Platan Investment Sp. z o.o.

61-369 POZNAŃ

Opinie o Platan Investment Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 12:02
Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Platan Investment Sp. z o.o. ? Podziel się z nami opinią.
masakra 2016-06-30 14:29
Nie polecam tego biura, niekompetentni, nie słowni, kłamią, naciągają nie wiem co by tu jeszcze napisać. Podam za jakiś czas dokładnie pośrednika inicjały, kto tak kręci i mataczy i tyle pieniędzy zarabia na uczciwych ludziach.
Marek1982 2016-08-03 14:08
Firma świetna, sam sprzedawalem mieszkanie przez 8 miesięcy oni znaliźli mi klienta w 2 tygodnie. Rewelacja.
Krystian 2016-08-11 13:53
Genialna atmosfera pracy! Świetna pomoc od bardziej doświadczonych współpracowników. Serdecznie polecam!
Anna 2016-08-24 13:26
Pierwszy raz korzystałam z biura nieruchomości, pomimo początkowych obaw to finalnie jestem zadowolona. Dzięki pomocy pośrednika sprzedałam szybko i za dobra cenę. Pośrednik pomógł też załatwić wszystkie dokumenty i notariusza.
WB 2016-09-29 20:20
Korzystałam z tego biura i nie wiem jak inni pracownicy ale p.Marta z którą mieliśmy przyjemność załatwiać wszelkie sprawy to osoba godna polecenia. Jej zaangażowanie i profesjonalizm sprawił że od razu zdobyła nasze zaufanie. Jeśli mielibyśmy kupować jeszcze raz mieszkanie to tylko z p.Martą
naiwny 2017-02-15 21:58
opinie pozytywne sami sobie piszą a prawda jest taka że zatrudniają młodych studentów bez żadnej umowy, pracownicy korzystają ze swoich prywatnych telefonów, poszukują mieszkań i jak znajdą rezygnują z pracy, najwytrwalsi pracują do trzech miesięcy i sami odchodzą nie zarobiwszy nawet grosza, nawet im nie zwracają kosztów. na okragło szukają frajerów do szukania mieszkań. Firma bogata, bazuje na obiecywaniu ile to zarobicie.
Zostaw swoją opinię o Platan Investment Sp. z o.o. - 61-369 POZNAŃ
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platan Investment Sp. z o.o.