Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

wojt

witam jedzie ktoś do pracy 23,24,25 listopada na likwidacje

baasiaa

Witam, proszę o informacje osoby które ostatnio (październik-listopad) wyjechały do pracy do Holandii za pośrednictwem tej firmy. Interesują mnie dokładnie informacje jak sytuacja wygląda na miejscu, czy jest faktycznie praca, jakie są warunki. Pozdrawiam

p

I co ze sobą zrobiłaś?

baasiaa

Dziękuję za informacje. Pozdrawiam

p

Zdecydowałaś się jechać na pomidory, 3 tyg pracy???

ja jadę...

Czy jedzie ktos 28 na sortowanie cebulek i lilii przez firme duijndam international, (usunięte przez administratora)

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Detier

Witam, w następnym tygodniu wyjeżdżam na sortowanie cebulek przez firmę duijndamuitzendgroep, powie mi ktoś mniej więcej jak wygląda praca? Czy jesteście zadowoleni i jak z mieszkaniem? :)

@Detier

28 jedziesz? (usunięte przez administratora)

lola

Hej powiedźcie mi jak to jest z tym ubraniem roboczym, to musi być takie zakupione w sklepie BHP i czy powinnam wziąć swoją kołdrę czy tylko poduszka i posciel? Czy jedzenie tez zabrac z Polski i ile pieniędzy? Prosze o rady!!! :)

@lola

Jeśli weżmiesz ze sobą coś do jedzenia to wiadomo ze przez jakiś czas nie będziesz musiala się martwić aby znaleźć gdzieś jakiś sklep, a poza tym myślę ze wyniesie Cię to taniej... A do jakiej pracy jedziesz?

renia

Hej,prosze Was o opinie mama zamiar jechac przez firme duijndam w tym roku napiszcie czy warto i jak z prac?w zeszlym roku pracowalam przez duijndam i bylo ok a jak teraz z praca bo cos slyszalam ze nie jest ok

ona
@renia

napisz maila

....

omijać łukiem , odradzam

dajdam
@....

czemu nie usuneli twojego komentarza a inne negatywy odrazu?

koral

Pracuje ktos z Was na rexnordzie przez duijndam?

ona
@koral

ja tam bywam czesto a co ci trzeba?

koral
@ona

Prosze napisz jeszcze raz maila bo zapomnialam sobie spisac

kasiawiki

czesc pracuje ktos z was moze w okolicach eindhoven boxtel schijndam? jezeli tak to przy czym? i czy jezyk jest potrzebny?

Roxi

Wyjeżdżam jutro do NIEUW-HEETEN, do sortowania cebulek, jedzie ktoś może stąd? Wiecie jak w tej miejscowości wygląda zakwaterowanie ? :

cebulki

(usunięte przez administratora) aktualnie pracuje na cebulkach i nikt nie siedzie w domu, praca jak ktos wyzej powiedzial jest monotonna ale nie dadza nas przeciez na fotelik dyrektora. Pacujemy dobre godziny, 50-60 na tydzien. aha i nie trzeba zostac na swieta w pracy, mozna zjechac do domku i potem wrocic znowu, wiec idą nam na rękę.

@cebulki

a jak Twoje warunki mieszkalne wyglądają? długo już tam pracujesz? pytam,ponieważ też aplikuję na to stanowisko...

cebulki
@anaa

mamy domki 6 osobowe, jest darmowy internet, pokoje sa dwuosobowe, domki sa ladne i czyste, jesli chodzi o zakwaterowanie to nie ma sie do czego doczepic, pracuje na cebulkach od polowy pazdziernika

@cebulki

Dziękuję za odpowiedź... W takim razie teraz tylko czekać...( długo czekałeś na odpowiedź?)

anaa

Co biorą pod uwagę jeśli chodzi o wybór kandydatów? Potrzeba doświadczenia?

Zanka

Łukasz : dziękuję za podpowiedź! Rozmowę już miałam , powiedziała ,że na 2 miesiące praca jest gwarantowana,że zadzwonią w połowie listopada poinformować kiedy wyjazd,mam jeszcze wybór pracy w (usunięte przez administratora) i się zastanawiam jaką firmę wybrać.. Może ktoś słyszał coś na temat pracy (usunięte przez administratora)

kasia
@Zanka

podaj swoj adres e-mail

maga
@Zanka

Hej,jakie ci firmy proponowali?

Anetaaa

A jakie są warunki mieszkalne?

Łukasz

Zanka cześć prac jest sezonowych, jak np te cebulki ale są tez prace na cały rok. Zapytają Cię na jak długo chcesz zostać i coś Ci znajdą. Nawet jak skończy się jedna praca to znajdą Ci inną. Jeżeli ktoś nie ma SOFI to biuro pomaga ten nr wyrobić, zbierają ekipę nowych ludzi i organizują transport do urzędu. Gość wszystko tłumaczy więc nie masz się o co martwić :) Za domki płaci się zależnie od wieku. około 60-70 euro za tydzień. Ale jezeli np miałaś mało godzin w danym tygodniu to mniej albo nawet wcale nie płacisz. Z dojazdem to jest tak, ze przypisują Ci kierowce który pracuje w tym miejscu gdzie Ty i bedzie Cie zabierał do pracy samochodem. Kierowców szukają sposrod pracownikow wiec jezeli nie czujecie sie na siłach to nie wpisujcie, ze macie prawko w ogole. Dadzą w wam spokój. Jeden znajomy wział na siebie auto ale po kilku mandatach za predkosc chcail z niego zrezygnowac to nie mial z tym tak latwo. A jak juz w koncu pozbyl sie tego auta to odgrywali sie na nim nie biorac go do zadnej roboty przez jakis czas. Jezeli chodzi o język to nie ma to raczej zadnego zdazenia. Czasem warto znac angielski aby np o cos zapytac i to wszystko. Wypłaty masz co tydzień we wtorki. Zrobią Ci konto na takiej stronce gdzie bedziesz otrzymywac tzw solarisy czyli dokumenty odnosnie wyplaty. Dostajesz kase na czysto po odliczeniu za mieszkanie i czasem inne opłaty. Zawsze sprawdzaj czy placa Ci tyle ile powiedzieli, jezeli cos sie nei zgadza od razu upominaj sie o swoje. Dostaniesz swoją koordynatorke z biura ktora bedzie Cie o wszystkim informowac: na ktorą do pracy, kiedy wolne itd. Sa raczej w porzadku, warto zyc z nimi w zgodzie. Ogólnie na poczatku moze Ci sie wydawac ze 'mialo byc inaczej', 'praca miala byc inna', 'nie mowili, ze bede tyle dojezdzac' itd. Trzeba sie przyzwyczaic, bo warunki nie sa najgorsze ale mimo wszystko lajtowo nie jest. Ale jak zmotywowana do pracy to dasz sobie rade :)

Łukasz

Witam wszystkich. Około rok temu wyjechaliśmy z dziewczyną do Holandii przez Duijndam do pakowania i sortowania cebulek. Praca nie była ciężka ale bardzo monotonna. Mnie przypadło stanowisko przy stole do pakowania gdzie musiałem zapakować cebulki kwiatowe do papierowych torebek i podac dalej osobie, która te torebki zszywała zszywaczem. Co 2h jest 15min przerwy. Pracuje się 10h dziennie i do tego dojeżdza się z dosć daleka (większość domków w tym biurze jest rozsiana po jednej gminie - Westland - skąd jest około 60 km do zakładu z tymi cebulkami). 10h stania w jednym miejscu dłuży się w nieskończoność i daje w kość. Inni ludzie obsługiwali maszyny albo jakieś taśmy i nie narzekali, czas im mijał szybko więc wszystko zależy od stanowiska. W wieku 21 lat miałem stawkę 7 euro. W tym roku nie wiem jak jest, mogło się coś zmienic. I jeszcze jedno, przed wyjazdem dostałem telefon ze bedziemy pracować na cebulkach i praca bedzie na około 4 miechy. Popracowaliśmy tam tydzień i zostaliśmy przeniesieni do innego zakładu, na produkcję bukietów. Nie jest więc powiedziane, ze bedziecie pracować tam gdzie powiedzą. Ogolnie w duijndamie pracowalem 7 miesiecy i widziałem wiele przypadkow, ze sciagano pilnie ludzi z Polski do pracy a kiedy ci ludzie przyjechali to czasem siedzieli po 2-3 tygodnie na domkach i czekali na prace. Najgorsze jest to, ze nie ma się wpływu w jakiej pracy bedziesz. Możesz znmienic robote 3 razy ale nie na taka jaka chcesz tylko taka jaką ci dadzą. Czasem mozna trafic jeszcze gorzej niż wczesniej. No i ta stawka wiekowa. Szału z kasą tam nie ma. Ale jeżeli nie ma się znajomych znajomych za granicą którzy są w stanie nam zalatwic jakąś robotę to mozna spróbowac :)

Zanka

Witam wszystkich ,za kilka dni mam rozmowę na Skypi'e. Szczerze mówiąc nie wiem jak ona będzie wyglądać - możecie podpowiedzieć? I zasadnicze pytanie ,jak jest tam z pracą ? jest cały czas? Czy to od czegoś zależy? Czy szukają kogoś na dłużej? Jeśli nie ma się numeru SOFI- to co wtedy? Czekasz w domku,do którego Cię przepiszą i normalnie za niego płacisz ? z dojazdem od domku do pracy nie ma problemu? i czy dużo zależy od znajomości języka ? i jak jest z wypłatami? Jestem z Lubelskiego, to byłby mój pierwszy wyjazd za granicę, dlatego zależy mi na szczerych odp. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam !

O, dziękuje bardzo. Masz może jakieś wskazówki co do mojej jutrzejszej rozmowy? :)

Również mam pytanie co do pracy przy pakowaniu cebulek kwiatowych. Jutro mam rozmowę na skype, kompletnie nie wiem czego się spodziewać, może ktoś ma jakieś wskazówki, albo ktoś może już miał taką rozmowę i powie mi na co muszę się przygotować :)

Agata
@Anna

Ogólnie rozmowa polega na przedstawieniu warunków pracy, ewentualnie jakieś pytanie odnośnie poprzedniej pracy/posiadanych uprawnień/znajomość języków. Ja w języku angielskim zostałam zapytana o poprzednią pracę, o to jak podobało mi się w Holandii i o plany na przyszłość ;) Czy ktoś już może ma informacje na temat tej pracy przy cebulkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works