Opinie o Solaris Laser S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solaris Laser S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solaris Laser S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Laser S.A. w Warszawa

Inspektor Jakości naprawdę może startować ze szkołą średnią czy ja już źle czytam w ogłoszeniu? Zdziwiłem się w sumie. Pytają o to jakoś bardzo na rozmowie?

EX Nowy wpis

Solaris stał się korporacją w najgorszym tego słowa wydaniu. Fatalny jest sposób zarządzania, który powoduje, że najlepsi ludzie nagminnie odchodzą. Obecna władza w firmie nie nadaje się do zarządzania. Zepsuli to co stara kadra budowała przez lata. Nie polecam.

Mam pytanie dotyczące stanowiska Inspektora Jakości. Dosłownie miałem już wysyłać cv, ale zauważyłem tutaj dość ciekawą wymianę zdań o tym stanowisku. Mianowicie w 2022 roku też szukali kogoś na to miejsce, ale ponoć zarobki na poziomie średniej krajowej to było dla firmy za dużo ;) Dacie mi znać czy coś się zmieniło, bo w sumie dwa lata minęły, może płacą coś więcej. Nie chciałbym rezygnować z aplikowania, bo oferta wygląda serio w porządku — piszą o benefitach, rocznej podwyżce. No chyba że nie ma tak dobrze, to napiszcie czego realnie można oczekiwać. Pozdrawiam

Mmm Nowy wpis

Szukają kierownika magazynu ,czy coś wiadomo i stanowisku więcej,branża dość specyficzna jakie warunki zakres obowiązków itp, zdaje się że mieli kierownika dlaczego jest szukany nowy.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Solaris Laser S.A. na stanowisko Global Manufacturing Encryption Engineer? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Alex

Product Quality Engineer jakie wynagrodzenie ma obecnie? Pytam, ponieważ znalazłem ogłoszenie, lecz nie ma tam podanej stawki, nawet w formie widełek. Ktoś może powiedzieć, jeśli się orientuje? Bardzo byłbym wdzięczny.

Solaris Laser S.A. poszukuje osób na stanowisko Magazynier. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Mike

Jestem po rozmowie, cytuje w naszej firmie pracownicy czasem mogą nawet ze sobą porozmawiać, coś wspaniałego cieszę się że mnie tam nie ma.

Cześć. Interesuje się tą firmą jako potencjalny kandydat do pracy. W necie nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Wiecie czy po nowym roku planują może jakieś rekrutacje? Interesuje mnie stanowisko inspektora jakości ale będę wdzięczny za jakiekolwiek info o pracodawcy. Jak aktualnie z zarobkami, bo widzę, że niektórzy wspominali o niskiej płacy?

Dzień dobry, firma szuka Inspektora Jakości. Mam pytanie, czy osoba z doświadczeniem wyciągnie tam że 5 koła na czysto? I jak tam sprawa wygląda z kulturą pracy, atmosfera? Zanim tam zaaplikuję, chce wiedzieć, czy warto tracić czas.

Doris
@Karolina

Byłam na rozmowie, zaproponowałam im stawke rzędu średniej krajowej, to mi podziękowali. Więc wątpię, żebyś wyciągnęła tam więcej.

Urszula

Jakiego rodzaju umowy można się spodziewać w Solaris Laser S.A.? Chciałabym ustalić czy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony a co za tym idzie na stabilne zatrudnienie. W obecnych trudnych czasach to bardzo ważna kwestia więc dajcie znać.

HR
@Urszula

Tak, umowa o pracę. Jest rekrutacja na wiele stanowisk.

miciko

JESTEM DUMNA IŻ MÓJ MĄŻ TAM PRACUJE I JEST PANEM KAPITANEM. PROSZĘ GO POZDROWIĆ I POINFORMOWAĆ, IŻ ZOSTAWIŁ CZAPKĘ KAPITAŃSKĄ W DOMU. DUMNA ŻONA AGNIESZKA

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o Solaris Laser S.A.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wiele ciekawych informacji: http://solarislaser.com.pl/pl/o-firmie/o-nas

ij

Ja to się nie dziwię, że sa popularni, zobacz, że nawet nie mają rotacji wśród pracowników, ale wiadomo czy oprócz podstawy zarobków są jeszce jakieś premie?

Kart

@b.lo i co? będziesz się kłócił z kierownikami za te 10 min onetu a potem czuł się w firmie okropnie bo będą patrzeć na Ciebie z ukosa? Ja bym sobie darował ale to, że bym sobie darował mówi dużo o stosunkach w robocie. Dobrze w sumie wiedziec takie rzeczy

Bartek

@ Kamil Przestrzegają godzin pracy - nikt nie wymaga byś siedział choćby minutę dłużej. Tylko co z tego, jeżeli boisz się wyjść niechcący choćby minutę wcześniej? Bo czujesz się obserwowany. Efekt taki, że przychodzisz trochę przed 8 i wychodzisz trochę po 16 -> to 10-15 min dziennie daje godzinkę tygodniowo ;). Nadgodzin nie płacą. Lecz pies drapał tą godzinkę, w wielu innych firmach jest gorzej bo wychodzisz z pracy później z nadmiaru obowiązków. Ale w tym przypadku chcę uświadomić do jakiego stopnia człowiek w tej firmie człowiek czuje się obserwowany. Jedząc kanapkę podczas należącej się ustawowo przerwy śniadaniowej człowiek boi się wejść na onet poczytać newsy albo stukać coś na telefonie.

Heniek

@Polla -> Niejasno napisałem. Z tym wychodzeniem wcześniej to o ile nie jest to ciągle to Cię oczywiście puszczą, powiedziałbym nawet, że BEZ gadania, wypytywania czemu itp. Tylko wyczuwalne jest niezadowolenie przez co człowiekowi odechciewa się w ogóle prosić. Bardzo nie lubiłem prosić o możliwość wyjścia wcześniej tak samo jak zawsze robiłem co mogłem by się nie spóźnić. Zawsze starałem się być 7:50 i wychodzić ok. 16:10 - robiłem to z własnej woli bo serio wymagają pracy 8-16 i nic dłużej. Ale czemu to robiłem? Bo nie chciałem by ktoś mnie posądził, że wyszedłem chwilę wcześniej. Dlaczego? Bo właśnie miałem wrażenie, że jestem obserwowany...

Heniek

Firmę odradzam, szczególnie młodym osobom po studiach. Na rozwój nie ma co liczyć, prędzej na to, że zrobią z Ciebie popychadło. Zarobki niskie, proponują umowę czasową, potem bezterminową ale grosza więcej nie dadzą. Człowiek czuje się obserwowany z każdej strony, strach się spóźnić 5 minut, a o zapytaniu czy raz możesz wyjść wcześniej by coś załatwić już nie wspominając. Niby ci "najwyżsi" się do Ciebie uśmiechają ale tak na prawdę tylko patrzą na jak długo idziesz do kibla. Na fajka strach wyjść. Plusem jest to, że pracujesz od 8 do 16 czyli 8h i nikt nie wymaga byś siedział więcej

pblo

W tej firmie nie ma premi, nie ma nawet herbaty i cukru. Szukaja frajerow za niecałe 2tys zł dlatego ciągle nowe ogłoszenia. Wszystko w temacie.

Elka

Info z "trzeciej ręki" - podobno dają 2-2,5tyś i nie ma co liczyć na podwyżkę

Info z "trzeciej ręki" podobno - na start dają 2-2,5tyś i niewiele więcej później

Kamil

Praca za grosze. Plusem jest to, że nikt nie wymaga pracy powyżej 8h. Minusem, jest to, że przez te 8h pracy czujesz się obserwowany czy sumiennie pracujesz - strach wyjść raz dziennie na fajka. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju, praca monotonna i nudna (ale też brak stresu). Układy międzyludzkie specyficzne - niby miłe ale nie da się oprzeć wrażeniu, że jest to nieszczere. Młodym osobom nie polecam, brak dynamiki, szansy rozwoju, szansy awansu, szansy na podwyżkę...czyli wszystkiego co na początku drogi zawodowej jest bardzo ważne. Cieszę się bardzo ze zmiany pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Laser S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solaris Laser S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Laser S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Solaris Laser S.A.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Farbiarska 39
    02-862 Warszawa