Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Aska

Witam Zamierzam jechać od lipca przez tą firme. Czy mógłby ktoś powiedzieć, z osob które pracowały wcześniej jakie warunki mieszkalne, i czy jest możliwość wyrobienia nadgodzin ??

anka

marek, az zal jak sie slucha takie opinie jak Ty piszesz. Po co tam jestes skoro ci tak zle? Wracaj do polski, ja zawsze mam wyplacone normalnie wszystkie godziny i nadgodziny. Teksty o ruchaniu z mydlem to zachowaj sobie dla chlopaka w lozku

anka

Ale bzdury opowiadasz, dla twojej wiadomosci pracowalismy po 50-60 godzin na tydzien i wszystko bylo wyplacone zgodnie z umowa. Pewnie cie wyrzucili z pracy i zal ci (usunięte przez administratora) sciska teraz. Powodzenia w malym msciwym zyciu

marek
@anka

Nikt mnie z niczego nie wyrzucil poprostu zmienilem prace gdzie lepiej placa i nie kantuja tak.A ze pracowaliscie po 50-60 godz to wam wspolczuje placic takie podatki i nabijac portwel duijndamowi!Takich jak najwiecej wlasnie duijndam potrzebuje glupich i silnych:)

ahoj
@marek

Też zaliczasz się do tej grupy. Pracowałeś dla nich więc nie cwaniakuj. Skoro takiś mądry i wybredny to trzeba było robić karierę w PL. Daj ludziom pracować.

Karol

Jak jest z pracą na wakacje w tym biurze ??? bo zamierzam jechać początek lipca ?

Lena

Hej mam jechać 24 maja do Westland do pracy w szklarni przy kwiatach .... Jedzie ktoś z Was .... Pozdrawiam :) Joanna

jaa

'cala prawda' co ty wypisujesz ze wszedzie normy, ja mam powyzej 23 lat i normalnie mnie przyjeli i sa tez starsi ludzie, jesli chodzi o wyplaty to sa na czas, domku sa rozne, ale tragedii nie ma bez przesady..

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Kaja

Wypłaty masz co tydzień wiec chyba w tym systemie o zaliczce bie ma co mowić

Boski

mam pytanie jak jest w tej firmie z zaliczkami

Alonso

Pytanie do ,,lillie,,. A kiedy jedziesz? i dokładnie gdzie,i kiedy?

lilie
@Alonso

Jade w przyszlym tygodniu do nieuw heeten do zrywania paczkow z kwiatkow, wiem, ze pare osob co bylo ze mna w zeszlym roku tez ma jechac to moze sie spotkamy :-)

jola podkarpacie

hej jedzie ktos po niedzieli z tej firmy z okolic rzeszowa zostawiam swoj nr (usunięte przez administratora) bo ja tez chyba pojade w czwartek jade do tego biora wiec wszystko bede wiedziec

mokaaa

Jedzie ktos w te niedziele z Wrocławia?

domek

narzekacie na warunki mieszkaniowe... byłem, mieszkałem w takich domkach letniskowych i fakt, nie są to domki jednorodzinne o wysokim standardzie. Osobiście mieszkałem w gorszych warunkach. Poza tym jedziecie do pracy, a nie na wczasy. Większość z młodych osób, które wyjeżdża pierwszy raz w życiu jeszcze mało widziała i oczekuje Bóg wie czego. Jak ktoś nie chce pracować to zacznie narzekać na wszystko.

marek
@domek

Najlepiej w budach jak psy mieszkac a placic jak za hotel,polak ma zap...ć a nie narzekac!Ogarnijcie sie ludzie to nie XVII wiek!

Chodzi mi o tę ofertę na 25 maja przy selekcji kwiatów lili

lilie
@Alonso

Ja jade z malopolski, a ty? bylem tam rok temu i bylo ok, domki nie sa jak psy, wszystko normalnie, wiadomo nie ma w srodku jacuzzi hehe ale jest ok. Wazne ze kasa na czas

Alonso

Jedzie ktoś z was pod koniec maja do pracy przy kwiatach?

wlasnie moj kolega dzis tam byl, wszystko pieknie elgancko, ale mieszkanie to kampingu syf i tyle, pokoj 2 osobowy 1,5m zal

luiwu@interia.pl

Witam dzis mam rozmowe poprzes ta ogencje na skape pracowal moze ktos juz poprzez ta ogencje

chetny

Do mnie zadzwonili z oferta pracy przez wakacje przy kwiatach, normalnie ucze sie i praca na same wakacje bylaby dla mnie super, ktos tez jedzie? jak tak to skad z Polski?

magda
@chetny

Razem z koleżanką też jedziemy do pracy przy selekcji kwiatów pod koniec czerwca ;) i jesteśmy ze Śląska

Misiek

Witam, dziś bardzo miła pani zadzwoniła do mnie i mam rozmowę na skype o 16. Ale jak czytam te opinie to się zastanawiam czy jechać czy nie. Może ktoś coś więcej powiedzieć o tej firmie? PS. Jestem z okolic Olkusza

luiwu@interia.pl
@Misiek

czesc tez dzis mam o 16stej rozmowe przas skape

maly
@luiwu@interia.pl

witaj i jak bylo z ta rozmowa jak to wygladalo i co pytaja odp

kołatek
@Misiek

hej tez jestem z olkusza daj jakos znac

osoba

Jak sobie załatwisz tak masz. proste :D

cala prawda

jesli ktoś jest na wiekowce nie ma co jechac przez duijndam jesli jestes poza wiekiem czyli masz ukonczone 23 lata jestes dla nich za stara, np w wieku 22 lat zarabiasz na czysto 211 euro czyli (usunięte przez administratora) nie urywa. im mniej lat tym mniej hajsu ludzie na czysto dostaja po 160 euro majac 20-20 lat zaznaczam przy godzinach 45 w tyg :) wyplaty zazwyczaj na czas za domki zawsze sie praktycznie placi to samo czyli 88 euro na tydz sporo jak na westland sie trafi i na tamte warunki mieszkalne. koordynatorzy póki oni maja biznes sa kochani prze mili jesli ty czegos juz chcesz masz problem radz sobie :) i tez zalezy na kogo sie trafi.. a co do pracy zalezy gdzie trafisz wszedzie masz normy i gnają jak niewolnikow ale norme da sie wyrobic i robisz jak niewolnik :) Pozdro!

agawa1233

czy może ktoś mi coś napisać o tej firmie/???

jola

monika bylas tam oplaca sie jechac?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works