Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

Matt

Cześć, przymierzam się do skorzystania usług tego biura. Zrobiłem sobie pół roku przerwy od studiów, żeby wyjechać i zarobić trochę pieniędzy, jak wiadomo warto inwestować w siebie. Nie mniej czytam Wasze opinie i z tego co widzę zdania są bardzo podzielone. Od czego to zależy? Jak to jest, że jedni pracują regularnie, a pozostali wiecznie narzekają na brak pracy. Nie bardzo to rozumiem. Czy jest tu ktoś, kto pracuje regularnie i zarabia siano? Ile to mniej więcej wychodzi tygodniowo?

Strong
@Matt

To wyglada tak, ze jedni pracuja bo po co wyjechali, a sa tacy którzy by chceli nic nie robic a zarobic i dla nich kazda praca bedzie za szybka, za ciezka i beda wiecznie narzekac.

Pamela

Znam ich z wcześniejszej współpracy i powiem, że robią swoją robotę dobrze. Wiele osób jedzie za granicę pobawić się!!.

Heruś

Świetna agencja , dobrze to organizują, ale tam trzeba pracować!!!!

Paula

To jest dobra firma, już niejednokrotnie współpracowałem i nie miałem żądnych problemów.

@Paula

Czy ktoś już tam jest i wie jak wygląda tam praca TERAZ? bo po opiniach ciężko a mój mąż się wybiera...

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Grungy

W październiku byłam załamana po przeczytaniu komentarzy tutaj, ale zdecydowałam się mimo wszystko wyjechać i zobaczyć jak jest naprawdę. W połowie października dojechałam do Heino, gdzie miałam zakwaterowanie. Wysiadłam z busa na parkingu i odebrał mnie przemiły Holender(usunięte przez administratora) zawiózł mnie do właściwego domku. Wszystko pokazał co jak, gdzie, w którym pokoju kto mieszka, porozmawialiśmy jeszcze chwile i pojechał. Byłam.ostatnia osoba, ktora przyjechała na ten domek, wiec wszyscy sie tam juz znali. To byla sroda, badz czwartek, dokladnie.nie pamietam. W piatek jechalismy wszyscy z parku na wyrobienie numeru BSN. Papiery do konca tygodnia przywiezli nam na domki. Ludzie w porzadku, nie bylo zadnej typowej polskiej patologii, za to bardzo duzo par. W kazdym domku bylo 6 osob, dwie pary +dwoch chlopakow, lub dwie dziewczyny. Od poniedziałku, 17 pazdziernika zaczelismy prace przy cebulkach kwiatowych w Daarlerveen. Praca po 12 godzin,(usunięte przez administratora), nie bylo tragedii, bo praca ciezka nie byla, kwestia przyzwyczajenia do takiego trybu zycia.(usunięte przez administratora) Nie wszyscy chcieli, wiec pytanie, kto zostaje do 21 grudnia. Ci co zdecydowali sie zostac, dostali podwyzki. Ostatnie poltora tygodnia bylo ciezkie, bo pracowalismy dzien w dzien po 12 godzin od poniedzialku do srody bez dnia przerwy. Dalismy rade. :) ,(usunięte przez administratora)Ja zdecydowalam sie wrocic na miesiac, wiec 2 tygodnie temu zjechalam do Polski, akurat wtedy kiedy zaczely sie siewki i praca po 8 godzin dziennie, kilka osob tam jeszcze zostalo i pracuja normalnie. Kiedy byl jakis problem.zawsze mozna bylo zadzwonic do ,(usunięte przez administratora)i wszystko wyjasnic, bez spiny, na spokojnie i wszystko bylo wiadomo. Ktos zle sie czul, to dzwonil i zostawal na domku na ten jeden dzien. Jezeli ktos zaslabl w pracy, to zazwyczaj po niego ktos przyjezdzal, jezeli byla taka mozliwosc, jezeli nie bylo nikogo, kto w danej chwili mogl przyjechac, niestety ta osoba do konca dnia musiala pozostac na kantynie. Za dowoz nic nie placilismy, tak jak bylo mowione przez telefon, ze dojazd darmowy tak w rzeczywistosci bylo. Pieniadze wyplacane na czas. Za domek.powinnismy placic 75e na tydzien, a ze wzgledu na duza ilosc godzin pracy potracali nam zazwyczaj 10e mniej, wiec tym lepiej. Jezeli mielismy wiecej niz 60 godzin pracy na tydzien(szczegolnie ostatnie 2,5 tyg. Przed swietami), to nadwyzka godzin nam sie odkladala. Tzn. Za jeden tydzien mialam 63h, odlozyly mi sie 3h platne 200%, za kolejny bylo wiecej, wiec kolejne godziny mi sie odlozyly platne 200%, bedac juz w Polsce dostalam wyplate za 3 ostatnie dni +godziny, ktore mi sie odlozyly. Koordynatorzy jak najbardziej w porzadku, nie traktowali sie niczym bostwa, pracowali razem z nami po 12 godzin dziennie i nie mieli z tym zadnego problemu. Zamierzam wrocic do tej firmy gdy tylko poukladam wszystkie sprawy w Polsce. Jednoczesnie wszystkim zastanawiajacym sie moge z calego serca polecic sezon cebulek kwiatowych w Daarlerveen, bo od pazdziernika mam nadzieje wrocic tam na kolejny sezon. :)

Aa
@Grungy

Hej :) A czy ta oferta na cebulki kwiatowe w Daarlerveen to oferta na dłuższy okres ? Bo mi powiedziano, że w tamtym regionie mają krótkie oferty takie wakacyjne. A bardzo chciałam jechać w okolice tego regionu ale od zaraz. Bardzo proszę o info, dzięki :)

Bandowy kwiat

Witam Jeśli ktoś z Was wybiera się w najbliższym czasie do bukietów kwiatowych czy wogóle do kwiatów to przestrzegam! Praca niby ok, niby nie ciężka a 30h tygodniowo baardzo ciężko uzbierć, nawet jeśli Wam będą mówić że sezon... że akcja...(usunięte przez administratora) pZe zmiana pracy baardzo ciężko, u siebie na str piszę że bezproblemowo można się przenieśc na inny zakład. (usunięte przez administratora) Koniec końców trafiłam z deszczu pod rynnę i nadal pracuję w kwiatach.

Kwiaciarka

Jestem zainteresowana ofertą przy produkcji bukietów. Wiem że firma jest dobrym pracodawcą i bardzo chcę wyjechać.

Zenek

A sie napisałem i mi sie zamknelo wiec w skrócie byłem wróciłem do Duijndam i wrócę, nie sa święci ale jak na inne agencję wypadają dobrze i są jedyną agencją do której wróciłem, domki sa różne z zamykanymi pokojami i nie zamykanymi, z netem i bez neta, dla tych co nie wiedza 20 euro ubezpieczenie ale urząd je oddaje , bywa ze na prace trzeba nieraz poczekać tydz ale jak sie zalapiesz to jest ok, a jak bedziesz sprzątać to nie bedziesz narzekać ze syf na domku jest, biuro jest kontaktowe i da sie z nimi dogadać i sa wyplacalni

Zenek

Szymek

Skończyłem studia i chciałem wyjechać za granicę żeby dobrze zarobić, mieć troche pieniędzy na kursy, wszystko dla lepszej przyszłości. Trafiłem na tą agencje w internecie zarejestrowałem się dostałem od nich telefon w sprawie rozmowy, najbliższa agencja była 50km od mojego miejsca zamieszkania więc skype był jedyną sensowną opcją. Dzień rozmowy i istne nieporozumienie, zostałem pytany dlaczego chce wyjechać i tak dalej interesowała mnie praca na magazynie gdyż przez kilka lat podczas studiów pracowałem na pół etatu trochę dorabiając sobie na swoje wydatki, angielski znałem bardzo dobrze uzyskałem certyfikat FCE wszystko pięknie wręcz kandydat idealny, młody z doświadczeniem, a w dodatku bez problemu posługuje się językiem, czy można chcieć czegoś więcej? (usunięte przez administratora) Lepiej przygotujcie się na rozmowę i pytajcie o warunki bo narobicie sobie problemów, (usunięte przez administratora) Wyjechałem do Niemiec zarabiam dobre pieniądze i nie żałuję za pół roku wracam do PL, odłożyłem już na uprawnienia, a teraz odkładam każdy wolny grosz bo pieniądze zawsze się przydadzą. Pozdrawiam

ewa

Rozmowa na luzie...potwierdzenie danych i Pani mowi wszystko jak praca wyglada pyta czy ma sir jakies pytania...wszystko jasno wyjasnione co do transportu kosztow zakwaterowania...a u was jak to wygladalo??

ewa

Hej mialam dzis rozmowe na sky i powiedzieli ze jak bedzie konkretna robota to beda od razu dzwonic .. Pani wyjasnila jak bedzie wszystko wygladac czy wasza rozmowa tak wygladala? Czy od razu dali wam oferte pracy?

Tomsonik 91
@ewa

Hej a o co pytali jak taka rozmowa wyglada ? Jakies konkrety?

malyyyy
@ewa

Witam miałem taką samą rozmowe co ty wczoraj a mianowicie czekać na telefon

ewa

Hej ...dzis jestem po rozmowie na sky powiedzieli ze teraz bedsa szukac konkretnej pracy i beda dzwonic ...wam tez tak powiedzieli czy wygladalo to inaczej?

Zeza

Agencja spoko, można z niej skorzystać. Praca nie jest lekka ale zarobki rekompensują wszystko. Płacą terminowo więc nie trzeba się obawiać, że coś kombinują. Po krótkiej przerwie będę jechał ponownie.

LAMBADA

rozmowa przez skeypa wyglada tak ze oni chca zobaczyc jak wygladasz czy nie jestes patologiczna pytaja od kiedy mozesz jechac gdzie pracowalas po angieslku tez cos pytaja

Sebek
@LAMBADA

Hejka! Wiesz jak faktycznie to wygląda? Jestem po rozmowie na Skype i chcę z Nimi jechać, ale do pracy a nie na wakacje. Czy możesz coś bliżej napisać głównie ile średnio jest przepracowanych godzin miesięcznie? Dzięki pozdrawiam.

..aaa
@Sebek

Witam kiedy masz jechać do pracy od nich?

Kris
@Sebek

Mam pytanie ile brac ze soba jedzenie . czy brac ze soba ciuchy robocze czy je dostaniemy na miejscu i czy trzeba wziac ze soba pieniadze nq przetrwanie czy wyplaca pieniadze jak bede potrzebowal .

Kris

ta

(usunięte przez administratora) nie biuro

Pańcia
@ta

Praca w obcym kraju zawsze będzie bardzo stresująca. Czasami bariera językowa powoduje wiele nieporozumień. Ja mam jechać do Holandii do sadzonek, mam nerwy ale to normalne. Ile powinnam zarobić, może ktos wie?

wilk18

Witam mam pytanie pracuje ktoś w tej firmie koło hagi na produkcji mam oferte by wyjechać ale po tylu nieciekawych opiniach mam obawy.

Dajoros

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez skejpa? Czy konieczne jest to zaświadczenie o niekaralności?

Szaman

Lipa. Chciałem jechać do Holandii na magazyn, doświadczenie w pracy na magazynie posiadam i znam dobrze angielski, jestem osobą młodą podczas rozmowy rekrutacyjnej na skype nie dało się uzyskać informacji odnośnie zarobków netto. Oferowali 4,8brutto na godzinę co i tak według mnie jest śmieszne, a za zakwaterowanie z ubezpieczeniem chcieli 80euro tygodniowo wychodzi na to, że bakasz na domek i na jedzenie zero perspektyw.

kordas
@Szaman

jestem po rozmowie z nimi podali mi calkiem inne stawki. 6 euro to niby najmniej ile dają więc to ciekawe skąd te 4,8 euro. Szaman a do jakiej pracy chciałes jechac? może to zależy od oferty?

Migotka

Hej czy ktoś ostatnio wyjeżdżał do ND z tego biura? Czy mogę liczyć na jakąś opinię z ostatniego czasu? Jak to wygląda na miejscu (głównie chodzi mi o warunki mieszkaniowe)? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works