Duijndam Works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Duijndam Works

znawca

Lola123 Jak miałem godziny rzędu 45-50 tygodniowo to około 300e zostawało na czysto po odjęciu ubezpieczenia i mieszkania ale pod warunkiem że są godziny, oczywiście takie pieniądze możesz także dostać jak podajesz przy komplecie godzin ale wtedy zapewne masz wiekówkę i małą stawkę więc mogło by się zgadzać

Lola123

W ofercie pracy jest tabelka np. 192-220 euro tygodniowo się zarabia. Moje pytanie jest takie czy z tego zabierają za mieszkanie ?

Lola123

Poldek

Czy Duijndam international ma jakieś nowe oferty pracy w Holandii? Bardzo dobrze mi się z nimi pracowało.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

znawca tematu

cyt. : Mamy 19 lat i pytanko czy jest tam przestrzegana wiekówka i jakie warunki i stawka ? - Jeżeli wylądujecie na szklarni to nie ma wiekówki masz 9e z gorszami, w pozostałych sektorach wiekówka obowiązuje i przy wieku 19 lat masz coś 6e z hakiem z każdym rokiem ta stawka idzie minimalnie w górę. cyt.: Gdyby było źle to jak można wrócić? - Czymkolwiek... zamawiasz busa, samolot, bla bla cara, co Tobie się podoba cyt.: ale jeśli ktoś nie jest na wiekówce to ma zapewnione godziny i te 38 będzie tak? Nigdy nie masz nic zapewnionego.. jeżeli jest sezon i jest robota to godziny każdy ma, a jak jest lipa bo sezon się skończył to i godzin mniej, poza tym jak nie stwarzasz problemów i dobrze żyjesz z kierownictwem to większa szansa że będziesz regularnie chodzić do pracy a nie pokutować na domku. cyt.: witam, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy przy produkcji bukietów bandowych w Aalsmeer. ktoś wie jak to wygląda, głównie chodzi mi o mieszkania (jak warunki, hotel? bungal), jak praca? są te godziny? w ogłoszeniu niby napisane 2 zmiany po 11 godzin, można wywnioskować że pracy jest dosć dużo, ale jak to wygląda w rzeczywistości? -Warunki mieszkalne są różne naprawdę. Loteria gdzie wylądujesz. W Aalsmeer zazwyczaj domki lub mieszkania, dużo zależy z kim będziesz mieszkać, czy z normalnymi ludźmi co przyjechali pracować i mieszkać czy z małoletnimi cwaniakami, alkoholikami i ćpunami którzy non stop będą imprezować na chacie i nie dadzą odpocząć po robocie. Praca lekka ale szybka. Godziny w sezonie jak najbardziej są,40, 50 i więcej zależy jaka firma i ile mają zamówień.

Bolo

@Olafo88 Myślałeś , że pojedziesz i będziesz zwiedzał świat? Robota za graniąa jest ciężka ale wiesz za ile pracujesz.

Olafo88

Trzeba harowac wiec kazdy kto tutaj planuje przyjechac musi soe liczyc z ciężką pracą. Trzeba przyzwyczaic sie do mieszkania z patologią ktora nie szanuje nikogo i niczego

Poldek

Duijndam international to bardzo dobra firma. Profesjonalnie organizują robotę za granicą, ale zauważyłem jedną prawidłowość na tym forum. Jak tylko pokazały się pozytywne opinie o firmie to natychmiast pojawił się na forum wpis bardzo odradzający prace.

Maciej

Chciałem wyjechać do pracy przez tą agencje razem z dziewczyna. Mamy 19 lat i pytanko czy jest tam przestrzegana wiekówka i jakie warunki i stawka ?

Emi

Jeżeli chodzi o prace przy pomidorkach w Tinte to naprawdę świetna praca ! :)

Polandya

Zakwaterowanie to raczej ruletka. Ja trafilem 10/10. Godziny 38-45 w tygodniu. Praca to również loteria. Dla osob na wiekówce doradzilbym tylko i wyłącznie szklarnie gdyż tam wiekowka jest tam splaszczona i płace są znacznie wyższe. Mają troche balaganu w biurze i czasem trzeba do nich dzwonić i upominać się o swoje, ale poza tym wszystko jest ok.

Anka
@Polandya

Hatti

chce wyjechac pierwszy raz do Holandii z ta firmą czy ktoś mógłby powiedzieć co i jak tam jest? jak wyglądają zakwaterowania praca czy codziennie się jezdzi do innej jesli tak to jak długo to trwa?

Zmartwiona

Wybiera się ktoś na pakowanie pomidorów w miejscowości Tinte w przyszłym tygodniu? Dostałam propozycję, ale jeszcze nigdy nie pracowałam z tzw. " normami ". Nie wiem czego mogę się spodziewać, obawiam się. Wprawdzie pracowałam już na akord kilka razy min. sadzenie kwiatków doniczkowych oraz truskawki. Nie chcę żeby mnie wyrzucili po tygodniu.

Pańcia

Współpracowałam już z agencją Duijndam international i miło wspominam ten czas. Do odważnych świat należy. Jak byłem za granicą wszystko było dopięte jak trzeba.

Chemiczka

Opinie o pakowaniu pomidorôw w Tinte, ktoś coś wie na ten temat?

Uchyłek
@Chemiczka

Fajne miejsce pracy, polecam. Mają swoje normy, ale atmosfera jest ok, da się przeżyć. Szefo tez jest raczej spoko. Dziewczyby głownie ważyły i pakowały do pudełek, a chłopaki odbierali i układali skrzynki. Takze luzik.

Uchyłek
@Chemiczka

Poldek

Duijndam international dał mi pracę i miło wspominam ich. Byłem zadowolony, dobrze zarobiłem i dlatego piszę.

Pańcia

Duijndam international ma jakoś tak mało ofert jaka to przyczyna?

@Pańcia

Dobra firma chętnych nie brakuję im do pracy , Korzystałem z ich usuług , pracowałem w Aalsmeer na różach zarobki za 42h około 250-270 eur na czysto / tydzień , mieszkania spoko , biuro ogarnia wszystko nie jest kłótliwe. Niestety musiałem zjechać do Pl , ale teraz wracam bo chyba nie ma lepszej sprawdzonej agencji pracy od nich a w kilku pracowałem. Wyjeżdza ktoś w maju?

Joanna
@Andrzej

Czy mógłby Pan się ze mną jakoś skontaktować przez maila? Jestem zainteresowana praca i chciałabym zapytać o kilka rzeczy :) to moj mail joanna_mielniczek@o2.pl

zainteresowany

Solan

Wyjeżdża ktoś 27.04?

Domino

Super agencja, profesjonalnie przygotowują wyjazd do pracy, mieszkanie. Korzystałem już z ich pośrednictwa i było ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works