Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

xxxxx

Kiedy jest wyjazd?

Mati

Ktoś wreszcie powie jak wygląda rozmowa u nich o co pytają. Jest kwestia rozmowy w innym języku np. Angielskim? Jak ona wygląda? O co pyta? Co mówić. Ludzie pomagajcie swoim

fanny
@Mati

hej, odpowiadam. Przede wszystkim przygotujcie sie na typowe cebulactwo innych "polaków". Wy tacy nie bądźcie, Polak Polakowi powienien pomagać za granicą. Więc się szanujmy. Na patologię nie zwracać uwagi. Rozmową nie ma potrzeby sie stresowac, pytają o doswiadczenie, jezyk, takie podstawy... Przede wszystkim nie kłamać, mowic prawde o doswiadczeniu. Na szklarnie ciezko sie dostac bo nie biora tam osob bez doswiadczenia. Jezyk w wiekszosci jest potrzebny wiadomo.

olliie95
@Mati

hej. Rozmowa przez to jak zwykła rozmowa przez telefon po prostu chcą widzieć z kim rozmawiają, sprawdzają język poprzez zadanie zwykłych prostych pytań. ja jadę na cebulki za kilka dni i również dam znać co i jak jest :)

aga

Jedzie ktoś z ich biurem w Rzeszowie, w lipcu na magazyn?

ejsza
@aga

Ja się wybieram, praca przy sortowaniu cebulek kwiatowych.

mary
@ejsza

Ja też chętnie pojadę, tylko kiedy jest wyjazd? Wie ktoś coś?

mulat

Na takie cos ja nie jade to do ludzi którzy nie maja doświadczenia żadnego albo tylko na sezon a o tej pracy to sporo mi wiadomo robisz 2tygodnie potem 2 siedzisz a za mieszkanie trzeba płacić

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

mulat

Mi szukają bez języka to nie wiem jaka placa czy wiek ma cos do tego

mulat

Witam czy warto jechac na operatora wózka widłowego przez ta firme

kasia

czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez Skape ?

kasia

czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez Skape ?

Sara

No właśnie nikt nic nie pisze, ile godzin tygodniowo ani czy wypłacają na czas. Żeby posiedzieć sobie tam tydzień albo dłużej i czekać czy praca będzie to się nie opłaca przecież.

olex

Ty tam pracowałeś w tym Duijndam? Nie wiem ile u nich się zarobi? Wypłacają co tydzień?

glupota

pytajcie sie w biurze o stawki i inne rzeczy, a kto ma ci to powiedziec, ludzie z forum zagwaranyuja ci wynagrodzenie? myslcie troche bo potem przyjezdzaja bezmyslne polaczki tutaj i siedza jak sierotki

xyzz

To jaka jest tam stawka mniej więcej i czy jest te 40 godzin pracy jak mówią?

xyzz

Czy pracował ktoś przy sortowaniu cebulek kwiatowych z Duijndam International? Jak wygląda wynagrodzenie? Warto jechać z nimi?

ROKSANA

Witam Tak dalej mogę zabrać jedną osobę, jestem też wystawiona na bla bla carze ale tam trzeba płacic za rezerwację, jeśli jesteś zainteresowana Marcelino to zadzwoń (usunięte przez administratora) to sie dogadamy może, zależy skąd jedziesz i do jakiego miasta w Holandii pozdrawiam

marcelina

Witam dalej poszukujesz jednej osoby ??

ROKSANA

Witam jadę w niedzielę 5 czerwca do Wateringen z chęcią zabiorę jedną osobę z dopłatą do paliwa, bede tu zaglądać wiec jak ktoś chce to pisz, pozdrawiam jestem z okolic Wałbrzycha, pracowałam już przez Duijndam i jest ok

ROKSANA

Witam jadę w niedzielę 5 czerwca do Wateringen z chęcią zabiorę jedną osobę z dopłatą do paliwa, bede tu zaglądać wiec jak ktoś chce to pisz, pozdrawiam okolice Wałbrzycha

elizab

maksior a ty posrednik z biura czy wynajety troll?

fanny

troche mi was zal, cieszycie sie a jak zajedzecie na miejsce to miny juz nie beda takie wesole, tak naprawde za granice wyjezdza najwieksza patologia, przykre ale prawdziwe, nie dbaja o porzadek, nie myja sie czesto

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works