Opinie o Kennemerland Gdańsk w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kennemerland Gdańsk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kennemerland Gdańsk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kennemerland Gdańsk w Łódź

olo Nowy wpis

2006 byłem pracownikiem tej firmy w Holandi po przeczytaniu kilkunastu komentarzy zastanawiam się czy ci ludzie pracowali może we fili tej firmy moje odczucia są biegunowo oddalone od niektorych wypowiedzi co łączy je że są pracownicy którzy przyjechali aby coś zarobić i są którzy mieli zamiar coś zarobić ale nie koniecznie poprzez sumienną pracę za moich czasów warunki mieszkalne nie były luksusowe z gatunku hosteli studenckich ale dało się wytrzymać pracę miałem stałą solarisy co tygodniowe miałem atmosfera w pracy ok z językiem równiez niestety sprawy osobiste sprawiły że musiałem zjechać do Polski wszelkie sprawy płacowe do końca były załatwione,I nie rozumiem co się takiego stało że tyle negatywnych komentarzy może zmienił się personel obsługujścy pracowników może faktycznie czas na gruntowne zmiany żeby było jak kiedyś pozdrawiam serdecznie.

ENDZI

Nie polecam, jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie do zaakceptowania na dzisiejsze standardy. Robactwo, pleśń do takich warunków nie wpuściłabym nawet stada świń. Nie rozumiem jak można wpuścić ludzi do takiego miejsca. Rozumiem cholanfia mały kraj, ciężko o mieszkania, ale kurde to nie jest za darmo, płacimy za to. Czy tak trudno zadbać chociaż o podstawowe warunki?

Kamila
@ENDZI

Aaa czyli o kwaterze mówisz? Nie da się gdzieś tego zgłosić? Co na to agencja mówi?

RB. Nowy wpis
@Kamila

Agencja w Harlemie trzęsie Martyna i to nie jedną a na warunki na hotelach to ma wy....ne.Ni ten Polaczek to inny znajdzie zawsze jelenia który będzie mieszkał w takich warunkach.

Zaciekawiona Nowy wpis
@RB.

RB a jaką jeszcze agencją Martyna rządzi?

RB. Nowy wpis
@Zaciekawiona

W Harlemie to każda bo jak dzwoniłem z kolegą do agencji .....to odebrala Martyna i z ryjem do mnie że dla pana i kolegi niema pracy i się rolaczyla.A my z kumplem beka i myślenie czy w innych miastach ona rządzi.

Niksa

No w punkt????

RB.

Bo ja z kolegą zapierdalalismy na dwie zmiany po 4 godziny a Martynka J....a i tak nas okradła z kasy z ostatnich Solarisow i wypłat jak i z pieniędzy należnych za urlopowe i wakacyjne razem z księgowa Kolinska.RB.

@RB.

Nie podważam, twierdzę tylko, że te dwie (usunięte przez administratora) laski są tam niepotrzebne. Jednego mądrego tam nie ma do planowania, a głów do rządzenia coraz więcej.

RazDwaTrzy
@RB.

To czemu wracasz caly czas?

@RazDwaTrzy

A skąd wniosek, że wracam? Pracuje długo, patrzę obserwuje. Mam stała pracę wiec biuro dużo mi nie namiesza. Ale ze wszystkich mi znanych ekip rządzących ta jest najmniej kulturalna i z inteligencja mija się o lata świetlne. Nie ma to jak dać Polaczkowi troszkę więcej władzy nad innymi Polaczkami. Nie bójcie się za granicą cudzoziemców, bójcie się swoich.

RazDwaTrzy
@RB

To widocznie mało ekip w tej firmie widziales ;]

Fakt

Faktycznie, Sama Martyna nie robi nic zlego i jest dobrze z nia sie dogadac dopoki nie pojedzie na urlop i stery przejmuja psiapsi ktore i tak ja oszukuja. Pracowalem 2 lata i wszystko dobrze dopoki wymieniona powyzej nie zaczela sie rządzić. :)

Jak jestes taka mądry/mądra napisz z imienia i nazwiska kim jestes „Olo” bo z nazwiska wymienic mnie potrafisz. Wtedy napisze tu chetnie co odwaliłes ze z owej agencji zostales zwolniony. Pracuje w kennemerlandzie od 2015r i zapracowalam sobie na to by w swojej pracy sie jak to Ty twierdzisz sie „wymadrzac”- ale ja tam pracuje 5lat i nauczylam tam rowniez pracy wielu ludzi a jesli wyleciales z tej roboty to znaczy ze po prostu byles leniem, nierobem i mozgu nie uzywales ale pieniazki to mialyby wpadac za siedzenie na (usunięte przez administratora) czy na fajce. Ludzie na hotelu sa besztani za to ze nie przestrzegaja ciszy hotelowej albo za to jak na owym hotelu zaklocaja zycie innych mieszkajacych tu pracownikow zwlaszcza w trakcie kiedy oni musza klasc sie spac bo na 3 w nocy wstaja do pracy. Zastanow sie nad tym nastepnym razem zanim napiszesz krzywdzaca opinie. Chciales mi cos powiedziec w twarz trzeba bylo to zrobic - bo za ekranem monitora jestes widze bardzo mocny. Biedra? Szanuje pracownikow Biedronki bo oni ciezko pracuja na swoje cele - Ty najwidoczniej nie skoro wyleciales wiec nie obrazaj ich jak bedzie trzeba i w Biedronce popracuje aczkolwiek na ten moment mam juz prace i jestem w niej cenionym pracownikiem. Traktuje ludzi z wzajemnoscia oraz nalezytym szacunkiem ZAWSZE. Na chamstwo i prostactwo odpowiadam wlasnie w taki sposob - merytorycznie. Nie dziw sie wiec, ze zostales potraktowany chlodno - widocznie musisz jeszcze dojrzec do tego co jest nie stosowne.

@Monika

Skoro zaparacowalas na to, żeby się "wymądrzać" to już nic nie trzeba dodawać. Pamiętaj, że jesli sprawy załatwiasz krzykiem to nie można pisać o merytorycznym podejściu.

@RazDwaTrzy

Znasz gorsze to wymień chociaż jedna. Tak gorąco na tej stronie nie było nigdy. Czy to o czymś nie świadczy?

@RB

Panie Robercie Blek - tak, gorsze ekipy bywały, ale takich leniwych i niemądrych ludzi uważających się za najlepszych było mniej, a wszyscy chodzili do pracy pomimo planningów o północy. I nikt, kto uciekł lub został zwolniony nie próbował na siłę do firmy wrócić, bo miał swój honor ;] P.S. Każdy (usunięte przez administratora) w firmie wie, że koordynatorzy ludzi nie (usunięte przez administratora) bo nie mają dostępu do konta bankowego Kennemerlandu.

@Monika

Skoro zaparacowałaś na to, żeby się "wymądrzać" to już nic nie trzeba dodawać. Pamiętaj, że jeśli sprawy załatwiasz krzykiem to nie można pisać o merytorycznym podejściu. No i skoro sama przyznałaś, że besztasz ludzi to zaorałaś się sama.

@Adam

Nie chodzi o koordynatorów bo są super Stasiu i Jaskoo.Tu chodzi dla ścisłości o planistke Martynie i Księgowa.Rozumiesz Adamie.Jesli nie to poczekaj aż się przejedziesz na Martynie raczej ona po tobie i wtedy otworzą ci się oczy i zrozumiesz.

Hiszpan

Szkoda, że Ewelina zjechała, po niej już było tylko gorzej. Nie odwalala cyrków i można się było normalnie dogadać. Teraz to jakaś paranoja.

Kazik
@Monika

@Monika nie oszukujmy się, nic z tego co tutaj piszesz nie jest prawdą. Tak ludzie są besztani, z merytoryką nie masz nic wspólnego (wyszukaj sobie co to znaczy, bo może na tym polega problem), brak Ci kultury, ton rozmów zakrawa o chamstwo. Ja w sumie wolę Martynę, ona chociaż nie udaje miłej, wiadomo na czym człowiek stoi.

RazDwaTrzy:)
@Kazik

Racja. Martyna jest o niebo lepsza od Moniki. Sama znam przypadki że normalni ludzie rezygnowali przez nia, bo traktowala ich jak smieci tylko dlatego, że wielka pani okazjonalnie siedzi w biurze.

Byly pracownik
@RazDwaTrzy:)

Ewelina
@Monika

Hejka, Ogolnie nie pracowalam w waszej firmie ale, widze ze dzieje sie to samo co w nie ktorych Polskich firmach. Ogolnie Polak na Polaka , bo tak łatwiej. Ogolnie , przebywalam w roznych rejonach swiata i teraz wracam do Holandi w poszukiwaniu pracy natknelam sie na wasza strone i sadzac po Opiniach, i na to ,ze Slowo Madry zasluguje na szacunek - poniewaz osoba madra nie znizala by sie do takiego poziomu jak TY. A skoro sie tu udzielilas i unioslas duma to znaczy ze cos musi byc prawdy w tym co tu Rodaczki pisza. Osoba na stanowsku w Polsce potrafi doskonale nie krzyczec ale uzywa metod manipulacj. Pani widocznej cos weszlo w oko i ciezko belke lub drzazge wyjac. Osoba Madra bez winy zlala by to. Ogolnie na wasza firme jest najwiecej negatywnych opini. Zastanowila bym sie nad soba, lub jak presja pracy prezuca sie na innych proponuje zmienic prace. Co do Pracownikow ktorzy sie TU wypowiedzieli mysle ze mowia to co przezyli. Widzialam zdjecia w korej umieszczacie ludzi w naprawde zlych warunkach, Wstydzila bym sie na Pani miejscu patrzec w oczy tym ludzia, Poniewaz tak jak Pani opuszczamy Kraj Polska z nadzieja by zarobic i pomoc rodzinie , zaoszczedzic by godnie zyc. Widocznie godnosc juz opuscila Panstwa i prosze nie ponosic poniewaz Godnosc Trzeba nabyc , A co do polakow ktorzy mieszkaja , Pierw sie sprzata kiedy sie wyrzuca kogos lub cos . A pozniej sie wpuszcza. Nie stac was? Wystarczy ze kiedy osoba opuszcza budynek / dom trzeba powiedziec i sprawic by sprzatnela bo inaczej bedzie 10 euro mniej to by wystarczylo. Troche myslenia i kreatywnosci nie boli. Lecz wiekosc Polaczkow kiedy maja stolki mysla ze sa bogami, zapomnieli ze ,z pozycji stolka mozna spasc na bruk. Zycze by Pani byla za pracownikiem a nie przeciw.

@Ewelina

Taki sam komentarz jak z przed lat z mejla Kazik. Martynko jesteś sprytna ale nie na tyle mądra i rozsądną żeby cały czas popełniać takie same błędy.Krzywdzisz dalej ludzi za krzywdę która ktoś Ci wyrządził przed laty jesteś psychiczną ,poddaj się leczeniu bo wyrzadzisz kiedyś komuś taka krzywdę że dojdzie do tragedi.Mialas już nauczkę na hotelu w Zandfordzie jeszcze Ci mało krzywdy ludzkiej.Za mało dostałaś wciry od chlopaka który siedział za ciebie a później zmarł w Polsce.

Notocyk

Hotel mozna porownac z przytulkiem dla bezdomnych a pewnie i oni maja lepiej pitrowe lozka (usunięte przez administratora) brak cieplej wody wifi praktycznie nie dziala pierwsza pensje wyplacaja po 3 tygodniach pomimo zapewnien ich posrednika ze maksymalnie po poltorej tygodnia na prace nie mozna narzekac bo jest duzo godzin jezeli komus nie przeszkadzaja okropne warunki bytu to mozna przemyslec przyjazd

@Notocyk

No cóż, czasami przez zęby przespać się trzeba. A co w pracy tutaj takiego ok według Ciebie jest, że narzekać to nie można?

Notocyk
@Marta

Widac nie mialas nigdy sytuacji w ktorej przepracowalas 10h w tygodniu na przyklad

@Notocyk

po czym tak wywnioskowałeś wtedy? i tak w sumie to chyba jest tu opcja na jakąś podmiankę w zakwaterowaniu? z tą wypłatą wtedy co pisałeś o tym zapewnieniu to słownie było czy na umowie przyklepane?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kennemerland Gdańsk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Pawel FRYC.

Pracowalem,w NL,w Kennemerland,super najlepsza firma,pozdrawiam wszystkich pracownikow;Adama,P,haus maystra;Hej,Pawel Fryc.

Wiktoria
@Pawel FRYC.

Pawle podzielisz sie informacja czemu juz nie pracujesz skoro tak zachwalasz firme ? we wczesniejszych komentarzach od ludzi jednak nie zachwalali jej a ty wrecz przeciwnie dlatego dopytuje

Pickaname

Nie wyszukujcie nawet tej agencji!! Zero pomocy lekarskiej, nie załatwili mi ubezpieczenia, nie wypłacili żadnych pieniędzy twierdząc że jeszcze ja im muszę oddać za pracę, umowa na miesiąc żeby jak najszybciej się pracowników pozbyć, z biurem nie ma wgl kontaktu a jak się już uda dodzwonić to ci robią o to problem że wgl dzwonisz. Unikajcie jeśli nie chcecie sobie robić problemów! Wszyscy pracownicy biura to skończone(usunięte przez administratora)e - gruba Martyna,(usunięte przez administratora) Stanisław, wywalone (usunięte przez administratora) Andrzej. Najlepsza ekipa żeby stworzyć zespół do rekrutacji pracowników.

Dramat

Ta agencja to jakas pomyłka! zacznę od zakwaterowan jakie oferuje ta zj*bana agencja. Lokalizacja Ijmuiden w jakimś okropnym porcie rybackim. budynek stary zaniedbany. mrówki i inne zwierzątka świata. w budynku są ludzie którzy wynajmują ten (usunięte przez administratora) prywatnie, są głośni i maja gdzieś po zwracaniu uwagi że inni idą nastepnego dnia do pracy. agencja umywa rece bo sie boją jakichś ludzi XD Nastepnym waznym aspektem jest zmuszanie ludzi do pracy na 6 nocek za psi grosz (480e za 6 nocek to zdecydowanie za mało) W biurze siedzi jakas gruba (usunięte przez administratora) magda która myśli ze jest bogiem i że kazdy ma sie jej podporzątkować i słuchać. no dramat jak można być taka debilka bez szacunku do drugiego czlowieka ?! dużo ludzi próbowało jej utrzeć nosa np. przebijaniem opon w samochodzie XD (usunięte przez administratora) kur*a XD na lokacjach agncyjnych lataja ćpuny z nożami a agencja oczywiśćie umywa rece. takiej (usunięte przez administratora) jeszcze nigdy świat nie widział. ludzie omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora) jeśli macie szacunek do samych siebie.

Kiki
@Dramat

Zgadzam się

Kazimierz
@Dramat

Wszyscy tyle zarabiają za nocki? Jak tak to raczej nie przeskoczysz tej stawki. A jeśli chodzi o zakwaterowanie to nie można znaleźć innego miejsca na własną rękę? Musisz mieszkać w kwaterze jaką załatwia firma?

Sergiusz
@Kazimierz

Raczej tak, bo inne kwatery są droższe.

***** kennemerland

nie polecam tego (usunięte przez administratora) , mieszkanie to (usunięte przez administratora) totalny pierdo*ony (usunięte przez administratora) pluje wam do zupy kurw*

Aleksandra

To co czytam o pracownikach agencji napisane przez zrekrutowane osoby - nie wiem co powiedzieć. Chyba mogę tylko poprosić tych pierwszych żeby zechcieli napisać coś o warunkach swojej pracy, bo po to ten portal jest - dla pracowników firmy. Czy jest szansa dostać pracę u Was na miejscu tj. za granicą. Ile lat pracy w HR trzeba udokumentować?

Tomson

Wszystkie panie z biura powinny zmienić miejsce pracy, i te na stałe, i te z doskoku. Z taką kulturą to albo do zoo albo gdzieś na stróżówkę, generalnie im dalej od ludzi tym lepiej. Praca ok, nie ma robót w polach czy przy mięsach. Głównie linie produkcyjne, firmy kurierskie, stawki przyzwoite, tygodniówki na czas. Warunki mieszkalne najgorsze chyba na Haatlemie ale i Zandvoort nie powala. Zawsze zostaje możliwość wynajęcia prytanego lokum.

Coco

Najgorsza firma jaka może być gruba koordynatorka która jedzie z ludźmi jak że świniami masakra ta firma jest skończona

Przemysław
@Coco

Widzę że Twoja opinia na temat firmy jest bardzo negatywna. Może znajdą się też jednak jakieś plusy pracy w KENNEMERLAND? Co możesz powiedzieć na temat zarobków, jesteś zadowolony ze swojej pensji? Daj znać koniecznie.

Nono
@Coco

Potwierdzam sama prawda mieszkam u niej na hotelu to wiem co się dzieje nawet poza pracą nie umie się odzywać do ludzi ż którymi mieszka tego hotelem nie idzie nazwać. Musisz zapier... na 2 prace żeby 340 euro dostać na rozładunku gdzie człowiek wraca wymeczony po całym tygodniu pracy a ona jeszcze problem robi że opusciles 1 jeba..... dzień po całym tygodniu napier.... ciężarówek do tego 2 prace dziennie lecz znajdzie się Tak że powie co że karę masz i nie idziesz ed o pracy WGL.

Agent
@Przemysław

Człowieku a co ci po zarobkach jak Pani będzie miała kaprys i tydzień siedzisz na hotelu bo ona ma takie widzimisię

@Coco

Ta firma to porażka (usunięte przez administratora) jesteś sam ze wszystkim nikogo nie obchodzisz żadnego wsparcia i opieki jak nie znasz języka to wyrok na siebie jak zachorujesz trauma nigdy więcej wyzysk i marne pieniadze

Zgodzę się w 100%.

Pablo
@Coco

Dokładnie gruba Martyna gdzie wcześniej robiła z każdego stanowiska ją (usunięte przez administratora) bo się nigdzie nie nadawała a robiła już wszędzie a teraz wielce pani kierownik

@Coco

Masakra najgorsza agencja a o grubej Martynie to już nic lepiej nie wspominać

Bejbb

Pracuję od 4 lat, jeśli mam mało godzin dostaję cos extra. Warunki bez szału, wystarczy zeby wszyscy dbali o części wspólne, czego brakuje. A to niestety tylko kwestia ludzi. Jeśli ktoś przyjeżdża pracować, a nie balowac to polecam.

@Bejbb

Czemu kłamiesz nie ma nic ekstra większych bzdur nie slyszalem kto Ci kazał ja znam ta firmę od wielu lat dajcie spokój wiem wszystko o hotelach pracach układach i znieczulicy

RobertBlek
@Pono271

(usunięte przez administratora) tak dalej a sam w to uwiezysz jesteś naiwny może masz jedną pracę po 8 godzin i dlatego ich tak bronisz mowie ci przejedziesz się na nich dopóki będziesz im potrzebny a może ty jesteś ich gumowym uchem bo i tak bywa mój drogi jak się dowiedzą o tym twoi koledzy to będziesz miał pozamiatane powodzenia życzę RB

Ktoś
@Bejbb

Wypłatę po ile ci wychodzi/wychodziła?

Bejbb
@Ktoś

Okolo 430 na czysto

Kamila
@Bejbb

Ale to dniówka czy tygodniówka??

@Kamila

A widziałaś żeby ktoś w jakiejkolwiek agencji pracy zarabiał 430 euro netto na dzień?

Ijmuiden

Wiec tak , pracowałem z dziewczyna ok 9 miesięcy , koordynatorka to młoda wulgarna i zachowująca się jak by spadła z kosmosu dziewczyna ( która pozwala sobie na wszystko w tej agencji ) kłóciłem się z nią ok 1 miesiąca , będąc na chorobowym , nie informując mnie o tym co powinna zrobić z 4 dniowym wyprzedzeniem , zmieniła mi prace , dlaczego bo nie poszedłem chory do pracy , traktuje tak każdego ,ludzie z nienawiści próbowali ja nawet zabić , została pobita wiec możecie sobie wyobrazić co musi robić z ludźmi , druga rzecz pan Emil w sumie na jego temat się nie wypowiem po prostu dam 6/10 , pani księgowa hahahaha jak to można tak nazwać , nie wiem gdzie pani studiowała o ile studiowała pani ale jeden solaris na rok był dobrze policzony , oczywiście nigdy na korzyść nasza , jednym słowem podstawówka , polecam transport do pracy jak i dzieny tak i nocny ( nie mowa tu o panu Florku który jest porządny gość ) tylko o kierowcy nocnym która przy każdej możliwej okazji pali blanty w pracy i w takim stanie wozi do i z pracy ludzi a drugi dzieny ( dorywczy ) podczas odwożenia mnie do pracy zapytał czy mu kreskę skrusze , na transport czeka się długo, i ogólnie to agencja nawet ludzi z ulicy zbiera którzy mieszkają z normalnym ludźmi i potrafią się ze (usunięte przez administratora) na łóżko a jak chłopak zgłosił sytuacje do agencji to powiedzieli ze dopóki chodzi do pracy nie mogą nic zrobić , ale tak szczerze wolał bym chyba to główna niż po patrzeć przez s na ,, kordynatorke” która w normalny sposób nie umie nawet powiedzieć dzień dobry

Robert Blek

Szkoda gadać Martynka szaleje jak by była Bogiem a ma tak (usunięte przez administratora) w głowie że nie potrafi razem zMareczkiem ułożyć normalnego planingu na 24godziny puźniej ludzie z nocnej zmiany muszą poprawiać ich bledy do 23.00zeby pracownicy normalnie mogli wyjechać na 3czy4rano do pracy.A jej niewyparzoną gębą i krzyki na ludzi przez telefon to szczyt chamstwa.Moim zdaniem Martyna nadaje się na Ostry Oddział Psychiatryczny Zamknięty i odrazy na najsilniejsze leki jakie mają żeby nie zdążyła wykończyć lekarzy i pielęgniarek i w pasy tak na tydzień to chyba dało by jej do myślenia jaka krzywdę wyrządzała i wyrządza normalnym dobrze pracującym ludziom którzy przez nią rezygnują z agencji a że (usunięte przez administratora) z pieniędzy tak jak mnie i kolegę mówiąc że nas ukarała tym że nie w porę zgłosiliśmy rozwiązanie umowy o pracę to jest szczyt ale ja będę dochodził swoich praw i zwrotu niesłusznie zabranych pieniędzy ciężko zarobionych na dodatek z księgowa panią Kolońska wymyślimy sobie podatek z pieniędzy urlopowych i wakacyjnych wiem że jest taki podatek ale od pewnej kwoty której ja i kolega nieprzekroczylismy (usunięte przez administratora)nas prawie na 450euo każdego z osobna przy ostatnich solariach ludzie omijajcie tą firmę początek jest fajny ale później jebniesz na dwa etaty po 4godziny nie masz kiedy się wyspać ani dobrze ugotować oprócz weekendu a o reszcie brudów napiszę wam niedługo chodzi o narkotyki i alkoholizm w pracach a oni jako firma zamiatają to pod dywan już niedługo wszystkie brudu wyjdą na jaw a ja was ludzi o tym powiadomię .RB

Holandia
@Ijmuiden

Pobicie Koordynatorki świadczy o niej, czy raczej o kulturze pracowników? Jakze dziwnym jest tez fakt, ze pracownik nie znający nawet nazwy swojego odcinka wyplaty potrafi ocenic kompetencje ksiegowego. Podstawowka to chyba byla u autora ale ledwie skonczona

Mateusz Puczek
@Robert Blek

Prawda, prawda prawda to co o Martynie napisane, między innymi przez nią zrezygnowalem z pracy tam, gdyby nie Martyna to może i do dzisiaj tam bym pracował

@Holandia

Ten kto stoji za keemerlandem to ma aikiu 65 a reszta dobrze się orientuje co się dzieje na firmie Kennemeruitzend i niema co bronić tej agencji bronią jej tylko ci którzy mają pracę jedną po 8 godzin z możliwością dorobienia nadgodzin Martynka ma swoich pupili którym daje taką pracę (usunięte przez administratora) Zeby od tego darcie ryja na ludzi przez telefon mordę jej wykrzywilo.RB.

@Mateusz Puczek

Bo Martynka razem z Mareczkiem mają niewyparzone mordy jak się odnoszą do pracowników przez telefon a i czasami Emil też potrafi puścić głupie teksty przez telefon niema co tu ich bronić bo to co oni wyprawiają to jest kpina

Dramat

Ta agencja to jakas pomyłka! zacznę od zakwaterowan jakie oferuje ta zj*bana agencja. Lokalizacja Beverwijk w jakimś okropnym porcie rybackim. budynek stary zaniedbany. mrówki i inne zwierzątka świata. w budynku są ludzie którzy wynajmują ten (usunięte przez administratora) prywatnie, są głośni i maja gdzieś po zwracaniu uwagi że inni idą nastepnego dnia do pracy. agencja umywa rece bo sie boją jakichś ludzi XD Nastepnym waznym aspektem jest zmuszanie ludzi do pracy na 6 nocek za psi grosz (480e za 6 nocek to zdecydowanie za mało) W biurze siedzi jakas gruba (usunięte przez administratora) magda która myśli ze jest bogiem i że kazdy ma sie jej podporzątkować i słuchać. no dramat jak można być taka debilka bez szacunku do drugiego czlowieka ?! dużo ludzi próbowało jej utrzeć nosa np. przebijaniem opon w samochodzie XD (usunięte przez administratora) kur*a XD na lokacjach agncyjnych lataja ćpuny z nożami a agencja oczywiśćie umywa rece. takiej (usunięte przez administratora) jeszcze nigdy świat nie widział. ludzie omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora) jeśli macie szacunek do samych siebie.

tulipan996

Przyjezdzam regularnie do kenemerlandu i jak patrze co ci ludzie pisza niżej to się w glowie niemiesci... Szacun dla koordynatorek i koordynatorow za ogarnanie tego cyrku, ja bym raczej jaebnal ta robote bezwzledu na to ile by placili Robota prawie zawsze trafiala mi sie fajna, zadnego zapierdalania w szklarni czy kurczakach, kasa na czas, zakwaterowanie mozna nie zawsze trafic dobrze zreszta tak samo jak ludzi. Ludzie szanujcie co macie i ludzi wkolo to wszystko bedzie git

@tulipan996

Jesteś jednym z nielicznych którzy tak twierdzą i tak szczęśliwie trafiają na dobrą pracę i płace powodzenia w robieniu kariery w Kennemeruitzend.RB.

@RB

No i po co kłamiesz mówiąc, że tylko nieliczni. Głównie narzekają i problemy mają Ci co się im robić nie chce albo myśla, że za siedzenie na hotelu na czterech literach będą zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze. Tak sobie czytam te opinie co wypisujesz i się zastanawiam co z tym prawnikiem, który miał ich załatwić.... brakuje dowodów na to co wypisujesz i zostało tylko oczernianie ludzi w internecie?

(usunięte przez administratora) "Księgowa" ciagle na urlopach siedzi, swoją drogą ciekawe z kad ma na to kase? Pewnie pod....Ala z pensji pracowników, bo przez okres 3 miesięcy ANI JEDEN Solaris nie był dobrze policzony, a biuro zwalalo winę na pracodawcę ze dostarczył źle godziny... Martyna wielka Du.a powinna jakieś dobre psychotropy lykac przed ukladaniem planingu, jedni siedzą na hotelu i nie ma dla nich pracy, a innym planuje 18/24 W 3 różnych miejscach!!! Hotel w Zandvoort (w teorii spełniający wymogi zakwaterowania, z certyfikatem SNF) to już jakaś kpina... smród i brud! Nieszczelne okna, grzyb na ścianach. kuchnia i kantyna, tak obskurnego miejsca do gotowania i jedzenia jeszcze nigdy nie widziałem! Sam nie wierzę że ludzie dają się tak traktować i zgadzają się mieszkać jak bydło!!! Niepozdrawiam kennemerlandu!!!

Pono271

Szczerą prawdą niech ktoś nie pisze głupot bo znam ta agencję jak własną kieszeń i wiem więcej niż niektórzy byłem w trudnej sytuacji przepracowalem tam długi czas tak nie postępuje się z ludźmi wstyd

bleku47@gmail.com

Zobaczysz jakie ja brudy wymiotne z prawnikiem na światło dzienne ono myślą że ja żartuję ale nas jest kilka osób zrobiliśmy zrzutkę na prawnika co będzie się działo to głowa mała a o tym hotelu to coś wiem bo tam mieszkalem

RB

Przejechałeś się na nich tak samo jak ja.A zwłaszcza na Martynie i Księgowej Kolińskiej.RB.

FRAULO

Pracowałem w tej firmie zjechałem na wakacje sprawy losowe sprawiły że już tam nie pojechałem ogólnie fajnie mi się pracowało zakwaterowanie takie sobie ale źle nie było być może spróbuję jeszcze raz tam pojechać trochę popracować

Pracowalam kilka miesiecy w Newasco. Spoko praca i stawka tez okej. Zakwaterowanie nie pasowalo mi, wiec sie wyprowadzilam na swoje i Martyna nie robila żadnego problemu. Polecam, wyplacalni sa

Ktoś

Trzeba mieć w tej agencji dokument niekaralności?

wer×@

A więc tak, czytając te opinie zanim zaczęłam tu pracować szczerze bardzo byłam przestraszona. Ale uznałam że Połowa tych komentarzy może być napisane przez konkurencje , i że muszę sama się przekonać. Jestem tutaj już od 8 marca. I na razie nie narzekam, zdążyłam poznać Panią Martynę i wypowiem się moim okiem jak ja to widzę, każdy ma swój charakter i Pani Martyna po prostu jest jaka jest, ma swój charakter i za to nikt nie powinien jej wyzywać . Kultularnie grzecznie rozmawiać przede wszystkim szczerze bez sciem i rozmowa zakończy się dobrze. Nie miałam jeszcze sytuacji aby Pani Martyna odebrała odemnie telefon i na mnie krzyczała czy się rozłączyła . Jedynie raz odebrala i powiedziala tez grzecznie ze nie ma czasu. Idzie to uszanowac bo w koncu kazdy z tej firmy jednak tez jest w pracy. Pierwszy raz jak przyjechaliśmy do firmy podpisać umowy ( była nas 3) P. Martyna od razu dala nam do zrozumienia w swoich słowach że jeden warunek chodzić do pracy i nie opuszczać grafiku. A jak chcemy imprezy to po prostu niedaleko jest Amsterdam i jest weekend od tego. Pana Emila miałam okazję poznać jak z kierowcą wiózł nas do firmy. Za dużo nie rozmawialiśmy więc tutaj się nie wypowiem. Na temat hotelu w którym akurat ja jestem ( Haarlem) dostaliśmy pokój dla pary ( ja i chlopak) pokój wygląda jak po prostu kawalerka bez łazienki ( bo łazienki na korytarzu ) mamy w pokoju komode dwie pojedynki ktore mozna zlaczyc stoliczki oraz super fotel krzesla i suszarke do ubrań, pralki w łazience ( najlepsze jest tu to ze nic się nie płaci za pranie ciuchów tak jak słyszałam w innej firmie potrzebują rzetona by zrobić sobie pranie a rzeton chyba 3e ????) ( kuchnia ) płytę indukcyjna zlew oraz szafki mikrofa . Nawet jest balkon. Mi z chłopakiem osobiście się podobało nie oczekiwaliśmy palacu a po prostu swojego kącika i ten pokoj to byl strzal w dziesiatke ( niestety chłopak zjechał do Polski ) a ja zostałam z bratem który ma pokój obok. Prosilam Pania Martyne ze moge kogos sciagnac by nie stracic pokoju to grzecznie odpowiedziala ze przemysli ????Na początku informowali nas że mieszkać będziemy razem w jednym hotelu ale każdy będzie pracować osobno. Razem z chłopakiem miło się zaskoczyliśmy gdy dostaliśmy informację że rano mamy oby dwoje czekać na kierowcę którzy zawiezie nas do pracy. W pracy okej, akurat trafiła nam się fajna praca. 40 h tygodniowo. A w weekned mozna dorobic godzinek jeszcze wiecej. co do wypłaty. Jeszcze nie wiem bo dopiero po 3 tygodniu się dostaje a tak to w pierwszym tygodniu można brać zaliczkę 50e. Na następny tydzień 100e. Ale z tego co rozmawiałam są wypłacalni, a jeśli się dostanie źle dostaje się wyrównanie. Mam nadzieję że nic się nie zmieni, a jak zmieni to tylko na lepsze.. Jestem zdania że każdy który zastanawia się czy przyjechać do pracy nie powinien czytać tych komentarzy tylko spróbować i sam stwierdzić/ się przekonać. Bo mogła pisać osoba zła opinie która sama za!ebala sprawę z pracą a teraz muchy w nosie.

Paulina
@wer×@

Tak jak pisałam wcześniej zależy jak kto trafi na lokacje no moja akurat nie była fajna bo było uszkodzone okno i była w nim dziura dlatego się rozchorowałam fakt że ktoś to naprawił ale dalej górne okno się nie domyka podobno na zandvoort każdy pokój taki jest co do Pani Martyny tak jak wspominałam kultura tylko że Pani Martyna nie mówi ludziom na hotelu dzień dobry i obraca głowę w drugą stronę trochę to dziwne ale myślę że da się do tego przywyknąć i tak tutaj liczy się chodzenie do pracy ale spokojnie jeżeli ktoś jest chory to nie ma kontroli czy pukania po pokoju i jakiś dziwnych sprawdzań że strony biura co do transportu fajni kierowcy a Pan Florek chyba najlepszy kierowca jak dla mnie, co jest napewno do zmiany to lokacje do naprawy żeby był chociaż minimum komfortu ale to wszystko zależy od ludzi co do reszty pracowników Pan Emil w porządku i nawet udało mi się rozmawiać z księgowa która udzieliła potrzebnych informacji

@wer×@

Muchy to ty będziesz miała w (usunięte przez administratora) nie w nosie po miesiącu pracy bo nie napisałaś jaką masz pracę a zobaczysz naliczenia na solarisach to się rozczarujesz i nie będziesz wiedziała za co masz odciagane.A Martyna zawsze na poczadku jest miła dla wszystkich żeby nikogo niezrazic odrazy poczekaj przekonasz się jaka ma gębę do ludzi razem z Mareczkiem i ja pisze prawdę nie jestem konkurencją tylko pracowałem w tej firmie na dwie zmiany po 4 godziny a kto jest podpadniety u Martyny to idzie na pralnię do oddanych prześcieradeł.Do Newasko popytaj się ludzi to ci opowiedzą o Martynę,Mareczku i Newasco może nabierzesz troche dystansu do firmy i do siebie a twój chłopak miał rację że uciekł z tamtad bo ?????? Chcesz wiedzieć coś więcej to napisz do mnie to ci wytłumaczę wszystko .A pracę po 8 godzin to mają nieliczni i wybrani tak jak Martynki Mamusia która też pracuje w tej firmie!!!???

O.P
@RB.

W przypadku moim i zony Pani Martyna od początku była nieprzyjemna i niesympatyczna. I tez myśleliśmy że opinie tutaj to pewnie w większości jest nieprawda a przyjechaliśmy i sami się przekonaliśmy że ta firma to jest tragedia

• Jak się pracuje w Kennemerland Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Kennemerland Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kennemerland Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kennemerland Gdańsk
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Łódź

Kennemerland Gdańsk