Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Jeśli ktoś godzi się wykonywać dodatkową pracę to powinien zadbać o zapis na umowie i nie byłoby teraz problemu. Niestety to częste zjawisko jak nie czytamy umów!!!

osezek

jesli szukasz zatrudnienia w NL to nie przez to biuro, pracy nie ma a jak jest to na dwa-trzy dni, reszte siedzisz w domku

Dzesika

Witam. Wlasnie jestem w heino na bungaloparku i bede pracowac od jutra na cebulkach, ogolnie z bratem dostalismy kijowy pokoj ale bedziemy pytac o inny.. Domki sa super :)

xyz

Sam jestem ciekaw co mi zaproponują , dostałem dziś telefon i mam umówioną rozmowę przez skype.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Exandros

Wybiera sie ktos w okolice Heino na sortowanie cebulek lub ziemniaków? Lub tez ktoś juz tam jest i wie jak z mieszkaniem? Praca? Kasa?

znachor13
@Exandros

Witam. Ja tez dostałem propozycje wyjazdu na cebulki. Masz jakies info na temat tej pracy ,godzin itp?

Dzesika
@Exandros

No wlasnie jestesmy z bratem na domku numer 71a zwolseweg i od jutra zaczynamy

Paula

Słyszałam sporo dobrego o agencji ale jak widziałam to nie maja w tym momencie zbyt dużo ofert pracy. Może ktoś ma wiedzę o robocie przy kwiatach i mógłby coś wrzucić?

Ewelinaa

Ktoś się orientuje jak tam teraz z pracą ?

Olek

Więcej opinii na temat agencji Duijndam znajdziesz na stronie https://bpwh.pl Bezpieczna praca w Holandii Ranking Agencji Pracy w Holandii

mm

Pracował ktos przy pakowaniu ziemniakow Noordwijk , jaka praca ?

M.
@mm

Praca nudna jak cholera przerzucasz worki zienniakow caly dzien albo sortujesz je na tasmie. Zaczynalismy prace o 6 rano nieraz do 20 czasem niektorzy zostawali do 23 a jest to dokładnie w miejscowości Hillegom. Pozdrawiam.

Iza

@Johnyy - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych ze współpracą w Duijndam international? Z Twojego wpisu wnioskuję, że nie jesteś z niej zadowolony - mógłbyś zatem powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz negatywną opinię o Agencji? Konkretne informacje będą najbardziej cenne. Warto też zauważyć, że to co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Mam nadzieję, że będziesz mógł uzupełnić swoją wypowiedź

Farggggo

Długo czekaliście na jakąś ofertę po rozmowie Skype? Mi obiecali że w ciągu 3-4 dni powinno już coś się znaleźć.

Mateusz

Krotko zwiezle i na temat: Firma jest bogata i wyglada na godna zaufania. W praktyce nie odrozniam tej firmy zupelnie od (usunięte przez administratora) u Soltyka w Krk. Wiem , ze majac pieniadze mozna sobie wiele kupic, ale dobrze ze nie mozecie sobie kupic mojego wypowiedzenia sie w tym temacie.

Pola

Mam informacje, że Duijndam international to świetna agencja.

Johnyy
@Pola

To masz zla informacje

Kolo

@Laura i Sandra Reklamować można ale nie na tym forum. To jest super agencja drogie Panie

Laura i Sandra

Nie czekajcie na oferty z tej nieudolne agencji dzwoncie do tns group z Opola firma ma dużo ofert pracy prezent cały sezon firma z ponad 10 letnim doświadczeniem dzwonić rekrutowax wyjezdzać.

Iza

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Koordynatoar ds. Rekrutacji - czy ktoś się orientuje, jakie są oferowane przez Duijndam International warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jakie dodatkowe benefity zapewnia pracodawca? Te informacje będą cenne dla osób, które są zainteresowane tą konkretną ofertą pracy.

milena

Witam,dostałam dzisiaj telefon w sprawie wyjazdu do Alsmeer, firma DRC czy ktoś może podzielić się opinią jak z godzinami i praca dzieki

kurczak

Pozdrawiam najlepszego koordynatora pod calym sloncem pana Daniela ! pracowalm w duijndam od 2015 do 2016 po czym zwolnił mnie ponieważ chorowałam i jeszcze dał czerwony wpis że nie bylam zdatna do pracy czy że opuszczałam godziny pracy . kiedy chorowalam i potrzebowałam pilni jechac do szpitala łatwo odpowiadalam a to taksówke sobie zamow ! szczyt chamstwa ! biuro samo w sobie nie jest złe ale przez takich (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie idzie nazwać , ma co raz gorsze opinie

Piotrek

Słyszałem o Duijndam dobre opinie i jestem zaskoczony niektórymi opiniami na forum. Właśnie mam informacje o wyjeździe do Holandii i mam nadzieję, że po powrocie napiszę dobrą opinię. Nie trzeba z każdego drobiazgu robić problemu i zaraz wrzucać na forum!

Łukasz1

pracował ktoś w firmie Metazet???

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works