza ani wdziecznosci, ani docenienia.

samaprawda

Najlepszą opinią jest to ile osób planuje odejść do końca listopada w tym wieloletni pracownicy i bardzo dobrzy operatorzy. Obiecano nam podwyżki 3-5% w styczniu które itak są komiczne przy tych wypłatach ale nawet nie wiemy czy to prawda. Nikt z nami nie rozmawia a informacje przekazywane są pocztą pantoflową. Nie ma już nadgodzin które ratowały budżet chyba że dla wybrańców. Premia niby jest jakaś śmieszna ale można ją stracić absolutnie za wszystko. Ostatnio słyszeliśmy że firma się rozwija, inwestuje i ma bdb wynik zadowolenia klienta ale jak idziemy po podwyżki to jest już zupełnie odwrotnie. Ciekawe jak ten wynik będzie wyglądał od nowego roku jak zostaną w większości nowi pracownicy. Nie ma co liczyć tu nawet na dobre słowo za wykazanie się czy poświęcenie, ta firma tylko czerpie i oczekuje od ludzi dlatego to nie jest miejsce dla ludzi ambitnych chcących się rozwijać . Z roku na rok pracy coraz więcej a pieniądze takie same, duże braki w podstawowym wyposażeniu hali i narzędziach pracy a jak coś nie wyjdzie to winny jest szeregowy operator. Brak jakichkolwiek benefitów typu Multisport czy opieka medyczna, bo po co. Jedno co trzeba firmie przyznać to jest premia świąteczna w wysokości kawałek lub dwa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eurographic Group? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Noczesc

Ta, jasne. Można liczyć na 1 paleciaka na 17 osób. Z Ciebie ewentualnie zrobią narzędzie, taki młotek na przykład. Byleby wysyłka poszła ;)

Aira

Tu już nie będzie tak jak było. Chyba za dużo ludzi się zrobiło. Przełożony nawet łaskę robi ze dzień dobry powie. Co do kierowników to ten jeden to z choinki urwany. Jutro wypłata i podobno premie, ale nie liczyła bym na kokosy. U kolegów z Pomorskiej przynajmniej pieniądze zupełnie inne

@Aira

I jak wyszło z tymi premiami? Pozytywnie się zaskoczyłaś? :D

No więc tak.... Firma naprawdę porządna. Sympatyczni ludzie i dobry klimat. Co do zarobków to temat rzeka, jak się dogadasz tak będziesz miał. Typowa produkcja podzielona na dwa działy drukarnia i produkcja pudełek, a co za tym idzie dwóch osobnych kierowników. Jeden (Jacek) to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dba o robotę i żyjesz z nim na stopie koleżeńskiej. Drugi zaś (Maciek) to jakaś pomyłka.czlowiek bez pojęcia o większości rzeczy w które wtyka nosa. (usunięte przez administratora) kłamczuch i (usunięte przez administratora) Ubliża wszystkim i do wszystkich. Nie oszczędza nawet swojego szefa ale jakimś cudem ten strasznie mu ufa. Wtrąca się wszystkim w robotę mimo że ma swoją, lata i sieje panikę i nie potrafi nic zorganizować. Jak w każdej firmie gdzie jest trochę ludzi zdarzają się jakieś drobne niesnaski o nadgodziny czy inne (usunięte przez administratora). Od jakiegoś czasu pojawiły się na hali kamery i klikacze wejścia i wyjścia. Pracownicy są rozliczani z czasu na papierosa (gdzie wcześniej tego nie było), nie ma stałych grafików tylko wiecznie jakieś zmiany i po hali drepta sobie dyrektor p. Bartosz szukając dziury w całym. Ciężko wynegocjować podwyżkę mimo nabywanych umiejętności. Podsumowując. Do niedawna była to naprawdę super firma ale teraz zaczęła iść w złym kierunku. Coraz więcej ludzi myśli o odejściu przez psujący się klimat, brak zaufania do pracownika, brak podwyżki lub brak szacunku do jego osoby.

Bardzo fajna firma. Atmosfera także bardzo super. Ludzie są tam w porządku. Trafiłem na układanie pudełek z taśmy na palety, jednak po dłuższym czasie zbyt mocno bolały mnie plecy i musiałem zrezygnować z dnia na dzień. Po około miesiącu co prawda miała dojść kolejna taśma, by człowiek nie musiał się tak mocno schylać i zasuwać, ale jednak nie wyrobiłbym tyle czasu. Poznałem tam dwóch bardzo w porządku ludzi Arka i Macieja który mi pomagał. Jeżeli to czytacie to przepraszam, że nie byłem w stanie wam dalej pomóc zostawiając was w tym samych.

Mar

Na jakie wynagrodzenie może liczyć drukarz cyfrowy ?

Potraktowali mnie w tej firmie jak śmiecia, nie podali nawet przyczyny, dlaczego nie podejmą ze mną dalszej współpracy. Szacunek do pracownika to totalna bzdura, ludzie fałszywi i niegodni zaufania. Nie dowierzam jak czytam co oferują w ogłoszeniu!

Bo się gościu kompletnie nie nadawałeś. Popełniałeś te same błędy i nie pasowałeś do zespołu. Dwóch kumatych zostało i nie wyglądają na zawiedzionych.

A skąd wiesz, że popełniałem jakiekolwiek błędy skoro nie podali powodu? Nie pasowałem do zespołu? no możliwe, mam większe ambicje.

Bruno
@anonymous

Bo popełniałeś... jak Ci ktoś tłumaczy x razy jak masz zrobić daną prace a Ty po swojemu to nie podali powodu bo i tak byś po swojemu go zinterpretował. Większe ambicje - 6 lat dojazdów z Warszewa do Goleniowa, chciałbym takie.

Mistrz

ponoć teraz fachowców do ink jetu szukają - ciekaw ile dają

Napiszcie coś więcej, jakie zarobki, jaka atmosfera itd.

eryk

fajna firma, zajmuje się drukiem i poligrafią ogólnie, jeśli się nie mylę. Szkoda, że własnej strony nie posiadają. Chyba, że źle szukam i nie widzę. :)

Kazik

Do tego te nocki..... Czlowiek sie przygotuje do pracy a oni dzwonia i nie kaza przychodzic i do tego jeszcze za to zaplaca. Co ja mam pozniej w domu robic w nocy? Ludzkie pojecie przechodzi takie traktowanie....

Ludzie oni tam umowy o prace daja a nie smeciowki!!! Czy oni powariowali jak pracowac w takiej firmie?

szampampaj

wiem... wiem.. wyplata tylko co miesiac. Kawa, herbata, przerwa na fajke... tam sie nie da robic :-)

Druk

Gorąco nie polecam strata czasu. Generalnie kółeczko wzajemnej adoracji. Szef ma dwóch pupili na opinii których jedzie w tej firmie. Pewnie niedługo bo Andrzejek opowiada że zajmie jego stołek. Dziwna firma, dziwni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurographic Group - Szczecin

• Jak się pracuje w Eurographic Group?

Zobacz opinie na temat firmy Eurographic Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurographic Group?

Eurographic Group
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042