Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

ojtakaja

Byłam pół roku przez to biuro prace miałam pierwszą mniej więcej stałą stawkę bo pierw 9,16 a potem 9.46 po podwyżce na szklarni , zostałabym jeszcze ale musiałam zjechać ze względów osobistych ale teraz wracam od 4 i jestem bardzo zadowolona z tego biura.Wpłaty na czas zakwaterowanie porządne, ubezpieczenie i opieka koordynatorów na wysokim poziomie ;)

stół

@ Anikkk - no faktycznie bardzo ogólnie pwoiedziałaś - a czy moze jakieś szczegóły? Coś? Cokolwiek? Bardzo proszę o informacje, a raczej o konkrety .

buymm

jesli chcesz miec wakacje w nl, siedziec i nie zarobic totylko ten posrednik

Janusz

Nie polecam nikomu tego biura. Praca przez 2,3 dni w tygodniu,nie miałam zaszczytu nigdy przepracować pełnego tygodnia. Przepełnione,brudne domki w których mieszka po 10 osób a za które ściągają z żałosnej wypłaty najwyższe stawki.

Faraon
@Janusz

Tak się składa że pracuje w tej firmie rok i mieszkam w 5 osobowym domku w którym jest czysto i panuje świetna atmosfera.. wszystko zależy od checi i podejścia.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Weronika Mankiewicz

Ja bylam na sortowaniu cebulek na magazynie i było super. Firma jest wypłacana, opieka koordynatorów jest świetna. Praca nie jest ciężka. Trzeba sobie powiedzieć że jedzie się tam do pracy, a nie na wakacje :) Gorąco polecam tą firmę! Mam nadzieję że uda mi sie wyjechać za rok na wakacje na dłużej niż na miesiąc :)

buterfly

tak jest, ja siedzialam na domku 2 tyg, nikt do mnie nie dzwonil, nie mialam kasy na powrot, musialam kombinowac zeby wrocic

Janusz

Czy można zrezygnować po tygodniu z pracy.Czy trzeba liczyć się z ujemnymi konsekwencjami i zapłatą kary . Czy najlepiej zadzwonić powiedzieć że się rezygnuje i przepracować ten wymagany okres by później nie mogli obciążyć cię karą.

Janusz

Mam pytanie. Po jakim czasie można zrezygnować żeby nie płacić kary i czy później trzeba jeszcze pracować jakiś okres. Czy można np zadzwonić i zrezygnować po tygodniu. Czy będą z tego powodu ujemne konserwacje.

Jshshshs
@Janusz

2tyg wcześniej trzeba złożyć wypowiedzenie

Paulina

Właśnie wróciłam do Polski. Praca z tą agencją nie jest taka zła jaką opisują. Jeżeli dobrze pracujesz, nie opierdalasz się za przeproszeniem, dobrze traktujesz innych to sam jesteś dobrze traktowany. Atmosfera w pracy jak najbardziej na plus. Pracowałam na sortowaniu cebulek nie wiem jak jest np. w szklarni czy gdziekolwiek indziej. Na zarobki też nie można narzekać ja wróciłam zadowolona. Poza tym wiadomo praca to praca a po pracy to po pracy więc nie ma co porównywać tego jakie podejście koordynatorzy mają do nas w pracy w jakie po pracy. Agencja dobra, polecam :) Poza tym pozdrawiam Petronelle, Majo i Wilfreda i do zobaczenia w następnym sezonie :)

ania
@Paulina

...jestem zainteresowana wyjazdem do tej firmy...czy faktycznie jest nie wypłacalna ? i pracuje się tylko parę dni w tygodniu? praca jest w szklarni czy na polu ?

Zły

A gdzie sie podziały te złe opinie ?

Super praca

Brak pracy,ludzie tylko co chwilę nowi

Ie

Nie ma pracy nie ma kasy

czlk

Jestem na cebulkach, załatwili nam meble całkiem spoko łóżka. Ogólnie mieszkamy w duuuużym domku 16 osobowym(prawie pustym jeżeli chodzi o lokatorów), były problemy z internetem ale udało się połączyć. Domek po remoncie kilku pokoi, kilka łazienek i toalet. Kuchnia i wszystko w pełni wyposażone, szafki zamykane na kłódeczkę. Jeżeli chodzi o koordynatora i innych ludzi którzy tu są od Duijndam to jak najbardziej mili, bez problemu wszystko. Numer Sofi załatwiony w dniu przyjazdu. Dzisiaj mają zadzwonić i poinformować nas o pracy, gdzie mamy robić itd. Informacje o pracy podam jak przepracuję kilka dni.

neell

Wszystko to smutna prawda.

Dio w Diemen , ktoś coś?

czlk

Witam, jadę za kilka dni na cebulki kwiatowe. Dam znać jak będzie wyglądała sytuacja, stawki są takie że dla 18 lat co najmniej 6 euro dają. Z zamieszkaniem i innymi duperelami wychodzi jakoś 16zł bez jedzenia na rękę.

fanny

atkosfera? tqka ze wszyscy dookola sie obgaduja i kablują

fanny

przewaznie mlodzi, pomyslcie kto moze wyjezdzac za granice? odpowiedz brzmi: patologia,analfabeci, nieudacznicy zyciowi, ćpuny. I teraz pomyslcie ze z nimi bedziecie mieszkac

mietek
@fanny

Fanny musisz się leczyć !!

fanny

@MUSIAL Nie do konca tak jest, Holendrzy sa falszywi i holender bedzie klepal cie po plecach a za plecami obgadywal i najchetniej noz by wbil. Oni nie widzą nas jako ludzi ktorzy przyjechali skubnąć troche grosza ciezko pracujac ale jako maszyny do roboty.

fanny

niestety holandia nie dla ludzi o slabych nerwach, wykorzystywanie Polakow, oczernianie jest na porzadku dziennym, Polska toPolska, tutaj czuje sie jak wiezien, powtorze jeszcze raz ze 90% przyjezdnych to patologia z problemami psychicznymi najczesciej, trzebqa UWAZAC na ludzi bo mozna sie niezle przejechac

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works