Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

iwona

WITAM JEDZIE KTOS PO WEEKENDZIE MAJOWYM DO HOLANDI BO JA JADE JESTEM Z WOJEWODZTWA DOLNOSLASKIEGO ZOSTAWIAM SWOJ NUMER JAK COS DZWONCIE (usunięte przez administratora) .JADE SAMA I TROCHE BOJE WE DWOJE RAZNIEJ.

To zalezy czy bedziesz mial prace :))))))

monika

Kamil,to zależy ile będziesz miał przepracowanych godzin

Kamil

Ile na czysto można wyciągnąć miesięcznie ?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

hapek

Ktoś pracował tam ostatnim czasem? albo jest teraz i sledzi forum? mam pytanie ile kosztuje pobyt na domku? niby pisza ze max 88euro (co i tak jest fruba przesada za tydzien no ale na czyms musza zarobic...) moze byc mniej... ale ile to jest.. ? ;/

jola podkarpacie

jedzie ktos koniec maja z okolic rzeszowa zostawie moj tel jak ktos jedzie dzwoncie bo ja tez chce jechac 783809398 pozdro

Nie martw sie 1 czy 10 miejsc i tak beda ściągać ludzi.Duijndam jest taka agencja ze wiecznie potrzebuja ludzi,tyle pracy mają dla rodaków!Ludzie duijndam was potrzebuje zgłaszajcie sie szybko!

Hej a jak jest przez ta avencje pracy naposz cos wiecej o pracy czy jest ciezko czg jak bo mnie stracb oblecial zdby jechac samemu jade bo maja tylko 1 miensce wolne.

beata

ja tez jutro jade, narazie wszystko ok jest. no to komu w droge temu buty !:) powodzenia wszystkim i nie bojcie sie sprobowac bo do konca zycia bd sie bac !

pomorze

ja jadę 23 z Krakowa do Wateringen ale nie wiem gdzie dalej mnie dadzą. czytałam opinie o tej firmie i o innych i słyszałam co koleżanka mówiła i w porównaniu z innymi pośrednikami to ta firma nie jest taka zła, zależy od pogody więc ryzykuje i jadę:-)

Samuel L. Jackson

Ja jadę ze Szczecina w czwartek o 22 do biura w Wateringen, a co później to tylko Bóg wie. Mam dojeżdżać pod Amsterdam spod Hagi do pracy, co nie brzmi zachęcająco, ale jestem wolnym człowiekiem i męczyć się nie będę, jak będzie źle. Gotówki mam kawałek, więc nikt ze mnie niewolnika nie zrobi. Będę jak coś szukać dalej innej pracy.

beata

mam nadzieje ze jest tak jak mowi lalal ...

beata

ja , a ty jedziesz tez do wateringen tak?

lalal

ja pracuje i zarabiam,a odpoczywam tylko w weekend, pozdro, bojcie sie dalej ryzykowac :D

Ja jade w czwartek,ale odmówiłem im i przez innego posrednika.Poczytalem troche opinii w internecie i szkoda czasu marnowac na siedzenie na domkach duijndamowskich lepiej jechac do agencji gdzie naprawde pracuje sie i zarabia.

;))))))))

Maja nowa sortownie i na sile ludzi szukaja,a kazdy po 3 dni pracuje,hahahaha;)

xxx

Siemaneczko. Odradzam te agencje. Jedna z najgorszych polskich agencji pracy. Byłam, pracowałam. Nigdy więcej. W Polsce mówili że jade do sortowania warzyw i owoców. Pojechałam i okazało się na miejscu, że dopiero będą mi szukać pracy. Siedziałam na domku tylko 2 dni. Poszłam na kwiaty.(usunięte przez administratora) Domki jak domki, brak internetu ale ludzie zajebisci... Solarisy, większość na minusie ale jako tako dało się przetrwać. Chcecie zarobić? Poszukajcie innej agencji.

beata

jedzie ktos w czwartek grand tour venusem z brzeska do wateringen?

Iwona
@beata

Czesc Beata jak juz pojechałas napisz jak tam jest??? tezbedejechac

Alonso

I czy w ogóle ktoś z was aplikował na to stanowisko ?

niet...

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works