Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

odezwa

Ponawiam swoją odezwę: OMIJAJCIE GŁUPIĄ HOLANDIĘ Z DALEKA!!! Tam jest najwięcej agencji i najwięcej oszustw na Polakach. Tureccy poganiacze i fałszywi Holendrzy, do tego rypające Polaków biura pracy prowadzone przez sprzedajne, robiące dobrze Holendrom ścierwa biurowe!!!

kaska
@odezwa

Widzę, że musiało Ci nie wyjść i to bardzo w pracy, skoro piszesz taki tryskający nienawiścią post. A moim zdaniem w każdym kraju, nie tylko w Holandii, wiele zależy od nas samych, podstawą jest język kraju do którego sie jedzie, albo przynajmniej sam angielski. Nie majac wiedzy pierwszy wyjazd moze być dość "średni" ale z każdym kolejnym mamy nowe doświadczenia. A w Holandii wiadomo od dawna, ze biura ktorych wlascicielami są Turcy to omija się dalekim łukiem, bo oni nie mają żadnych skrupółów w wykorzystywaniu. Agencje pracy są dobrym pomyśłem na start, bo dają zakwaterowanie ale jeśli chce się pozostać w kraju to pożniej trzeba od tych agencji sie uwolnić i znalezc pracę samemu na rynku holenderskim, z dobrą praca ma się szanse na wlasny dom i godne zycie z pensja kilkukrotnie wyzsza niz to co oferuje przeciętnemu Kowalskiemu nasza Polska. Ale takich rzeczy nie buduje sie od razu, tylko przez co najmniej kilka lat, wiec drodzy rodacy nie plujmy żółcią na forach i nie traćmy na to czasu bo i tak nic z tego nie ma, tylko weźmy los we własne ręce!

@kaska

Tak się składa, że byłem kilka razy zagranicą i z angielskim moim nie jest źle, skoro się dogadywałem. Wszędzie było dobrze, roboty w bród, tylko w holandii rozmaite dujdamy srujdamy i inne wyzyskujące ścierwo ściąga mimo braku pracy Polaków, którzy na tym tracą i przywożą mniej niż mogą zarobić w Polsce. Więc nie wyłaź mi z argumentem, że utyskuję i zionę nienawiścią, tylko piszę jak jest. I wiele osób to potwierdzi, szkoda tylko, że dujduje zgłaszają takie komentarze, ale jak chcecie, to ja mam kilkadziesiąt zrzutów z tej strony z opiniami, które dujduje zgłosiły do wywalenia. A ty, co piszesz, to podejrzewam, choć mogę się mylić, że jesteś jedną z koordynatorek tego cyrku.

@kaska

PS. Scroll lock poszedł w ruch i możecie mnie cmoknąć, zamieszczę te zrzuty nawet na prywatnym serwerze, niech ludzie widzą, jak ich rodacy rypają...

idezwa
@odezwa

Ups, chodzi oczywiście o print screen...

zainteresowany
@odezwa

czesc, a skoro w innych miejscach jest tak dobrze to dlaczego tam nie zostales? Podaj moze namiary do tak fajnych prac, poniewaz skoro pracy jest w bród - jak napisales - to wystarczy dla wszystkich, nie?

@zainteresowany

Wystarczy biurowy pionku poszukać, jest kilka biur albo przez pracuj.pl bądź poloniusza. Nie zostałem zz wielu różnych powodów, często ode mnie niezależnych Nie było czegoś takiego jak zjeżdżanie do kraju, bo na domkach siedziało się bez roboty na (usunięte przez administratora) a kasę za chatę pobierali. Znowu zamierzam jechać na wyspy. Głupią holandię omijać z daleka!

Kokos

Jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się prawdy o tej firmie proszę pisać na maila: (usunięte przez administratora) Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. Zachęcam.

Oliwia

Hej. Ja również mam zamiar wyjechać z chłopakiem jakoś na początku marca. Jaka tam jest praca, przy czym? Ja pracowałam 1,5 roku temu przy cebulkach w wakacje ale przez Mondial tam też opinie są różne, ale mi było w porządku, zależy wszystko od wymagań.

andzia

cześć, chciałam się zapytać jak jest z Internetem na domkach?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

kejti

Hej, takie pytanie czy wszyscy którzy wyjezdzaja z tej agencji dobrze znaja jezyk angielski ? Ja znam podstawy moj mąz wcale i ciągle brak ofert.. Firma chyba dobra skoro tak ciezko przez nią wyjechac

Kamil111

Cześć, czy ta agencja wymaga znajomości języka angielskiego ?

n

ja tez jade w niedziele niby na kwiaty z dolnoslaskiego. Wyjezdzalam juz przez to biuro i krzywdy mi nie zrobili:)

Bartek

Hej, ja też jadę w niedzielę do kwiatów. Pozdrawiam emigrantów.

izka

są osoby do których po rekrutacji nie zadzwonili? wiecie dlaczego?

fanny

TAk tak walczcie o swoje, wiadomo nie wolno sie robic w bambuko bo oni takich szukają.

Daviid

Cześć. Jedzie ktoś z Gdańska w Niedziele do Wateringen?

@Daviid

jade ale z dolnośląskiego...

@margaret

pracowałaś już przez tą agencje może? wiesz coś więcej na temat zakwaterowania? czy cokolwiek?

@Daviid

powiem Ci ze slyszalam wiele dobrych opinii, poza tym selekcja jest dość prowadzona z tego co widze - rozmowa osobiscie lub skype.. pozatym fajne warunki - domki. Pierwszy raz jadę do nich, mam nadzieje ze wszystko ok. " Pani planingowa " powiedziala ze pracy będzię trochę. Się okaże..

@margaret

okey . rozumiem,a jaka prace ci daja? na magazynie? wiesz moze czy jest tam wi fi?

@Daviid

a i na jaki czas daja ci umowe? mowili cos dokladniej od kiedy do kiedy?

@Daviid

Pytali czy mogę na dłużej jechać tzn nawet 2 lata ( bo tak trwa faza A) wiec jesli sie każdy z nas sprawdzi i bedzie pracowal OKEJ to mysle ze nie bedzie jakiegos problemu , nie ma sie co nakręcac niepotrzebnie. A Ty na co jedziesz ? W niedziele wyjezdzasz ?

@margaret

na magazyn,pakowanie owocow i warzyw . tak w niedziele z Gdanska o 16.

@Daviid

jedziesz do biura do wateringen ? byles juz za granicą ? ;) Ja jadę do pracy przy kwiatach.

laska

wyjechał ktoś teraz do pracy? i jak tam jest? opowiedzcie cos...

monia

tak , pomnagaja jak juz jesteś na miejscu.

Piotrek

Cześć, czy ta agencja pomaga w wyrobieniu numeru SOFI ?

Lucas

Jaka praca jest teraz przez duijndam?Sortownie,szklarnie,pakownie?Normalne jest,ze dopoki na szklarniach sie nie zaczna zbiory czyli sezon to co macie sortowac czy pakowac?Ludzie pomyślcie troche i nie wierzcie w to co wam w biurze czy przez telefon wciskaja!Teraz to praca max 2-3 dni w tyg.Ci co juz tam dlugo pracuja maja prace,a nowi po kilka dni zeby na domek zarobic i 20eur/tyg na przezycie.Jak ktos chce jechac i posiedziec na domku oczekujac na tel z biura ze na 2 dni maja isc do pracy to serdecznie polecam. Ps.To ze jak macie mniej godzin w tygodniu to wam mniej za domek potraca to sie mija z prawda.Mi za 32godz potracili 85eur,a za 45godz 88eur czyli max.Faktycznie sporo mniej zainkasowali :D

monia

hej. jakie są warunki mieszkaniowe na domkach?

Perkelee

To super ze jest praca :) Jestem juz po rozmowie z biurem. Do Holandii do pracy fizycznej nie jade pierwszy raz wiec to ze trzeba pracować mnie nie zdziwi ale jeśli biuro jest w porządku to świetnie :)

pracownik-duijndam

Tylko,ze stawki maja nie z tych sektorow w jakich sie pracuje np.pracujac w logistyce masz stawke produkcyjna i nigdy nie dostaniesz podwyzki chyba ze nie bedziesz brac urlopu bo po powrocie wracasz do stawki startowej.

Perkelee

Jak tam jest teraz? Chce wyjechac w najblizszym czasie

k0lczyk94

wybiera sie ktos teraz niedziela /poniedzialek pod Rotterdam na szklarnie? (usunięte przez administratora)

lilka123

hej ;) mam do was pytanie. Kiedy zaczyna sie sezon ? Jeśli chcemy jechać jako para to bedzie dla nas praca w sezonie? bo czytam dużo komentarzy że teraz nie ma pracy, a w sezonie bedzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works