Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Gucci

Zbiory pomidorów w Tinte. Ktoś może polecić lub dać jakaś opinie?

ruuudyy

Byłem na cebulkach, wyszło jakieś niecałe 8 tygodni, nie moge na nic narzekać. Do pracy rowerem, wyplata na czas, domek też był fajny. Nie ma co za dużo czytać opinii trzeba się samemu przekonać, ja polecam.

Pioter

Pracuje ktoś z was na zbieraniu zamówień w Duijndam i może opisać mi jak wyglada sytuacja tam z zarobkami, mieszkaniem i atmosferą w pracy ? Będę do nich dopiero dzwonił pytać o prace także jak ktoś ma jakieś informacje na ten temat proszę o napisanie do mnie (usunięte przez administratora)

@Pioter

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, odpowiemy na Pana pytania :)

piotr

witam pracuje ktoś w miejscowości POELDIJK?pakowacz owoce i warzywa.jak tam z mieszkaniem i atmosferą w pracy?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

swichu17

Pracowałem u nich 7 miesiecy. W tym okresie byłem chyba na 15 firmach. Byłem również kierowcą. Nie narzekałem na nic oprócz zarobków. Moja maksymalna pensja to 304 euro za 48 godzin pracy. Nie wiem dlaczego tak mało ale wg. solarisu wszystko się zgadzało chociaż inni za podobne godziny dostawali dużo więcej. Nie polecam być kierowcą. Wyjeżdżałem czasem o 4 rano aby zabrać ludzi i zdążyć do pracy na 6. Jeśli chodzi o firmę to polecam. Miły kontakt z biurem i fajne zakwaterowania. Myślę wrócić do nich ponownie.

@swichu17

Dziękujemy za opinię, mamy nadzieję, że następnym razem będzie Pan bardziej zadowolony :) Pozdrawiamy

MAŁY

Pracowałem u nich miesiąc temu mieszkania to (usunięte przez administratora) jakich mało bez internetu i za dojazd do pacy własnym samochodem zwracają tylko kierowcy chociaż należy się każdemu godzin tylko 40 do 42 max ogólnie nie polecam

@MAŁY

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

elluusia

Pracowałam u nich w tamtym roku na cebulkach, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było ok, do tej pory mam kontakt z ludźmi z którymi mieszkałam, oni też byli zadowoleni. Moje zdanie jest takie że jak chcesz pracować i jesteś w porządku to nie będzie na co narzekać. Gdybym nie miała już stałej pracy to pewnie pojechała bym kolejny raz na wakacje. Polecam

@elluusia

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Krystian

Polecam biuro, zagrzałem miejsce na dłużej. Koordynatorzy uprzejmi. Z zakwaterowaniem jest różnie, bo wiadomo... większość "Polaczków" jedzie żeby(usunięte przez administratora), więc dostać się na jeden domek (usunięte przez administratora) nie jest trudno. (usunięte przez administratora), nie chodzą do pracy, a potem wracają i oczerniają jakie to biuro jest okropne, bo nie było godzin i trzeba było wracać. :D

@Krystian

Dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiamy :)

Nicpoń

Ocena neutralna za miłe początki.

tylkoja

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym biurem. Wszystko było cały czas ok. Polecam!

Embi

Pracowałem przez Duijndam 8 miesięcy, był to mój pierwszy wyjazd do Holandii i zarazem pierwsze biuro. Praca (na sortowni owoców i warzyw) była zapewniana zawsze (z wyjątkiem pojedynczych dni, gdzie albo było wolne albo rzucano na inną firmę), dobre wypłaty (350-400 euro/tydzień), super kontakt z niektórymi koordynatorami. Jak wszędzie były pewne niuanse gdzie trzeba było walczyć o swoje, niemniej wszystko za każdym razem prędzej czy później było korygowane. Biuro na mocną szkolną czwórkę.

mimi
@Embi

Witam czy mogę spytać na jakiej sortowani pracowałaś?? Na jaką literę chociaż pierwszą;)dz

@Embi

Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie do współpracy w przyszłości. Pozdrawiamy :)

ktoś
@Embi

witam czy moge spytać w jakiej cenie było zakwaterowanie?

Natalia

Witam czy w zaistniałej sytuacji przez koronawirusa Państwo dalej poszukują pracowników?

Darek

Zdecydowanie odradzam. Pracowałem tam przez 4 miesiące i byłem na 11 różnych firmach. Jeśli chcesz depresji lub nerwicy to śmiało polecam

@Darek

Dziękujemy za Twoją opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeżeli możemy w czymś pomóc to prosimy o e-mail na adres biuro@duijndaminternational.pl.

Asia
@Duijndam Works

zaistniała sytuacja jest tylko i wyłącznie z waszego powodu

Asia

Mam bardzo dużo znajomych pracujących u was, nieraz oferujecie pracę której tak naprawdę nie macie to samo z ilością godzin mizerna a wciąż ściągacie nowych ludzi -absurd - ludzie przyjeżdżają zarabiać pieniądze a nie żeby utrzymywać wasze rowerki czy domki ... Traktujecie swoich pracowników jak bydło rozumiem ze jedzie się pracować ale w chwili obecnej aż wstyd ściągać ludzi z innych krajów

BLONDAMBICJA

nie polecam tego biura , ponieważ do pracy chodzi się 2-3 dni , skacze się po różnych pracach , na pewno nie chodzi się do tej pracy na którą się aplikowało , a za rower jak nie zapłacisz na czas to masz doliczane odsetki , po swoje to potrafią się upomnieć ale z pracą cieniutko , tak działa biuro (usunięte przez administratora)

marcola

Agencja Duijndam jak każda ma swoje plusy i minusy. Do plusow na pewno można zaliczyć dodatki dla kierowców, wtedy wiesz że do pracy zawsze pójdziesz ;) wypłaty na czas, u mnie przynajmniej nigdy problemów z tym nie było. Praca jak praca, zakłady sa różne, zależy jak się trafi, sprawdzisz się to jest szansa ze tam zostaniesz na dłużej, więc jak wszędzie. Zakwaterowanie to już loteria, jedni sobie chwalą a inni narzekają na (usunięte przez administratora) tyle że to już wina ludzi na domku a nie biura. Ze swojej strony polecam, bo nie spotkały mnie tam żadne nieprzyjemności.

@marcola

Dziękujemy za opinię :)

Bezimienny

Pojechałem wraz z dziewczyną do pracy przez duijndam na wakacje. Zarejestrowaliśmy się dużo wcześniej i czekaliśmy na wyjazd dobre kilka tygodni bo podobno nie było miejsc na domku gdzie po przyjeździe okazało się,że jest więcej miejsc niż potrzeba. Wspomnę, że pani w Rzeszowie powiedziała, że pojedziemy na cebulki kwiatowe. Dojechaliśmy na miejsce na domek w którym było bardzo brudno. W niedzielę dostaliśmy SMS że trafimy oczywiście do innej pracy niż była zamierzona. Mieliśmy pracować w sortowni owoców (green yard). Jak się potem okazało,że większość ludzi tam trafia chociaż na chwilę jak nie ma innej pracy. Jedni pracują dłużej inni jeżdżą na jeden dzień np. Praca sama w sobie nie była zła ale warto wspomnieć że w tej pracy nigdy nie wiadomo było kiedy się skończy raz można było skończyć o 18 a raz o 12 i oczywiście po skończeniu pracy trzeba szukać kierowcy,który łaskawie zawiezie nas do domu bo jeśli nasz kierowca skończył szybciej niż my to pojechał do domu i trzeba było sobie radzic i pytac wszystkich.wiekszosc jeśli nie miała po drodze nawet nie chciała rozmawiać dłużej mieli to gdzies. Warto wspomnieć, że za ten transport codziennie płaciło się 5euro a tak naprawdę pewny transport był tylko w jedną stronę.Mozna było zadzownic po busa z biura lecz czas oczekiwania to czas liczony w godzinach i powrót do domu również bo zawsze jechali wszyscy z różnych części Holandii którzy nie mieli jak wrócić do domu. Żaden koordynator nie pilnował tego że większość kierowców sama sobie jeździła do domu. Pojechaliśmy na cebulki lecz ja wcale ani dnia nie przepracowałem tam gdzie mieliśmy pracować, dlatego nie liczcie na to co mówią w biurze w Polsce bo oni tak naprawdę wiedzą tyle co nic. Ogólnie duijndam ma ograniczone możliwości pracy albo green yard ( który chce przestać współpracować z duijndam ponieważ szefostwo pytało się pracowników czy chcą przejść do alphy) moolenaar, praca na kwiatach albo szklarnie. Średnia oferta dla osób co chcą zarobić. Na plus tylko to, że nie było problemów z wypłatami zawsze były na czas

Bezimienny

Pojechałem wraz z dziewczyną do pracy przez duijndam na wakacje. Zarejestrowaliśmy się dużo wcześniej i czekaliśmy na wyjazd dobre kilka tygodni bo podobno nie było miejsc na domku gdzie po przyjeździe okazało się,że jest więcej miejsc niż potrzeba. Wspomnę, że pani w Rzeszowie powiedziała, że pojedziemy na cebulki kwiatowe. Dojechaliśmy na miejsce na domek w którym było bardzo brudno. W niedzielę dostaliśmy SMS, że trafimy oczywiście do innej pracy niż była zamierzona. Mieliśmy pracować w sortowni owoców (green yard). Jak się potem okazało,że większość ludzi tam trafia chociaż na chwilę jak nie ma innej pracy. Jedni pracują dłużej inni jeżdżą na jeden dzień np. Praca sama w sobie nie była zła ale warto wspomnieć że w tej pracy nigdy nie wiadomo było kiedy się skończy raz można było skończyć o 18 a raz o 12 i oczywiście po skończeniu pracy trzeba szukać kierowcy,który łaskawie zawiezie nas do domu bo jeśli nasz kierowca skończył szybciej niż my to pojechał do domu i trzeba było sobie radzic i pytac wszystkich.wiekszosc jeśli nie miała po drodze nawet nie chciała rozmawiać dłużej mieli to gdzies. Warto wspomnieć, że za ten transport codziennie płaciło się 5euro a tak naprawdę pewny transport był tylko w jedną stronę.Mozna było zadzownic po busa z biura lecz czas oczekiwania to czas liczony w godzinach i powrót do domu również bo zawsze jechali wszyscy z różnych części Holandii którzy nie mieli jak wrócić do domu. Żaden koordynator nie pilnował tego że większość kierowców sama sobie jeździła do domu. Pojechaliśmy na cebulki lecz ja wcale ani dnia nie przepracowałem tam gdzie mieliśmy pracować, dlatego nie liczcie na to co mówią w biurze w Polsce bo oni tak naprawdę wiedzą tyle co nic. Ogólnie duijndam ma ograniczone możliwości pracy albo green yard ( który chce przestać współpracować z duijndam ponieważ szefostwo pytało się pracowników czy chcą przejść do alphy) moolenaar, praca na kwiatach albo szklarnie. Średnia oferta dla osób co chcą zarobić. Na plus tylko to, że nie było problemów z wypłatami zawsze były na czas.

Rozczarowana

Ogólnie w Polsce proponują co innego a na miejscu w Holandii okazuje się co innego. Rzucanie z firmy na firmę, nigdy nie wiesz ile popracujesz na danej firmie i kiedy skończy się praca. (usunięte przez administratora)Zaświadczenie o niekaralności to tylko papier. Lepiej od razu poszukaj prywatnego mieszkania bo nigdy nie wiesz z kim będziesz mieszkać(usunięte przez administratora)

Czy jest tutaj ktoś kto pracuje w Honselersdijk lub okolicach przy kwiatach udzieli swojej opinii na temat pracy oraz zarobków? Z góry dziękuje :)

Gosc
@Gość

Dołączam się również rozważam nad ta oferta , jest tutaj może ktoś pracujący tam mogący udzielić informacji jak wyglądają godziny i zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works