Opinie o Platan Nieruchomości sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Platan Nieruchomości sp z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Platan Nieruchomości sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platan Nieruchomości sp z o.o. w Poznań

Ulka Nowy wpis

witam, tutaj chyba takiej opinii nie widzę a widziałam wcześniej, że chyba był poszukiwany instalator / wdrożeniowiec. Tak się składa, że mój partner ma doświadczenie wiec zastanawiam się od czego zależą te podane zarobki. Różnica wynosiła 1500 zł.

Sylwia Nowy wpis

Chciałabym wyrazić swoją pozytywną opinię nt. współpracy z Panią Anitą Wróbel, z którą mieliśmy przyjemność wspólpracować, kupując mieszkanie. Osoba niezwykle zaangażowana, pomocna, posiadająca szeroką wiedzę. Pani Anita informowała nas na bieżąco o statusie naszej transakcji, pomagała w negocjacjach i w rozwiązaniu spornych kwestii ze sprzedajacymi. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zadowolona klientka Nowy wpis

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Anicie za przygotowanie i obsługę transakcji, jej pomoc okazała się nieoceniona, wręcz niezbędna. Na każdy problem błyskawicznie znajdywała rozwiązanie i sprawnie go rozwiązywała. Życzymy każdemu takiego pośrednika

Bożena Nowy wpis

Można aplikować spontanicznie ze strony, a nawet czytałam, że wyszkolą kandydata sami! Please, niech ktoś napisze, jakie kompetencje pomogą, bo raczej nie jest tak, że każdy chętny bez pojęcia o nieruchomościach wejdzie do zespołu. Jakie cechy, ktoś coś?

Aplikowałeś do Platan Nieruchomości sp z o.o. na stanowisko Dam prace- nieruchomości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Współpracuję z biurem Platan oraz Panią Anitą już od kilku lat. Wszystkie nieruchomości są zawsze sprawnie sprzedawane i z pełnym zaangażowaniem. Tym razem próbowałem sprzedaży również samodzielnie, ale pomimo tego to Pani Anita okazała się skuteczniejsza, przyprowadziła klienta i doprowadziła do sprzedaży, za co bardzo dziękuję i mogę spokojnie polecić współpracę!

Dominika
@Marcin

same pochwały, a o pracownikach nikt nie napisze? ale w sumie mogę się domyślać, że źle nie mają skoro tak dobrze funkcjonują

Vit

Pani Anita i Pani Agata to prawdziwe PROFESJONALISTKI !!! Polecam współpracę z Platan Nieruchomości :)

Bożena
@Vit

Nie rozumiem, jak z pracowniczego forum zrobiła się strona-laurka dla pań właścicielek. Mimo wszystko spróbuję znaleźć w tym plus: może Ty napiszesz, czy jest tu jakiś większy zespół pracowników, poza obiema paniami? Skoro byłeś obslugiwany przez tę agencję... Próbuję ustalić, czy może się znaleźć wakat dla nowego agenta.

Kamil

Witam Muszę podzielić się swoją opinią ponieważ jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Platan Nieruchomości. Nie spodziewałem się że, sprzedaż mieszkania może być tak szybka i łatwa. Pani Agata naprawdę bardzo nam pomogła. Zainteresowanych było bardzo dużo i mieliśmy sporo prezentacji naszego mieszkania więc klient znalazł się szybko. Formalności załatwione praktycznie wszystkie przez Panią Agatę od spraw urzędowych po notariusza co było dla mnie bardzo komfortowe ze względu na moją pracę. Kontakt 7 dni w tygodniu. I na koniec wszystkie strony zadowolone i z uśmiechem pożegnaliśmy się u notariusza. Jeśli ktoś tak jak ja chciałby sprzedać swoją nieruchomość to polecam Platan Nieruchomości ponieważ jest to naprawdę solidna firma ;) Pozdrawiam :)

Lena

Współpraca z Panią Anitą i Panią Agatą na najwyższym poziome :) Obie Panie były dostępne o każdej porze. Prawdziwe PROFESJONALISTKI !!! POLECAM !!!

Współpracuję z Panią Anitą od kilku lat i jestem zadowolona z jej usług, sprzedaje mieszkania ekspresowo, dokumenty zawsze są na czas. Polecam

Magda

Bardzo polecam Panią Agnieszkę i biuro Platan. Bardzo sprawnie wynajęła moje mieszkanie. Przygotowała wszystkie dokumenty i umowy, sprawnie umówiła notariusza. Dziękuję, na pewno będę wracać!

Miłosz

Współpraca z Panią Agatą Marczuk przebiegła bardzo sprawie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń.Zawsze dyspozycyjna i pomocna w rozwiązywaniu na bieżąco każdego problemu.Tranzakcja sprzedaży mieszkania byla przeprowadzana na odleglosc i mimo to wszystko przebigło sprawie drogą email i telefoniczną,dzięki poświeceniu i profesjonalizmowi Pani Agaty Marczuk.Dziekuję serdecznie za szybki sprzedaż mieszkania i polecam Agencję Nieruchomości Platan????

Ilona

Cześć, weszłam na forum i widzę, że głównie pojawiają się wpisy od klientów Platanu :) A może wypowiedziałby się ktoś z pracowników na temat pracy w firmie? Jak się tutaj pracuje jako agent? I przede wszystkim - jakie obowiązują warunki zatrudnienia (umowa, zarobki)?

Ch. A.

Współpraca z Panią Igą Sepkowską przebiegła sprawnie. Napisałam do niej gdy szukałam mieszkania dla córki. Odpowiedziała błyskawicznie, w ten sam dzień odbyła się prezentacja. Owe mieszkanie kupiłam. Jestem bardzo zadowolona. Cały proces (przy kredytowaniu) również Pani. Iga doglądała i dbałą o szczegóły. Świetna atmosfera. Polecam :)

Jakub W

Biuro nieruchomości Platan ,ludzie. W szczególności pani Agata Nowak bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Wielka znajomość branży nieruchomości jest mega dużym atutem tych ludzi.z czystym sercem polecam to biuro.

Barbara K

Wyrazy wdzięczności i podziękowania za ofiarną, zaangażowaną obsługę transakcji sprzedaży i jednocześnie zakupu nowego mieszkania. Biuro Platan jest placówką, gdzie klient od samego początku do końca procedury czuje się "zaopiekowany". Szczególne wyrazy uznania należą się Pani Anicie Wróbel oraz Pani Agnieszce Stawskiej, które w sposób precyzyjny i skoordynowany, merytoryczny, fachowy pilotowały skomplikowaną transakcję sprzedaży jednego, a jednocześnie zakupu drugiego mieszkania w innej miejscowości. Bardzo dziękuję Pani Anicie Wróbel za pomoc przy załatwieniu formalności sądowych nawet z wykorzystaniem własnych środków sprzętowych. Z całym przekonaniem polecam biuro Platan i panie: Anitę i Agnieszkę każdemu, kto nosi się z zamiarem przesiedlenia.

Współpracuję z Panią Anitą Wróbel już od dłuższego czasu, sprzedała mi kilka mieszkań. Zawsze dyspozycyjna, prezentacje wieczorem czy w weekend nie stanowią dla niej problemu. Dokumenty zawsze załatwione na czas, problemy rozwiązywane na bieżąco. Nie mam zastrzeżeń. Potrafi wynegocjować satysfakcjonujące warunki. Szczerze polecam Panią Anitę Wróbel z biura Platan Nieruchomości.

Ela

Miałam okazję współpracować przy sprzedaży mojego mieszkania z Panią Igą. Młoda dziewczyna wie jak zająć się profesjonalnie sprzedażą. Zorganizowała wszystkie potrzebne dokumenty i bezpiecznie doprowadziła do końca transakcji. Pani Iga uczestniczyła też przy przekazaniu mieszkania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy :) Polecam serdecznie!

Witam, chciałbym wystawić opinie na temat Pana Marcela Iwanowskiego, aktualnie doprowadził do szybkiej sprzedaży mojego drugiego mieszkania. Jestem zadowolony z jego obsługi ( miałem na mieszkaniu lokatorów, oczywiście płacących(umowa okazjonalna) ale byli to tak świetni ludzie, więc z żalem serca miałem wręczyć im wypowiedzenie bo potrzebowałem gotówki ze sprzedaży ale Pan Marcel powiedział, żeby wstrzymać się z wypowiedzeniem i na moje szczęście i tych ludzi znalazł kogoś kto kupił mieszkanie na inwestycje i zostawił obecnych lokatorów) Super człowiek godny zaufania, sam osobiście byłem poza Poznaniem i wszystko zostało załatwione a ja otrzymywałem dokumenty na bieżąco drogą e mailową. Polecam całą firmę, miałem okazje poznać szefową, która również pomogła i rozwiała wątpliwości przy wcześniejszej transakcji.

Robert

Zakupiłem działkę za pośrednictwem Agencji Nieruchomości "PLATAN". Jestem bardzo zadowolony za szybkie załatwienie formalności dzięki Pani Anicie Wróbel. Bardzo miła i kompetentną osoba. Serdecznie polecam to biuro i Panią Anitę, ponieważ wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dziękuję i Pozdrawiam. Zadowolony klient z Nagawczyny.

Zostaw merytoryczną opinię o Platan Nieruchomości sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Platan Nieruchomości sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Platan Nieruchomości sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platan Nieruchomości sp z o.o.?

Platan Nieruchomości sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Platan Nieruchomości sp z o.o.