Opinie o Adecco w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Adecco. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Adecco o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco w Poznań

Jagoda

Dzień dobry a jeśli mogę się dowiedzieć jak to jest z urlopem macierzyńskim coś wiadomo? Mam umowę zlecenie wszystko podpisane ale nie dawno dowiedziałam się że jestem w ciąży i co dalej?

Jan Nowy wpis
@Jagoda

Trzymajcie się z daleka od tej agencji .sprawdzajcie paski płacowe liczcie kasę bo nawet tego nie potrafią rozliczać . Odradzam

Za

Witam nie pakujcie się w agenncje Adecco to jest totalna porażka pracowałam miesiąc w firmie PF Logo przez agencje nie dostałam umowy jak by to powiedzieć pracowałam (usunięte przez administratora) i do dnia dzisiejszego nie odbierają odemnie telefonów

@Za

I to wina agencji że nie dostałeś umowy? Czy może to już było zadanie dla tej drugiej firmy?

Free
@Jacek

Mogło tak być, racja

Mości Król Nowy wpis
@Za

Witam w sumie jestem zdziwiony ta sytuacją ja pracowałem przez Adecco w PF Logo krótko ale umowę od agencji dostałem dzień przed rozpoczęciem pracy.

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam, mydlą oczy

Łucja Nowy wpis

A czym tak niby mydlą oczy? :P

Poszkodowana

Czy mial ktoś albo zna kogoś kto po jakimś czasie po zatrudnieniu przez Addecco (Amazon Sady )miał (usunięte przez administratora) kredytów do płacenia niby nabranych przez daną osobę czy możliwe że ktoś miał klucz do szafki

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Adecco? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
tey

Powiem w prost Adecco to tragedia jak najdalej od nich.Nie zapłacono mi za jeden dzień pracy pomyłka w zliczaniu dni maja w (usunięte przez administratora) to wyjaśnić liczy się tylko że Ludzie (usunięte przez administratora) na nich.

Daria

Jak u was z awansami?

S256

Jednym słowem: tragedia!!! Niczego sie od nich nie dowiesz, bo doslownie nic nie wiedza. Zastanawia mnie jakim cudem oni tam Pracuja??? Kabaret? Jestem jeden dzien przed zakończeniem Umówi a oni mi mowia ze nie maja zadnych info o kolejnej umowie!! Hahaha!!! Serio??? Tylko zbywają ludzi, ktorzy chca pracowac... No ale...

Dario

Najpierw mnie zwolnili a za 3 dni dzwonili ze moge wrocic..popimo ze uleglem wypadkowi w pracy

Tabloo
@Dario

Jak mogli cię zwolnić jeśli ulsgłaś wypadkowi?

Marcin27y
@Dario

Nie wolno zwalniać ludzi za wypadek i na zwolnieniu lekarskim z pracy L-4! Kodeks pracy...

Marcin27y
@Tabloo

Złamali prawo kodeksu pracy bo mają go poniżej pleców a pracownik w tej sytuacji może napuścić na nich Państwową Inspekcję Pracy i założyć sprawę w Sądzie Pracy w czym pomoże za darmo również Inspekcja pracy!

@Marcin27y

Zostalam potraktowana tak samo, jak pani Gosienka, ktora opisala wyzej swoja sytuacje rok temu, ze anulowali jej umowe z powodu choroby. W ten sam sposob zostaly potraktowane 2 inne osoby tego dnia, ktorego przyjechalam do pracy. Rozmawialam z Panstwowa Inspekcja Pracy i potwierdzam, ze sprawa nadaje sie do sadu i tam swoja sprawe bede kierowac, bo ludzie ich nie zglaszaja i daja sie zle traktowac :)

Ewelina

Zespół rekrutujący pod projekt Amazon (Opinia odnosząca się na koniec 2018 roku. Teraz być może jest inaczej - mam nadzieję). Praca przy rekrutacji głównie dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę zawodową z branżą HR i rekrutacjami masowymi (zatrudnienie na umowę zlecenie) i chcą zdobyć doświadczenie. Po okresie wzmożonej rekrutacji, są nikłe szanse, że umowa zostanie przedłużona i przekształci się w umowę o pracę. W zespole były też osoby z tzw. "starej gwardii" (umowa o pracę), które były już wypalone tym projektem. Atmosfera pracy - bardzo słaba. Zespół wcześniej wspomnianych doświadczonych pracowników - gniazdo os. Jeden na drugiego donosi. Osoby zarządzające projektem rekrutacji (szczebel managerów) - brak umiejętności i wiedzy do kierowania zespołem przy tak dużej rekrutacji masowej. Jeden wielki chaos. Praca dobra dla studentów na zarobienie sobie w okresie zwiększonej rekrutacji (Wrzesień - Grudzień).

Dkmm

Ta firma to jedna wielka porażka. Brak szacunku do pracownika i sposób jego traktowania pozostawia wiele do życzenia. Byłam liderem w adecco w Amazonie. Praca na pierwszy rzut oka okey SUPER. Ale niestety uczuliło mnie coś na magazynie i musiałam iść na L4 ponieważ tak mi twarz spuchnela że na oczy nic nie widziałam i tylko zastrzyki domięśniowo musiałam przyjmować . Dodam, że firma widziała co się dzieje i w dodatku ja to zgłaszałam i nic nie było w tym kierunku zrobione, że z godziny na godzinę stan się pogarszał mój. Po czym wróciłam z L4 i usłyszałam, że jestem osobą nieuczciwą i chcą mnie spowrotem skierować na magazyn. Takie traktowanie i uzasadnienie to jest na poziomie zerowym. A już nie wspomnę, że ludzie którzy siedzą przy biurku nie wiedzą co jest pięć. Zgłaszałam że nie przyjdę do pracy z takich, a nie innych powodów i L4 mailem zostało wysłane. Po czym dostaje 10 telefonów dlaczego mnie w pracy nie ma normalnie porażka, przestali wydzwaniać dopiero jak się uniosłam, bo ile można. Brak organizacji, profesjonalizmu i pojęcia o swojej pracy. A ludzie, którzy tam pracują to zastanawiam się czy roboty nie wygrali w chipsach....

Jakie są warunki zatrudnienia w Adecco?

Faxer

Teraz umawiają "na pana z tramwaju". To niby gdzie w ogólności można później znaleźć pracę?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Adecco?

Wiktoria

Na telefon ;)

Jacek Szczęśniak

Dzień dobry, Firma rozwiązała ze mną umowę po prawie pięciu miesiącach pracy. Powód? Porzucenie pracy. Nie podpisałem kolejnej umowy będąc na l4, dlatego że z powodu choroby nie mogłem fizycznie dotrzeć do agencji. Wyjaśniłem sprawę telefonicznie, byłem zapewniany że nie ma problemu i umowa będzie przedłużona na kolejny miesiąc. W grudniu kiedy pracowałem i rzeczywiście nie podpisałem umowy dziesiątego, panowie z agencji byli wstanie znaleźć mnie w firmie. Doręczyli umowę, 20 dnia miesiąca wpisali datę 10 grudnia i wszystko było w najlepszym porządku. Koń jest dobry dopóki robi. Nie polecam firmy. Pod iluzją wysokiej kultury pracy, znajduję się brzydki zapach polskiej stęchlizny. Nie warto tracić zdrowia, dla kilu stów więcej. Pozdrawiam, Jacek Szczęśniak

Adecco hm Tilburg

Pytajcie o godziny w tygodniu nie o dodatki bo mając 2 dni nocek w tygodniu nie zarobisz . Weekendy hmmm dla wybranych. 20 godzin w tygodniu TO JEST DOBRZE . pomoc znikoma . Warunki mieszkalne ;Oostrehout ok domki z internetem w miarę czysto chyba że się trafi na ludzi którzy za nic mają utrzymywanie porządku albo w (usunięte przez administratora) mają to że np masz na rano a oni wrócili z popołudnia i teraz mają czas na bal. Sprawy kierowcy żałosne z tymi opłatami . Nie jasne payslipy zawsze się mylą oczywiście na twoją nie korzyść. Biuro eh naprawdę szkoda słów . Znajdą się osoby które nawet by chciały ci pomóc ale niestety nie wiedzą nigdy dlaczego nie masz czegoś policzonego dlaczego nie ma pracy dlaczego tak mało godzin. Jeżeli chcecie żeby ludzie dla was pracowali polecam bardziej skupić się na organizacji im tego a nie myśleć w jaki sposób najszybciej spławić człowieka . JEŻELI CHCESZ PRACOWAĆ DLA EXPO W TILBURGU ZAPYTAJ NAJPIERW. O ILOŚĆ GODZIN NIECH O TO CZY MOŻLIWA JEST PRACA TYLKO NA NOCKACH W CELU DOROBIENIA DO WPŁATY CZY ZAWSZE MOŻNA PRZYJŚĆ W WEEKEND CZY ZALEŻY TO OD TEGO CZY ZNASZ JAKIEGOŚ TEAM LIDERA BO OD PRACY NA PEWNO TO NIE ZALEŻY. POTRĄCENIA Z WPŁATY WSZYSTKIE JAKIE SĄ NIE TYLKO ZA SAMOCHÓD DOM UBEZPIECZENIE . I CZY W RAZIE BRAKU GODZIN BĘDZIE W STANIE BIURO ZAPROPONOWAĆ COŚ INNEGO. PS W TYCH DOMKACH 12 OSOBOWYCH POKOJE U GÓRY TO PORAŻKA NIE MA TOALETY TYLKO JAKIŚ 3 METRY KWADRATOWE WSPÓLNE PRYSZNICE NA 12 OSÓB ... PYTAJCIE RÓWNIEŻ O SYTUACJĘ GDY JESTEŚ CHORY I CHCESZ WZIĄĆ SICK'a MOŻESZ USŁYSZEĆ ŻE NIE MOŻECIE I MACIE PRZYJŚĆ DO PRACY W TAKIM WYPADKU NALEŻY POPROSIĆ NAZWISKO OSOBY Z KTÓRĄ ROZMAWIACIE NAJLEPIEJ MIEĆ NAGRANĄ ROZMOWE I NA ZWIĄZKI DZWONIĆ OD RAZU, NIE TŁUMACZYĆ SIĘ BO I TAK WAS WYWALĄ. PO PROSTU WSZYSTKO ZGŁASZAĆ. Polecam prawnik.nl JEŻELI CZUJESZ SIĘ (usunięte przez administratora) WYPEŁNIJ ANKIETĘ I ZOBACZ CZY KTOŚ MOŻE CI POMÓC

Gosienka

Agencja Adecco to kompletnie niepowazni ludzie ujmujac jak najladniej w slowach klamia przez telefon ze mozna podpisac umowe w polowie miesiaca jezeli ktos byl chory i nie mial takiej mozliwosci zrobić tego wcześniej gdy dana osoba przychodzi po chorobie ma zablokowanego badga mowa o firmie amazon pod poznaniem dana osoba czeka dwie godziny pod bramkami denerwując się o co chodzi przychodzą i informują że umowa została anulowana tak o za chorobę i nie trzeba już podpisywać pierwsze z czym spotkałam się w pracy największe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) względem człowieka brak totalnie szacunku i godności wobec pracownika pisze na podstawie prawdziwych doświadczeń .

@Gosienka

Próbowałaś wyjaśnić jakoś tę sprawę z firmą? Jestem ciekaw w jaki sposób Adecco wytłumaczyło zaistniałą sytuację, napisz proszę coś więcej na ten temat.

Alina

Jaka umowę proponują?

@Alina

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem? Na stronie https://www.adecco.pl/pl-pl/oferty-pracy?display=10 jest kilka ofert pracy. Proponowana jest stabilna umowa o pracę i możliwość przejścia spod agencji na bezpośrednią współpracę z pracodawcą. Napisz jeśli zdecydujesz się złożyć CV.

jerome

ile trzeba czekać na odpowiedź aplikując poprzez adecoo ?

Anka

Podpowiecie jak przebiega w firmie rekrutacja? Na co trzeba zwracać uwagę?

Gordon

Wysyłam zgłoszenie przez pracuj. Po czasie widzę, że moje dokumenty nie zostały nawet otwarte, a ogłoszenie pojawia się ponownie. Wyglądają na niezbyt profesjonalną firmę.

Karl
@Gordon

Hehehe mam dokładnie takie same doświadczenie;)

Iwona

@Misiek12748271, czy znasz powody takiego zachowania tego lekarza? Czy inni pracownicy potwierdzą Twoją opinię? Każdy z nas może mieć lepszy lub gorszy dzień, może należało po prostu okazać zrozumienie. Czy jesteś zadowolony z pozostałej współpracy z firmą Adecco? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i przejrzystość umowy?

kjiul
@Iwona

Pani Iwono proponuję udać się na rekrutację do Adecco kiedy szuka do Amazon'a to sama Pani się przekona zamiast sugerować, że ktoś ma kogoś rozumieć - badanie lekarskie to nie jest kabaret!

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco - Poznań

• Jak się pracuje w Adecco?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco?

Adecco