Opinie o Medical Health Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Medical Health Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medical Health Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Health Sp. z o.o. w Bytom

praca

to są Ci co też prowadzą Primedicę? Oni ogłaszają się dość często na lento.pl a obecnie szukają pielęgniarki do Tarnowa i Dębicy, poradzcie czy aplikować o pracę do nich czy lepiej unikać tego towarztstwa?

@Primedica
@praca

Lepiej unikać tej firmy. Teraz zmienili nazwę na Medicalhealt. A od 3 lat zalegają mi za 3 dyżury wypłatę.

praca

niezadowolona
@praca

Unikać zdecydowanie - pięknie cudownie jest przy podpisywaniu umowy. Rozczarowanie przychodzi wraz z pierwszym terminem przelewu, pięniędzy brak, kontaktu brak. A towarzystwo się bawi za nasze.

@niezadowolona

Popieram....nic ująć, a jedynie dodać. Masakra

@Primedica Nowy wpis
@praca

Czy Medical Health Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

trybun

no to "karma" wraca, w końcu poczują jak to jest bez wypłaty

Dorota
@trybun

o co ci chodzi z tą karmą odnośnie wypłaty, coś się aktualnie dzieje ważnego w firmie?

Trybun
@Dorota

Czyli rzetelna firma, na bieżąco płaci należności pracownikom i opinie znajdujące się na tym profilu to oszczerstwa? no to chyba że tak, ależ ci ludzie to "konfabulanci"

Sylwia
@Trybun

Rozumiem, że to czysta ironia i to co wypisałeś dosłownie im zarzucasz w odwrotnym znaczeniu?

trybun Nowy wpis
@Sylwia

dam ci sznsę, a jak myślisz?

xyz Nowy wpis
@Dorota

do doroty: ty nie kojarzysz o co chodzi?jesteś pracownikiem gowork?

a jednak

Proponuje też spr nową firmę powiązaną z ww. firmą (to są ci sami ludzie) Centrum Telemedyczne EkoMedika w Bytomiu na ul. Moniuszki firma powstała w maju tego roku, to kolena firma tych ludzi, zresztą chwalą się w opisie tymi samymi kontraktami

a jednak
@a jednak

Wcześniej było Ekomedica teraz EkoMedika tu się tylko zmienia kolejność literek , duże lub małe literki, ale towarzystwo to samo, ręce opadają a tak we Wiśle miało być oki

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Medical Health Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
pytająca

Oni też działają w ekomedica , a i w nieruchomościach też

Zofia
@pytająca

Bardziej pytanie, czy Medical Health w ogóle jeszcze działa na rynku? Jest tam aktualnie jakaś praca? Jeśli tak to polecacie, czy bardziej odradzacie?

klientka
@Zofia

proszę zapytać firmę Forfaktor która posiada wszystkie udziały tej firmy, to jest chyba już "końcówka" tej firmy ale pewności nie mam natomiast można się zatrudnić u tych samych osób na umowę zlecenie w firmie Primedica lub DW " Jarzębata lub Ekomedika lub H&B z Markowic to są wszystko te same osoby

Lolo

Teraz doszła firma Ekopol z Cieszowej

@pytająca

a to dowód na to, że mocno współdziałają: "......Firma Ekomedika zatrudni pielęgniarki do do nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie Katowic. Więcej szczegółów pod numerem 697624089 - zapraszamy oraz eko-medika@wp.pl......" a czyj to numer??????? lub jakiej firmy??????

@fazi

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OFERT na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę w oddziałach szpitalnych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy, na okres 1.01.2022 – 31.12.2023r. Oferty przyjęte: 1/ xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2/ xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 3/ Zakład Handlowo – Usługowo – Produkcyjny EKOPOL Damian Henryk Boroń, 42-287 Cieszowa, Coś takiego znalazłam na ogólnodostępnym profilu ww szpitala, oni są ze sobą powiązani towarzysko, biznesowo i personalnie, przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu sprawdziła bym ich relacje

Proszę sprawdzić ww firmęw portalu długi.pl w miejsowości Bytom Odrzański

Kamila
@fazi

A po co? Mają jakieś ogromne długi?

@Kamila

do Kamili: nie istnieje pytanie " ...a po co...." tylko dlaczego!!!!!!!!!!!! to tak na marginesie, kto was zatrudniua w tym go worku??????, bez urazy

FC_Windykacja

Dzień dobry, Poszukuję informacji na temat aktualnych kontraktów posiadanych przez Medical Health oraz kont bankowych, którymi się posługują w celu zwindykowania ich zobowiązań. Proszę o wszelkie informacje na adres FC_windykacja@gmail.com

@FC_Windykacja

Zgodnie z danymi zawartymi w KRS ( o ile są jeszcze aktualne to 100% akcji ma Pan Dariusz Purgał) i tego gościa windykować

@FC_Windykacja

Proszę poszukać i sprawdzić czy ww. firma wraz z firmą Ekopol z Cieszowej podpisały umowy na świadczenia usług pielęgniarskich w Szpitalu w Dębicy. Z komunikatu ww. Szpitala wynika , że ich propozycja świadczenia ww. usług została przyjęta. Termin trwania ww. umowy to rok 2020 do 31.12.2021 r. Tak wynika z komunikatu ww Szpitala

@nicola

Uwaga!!!!! To są Ci sami ludzie, fakt firmy osobne ale towarzysko i prywatnie powiązani ze sobą

Lolo
@FC_Windykacja

Skontaktuj się z firmą Ekopol z m. Cieszowa k/Koszęcina razem działają, choć oficjalnie osobne firmy i osoby

@nicola

Proszę sprawdzić też Ekopol w relacji ze szpitalem w Jaworznie oraz powiązania ww. firmy z firmą z Krupówek w Zakopanym

a to ciekawe

Ww. firma wygrała konkurs ofert na usługi pielęgniarskie w Tarnowie w małopolsce ciekawajestem czy tak samo postąpi z pielęgniarkami tak jak w szpitalu w Jaworznie? dlaczego tego nikt nie ukróci? Ww. ludzie też są właścicielami firmy Primedica która to z koleji zaczęła działać w ze szpitalem w Dębicy na podkarpaciu, zobaczymy co oni tam wymyślą, zresztą zobaczcie posty na ich fb

@a to ciekawe

Zrobią to samo co wszędzie....długów i kupią sobie nowe nieruchomości za pracę pielęgniarek. (usunięte przez administratora)

wtajemniczona

Już ich licytowali w Orłowicach i Markowicach, ciekawe dlaczego

@wtajemniczona

Wiadomo...zamiast oddać ludziom należne pieniądze to nieruchomości za nasze pieniądze bezczelnie kupowali.

@a to ciekawe

Pracowałem unich jako ratownik medyczny w trasporcie medyczny wraz paroma ratownikami, firma nie płaciła punktualnie i na raty,a szpital zawsze płacił punktułalnie, gdy skończył im się kontrakt w grudniu nie wypłacili nam ostatniej wypłaty. To są poprostu (usunięte przez administratora) i złodzieje!Teraz Pani Dorotko nie odbiera telefonu a jej synalek telefony wyłaczyl.

@a to ciekawe

Od jakiegoś czasu próbuje się dodzwonić do tej firmy z prośbą o zapłatę za wynagrodzenie i nikt nie odbiera telefonu.

zosia

i nikt nie odbierze, jakoś mnie to nie dziwi, jest tylko jedna rada - SĄD

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Medical Health Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

to co już przerzucili się na studentów? no niesamowite nawet " studenciaków" chcą wykorzystać jak inne pielegniarki? cynizm w czystej postaci!!!!!!

Oszukana

Proszę nawet nie wchodzić w żadną współpracę z tą firmą. Pani "Dyrektor" wiele obiecuje, niestety na obietnicach się kończy. Zostanie Pani bez wypłaty jak większość ludzi zatrudnionych.

@Oszukana

Dokladnie tak. Tylko obietnice, a potem dochodzenie w sądzie swoich pieniędzy. Tak robi tylko (usunięte przez administratora)

obserwator
@Oszukana

To jest ta Pani Dyrektor co reklamuje się na linkind jako manager w służbie zdrowia???? no to faktycznie ma duże doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów z NFZ, no to chyba jej już tylko tyle pozostało , no bo w tym biznesie medycznym to już spalona, a taka wykształcona , czyli, świadoma swojego postępowania. No szkoda " człowieka"

Następnaoszukana

Firma zalega mi od kilku miesięcy wynagrodzenie. Brak kontaktu, nikt nie odbiera telefonu. Na szczęście nie są to duże pieniądze ale boli mnie to że nadal poszukują nowych pracowników.

Jak długo czekaliście na odzew z Medical Health Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Rozczarowana

A przepraszam bardzo o jaki odzew chodzi? W sprawie zatrudnienia?

Sławomir
@Rozczarowana

Pewnie tak. Może właśnie od Ciebie uda się czegoś dowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Nie ukrywam, że kilka aspektów byłoby dla mnie interesujących, więc może wypowiesz się chociaż czy oferują tam umowy na stałe?

@Sławomir

Nie podpisuje z nimi żadnej umowy to (usunięte przez administratora)

rozczarowana
@Sławomir

Nie ma sprawy. Powiem Ci tak...pod każdym względem jedna istna masakra. Pieniędzy nie zobaczysz. Omijaj szerokim łukiem.

Serenere

Ludzie omijajcie te firmę to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w Tarnowie i Brzeskó oszuklali ratowników i pielęgniarek!!!!Nie dajcie się na ciąć tak jak my.

Bogdan

Wystrzegajcie się tej firmy i jej właścicieli, to zwykli (usunięte przez administratora) nie ma problemu dopuki nie przyjdzie czas zapłacić za faktury , najnormalniej mają gdzieś że wiszą komuś kasę i że ktoś ma rachunki do zaplacenie , nie zawierajcie z nimi żadnych umów ,(usunięte przez administratora)

Oszukana

Niech Was reka Boska broni przed pracą w tej firmie ! Od lutego błagam o swoje pieniądze ponad ,1500 zł ! Zero odezwow nie odbierają nie opisują na wiadomości . A mój starcony czas i 5 dyżurów robiłam harytatywnie ! Nie mam już siły na nich

sklep

wystawili na lento.pl pompę oraz pulsometry, rozumiem , że jak to sprzedadzą to wypłacą należne pieniądze ludziom, ciekawa jestem czy tak będzie?

@sklep

Czlowiek majacy odrobinę honoru tak by postąpił. Ale niektórzy nawet tego nie posiadają

sklep
@Rozczarowana

rozczarowana: " karma" wraca, ludzie się na nich poznali, nie tylko na śląsku ale i w "górach", praktycznie wszędzie, jeszcze cienko będą piszczeć, oni nawet potrafią taką fundację jak " Zdążyć z pomocą" coś niesamowitego

zuza

mam do wszystkich podpowiedź jak to załatwić aby zaczęli płacić, wystarczy poinformować o całej sytuacji ludzi w m. 59-630 Orłowice i szybko zapłacą, to tylko sugestia

Rozczarowans
@zuza

A co te Orłowice, ale dzięki za podpowiedż:)

Rozczarowana

Omijać szerokim łukiem. Brak wynagrodzenia za parę miesięcy, brak kontaktu. Krętacze jakich mało. Dużo by pisać o tej firmie. Tymczasem szefostwo dobrze się ma za nasze pieniądze. Ponoć karma wraca...czego im serdecznie życzę;)

Jak szefostwo w Medical Health Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

a to ciekawe

proszę poczytać o tym towarzystwie na gowork, fb i innych portalach ludzie dość dobrze ich opisali

Czy zdarzają się nadgodziny w Medical Health Sp. z o.o.?

klientka

chyba tak w ramach "wolontariatu"

Sławomir
@klientka

Skoro nie są one płacone, to może jest, chociaż możliwość odbioru nadgodzin w postaci dni wolnych od pracy? Niektórzy pracodawcy właśnie w taki sposób rozliczają nadgodziny.

Zszokowana

Sczerze nie polecam tej firmy jaką jest Medical Health i nie jest istotne  tutaj w jakim mieście miałam spotkanie dotyczące pracy. Nie chciałabym przepracować dla Medical ani jednego dnia. Podsumowanie funkconalności tego przybytku nasunęło się zaraz po pseudo rozmowie,która również pozostawiała wiele do życzenia. Pani ,,koordynująca" zespołem sprawiała wrażenie bardzo chaotycznej,nie zadawała żadnych konkretnych pytań ,które odnosiłyby się do posiadanych umiejętności. Byle jak, byle szybko,zalać informacjami żeby potencjalnego kandydata zbić z tropu by tego samego dnia podpisał umowę. Proponowana stawka to 15 zł za wizytę u pacjenta. Nie ma zwrotu kosztów dojazdu, więc tak naprawdę wykonujemy pracę harytatywnie dokładając albo do paliwa albo za bilety autobusowe,gdzie w tym drugim przypadku dochodzi oczywiście latanie z  wywieszonym ozorem od przystanku do pacjenta. Żenujące,poniżające... Nie jestem białym murzynem i na szczęście decyduję sama o sobie,dlatego mnie tam nie ma. Mój czas jest cenniejszy niźli to 15 zł minus kilometrówka. Wolę usiąść w domu, pić kolejną kawę i śmiać się z tych którzy podjęli się tej bezsensowności. NEVER EVER!!!!!!!!

Pytajáca
@Zszokowana

Chaotycznie piszę się przez ch więc nie dziwi mnie fakt że , panią zszokowaną nie przyjęto do pracy ale za to będzie zszokowana jeźdźić np. na polowania lub ambulansem do niemiec lub uprawiać kryptoreklamę

Na marginesie
@Zszokowana

Charytatywnie. Piszę się przez ch a nie samo h to jest efekt zdawania matury po latach trochę podstaw ortografii , i kto tu jest białym (murzynem)???

Pytająca
@Zszokowana

Charytatywnie piszę się przez ch a nie samo h, kto ze średnim wykształceniem robi takie błędy ? A już mając studia to się w głowie nie mieści, fakt matura po latach, studia samo się nasuwa

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Health Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Medical Health Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Health Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medical Health Sp. z o.o.?

Medical Health Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Powstańców Warszawskich 31
    41-902 Bytom

Medical Health Sp. z o.o.