Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Ana

A do kogoś z Rzeszowa dzwonili, że wyjazd do pracy na cebulki w czwartek?

@Ana

Do Nas dzwonili tylko z zapytaniem, czy nadal jestemy zainteresowani. Pan kazal uzbroic sie w cierpliwosc i czekac, to wszystko. Mam nadzieje, ze przyszlu tydzien bedziemy juz w drodze do Holandii ;)

@Pycior

To do nas też już ze 3 razy dzwonili czy dalej zainteresowani. Jak coś to trzeba bo nich dzwonić w poniedziałek i tyle Bo właśnie już po połowie lipca.

Kara746

Jestem z okolic Radomia. Dzisiaj dostałam telefon wyjazd w czwartek do Voorhout na cebulki kwiatowe

@Kara746

Do nas nie dzwonili właśnie, ciekawe czy w poniedziałek zadzwonią, my z biura z Rzeszowa mamy jechać

@Efka

Do mnie dzwonili z Opola.

@Kara746

Mam nadzieję, że i do nas zadzwonią, bo ile można czekać, za niedługo z lipca się sierpień zrobi. A Ty na wakacje czy dłużej na te cebulki jedziesz?

@Efka

Ja rowniez z Rzeszowa i wciaz czekam wraz z narzeczona na telefon. Dzwonili do mnie tylko z zapytaniem, czy nadal jestesmy zainteresowani oferta. Mam nadzieje, ze w koncu sie odezwa, bo juz polowa lipca za nami.. A co do pracy to mamy trafic do firmy Molenaar, cebulki itp.

@Efka

Planuje do końca września. Ja miałam rozmowę w czwartek a w piątek już do mnie zadzwonili. A Ty długo czekasz ?

@Kara746

A my już w maju się zapisalysmy. Dzwonią tylko co chwila i pytają dalej jesteśmy zainteresowane. No my też tak do końca września planujemy

Mery94

Na Moolenara? Bo ja dalej czekam =D

@Mery94

Tak w czwartek mam wyjazd

Mery94
@Kara746

To ciekawe czy ja wogóle pojadę ;p

Ana

A wiecie wogóle ile tygodni pracy będzie w Moolenaar co będzie teraz wyjazd?

@Ana

Od lipca sie sezon zaczyna ale to sa dopiero przygotowania i inne pierdoly. Taki dobry sezon od sierpnia się zaczyna i trwa niecałe 3 ms, ale później jeszcze jest praca ale mniej do marca.

Lukasz1

Jakbyście mieli juz informacje z biurka kiedy macie wyjazd to dajcie znac :)

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Karol

Duijndam international bardzo podoba mi się jako agencja. Spokojnie i do przodu to chyba ich sposób na działania. Nie ma problemów jak człowiek wyjedzie za granicę. To jest bardzo ważne żeby zająć sie pracą w nowych warunkach a nie martwić się czy mam gdzie spać.

Maajk

Kto z Rzeszowa lub okol jedzie jeszcze na cebulki do molenaar?

Lukasz1

Wy jedziecie pracowac na produkcji, na te cebulki kwiatowe gdzies tam obok hagi ?

@Lukasz1

Moolenaar to w Voorhout jest czy jakoś tam, tak na cebulki, pewnie pakować czy coś w tym stylu

Łukasz1
@Efka

A macie juz ten nr roboczy? Czy to wasz 1 wyjazd bedzie??

@Łukasz1

Chodzi Ci o sofinummer czy jakiś tam numer w firmie? Ja sofi mam bo byłam w tamtym roku, nic innego nie mam

maajk

pracowalem na molenaar ale to 2 lata temu , ekipa spoko prACA TEZ SPOKO, kierownictwo tej ogarniete, ale niewiem jak jest teraz , moze kto sie podzieli doswiadczeniem ? pozdro

Łukasz

Czym jedziecie ;)?

Maajk

Siemanko, kto jedzie w najbliższym czasie na cebulki do molenaar ?

@Maajk

Ja z koleżanką

maajk

skad jedziecie?

@maajk

Biuro z Rzeszowa, a my z okolic

@Efka

No to fajnie, pierwszy wyjazd na cebulki?

@Maajk

Ja pierwszy, koleżanka drugi

CiekawskaAdzia

Witam. Czy ktos wie kiedy bedzie wyjazd do holandii? Dostal ktos juz telefon?

Karola

Witam czy ktoś pracował przy rozach w Aalsmeer? Od jutra zaczynazaczynam i jestem mega ciekawa opin????

exon

wie ktoś kiedy będzie wyjazd w lipcu na sezonowe sortowanie cebulek kwiatowych? oraz jak wygląda praca tam i wymiar godzin ?

Ewka
@exon

Też właśnie się zastanawiamy z koleżanką, ponoć około połowy lipca w biurze mówiły Panie

IIo
@exon

Wyjazd z tego co wiem ma być 26 lipca (środa)

Katia
@IIo

Skąd wiesz? Tak w biurze mówili?

Pańcia

Widziałam ofertę pracy przy cebulkach w Holandii. Czy mógłby ktoś dodać więcej szczegółów o tej robocie? Czy opłaca się jechać? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają? Troszkę zmartwiłam się po lekturze niektórych wpisów. Jak można się zabezpieczyć przed wyruszeniem z kraju?

Piotrek

Opinię o Duijndam international trzeba wypośrodkować.

Kolosek

Duijndam international to moja najlepsza agencja z jaką przyszło mi pracować. Pełna profeska w każdym temacie. Nie ma niedociągnięć ani fuszerki. Niech się tylko nie zepsują, bo jak widzę wiele osób ich chwali.

Klaudia

Wybiera się ktoś moze teraz ?

Ewka
@Klaudia

My z koleżanką jedziemy ;) na Moolenara tak?

olek

cebulki ok,są godziny,jest wypłacalność,zakwaterowanie zależy jak trafisz,ja mam ok,

Pycior

Witam serdecznie :) Mam pytanie: czy pracowal moze ktos z panstwa w firmie Moolenaar w Holnadii? Chodzi o prace przy ceblukach. Bardzo bym prosil o opinie. Z gory dziekuje i pozdrawiam !

Tadek
@Pycior

pracowałem tam jesienią,praca tempo wysokie (usunięte przez administratora)

taratuta

Super sa te opinie ,chyba nigdy tyle pozytywów nie przeczytalam o zadnym biurze wiec postanowilam podjac wspolprace. Panie w biurze bardzo życzliwe , rejestracja przebiegla sprawnie , odpowiedzieli mi na wszystkie pytania. Mam nadzieje ze bede zadowolona ☺Sprawdzali nawet w jakim stopniu komunikuje sie w j. Niderlandzkim i angielskim wiec pelna profeska ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works