Grupa PROGRES

Opinie o Grupa PROGRES

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa PROGRES?

Maryna Nowy wpis

Jak jest z wypłacalnością wynagrodzenia? W terminie? Widzę że teraz szukają do wykładania towaru w Action i nie wiem czy warto...

Kamil Nowy wpis

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) pod względem standardów atmosfery w pracy, zarobków i obsługi klienta. Nastawieni są wyłącznie na obsługę januszy biznesu poszukujących Ukraińców pracujących za najniższe stawki na umowy zlecenia. Zresztą i Ukraińcy szybko odchodzą gdy okazuje się że miesiącami są problemy z wypłatą wynagrodzenia. Pozdrowienia dla Justyny, wyrzuconej po aferze z Łodzi. Teraz w Warszawie może udawać kierowniczkę.

Była Nowy wpis
@Kamil

Ja też pozdrawiamy Justynkę, usunęli ją tak szybko z biura, że nawet nie zabrała swoich rzeczy :) Takich progres ma managerów

Czy często w firmie Grupa PROGRES zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Januzi

Nie wiem. Zadzwoń do Centrali słupie jeden i dowiedz się !(usunięte przez administratora)

Firma Grupa PROGRES poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Grupa PROGRES panuje luźna atmosfera?

Januzi

Co za durne pytanie. Nie wiem. Pewno to jakieś podstawione słupy piszą by "wybielić" tą firemkę.

hm

@Odpowiedź nie dają nawet służbowego kompa?

@hm

@hm Zgadza się. Nie dają nawet komputera. musisz z domu swój przynieść. I jeszcze pretensje mają jak ma kilka lat i zawiesza się często lub gdy nie chce połączyć się szybko z Internetem ;-)

Katarzyna
@Januzi

Panie Januszu, skąd taka wiedza? Jeżeli nie pracował Pan nigdy w firmie, dlaczego odpowiada Pan na pytania kierowane do pracowników wewnętrznych? Każdy nowy pracownik otrzymuje narzędzia służbowe - laptop z dostępem do potrzebnych do pracy programów oraz telefon.

@Katarzyna

Błąd p. Katarzyno. Nie mam na imię Janusz. Tak na imię ma np. mój wujek spod Poznania.

@Katarzyna

Przestań kłamać. Bardzo wielu pracowników Progres pracować musi na sowim sprzęcie. Sam byłem tego świadkiem - byli do tego zmuszani, ponieważ "sugerowano" im, że mogą rozstać się pracą. Inną kwestią są umowy, które proponujecie - głownie zlecenie i dotyczy to nawet pracowników, którzy pracuja u was po kilkanaście miesięcy. Jedyne co potraficie tom wykorzystywać Ukraińców, którzy nie znają polskiego prawa i, których łatwo można zmanipulować.

BH

Przestrzegam przed pracą w tej agencji - zwłaszcza Ukraińców, którzy są szczególnie bezbronni wobec działań tej agencji. Nie dajcie się zastraszyć i dokładnie czytajcie umowy.

Mika

Js nsm dobrs opinie o trj sgencji.kiedys pracowshan I.zswszs miakam.zkevenia przewaxnhe I.czasami.za wieksze pieniadze to nie prawda ze tsm.jesr bslsgan nhe zgadzam. Sie x ta opinis

@Mika

@Mika Zacznij używać edytora tekstu w końcu. I proszę wybrać język polski a nie białoruski / ukraiński. OK ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grupa PROGRES?

Januzi

@Pytanie Prosta odpowiedź: Wobec klientów i stałych szeregowych pracowników (konsultantów) kierownictwo jest złe. Traktuje ich jak ZŁO konieczne. Stały pracownik to nowoczesny niewolnik a zleceniobiorca to najczęściej młody (usunięte przez administratora) / jeleń, któremu można np. obciąć wypłatę z byle powodu lub wypowiedzieć umowę w połowie miesiąca. Nie polecam tej agencji pracy nikomu (ewentualnie tylko pochlebcom i (usunięte przez administratora) Szanownego Pana Prezesa jedynie).

Filomena

Dobra firma dla dobrego pracownika i to cała tajemnica dlaczego pewne osoby narzekają!Polecam.

Czy jest możliwość w Grupa PROGRES pracy na część etatu?

Odpowiedź

Nie można. Ale z tego co pamiętam, można dostać umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową. Dostajesz ją na miesiąc, bez żadnego okresu wypowiedzenia, więc nie wiesz czy cię zaraz nie zwolnią jak podpadniesz. Nie mówiąc o tym, ze pracujesz za najniższa mozliwą stawkę, czesto na własnym komputerze. Po prostu miodzio :) nic tylko aplikować :).

Mika

Jest mozkiwosc bo.pracowskam.tp wiem

Wiktor

A jakie są godziny pracy czy jest szansa na prace w weekendy

kandydat

Grupa Progres jest nieprofesjonalną firmą nieszanujacą kandydatów. Od ponad 3 mc firma podtrzymywała informacje że jestem w procesie ani razu nie kontaktując się ze mną bezpośrednio. Rekruterzy z którymi się kontaktowałem z własnej woli przez linkedin nie wiedzieli o jakim stanowisku mówię a jak już się dowiedzieli stosowali spychologię bym skontaktował się z rekruterem bezpośrednio prowadzącym daną rekrutację. Oczywiście wszelkie kontakty ze mną były ze skrzynki ogólnej firmy i nikt się nie podpisał stąd nie wiadomo kto tę rekrutację prowadził. Nie było żadnej żadnego feedbacku ani czegokolwiek.

Sicario

Praca w tej agencji to jedno wielkie nieporozumienie. Bazują albo raczej żerują na młodych i niedoświadczonych. Podczas rozmów rekrutacyjnych roztaczają piękną wizję kariery - podnoszenia swoich kompetencji, pracy przy ciekawych projektach czy też atrakcyjnego wynagrodzenia. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą - nie ma żadnego szkolenia ani nawet wdrożenia, pracuje się na własnym komputerze, projekty to głównie tymczasówka dla Ukrainców. Bałagan jest olbrzymi ponieważ w kadrach w centrali jest tak gigantyczna rotacja, iż nie ma kto wyliczać wynagrodzeń. Firma zakłada oddziały w nowych miejscach działając na zasadzie: " tutaj jeszcze się nas nie poznali i może uda się nachapać kosztem frajerów" Jedyne co potrafią to promować się w sieci i atakować forumowiczów jak niejaka "Natalia". Farsa.

@Sicario

Niestety, źle oceniłaś moją rolę, jaką pełnię na tym forum. Moim celem absolutnie nie jest atakowanie innych użytkowników, lecz aktywna pomoc w uzyskaniu informacji na temat pracodawcy, jakim jest Grupa PROGRES. Trzeba powiedzieć, że w bardzo niekorzystnym świetle go przedstawiasz. A czy długo już tam pracujesz?

Lancelot

Brałem udział w rekrutacji prowadzonej przez tę agencję. Zupełna amatorszczyzna. Panna z, którą rozmawiałem nie tylko nie chciała podać mi nazwy firmy do, której chciała wysłać moje cv, ale nawet nie potrafiła przedstawić zakresu zadań na stanowisku. Dodam jeszcze, że na informację zwrotną czekałem ponad miesiąc. Nigdy więcej

sims
@Lancelot

Mogę potwierdzić . Pracują tam ludzie z przypadku.

@sims

Widzę, że wtórujesz użytkownikowi @Lancelot - masz do tego prawo. Ale może być tak, że wysuwasz zbyt pochopne wnioski na ten temat. Powiedz Nam najpierw, czy jesteś pracownikiem Grupy PROGRES, czy też tylko brałeś udział w rekrutacji do tej firmy? Z uwagi na to, iż Twoja wypowiedź jest ogólnikowa - prosimy o parę słów wyjaśniających.

Dobra zmiana :)
@sims

Odkąd z oddziału odszedł Łukasz poziom tego oddziału sięgnął dna. Większość osób to studenci lub ludzie z przypadku, jak panienka, która odpowiada tam za rekrutacje stałe - ma aż 1,5 roczne doświadczenie w branży:) W zdobywaniu klientów też widać desperacje - oferty wysyłają do każdego, aby tylko wykazac się przed centralą, że coś się dzieje.

@Dobra zmiana :)

Nie wiem, czy wiesz, ale na forum publicznym raczej nie używamy danych personalnych konkretnych osób - również samych imion. Poczytaj o tym w regulaminie serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin Prawda jest taka, iż z Twojego posta niewiele możemy dowiedzieć się o ogólnych warunkach pracy w Grupie PROGRES. Czy jej pracownicy mają dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

Sratata
@Natalia

A jakie to ma znaczenie ??? On/ona napisał samą prawdę. Ta firma, tak jak i ten oddział to porażka.

@Sratata

Ma to bardzo duże znaczenie, ponieważ na to forum wchodzą osoby zainteresowane pracą w Grupie PROGRES. A co za to idzie - chciałyby poznać jak najwięcej szczegółów, dotyczących ogólnych warunków pracy w tej firmie. Odpowiesz zatem na moje powyższe pytanie?

Kamil

Krótko : Nie polecam. Wszyscy wartościowi i kompetentni ludzie stamtąd odeszli do innych agencji, nawet tacy którzy pracowali tam po parę lat. Gdyby oni wszyscy zaczęliby wypowiadać się na tym forum to by chyba miejsca nie starczyło. Oj byłoby co pisać.

@Kamil

@Kamil Przyczyn odejście wieloletnich pracowników firmy Grupa PROGRES może być przecież bardzo wiele - chyba nie trzeba zatem generalizować. Skupiasz się na innych pracownikach przedsiębiorstwa, a my z chęcią poznalibyśmy Twoje pełne zdanie o tym pracodawcy. Wyrazisz je w związku z tym?

Natalia

@Lancelot Każdy może mieć słabszy dzień, a zatem nie oceniajmy na wylot. Aczkolwiek współczuję Ci. O jakie stanowisko ubiegałeś się w Grupie PROGRES? Skoro od miesiąca czekasz na odpowiedź z ich strony, to może powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce i złożyć im osobistą wizytę w siedzibie firmy i dopytać. Jak myślisz?

Natalia

@warszawiak Dobrze, się tak udzielasz się na forum, szczególnie, że mało osób zabiera tu głos. Ukazujesz nam dosyć niepokojący obraz firmy Grupa PROGRES. Chociaż trzeba przyznać - firma, która daje szansę niepełnosprawnym to ewenement. Sam długo pracowałeś w tym miejscu?

warszawiak

Firma udaje profesjonalną, a zatrudnia głównie studentów na zlecenie oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,aby uzyskać dofinansowanie z PFRON. Nie liczą się kompetencje,a tylko to aby mieć jak najniższe koszty. Gigantyczna rotacja personelu - odchodzą nawet konsultanci, którzy mieli dobre wyniki. Nie mówiąc już o szeregowych pracownikach. To , że chwalą się nagrodami itp. to niewiele znaczy, stowarzyszeń grupujących agencje zatrudnienia jest tak wiele, iż członkowie nawzajem przyznają sobie nagrody i dyplomy.

Natalia

@warszawiak Dlaczego właściwie uważasz, że firma Grupa PROGRES działa w sposób amatorski? Masz argumenty, które przemawiałby za Twoim zdaniem? Jeśli tak, to zapraszam Cię do przedstawienia ich nam. @moskwa Wysokość wynagrodzenia to kwestia indywidualna - pamiętaj o tym. Czy nawet po okresie próbnym nie można liczyć tam na umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa PROGRES - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa PROGRES?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa PROGRES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa PROGRES?

Grupa PROGRES